PDA

View Full Version : Един сгрешил марката...



KGB
02-03-2006, 20:35
До като си пътувах към нас, наблюдавах един спец сгрешил много жестоко марката....

Първо се направи опит да създаде 5та лента...но това беше нищо...

След това тръгна ВТОРА Лента в НАСРЕЩНОТО на Константин Величков...и естествено спря срещу идващия трамвай...направи леко задръстване и от там замина към Люлин сити...

Объркалия се караше тъмно сива Алфа 156 СпортВагон фаислифт 1...1.9ЖТД...

колата за такива терикати като тебе е Пасат комби с черни стъкла 1.9ТДИ...така поне няма да правиш впечетление на никой.

Dodo 155
02-03-2006, 20:47
До като си пътувах към нас, наблюдавах един спец сгрешил много жестоко марката....

Първо се направи опит да създаде 5та лента...но това беше нищо...

След това тръгна ВТОРА Лента в НАСРЕЩНОТО на Константин Величков...и естествено спря срещу идващия трамвай...направи леко задръстване и от там замина към Люлин сити...

Объркалия се караше тъмно сива Алфа 156 СпортВагон фаислифт 1...1.9ЖТД...

колата за такива терикати като тебе е Пасат комби с черни стъкла 1.9ТДИ...така поне няма да правиш впечетление на никой.
Toчно и на място казано :wink:
Дано няма повече идиоти, които да срамят марката :roll:

Stello
02-03-2006, 21:13
В интерес на истината има доста като този индивид или инвалид,зависи от гледната точка,които карат нашата марка.

KGB
02-03-2006, 21:17
Абре този си беше Шампион...от там минавам по няколко пъти на ден, но досега не бях виждал някой да тръгне втора лента в насрещното и то срещу колите. Иначе казано от общо 6 ленти (от които две трамвайни линии) 5 станхме в една посока.

gigi
02-03-2006, 21:21
Аз минавам по 100 пъти на ден от там и поне по 3 пъти виждам някой такъв тарикат ама обикновенно са с БМВ или голф не знам защо.

Stello
02-03-2006, 21:23
Въпросът е че масата българи карат сякаш "пътят е на баща им".И кам тази маса е нормално да има и доста каращи Алфи.Няма улица ,на която да не се правят повече ленти от нормалното.Но трябва да се отбележи,че няма и улица,която да има маркировка или дори да има издържа по макс месец и малко.

koolio
02-03-2006, 22:00
Не може да се съди за човека по колата, която кара. Откакто хората се усетиха, че италианките превъзхождат Голфове, БМВ-та и подобни, потенциалните голфаджии се качиха на Алфа 145 и Фиат Браво :evil: . А имам един приятел, който кара Голф 3 с пернишки номер :lol: , а не само не е рацер, а е даже прекалено флегматичен шофьор.

голямата риба
02-03-2006, 22:46
а представяте ли си какво е да се возите при въпросният индивид

защото аз съм го преживявал :lol:

georgyg
03-03-2006, 12:28
А аз пък съм на мнение, че трябва да сложат камери от КАТ по светофарите, и ще ведите как няма да има голфове, алфи, БМВ-та и т.н. с терикати.

Като става на въпрос един вчера с една Фиеста ме дразнеше максимално на околовръсното, като 1-во ме изпревари на светофара на Суходол отдясно, после ме засече.

П.С Беше военен!!!!!!!!!

Абе тo идиоти карат всякакви коли.

MONI
06-03-2006, 09:52
За съжаление доста хора вече разбраха че Алфа като цена и качество е много добре балансирана(говоря за на старо) и вече виждам всякви келеши и тупани и идиоти с любимата марка.

П.С. Мен една 147ца мноо добре ме засече на Цариградско....

bass
06-03-2006, 11:07
За съжаление доста хора вече разбраха че Алфа като цена и качество е много добре балансирана(говоря за на старо) и вече виждам всякви келеши и тупани и идиоти с любимата марка.

Както казах преди време,

Честита масовизация :wink: