PDA

View Full Version : проблем при вървене на без да я натискам



kai77
07-08-2009, 23:34
здравейте колеги отдавна не съм се включвал тук,но ето имам нужда от съвет пак.моето алфе взе нещо да се е............като искам да го изрежа се мисли кво искам аз,после се сеща със прекъсване,като го карам леко прекъсва ли как да го обясня точно върви засилва само и забива пак и така .направо съм на дебитомер но да се посъветвам първо де а и много ми вдигна разхода а алфа да вдигне разхода сещата се за какво става дума нали,черен ауспух и свещи направо ламя,не пипа маслото де,та мисълта ми е за дебитомер??????благодаря за вниманието

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:32 ----------


здравейте колеги отдавна не съм се включвал тук,но ето имам нужда от съвет пак.моето алфе взе нещо да се е............като искам да го изрежа се мисли кво искам аз,после се сеща със прекъсване,като го карам леко прекъсва ли как да го обясня точно върви засилва само и забива пак и така .направо съм на дебитомер но да се посъветвам първо де а и много ми вдигна разхода а алфа да вдигне разхода сещата се за какво става дума нали,черен ауспух и свещи направо ламя,не пипа маслото де,та мисълта ми е за дебитомер??????благодаря за вниманиетоа забравих като наеме после проблеми няма от 90/100нагоре

mordohy
07-08-2009, 23:40
Дебитомер,ламбда,лоша маса,помпа на спирачките,скъсан маркуч....Каквото и да е си за диагностика.По ефтина е от дебитомера!
Успех!

nhg
07-08-2009, 23:52
здравейте колеги отдавна не съм се включвал тук,но ето имам нужда от съвет пак.моето алфе взе нещо да се е............като искам да го изрежа се мисли кво искам аз,после се сеща със прекъсване,като го карам леко прекъсва ли как да го обясня точно върви засилва само и забива пак и така .направо съм на дебитомер но да се посъветвам първо де а и много ми вдигна разхода а алфа да вдигне разхода сещата се за какво става дума нали,черен ауспух и свещи направо ламя,не пипа маслото де,та мисълта ми е за дебитомер??????благодаря за вниманието

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

а забравих като наеме после проблеми няма от 90/100нагоре

Колега, не знам за техническия ти проблем, но с такова писане едва ли някой ще успее да разбере какво ТОЧНО искаш да кажеш....
Успех с ремонта!

kai77
07-08-2009, 23:56
Колега, не знам за техническия ти проблем, но с такова писане едва ли някой ще успее да разбере какво ТОЧНО искаш да кажеш....
Успех с ремонта!

на какъв език да ти го напиша колега да разбереш за какво става дума?

nhg
08-08-2009, 00:05
Колега, напиши го на какъвто ти прецениш език, но предишния ти пост е за една тема 'Бисери от форума' - уникално изречение си сътворил!
Не се заяждам, опитвам се да ти помогна да те разберат повече хора. Успех!

spe4elist
08-08-2009, 00:06
@kai777
Ако използваш и запетайките, може би по-лесно ще разберем... Без лоши чувства...

И моя съвет е да идеш първо на диагностика!
Успех

dimo
08-08-2009, 10:00
Между дебитомер и ламбда залагам на второто .Все пак на Диагностика е препоръчително да отидеш .:Yoda:

ngbauns
08-08-2009, 11:30
Искам и аз да попитам нешто,за да не отварям нова тема.Та става вапрос за това, че по някои пат колата ми има едно замисляне от около 2-3 секунди преди да наеме,но го прави когато тя си иска.Минавана е диагностика и всичко е наред.

Sunny
08-08-2009, 12:23
Искам и аз да попитам нешто,за да не отварям нова тема.Та става вапрос за това, че по някои пат колата ми има едно замисляне от около 2-3 секунди преди да наеме,но го прави когато тя си иска.Минавана е диагностика и всичко е наред.

Смени диагностика който ти е казал ,че всичко ти е наред .

Xtrime7
08-08-2009, 23:26
Искам и аз да попитам нешто,за да не отварям нова тема.Та става вапрос за това, че по някои пат колата ми има едно замисляне от около 2-3 секунди преди да наеме,но го прави когато тя си иска.Минавана е диагностика и всичко е наред.

Пробвай с читав дебитомер-назаем или дюзи за горивото.Нещо ти бега.

ngbauns
08-08-2009, 23:49
Пробвай с читав дебитомер-назаем или дюзи за горивото.Нещо ти бега.

Като правиха диагностиката ми казаха 4е дебитомера е фред ама ламба сондата е нямало никаква,оба4е била застанала в положение все едно сега е запалена.


Колега постарай се да пишеш по грамотно и с букви,а не с цифри!Не се разбира и дебитомера ли се казва Фред или е в ред!

Xtrime7
09-08-2009, 01:00
Като правиха диагностиката ми казаха 4е дебитомера е фред ама ламба сондата е нямало никаква,оба4е била застанала в положение все едно сега е запалена.

Демек никаква я няма.
Намери си 4итави майстори.