PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!



AGRESSOR_00
21-09-2009, 02:27
Наскоро ми се счупи щамгата която излиза от скоростната кутия и се свързва с жилото...Много неприятно...майсторите я завариха защото колата ме остави на пътя!Сега не знам надеждно ли е?предполагам пак ще се счупи след време...такава планка няма никъде.....мерси предварително.....

---------------------------------------------
Подобни заглавия предизикват двусмислени асоциации.
Моля, кръщавайте си темите по-конкретно!
Освен това, е добре да бъдем известени, за какъв автомобил, прочее, става въпрос...

...мерси предварително...

mod evil spe4elist

Stoyan Georgiev
21-09-2009, 02:36
и аз мерси

Доко
21-09-2009, 02:37
И аз тъкмо щях.........даа ...мерси.... :bouncing_smiley:

Dodo 155
21-09-2009, 09:14
Наскоро ми се счупи щамгата която излиза от скоростната кутия и се свързва с жилото...Много неприятно...майсторите я завариха защото колата ме остави на пътя!Сега не знам надеждно ли е?предполагам пак ще се счупи след време...такава планка няма никъде.....мерси предварително.....
Какво очакваш от нас?
Да ти намерим щанга или да ти кажем дали пак ще се счупи?
Ако е добре заварена - може да се счупи на друго място :naughty:
Щанга - търси 2-ра употреба. Ферарист има тема и продава коли на части.

rusiq86
21-09-2009, 09:43
Колега провери в раздел "Платени обяви" за авточасти.

ALFADROG
21-09-2009, 10:21
колега аз имах подобен проблем както си карам на 3-та и спирам тругжам да правиа обратен и исключжам да фкарам 1-ва и:shocked: скоростниат лост ходи на кадето си иска влиза на сяко едно место ама само 3-та и 4-та влизат и на мен ми я заварваха и ок за сега вече 4-месеца ама осещам че почжа пак да става по хлабава и нз колко ще издаржи :naughty::naughty:

Xtrime7
21-09-2009, 22:20
колега аз имах подобен проблем както си карам на 3-та и спирам тругжам да правиа обратен и исключжам да фкарам 1-ва и:shocked: скоростниат лост ходи на кадето си иска влиза на сяко едно место ама само 3-та и 4-та влизат и на мен ми я заварваха и ок за сега вече 4-месеца ама осещам че почжа пак да става по хлабава и нз колко ще издаржи :naughty::naughty:

Колега;извини ме,ама може и малко по-грамотно..На никого няма да навреди,а само ще ги олесни.
И все пак не сме в скайп че да бързаме да го напишем.
Поздрави.

ALFADROG
21-09-2009, 23:03
извинявам се колега както съм написал по нагоре извинявам се отново:bowdown: