PDA

View Full Version : Аларма



hell_cat
16-09-2009, 13:50
Здравйте, някой ще ми каже ли, къде в Бургас слагат аларми и колко струва? Както и да ми препоръчате сервиз. Искам да ми прегледат ходовата част, както и цялостен преглед по колата.

b_angelov
16-09-2009, 16:10
Ходих на 2 места в Бургас, но като видяха колата, директно ме отсвириха. Много било сложно на тия 'талянски коли да се монтира аларма... Ала-бала.
Хванах се сам и си я сложих съвсем читаво, както никой алармаджия не би си играл да я слага.

hell_cat
16-09-2009, 18:22
Ходих на 2 места в Бургас, но като видяха колата, директно ме отсвириха. Много било сложно на тия 'талянски коли да се монтира аларма... Ала-бала.
Хванах се сам и си я сложих съвсем читаво, както никой алармаджия не би си играл да я слага.
Браво на теб! Ами освен ти да ми кажеш колко искаш за слагане на аларма и така :) Аз имах, но не знам какво се е случило с нея, явно някой я е махнал, а и въобще не знам къде трябва да е.

Rado_alfa146
18-09-2009, 07:41
Аз съм много доволен от един пич. Намира се точно след кафе Сенс на демокрация. Пича е много оправен и ги прави добре нещата. И един съвет СЛОЖИ СИ БЪЛГАРСКА аларама. Аз големи ядове брах с турските боклуци. БГ-то са малко по скъпи. :beer:

b_angelov
18-09-2009, 18:28
И един съвет СЛОЖИ СИ БЪЛГАРСКА аларама. Аз големи ядове брах с турските боклуци. БГ-то са малко по скъпи. :beer:


Потвърждавам!

hell_cat
20-09-2009, 15:14
Аз съм много доволен от един пич. Намира се точно след кафе Сенс на демокрация. Пича е много оправен и ги прави добре нещата. И един съвет СЛОЖИ СИ БЪЛГАРСКА аларама. Аз големи ядове брах с турските боклуци. БГ-то са малко по скъпи. :beer:
Благодаря за съвета!

А за добър сервиз никой не ми каза?

Rado_alfa146
20-09-2009, 15:23
Колежке нали ти написах малко по горе! Точно до кафе сенс се намира сервиза там си я копуваш и там ти я слагат.