PDA

View Full Version : Дебитомер 2.4 JTD



Alexius
24-08-2009, 22:05
Здравейте,
още когато преглеждаха колата във Вантотрейд преди да я купя ми казаха че е дало грешка преди време в дебитомера, сега работи ОК, но скоро ще се наложи да купувам нов. Колата вървеше като самолет. Мина година от тогава. Преди 3 седмици тръгвам за морето, брей тая кола не ще да изпреварва вече бе, беше истинско мъчение...явно градско не съм я усетил толкова. Щом се прибрах в Сф, попрочетох тук там из форума и реших да пробвам с почистване. Свалих го, почистих го и реших да тествам...има ефект определено. Викам си я да сменя и горивния че не е сменян, минах през магазина на Ал.Стамболийски купих го и ги попитах за дебитомер, че най вероятно ще трябва да взема скоро, те ми казаха я за да си сигурен го откачи, ако колата излети значи си за нов. Викам я да пробвам, откачих го от буксата и тая кола излетя, направо се изплаших...само дето малко попушва. Мога ли да я покарам така седмица, две, докато купя нов или по-добре да не си правя експерименти? Ще има ли голяма разлика след като сложа дебитомера (момчетата в магазина казаха че нов е 230-260лв БОШ) във вървенето?

spe4elist
24-08-2009, 22:13
Здравейте,
още когато преглеждаха колата във Вантотрейд преди да я купя ми казаха че е дало грешка преди време в дебитомера, сега работи ОК, но скоро ще се наложи да купувам нов. Колата вървеше като самолет. Мина година от тогава. Преди 3 седмици тръгвам за морето, брей тая кола не ще да изпреварва вече бе, беше истинско мъчение...явно градско не съм я усетил толкова. Щом се прибрах в Сф, попрочетох тук там из форума и реших да пробвам с почистване. Свалих го, почистих го и реших да тествам...има ефект определено. Викам си я да сменя и горивния че не е сменян, минах през магазина на Ал.Стамболийски купих го и ги попитах за дебитомер, че най вероятно ще трябва да взема скоро, те ми казаха я за да си сигурен го откачи, ако колата излети значи си за нов. Викам я да пробвам, откачих го от буксата и тая кола излетя, направо се изплаших...само дето малко попушва. Мога ли да я покарам така седмица, две, докато купя нов или по-добре да не си правя експерименти? Ще има ли голяма разлика след като сложа дебитомера (момчетата в магазина казаха че нов е 230-260лв БОШ) във вървенето?
Можеш да покараш седмица - две ...
Ще има голяма разлика във вървенето...

пп Боша струва 136 лв...

Alexius
24-08-2009, 22:18
искаш да кажеш че с новия дебитомер ще върви по-малко отколкото със изключен?

Бош-а 136лв? може ли повече инфо или координати?

Xtrime7
24-08-2009, 22:24
Можеш да покараш седмица - две ...
Ще има голяма разлика във вървенето...

пп Боша струва 136 лв...

Да,евтенийка са вече дебитоме.
И аз мисля че няма да и навреди с откачения дебитомер,освен на горенето или леко зачудване.

spe4elist
24-08-2009, 22:36
искаш да кажеш че с новия дебитомер ще върви по-малко отколкото със изключен?

Бош-а 136лв? може ли повече инфо или координати?

Не, казах, че с нов дебитомер ще върви най-добре!

nastybg
26-08-2009, 14:35
Такава е цената и за 1.9JTD или, защото като взех Алфата и на нея маймунката показа, че е за дебитомер, но ми обявиха зена от рода на 400-500-600лв. и го отлагам във времето .......

RPWWD
26-08-2009, 14:38
Зависи от номера на дебитомера, цените са различни.

pr_00f
26-08-2009, 14:52
А всъщност се чудя защо в този раздел е забита като ВАЖНА тази тема:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=25278

Даже няма и нужда да се ползва търсачката.