PDA

View Full Version : Каква е тая цензура бе хора?



achkar
23-08-2009, 11:16
Айде първо ми заключихте темата в раздела за 166 без предупреждение и обоснование.. нищо не казах, предположих, че Саддам е бил в лошо настроение, ама да ми триете темите от Общи приказки пак без обяснение е вече опит за демонстрация на нещо и аз не знам на какво. Тема като тема, кво толкова не ми харесвате не знам. Има с пъти по-тъпи теми, които си седят във форума. Айде хубаво ще кажете "ами ако всеки отваря тема с това което му се е случило ще стане говорилня" Добре мога да се съглася до някъде с това, но поне да я бяхте преместили в Чат, не е чак на толкова долно ниво. Почвам сериозно да се чудя дали да не си махна лепенката на задното стъкло...

pininfarina
23-08-2009, 18:16
Не си първият колега, тук е така и много хора напуснаха форума и спряха да пишат в него точно поради такива причини. Просто по тъпичките теми, които не се трият са създадени от някои модератори - затова стоят. Иначе за лепенката ще ти кажат "боли ни оная работа че ще я махнеш", затова колега по добре не си хаби нервите, няма да има никакъв смисъл за съжаление.

achkar
23-08-2009, 22:31
Не си първият колега, тук е така и много хора напуснаха форума и спряха да пишат в него точно поради такива причини. Просто по тъпичките теми, които не се трият са създадени от някои модератори - затова стоят. Иначе за лепенката ще ти кажат "боли ни оная работа че ще я махнеш", затова колега по добре не си хаби нервите, няма да има никакъв смисъл за съжаление.

Кучетата си лаят, керванът си върви.. :)

pr_00f
23-08-2009, 23:21
Модераторите не са длъжни да дават обяснения за действията си.
Прочетете правилата на форума.