PDA

View Full Version : 156 1.8 1999



batinio_156
07-09-2009, 19:46
алфата прегря глави ролки гарнитури мармалад кам 1500лв ремонта при едно авер4е само за 4асти колата 1 2 седмици добре карана е в софия трагвам за морето и бам пу6ек иако даржи си тем не загрява какво става колеги сигменти или бутала? колко пара треа си приготвим пак ? или направо на 4асти даите идея неква моля :Suicide:

spe4elist
07-09-2009, 20:19
алфата прегря глави ролки гарнитури мармалад кам 1500лв ремонта при едно авер4е само за 4асти колата 1 2 седмици добре карана е в софия трагвам за морето и бам пу6ек иако даржи си тем не загрява какво става колеги сигменти или бутала? колко пара треа си приготвим пак ? или направо на 4асти даите идея неква моля :Suicide:

Чудя се от къде да те почвам!
Кръщавай си смислено темите, вместо 4 и 6 - използвай ч и ш, ползвай главни букви и запетайки...

Считай това за предупреждение, следващ подобен пост ще го трия, без да чувствам задължение да ти давам обяснения...

Поздрави

batinio_156
07-09-2009, 22:05
ти да не би да си даскал БЕ

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

СПЕЦИАЛИСТИ КАТО ТЕБЕ МНОГО:waving:

---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

ДАСКАЛЕ:big_bow_down:

Xtrime7
07-09-2009, 22:36
ти да не би да си даскал БЕ

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

СПЕЦИАЛИСТИ КАТО ТЕБЕ МНОГО:waving:

---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

ДАСКАЛЕ:big_bow_down:

Той не е даскал,а ти защо не се еб.......аш.
Не си търси забавление в това да се ебаваш с хората.

rusiq86
08-09-2009, 00:34
Аман от простаци колеги!

batinio_156
08-09-2009, 18:39
абе.... тоез маината ви бе аз сам изпаднал в ебаси проблема а тоя ми обеснява за 4 и 6 и не знам за кви запетаики а бе рус и ти не ми се обесняваи от тракторист до алфист разликата е голяма аз сам на 28 от 19 годишен сам на алфи бре русе заебете обарках се да тарся помощ извинявам се алфисти

oem
08-09-2009, 18:49
Ми значи си го голям специалист бе момко. От 19 години си на Алфи. Що ни питаш нас дето кола не сме виждали на живо. Оправяй се като си толкова.

П.С. Много хора щяха да ти помогнат ако бяха разбрали какво ги питаш!

sp_romeo1
08-09-2009, 19:11
абе.... тоез маината ви бе аз сам изпаднал в ебаси проблема а тоя ми обеснява за 4 и 6 и не знам за кви запетаики а бе рус и ти не ми се обесняваи от тракторист до алфист разликата е голяма аз сам на 28 от 19 годишен сам на алфи бре русе заебете обарках се да тарся помощ извинявам се алфисти
Ми ти си за трактор с това отношение
1500лв. за части......големо аверче имаш.

Xtrime7
08-09-2009, 20:12
абе.... тоез маината ви бе аз сам изпаднал в ебаси проблема а тоя ми обеснява за 4 и 6 и не знам за кви запетаики а бе рус и ти не ми се обесняваи от тракторист до алфист разликата е голяма аз сам на 28 от 19 годишен сам на алфи бре русе заебете обарках се да тарся помощ извинявам се алфисти

Колега,ако не си оправиш тона на разговор,по-добре продължавай да НЕ пишеш.Не е нужно да дразниш останалите с твоята опарничавост.
Без лоши чувства.

batinio_156
08-09-2009, 20:39
алфисти ИЗВИНЯВАИТЕ просто сам много изнервен колата ми е полуумряла за 2ва месеца обиколих маса специалисти които ми казваха заебия тая италянска бангия аз наистина карам алфи от 19г.но 156 1.8 1999 ми загря за парви пат понеже е криза и нема пари аз и един авер и направиьме полуосновен ремонт свешти глава ремаци гарнитури филтри всекакви масла и тн. за 1500лв аз поне не разбирам от ремонти за разлика от авера които каза готова е даваи караи преди ремонта колата дигна 130 градуса беьа и посинели валовете поне доколкото видяь запалих и карах 2 седмици в трафика софииски мизерен и от там за морето газ и на варна магистралата пушек як спирам гледам на кората под джигателя масло но не мноого а на пра4ката за маслото никои и така питам ви аз ве4е без да нервни4а кво следва аз от ремонти не разбирам и в сервизите разбират това и ме цакат яко

rusiq86
08-09-2009, 21:23
От каде си? Има клубни сервизи, които знаят за какво иде реч, не нема се отказваш от белисимата, ще се оправи! Май спомена София, ако е така има няколко добри сервиза в София, които чуват сърцето как е!

Novachev
08-09-2009, 21:27
алфисти ИЗВИНЯВАИТЕ просто сам много изнервен колата ми е полуумряла за 2ва месеца обиколих маса специалисти които ми казваха заебия тая италянска бангия аз наистина карам алфи от 19г.но 156 1.8 1999 ми загря за парви пат понеже е криза и нема пари аз и един авер и направиьме полуосновен ремонт свешти глава ремаци гарнитури филтри всекакви масла и тн. за 1500лв аз поне не разбирам от ремонти за разлика от авера които каза готова е даваи караи преди ремонта колата дигна 130 градуса беьа и посинели валовете поне доколкото видяь запалих и карах 2 седмици в трафика софииски мизерен и от там за морето газ и на варна магистралата пушек як спирам гледам на кората под джигателя масло но не мноого а на пра4ката за маслото никои и така питам ви аз ве4е без да нервни4а кво следва аз от ремонти не разбирам и в сервизите разбират това и ме цакат яко

така както го описваш много ми прилича на просто на силен теч на масло върху колекторите от къде излиза пушека от ауспуха или от под мотора свързан ли е шума с шумове чукания и разни такива , загуба на мощност и т.н.

Xtrime7
08-09-2009, 22:22
алфисти ИЗВИНЯВАИТЕ просто сам много изнервен колата ми е полуумряла за 2ва месеца обиколих маса специалисти които ми казваха заебия тая италянска бангия аз наистина карам алфи от 19г.но 156 1.8 1999 ми загря за парви пат понеже е криза и нема пари аз и един авер и направиьме полуосновен ремонт свешти глава ремаци гарнитури филтри всекакви масла и тн. за 1500лв аз поне не разбирам от ремонти за разлика от авера които каза готова е даваи караи преди ремонта колата дигна 130 градуса беьа и посинели валовете поне доколкото видяь запалих и карах 2 седмици в трафика софииски мизерен и от там за морето газ и на варна магистралата пушек як спирам гледам на кората под джигателя масло но не мноого а на пра4ката за маслото никои и така питам ви аз ве4е без да нервни4а кво следва аз от ремонти не разбирам и в сервизите разбират това и ме цакат яко

Най -добре напиши в профила си от къде си или просто го напиши в поста си.Има колеги които доста разбират и се занимават с Алфи.Понякога излиза по-ефтино да отидеш на майстор,от колкото да си експериминтирате с авера.
Вярно е и това,че много са майсторите дето гледат да ти вземат паричките.Но в този форум мисля че си в сигурни ръце от към майстори и няма да сгрешиш.

mordohy
08-09-2009, 23:09
Колега,попрочетох само отзивите,защото те наказаха и ми стана интересно.Ако се беше вслушал в Хкстетим и другите колеги,нямаше да стигнеш до тука.Когато си бесен от даден проблкем е редно да споделиш,но когато компетентните хора ти отговорят е редно да покажеш уважение.Иначе идваме ние с брадвите.

Успех!
Мордохай!

ludkanar
09-09-2009, 18:40
алфисти ИЗВИНЯВАИТЕ просто сам много изнервен колата ми е полуумряла за 2ва месеца обиколих маса специалисти които ми казваха заебия тая италянска бангия аз наистина карам алфи от 19г.но 156 1.8 1999 ми загря за парви пат понеже е криза и нема пари аз и един авер и направиьме полуосновен ремонт свешти глава ремаци гарнитури филтри всекакви масла и тн. за 1500лв аз поне не разбирам от ремонти за разлика от авера които каза готова е даваи караи преди ремонта колата дигна 130 градуса беьа и посинели валовете поне доколкото видяь запалих и карах 2 седмици в трафика софииски мизерен и от там за морето газ и на варна магистралата пушек як спирам гледам на кората под джигателя масло но не мноого а на пра4ката за маслото никои и така питам ви аз ве4е без да нервни4а кво следва аз от ремонти не разбирам и в сервизите разбират това и ме цакат яко

Най-добре отиди в некой от клубните сервизи и няма да те върнат,щети обърнат внимание и няма да те цакат може да си сигурен.Поздрави