PDA

View Full Version : Едно добро дело стана реалност...



Alfa User
23-08-2009, 01:29
С гордост искам да ви кажа, че днес една хубава идея и добро дело станаха реалност.
Както повечето хора от семейството на 155 знаят, нашия добър приятел и колега Румен (rumenti77) бе сполетян от малко лош късмет напоследък. Няма да изпадам в подробности, но накратко - получи се проблем с колата му по време на Първата Национална среща на Алфа 155, а малко след това (ако не бъркам) момчето остана без работа.
Като едно истинско семейство решихме да помогнем на Румен, и мисля че нещата се получиха както трябва. Тук е момента да благодарим от сърце на всички, които отвориха сърцата си и спомогнаха този жест да стане реалност :
- на dani ku4eto за жеста, който направи като дари радиатора;
- на vegatta за това, че свърши толкова много неща по колата освен смяната на радиатора - всичко това също на приятелски начала;
- на всички, които отделиха някаква сума, макар и скромна, или оказаха някаква помощ за да помогнат на Румен и отново да го видим усмихнат - Wolfy, Мариан (Muroman), Иван (Furious 155), Митко (TRENDi), Драго (DJ), Андрей (alf & maluk), Недко (1239), Георги (gboiaj), Милен и Марияна (jandarm), Теди (Buxalkata), Наско (155_8000rpm), и накрая аз и Милена ...
Позволявам си да благодаря на всички изброени и пропуснати от името на Румен задето показахме какво да си част от едно семейство, и че можем да се грижим за нашите приятели и колеги.
На Румен да пожелаем повече безаварийни километри, повече късмет, и до нови срещи !!!
Наздраве, Румба, надявам се си пийнал поне по едно за късмет и здраве !

Васил Петров
23-08-2009, 01:49
Евалата момчета Румбата го заслужава. :respect: :respect: :respect:

ФЕРАРИСТ
23-08-2009, 10:09
Не го знам кой е въпросния, но знам какво значи всичко това за него......бравос......

MUROMAN
23-08-2009, 12:09
Румбата да ни е жив и здрав и с кеф да си търкаля Легендата.Сега почваме да я подготвяме за силов тунинг.:th_up:

Напишете ме и мене в списъка де и аз имам пръст в цялата работа,нали все пак аз му изгорих съпротивлението на първа степен на перката на радиатора.:roll2:

ПП:
Моят финансов принос към него е трансформиран в бири с който го подържах в кондиция за да не тъжи за колата.:cheers:

Bella
23-08-2009, 12:39
Респект Колеги от постъпката ви!
Нека има все повече хора като вас готови да помогнат,за да може всеки един от нас да се радва на любимият автомобил!

rusiq86
23-08-2009, 12:45
Мн хубава постъпка, браво!!

The_Game
23-08-2009, 13:06
Колегата Тошко http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=5771

Работи заедно с Веско -vegatta 156 Така, че пиши и двамата :)

vegatta
23-08-2009, 13:09
абре в общи линий цялата ПЗ агитка помага за колата

toki4a
23-08-2009, 13:16
а каде е токи4а се ме забрявате еиии, ;)
да не говоримче като качвахме радиатора им изпих и бирата.................

---------- Post added at 10:13 ---------- Previous post was at 10:12 ----------


абре в общи линий цялата ПЗ агитка помага за колата

оооооооооооооо кошкудакк

---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 10:13 ----------


Колегата Тошко http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=5771

Работи заедно с Веско -vegatta 156 Така, че пиши и двамата :)

и да не забряваме един малък гъз ,дето ни даде леко протекъл радиатор стрелян с бренекее,;):bravo:

Jivko7777
23-08-2009, 13:36
Наистина това което сте направили е невероятно...

proper
23-08-2009, 13:41
Евала за човештината!!!

MUROMAN
23-08-2009, 14:25
и да не забряваме един малък гъз ,дето ни даде леко протекъл радиатор стрелян с бренекее,;):bravo:

Мързяло го е да го върне на вторични суровини и за това ви го е дал.Но преди това го е използвал за мишена на въздушната си пушка.:tooth:

milenamr
23-08-2009, 15:08
Румба, истинско щастие за всички нас от сектата на 155 бе да те видим усмихнат на шофьорската седалка на твойта Легенда.
А всички ние пределно добре знаем тази усмивка от какво вътрешно чувство е породена.Използвах точно думата "секта", защото добре знаем, че всеки от нас е готов на саможертва за колата си, а също така всички ние заедно сме готови на същото и за другите колеги, както в едно добро семейство-
мъката да споделим, радостта да удвоим , бирите да утроим ( докато не ги е изпил toki4a :big_beer::rotfl:)
:cheers:
И искам специално и аз да благодаря(и от името на Румбата) на mitaka_111 (за цялостен принос) и на всички колеги от Пазарджик, които неотлъчно и този път дадоха всичко от себе си в името на каузата.
Поклон пред всички вас колеги !:big_bow_down::big_bow_down::big_bow_down:

arieca155
23-08-2009, 17:09
:bravo:,той беше разсипан горкичкия.колата се счупи,работа няма...!

Bubuto
23-08-2009, 17:22
:notworthy:Дано да има все повече такива хора като вас, колеги!
За пореден път се убеждавам, че този форум е невероятен, благодарение на хората които членуват в него.

rumenti77
23-08-2009, 18:07
:big_bow_down:Благодаря на всички приятели от 155-сектата. Немога да повярвам,че има такива добри хора като Вас.БЛАГОДАРЯ ВИ.

mitaka_111
23-08-2009, 22:00
а каде е токи4а се ме забрявате еиии, ;)
да не говоримче като качвахме радиатора им изпих и бирата.................

---------- Post added at 10:13 ---------- Previous post was at 10:12 ----------



оооооооооооооо кошкудакк

---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 10:13 ----------



и да не забряваме един малък гъз ,дето ни даде леко протекъл радиатор стрелян с бренекее,;):bravo:
токи4 и мен са ме забравили,,,ама не и един 4овек,,,МИЛЕНА--само тя се е сетила за нас;-)

rumenti77
23-08-2009, 22:19
Митак,не си прав, не мога да ви забравя защото всички вие направихте толкова много за мен.

mitaka_111
23-08-2009, 22:31
Митак,не си прав, не мога да ви забравя защото всички вие направихте толкова много за мен.
споко бре МЕН ,я пии една ракиика:band: да си жив и здрав

Bonev
23-08-2009, 23:00
:big_bow_down::big_bow_down::big_bow_down: Евала колеги! Това доказва тезата ми, че все пак има много колеги тук с големи сърца! Бъдете живи и здрави! мед ми капе от сърцето като разбера за такива добри постъпки от колеги!!! А на тебе Румба ти желая успех и да не те предава легендата ти! Мини да пиеме по едно някой ден!!!:cheers:

pr_00f
23-08-2009, 23:39
Браво Колеги,
Браво на цялата агитка.

fred
24-08-2009, 08:59
Е дано има винаги такива радостни събития и такива хора

dimo
24-08-2009, 13:21
браво на всички участвали в събитието ...:drunk:

Xman
24-08-2009, 13:27
Евала колеги, това ни остана да си помагаме

rumenti77
24-08-2009, 21:34
:big_bow_down::big_bow_down::big_bow_down: Евала колеги! Това доказва тезата ми, че все пак има много колеги тук с големи сърца! Бъдете живи и здрави! мед ми капе от сърцето като разбера за такива добри постъпки от колеги!!! А на тебе Румба ти желая успех и да не те предава легендата ти! Мини да пиеме по едно някой ден!!!:cheers:

Благодаря за пожеланията и живот и здраве ще мина да се видиме.

Alfa User
24-08-2009, 22:09
токи4 и мен са ме забравили,,,ама не и един 4овек,,,МИЛЕНА--само тя се е сетила за нас;-)

Никой не ви е забравил, Митак - просто няма как да разчитате да се сетя за всеки един по отделно в 1.30 през нощта след тракдея ... Затова и написах "...Позволявам си да благодаря на всички изброени и пропуснати..." - отново благодаря на всички участвали в кампанията! Надявам се да сме винаги така задружни, когато някой от нас изпадне в затруднение, и да продължим да показваме на всички колко задружно е 155-семейството :)

toki4a
24-08-2009, 22:39
Никой не ви е забравил, Митак - просто няма как да разчитате да се сетя за всеки един по отделно в 1.30 през нощта след тракдея ... Затова и написах "...Позволявам си да благодаря на всички изброени и пропуснати..." - отново благодаря на всички участвали в кампанията! Надявам се да сме винаги така задружни, когато някой от нас изпадне в затруднение, и да продължим да показваме на всички колко задружно е 155-семесйтвото :)

:drunk:

---------- Post added at 19:39 ---------- Previous post was at 19:21 ----------


Митак,не си прав, не мога да ви забравя защото всички вие направихте толкова много за мен.

Румене ти па ако се връзваш на мене и на баи ти миткоо
;) мохабет да става;)
за колата ти винаги щте има кои да те подкрепя :drunk:
желая ти по скоро да си намериш работа брат;-)

155_8000rpm
24-08-2009, 22:39
Наздраве на всички и на Румбата специално!!!
Легендата е жива и живее във всички нас...to be continued...:drunk:

toki4a
24-08-2009, 22:41
споко бре МЕН ,я пии една ракиика:band: да си жив и здрав

:prescription:и ас искамммммммммм:hehehm:

him
24-08-2009, 23:30
Браво!!! Така и трябва. :)

VLADius
29-08-2009, 22:59
Евалла пичове!
Тва е истината - първо сме хора, после всичко останало.