PDA

View Full Version : Циганите ли са ни виновни..?



nikki_sixx
21-09-2009, 18:19
Плодели се кат зайци, нямали хигиена (не на перото, те не моат и да пишат), държавата отива на зле - пак циганите виновни..?! :spiteful: А те ли са наистина виновни? Следейки живота у нас.. си задавам въпроса как стигнахме до тук бре? Кой ни е виновен за дереджето? Всъщност, ние като народ имаме ли гена сами да си оправим живота?
Моля модераторите да не приемат дискусиите за спам... защото има доста неща да се кажат(изпишат), и съвсем разбираемо е, че няма как да се получи с един-два поуста...

Stefan Caromov
21-09-2009, 18:42
Не само те,но те ни изложихе пред очите на света . Иначе за дереджето сме си само ние гражданите виновни. Когато всеки се мишкосва и не си знае правата се получава това тъпчене.
Те старите са го казали ,прост народ -слаба държава.
Докато не започнем да си отстояваме правата и да викаме ,стачкуваме ,така ще е . Нито ще ни се оправят заплатите ,нито ще ни смятат за правноправни граждани и винаги ще продължават по висшестоящите да ни тъпчат

hunter1989
21-09-2009, 19:23
Кой да е виновен ? Най-лесно е да има друг да ни е виновен. А не сме ли виновни за всичко ние . Ние допускаме да става това. Ама така е, както съм казвал и преди българите са генетично-ограничена нация , преди който се е бунтувал е намирал смъртта си , а които си е мълчал и се е сагласявал с всичко , той е преживявал. И замисляте се че расата ни е претопена . Няма ги големите бунтовници от миналото за които България е била всичко. Назовете един човек който ще даде всичко за България в днешни дни . Оснахме само патриоти на маса , не казвам че и аз не съм един от тях. Просто ни трябва малко смелост и воля . Трябва някой да ни поведе ,намери ли се този някои , няма кой да ни спре. Така че според мен ние сме си виновни за сичко , но както гледам хората все повече намират воля в себе си и все повече започват да отстояват своето . Дано някога се оправим . Айде здраве да има пък другото ще се орпави. Поздрави

Stefan Caromov
21-09-2009, 19:42
Кой да е виновен ? Най-лесно е да има друг да ни е виновен. А не сме ли виновни за всичко ние . Ние допускаме да става това. Ама така е, както съм казвал и преди българите са генетично-ограничена нация , преди който се е бунтувал е намирал смъртта си , а които си е мълчал и се е сагласявал с всичко , той е преживявал. И замисляте се че расата ни е претопена . Няма ги големите бунтовници от миналото за които България е била всичко. Назовете един човек който ще даде всичко за България в днешни дни . Оснахме само патриоти на маса , не казвам че и аз не съм един от тях. Просто ни трябва малко смелост и воля . Трябва някой да ни поведе ,намери ли се този някои , няма кой да ни спре. Така че според мен ние сме си виновни за сичко , но както гледам хората все повече намират воля в себе си и все повече започват да отстояват своето . Дано някога се оправим . Айде здраве да има пък другото ще се орпави. Поздрави


Чичко Болен Сидеров ще ни оправи ,ама не го избрахме дееба

mirchozo
21-09-2009, 20:30
Aз гласувах за циганите, ама уви не само те са виновните. Който и да е на тяхно място ще направи същото като тях. Че са прости, неграмотни и т.н. е неуспорим факт, което едва ли има някакъв начин да се промени. Точно това се използва от кандидат управляващите, после им се дават малко права и ето ти днешното дередже. Така че и ние сме си за е...не.

BaiJedi
21-09-2009, 20:35
А-аааа... за циганите лошо да не съм чул! Те са бъдещето на тая държава. :crazy:

acko88
21-09-2009, 20:43
Циганите,турците и всякакви други НЕ СА НИ ВИНОВНИ!!!!Ние сме си виновни че ги търпим в държавата ни а и не че им даваме равни права а им даваме и власта.......

Transvaal Premier
21-09-2009, 21:17
http://www.greensmilies.com/smile/smiley_emoticons_mk_biervampir.gif Ние сами сме си виновни за всичко, което ни се случва, защото го допускаме и го търпим. Виновни сме за това, че позволихме определени субкултури да напуснат границите си и да достигнат до огромни размери, виновни сме за порочния кръг, който създадохме и който никога няма да успеем да разчупим..., виновни сме за това, че забравяме кои сме и от къде сме тръгнали, както и за това, че не знаем на къде отиваме.../май последното има най-голямо значение от това, което казах/.

BillyBoy`
21-09-2009, 21:54
http://www.greensmilies.com/smile/smiley_emoticons_mk_biervampir.gif Ние сами сме си виновни за всичко, което ни се случва, защото го допускаме и го търпим. Виновни сме за това, че позволихме определени субкултури да напуснат границите си и да достигнат до огромни размери, виновни сме за порочния кръг, който създадохме и който никога няма да успеем да разчупим..., виновни сме за това, че забравяме кои сме и от къде сме тръгнали, както и за това, че не знаем на къде отиваме.../май последното има най-голямо значение от това, което казах/.За всичко което каза си права:th_up:тея всичките мангали дето живеят на нашия гръб са тежко бреме за нашата малка държава не плащат ни данъци ни ток ни вода нищо а отгоре на това ги мързи да работят и да се образоват,но не са виновни само те:th_up:

Alfa User
21-09-2009, 21:58
http://www.greensmilies.com/smile/smiley_emoticons_mk_biervampir.gif Ние сами сме си виновни за всичко, което ни се случва, защото го допускаме и го търпим. Виновни сме за това, че позволихме определени субкултури да напуснат границите си и да достигнат до огромни размери, виновни сме за порочния кръг, който създадохме и който никога няма да успеем да разчупим..., виновни сме за това, че забравяме кои сме и от къде сме тръгнали, както и за това, че не знаем на къде отиваме.../май последното има най-голямо значение от това, което казах/.

:notworthy: - много точно казано !!!

mirchozo
21-09-2009, 22:15
В анкетата мисля че най-малко виновния е бай Тошо, жалко че не се задържа още 10-на години, тогава друга песен щяхме да пеем сега.Е сигурно някой пак някой щеше да ни е виновен за нещо, но така е ... дет имаше една приказка "на калпавия х... вълната му пречела.

nasty
21-09-2009, 23:58
От така изброените отговори - циганите са единственния отговор.

Jivko7777
22-09-2009, 02:20
Абе не че и циганите не са виновно, но все пак сме си виновни самите ние...днешно време всеки си мисли само за себе си, това е самата истина...

pr_00f
22-09-2009, 09:02
Гледам каквото е имало да се каже вече е казано.