PDA

View Full Version : Как най лесно да то откраднат колата!!!!!!!!



Lucky
01-03-2006, 10:52
Значи днес сутриннта карам жената на работа ,в квартал Борово
и тя вика виж тук има мартеници спри да купим за този и онзи.
Спирам аз пред мен спрял един новичък Ситроен Ксара Пикасо това на улицата една от преките на пазара и си чакам в колата докато тя избира,а там още три четири жени. Докато си блея на ляво дясно виждам как Ксарата потегля една жена се засили към вратата успя да я хване колата обаче явно заключена. Жената се влачи с колата три четири метра тоя гад кривна в една от преките и я изхвърли на страни, добре че не я прегази и фюююююююююю изчезна.
Та колеги не си оставяйте колите с работещ двигател докато си зимате кафе или нещо друго че става за секунди :evil: :evil:
А май при тази ситуация и каското не важи :evil:
В каква прекрасна страна живеем А :roll: :?:

BatVas
01-03-2006, 10:56
:shock: :shock: :shock: Баси вече няма да я оставям запалена пред блока :? :? :?

търтей
01-03-2006, 10:58
абе да ви кажа има нещо съмнително
нали затва се прави пълно каско
а на госпожата най-вероятно е изтекло или нещо подобно

EvgeniiM
01-03-2006, 11:01
Откраднат ли ти я без взлом, застрахователя не ти покрива колата , затова питат с колко оригинални ключа е , и при кражба трябва да ги покажеш всичките по опис

Lucky
01-03-2006, 11:01
Да де ама кат ти гепат колата с ключовете мисля не плащат щот ти сам си създал предпоставка за кражба.
Като при касетофоните ако ти го гепат с панела не плащат ако покажеш панела ок нема проблем
На мен така ми казаха като го застраховах предния.

търтей
01-03-2006, 11:05
Откраднат ли ти я без взлом, застрахователя не ти покрива колата , затова питат с колко оригинални ключа е , и при кражба трябва да ги покажеш всичките по опис

мда
ма то не пречи да имаш 15 неоригинални с които караш :wink:
абе де не дава господ де

MONI
01-03-2006, 11:39
А защо на моята полица пише нещо от сорта....КРАЖБА И ГРАБЕЖ СЕ ИЗПЛАЩАТ СЛЕД ТРИ МЕСЕЦА......грабежа не е ли точно това????

gigi
01-03-2006, 11:41
:shock: :shock: :shock: Баси вече няма да я оставям запалена пред блока :? :? :?
Казвали сме ти да не правиш така
А иначе на една съседка така и гепиха колата от пазара при нас и найстина застрахователите казаха че няма да и платят. А на застрахователите затова казваш че си с 1 ключ и дето вика Търтея да не дава господ

Yon
01-03-2006, 15:10
А защо на моята полица пише нещо от сорта....КРАЖБА И ГРАБЕЖ СЕ ИЗПЛАЩАТ СЛЕД ТРИ МЕСЕЦА......грабежа не е ли точно това????

За грабеж се счита когато ти присъстваш, заплашат те с оръжие и насилствено ти я откраднат.

MONI
01-03-2006, 15:13
А защо на моята полица пише нещо от сорта....КРАЖБА И ГРАБЕЖ СЕ ИЗПЛАЩАТ СЛЕД ТРИ МЕСЕЦА......грабежа не е ли точно това????

За грабеж се счита когато ти присъстваш, заплашат те с оръжие и насилствено ти я откраднат.

Еми значи ето че има решение ...казваш че са те изкарали от колата, а не че някой влезнъл докато си броил мухите.....все пак да не се случва на никой де.

Yon
01-03-2006, 15:21
Грабежа е много сериозно престъпление, а и предполага се че си видял извършителите и не е хубаво ако не е така да се съчиняват версии...

п.с. Някои аларми имат паник бутон хваща от 30 метра и след километър изключва токовете само маймунката да ти е в джоба :D

BatVas
01-03-2006, 15:26
Грабежа е много сериозно престъпление, а и предполага се че си видял извършителите и не е хубаво ако не е така да се съчиняват версии...

п.с. Някои аларми имат паник бутон хваща от 30 метра и след километър изключва токовете само маймунката да ти е в джоба :D

Да това става - даже двигателя гасне след някакви си секунди.

Lucky
01-03-2006, 15:29
Грабежа е много сериозно престъпление, а и предполага се че си видял извършителите и не е хубаво ако не е така да се съчиняват версии...

п.с. Някои аларми имат паник бутон хваща от 30 метра и след километър изключва токовете само маймунката да ти е в джоба :D

Да това става - даже двигателя гасне след някакви си секунди.

Да ма къде е дистанционното на алармата на 99% от колите :roll: :?: :?: :roll:

BatVas
01-03-2006, 15:31
Моито се откача от ключа лесно - пък и става въпрос за палене при минус 20 градуса. :D :D :D

bongo
01-03-2006, 16:16
LuckyMan що не хукна след него :lol: :lol:

Yon
01-03-2006, 17:10
Оти че го опушкат :D :D бре

pumukle
01-03-2006, 22:08
:shock: :shock: :shock: Баси вече няма да я оставям запалена пред блока :? :? :?
Аз кат ти разправям....ти.....нямало страшно!

Lucky
02-03-2006, 08:54
LuckyMan що не хукна след него :lol: :lol:
Виж това е дълга тема за дискутиране и ме мързи да пиша толкоз :D

Dodo 155
02-03-2006, 09:19
И какъв е изводът от цялата работа?
Застрахователите и крадците са от един отбор :idea:
Едните крадат, а другите не плащат :wink:

На един съсед му откраднаха така служебната кола дето си вози шефа и на следващият ден му звъннали да отиде да си я вземе от един паркинг. Явно са разбрали на кого са гепили колата :lol: :lol: :lol:
Трябва да гръмнат някой такъв крадец и да не съдят стрелеца, за да се замислят гадните к****а дето крадат :idea:

MONI
02-03-2006, 09:30
Трябва да ти кажа Додо, че има и гръмнати такива ама няма да начин това да ги спре.......

BatVas
02-03-2006, 10:25
Абе те не са се засилили да крадат 145-ци на по 8-10 години. То много пара ще изкарат от нея, а и много търсена кола е и лесно се продава-да, ама не. Пък и крадците са чували слуховете за италянките и си мислят "Абе тая италянска кочина ако земе че изгасне - че ме гепят" :D :D
Абе аз завсеки случай вече я гася и изключвам - даже като слизам за цигари от будката и колата е на 2 метра от мен :?

Yon
02-03-2006, 11:41
А така а така страх лозе пази :D

vankatabe
02-03-2006, 16:40
Абе те не са се засилили да крадат 145-ци на по 8-10 години. То много пара ще изкарат от нея, а и много търсена кола е и лесно се продава-да, ама не. Пък и крадците са чували слуховете за италянките и си мислят "Абе тая италянска кочина ако земе че изгасне - че ме гепят" :D :D
Абе аз завсеки случай вече я гася и изключвам - даже като слизам за цигари от будката и колата е на 2 метра от мен :?
Абе не са се засилили ама аз да ти кажа че имах едно типо 1.6 ДГТ и ми го гепиха 2 пъти. Първия път си платих 1000лв откуп и ми я върнаха.Ходих да си я взема пред един блок в обеля. Обаче след втората кражба (месец след първата) не го видях повече. Иначе типото беше супер запазено- 89г. И двигателчето мъркаше като коте. След тва разбирасе си взех Алфата :oops: :lol:

Mury
02-03-2006, 18:05
Абе и аз трябва да се замисля и да престана да си оставям колата да работи докато правя нещо защото аз го правя често :evil: :evil: :evil: но май вече нямаааа. :idea: :idea:

BatVas
02-03-2006, 22:33
Абе и аз трябва да се замисля и да престана да си оставям колата да работи докато правя нещо защото аз го правя често :evil: :evil: :evil: но май вече нямаааа. :idea: :idea:
E то ако правиш нещо по нея - лесно ще ги догониш като загрее. :twisted:

чукам на дърво вече да не правиш :D :D :D

Rado_G
15-03-2006, 19:09
Аз всяка сутрин си оставям колата запалена пред магазина ама вече се замислям.То моя дарак кой ли ще го хареса ама пък тука се краде всичко на колела.
Вече гася :-)