PDA

View Full Version : колиги да ви питам???



Gpower
18-08-2009, 12:43
принципно нямам CD отзад и е възможно да монтирам или не мога мисля че и кабели нямам отзад един ми обеща навигацията и чейнджара за 100 евро ама мога ли да ги монтирам и от каде мога да си намеря кабелите...... защото само на радио ми втръсва и не може такка да е вечно

code
18-08-2009, 12:58
принципно нямам CD отзад и е възможно да монтирам или не мога мисля че и кабели нямам отзад един ми обеща навигацията и чейнджара за 100 евро ама мога ли да ги монтирам и от каде мога да си намеря кабелите...... защото само на радио ми втръсва и не може такка да е вечно
Кабелите са ти някъде под акумулатора. И аз мислих да слагам 10 годишни техники, но после се отказах. Взех си едно FM трансмитерче за 26лв и една флашка и сега изригвам, да са живи и здрави китайците . .

dimo
18-08-2009, 14:13
принципно нямам CD отзад и е възможно да монтирам или не мога мисля че и кабели нямам отзад един ми обеща навигацията и чейнджара за 100 евро ама мога ли да ги монтирам и от каде мога да си намеря кабелите...... защото само на радио ми втръсва и не може такка да е вечно

не се набутвай за глупости
тази навигация не върши никаква работа а сд за какво ти е в ерата на mp3 , mp4, и др.

balev64
18-08-2009, 15:20
Моите кабели си бяха под ламаринената поставка на акумолатора.По принци навигация и СД нямам фабрично но кабели си има.Така че търси там.И да знаеш че колегите са прави.

Gpower
18-08-2009, 23:02
окс мерси колеги а откаде мога да го намеря това трансформатор4е или каквото е и фласшка... :) благодаря отново

pr_00f
19-08-2009, 00:12
Ще ти подаря едно - пълен та...
Противно на повечето мнения варианта с касета адаптер и външен мп3 плейър се оказа около 10 пъти по добър.
Всеки ден съм в Бизнес парка в Младост 4 , иначе живея в Х.Димитър.
Свирни да ти го дам, но си подсигури памет, може да е СД карта или УСБ флаш, все тая.
Има даже и дистанционно.

SoHm
19-08-2009, 02:20
Аз започвам да си мисля, че е от колата.
На принципа проба-грешка си купих 3 такива трансмитера миналата година. В алфата и трите са пълна скръб, а в на баща ми реното и в на комшията сеата два от три работят съвсем прилично - третия явно си е бил пълен боклук.
Миналата седмица си купих N97, има трансмитер и работи просто безупречно, никаква разлика с радиостанции, като "Витоша" или "The voice", но в алфата звука е като от китайски касетофон за 12лв.

Gpower
19-08-2009, 13:13
ми аз цял ден сам в младост 2 ако искаш да се разберем за час да се видим на бизнес парка :)

pr_00f
20-08-2009, 09:20
Пропуснал съм че си писал.
Ще гледам да го взема утре с мен.
Иначе съм в сграда 9, зад холидей инн.
Има паркинг за посетители на -1 в нашата сграда. Тъкмо ще пробваш и касетата адаптер.
Телефон на ЛС.

pr_00f
21-08-2009, 11:49
Преди да разчистя темата, тъкмо един авер изяви желание да го вземе. На аверчето му е спешна работата понеже заминават тази вечер за морето.

Но понеже съм обещал на колегата Gpower ( а и нямам негови координати) ще го изчакам до края на деня :)

Голям майтап , седя ми 6 месеца в жабката и накрая го захвърлих в къщи а сега за 2 дни 2-ма човека го искат :)

Gpower
21-08-2009, 14:22
еммммми така се получава

---------- Post added at 11:22 ---------- Previous post was at 11:18 ----------

днес се появи някакъв сериозен проблем така освен че освен че ни се преебаха мигачите започна и климитика да се ебава а онзи ден го презаредих с 750 грама мнооо странно вклучвам климатика и десния мигач започва да свети....вклучвам халогените той пак си свети но не прекъсва не цъка изкл. климатика и се оправя бах ташака как се оправя това нещо......

pr_00f
21-08-2009, 14:41
Обади се - телефона съм ти го пратил на ЛС