PDA

View Full Version : Предложение за тема "Черна хроника".



Bonev
24-09-2009, 23:14
Днес стана поредната гадна катастрофа на бул. Булгария. Един загинал, един ранен и една Алфа 156 стана на мекица. Всеки ден гледаме, слушаме или ставаме свидетели на такива инциденти. Идеята ми е малко зловеща - Да се направи важна тема "Черна хроника" , в която да се дава инфо за пътни инциденти. При отварянето на тази тема пълна с гадната информация, сбита на едно място вътре все си мисля, че има малък шанс да размислим върху поведението си на пътя. Очаквам мненията Ви.

Sunny
24-09-2009, 23:32
+1
Добре би било за назидание .

Walker
25-09-2009, 13:18
+1

ALFADROG
25-09-2009, 13:26
+2

zdravio
25-09-2009, 13:32
+1 . Дано найстина някой размисли!

Stoyan Georgiev
25-09-2009, 13:56
не е лоша идея, така няма да се натоварва и останалата част от форума с неприятни емоции

nhg
25-09-2009, 17:24
И аз съм за. Доста теми се нароиха по такива поводи...

koolio
25-09-2009, 20:53
Мислите ли, че тази тема ще помогне с нещо?

голямата риба
25-09-2009, 22:19
http://alfaromeo-bg.com/forum/showthread.php?t=39271

при наличие на тема като тази...

П.П. Венци нищо лично просто тази беше първата в раздела

mim
26-09-2009, 11:26
практиката показва и че темите маркирани като важни май се посещават по-малко от всички останали

Bonev
26-09-2009, 19:36
практиката показва и че темите маркирани като важни май се посещават по-малко от всички останали

Добре де, може и да не е важна тема. Просто предлагам.

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:35 ----------


Мислите ли, че тази тема ще помогне с нещо?

Не мисля, надявам се...

tsvety
28-09-2009, 13:03
Ще си позволя да изразя и моето мнение.

Ако човек не си вади изводите от това което постоянно се съобщава по телевизията, от това което вижда по пътищата всеки ден, едва ли една тема която естественно може винаги да игнорира и въобще да не посети ще го накара на размисли.

Принципно нямам нищо против такава тема, но аз лично няма да я посещавам, защото когато влезна във форума искам да се "разтоваря" от всичко лошо което чувам и виждам всеки ден, а не да се натоварвам допълнително.

Ако наистина според вас има и 1% вероятност да има възпитателен характер - ок, нека да я има. Но аз лично се съмнявам....

pr_00f
28-09-2009, 17:08
Не виждам проблем да се направи такава тема.
Щом някой има желание да си я пусне в Общи приказки.

Коки
28-09-2009, 20:25
Ще си позволя да изразя и моето мнение.

Ако човек не си вади изводите от това което постоянно се съобщава по телевизията, от това което вижда по пътищата всеки ден, едва ли една тема която естественно може винаги да игнорира и въобще да не посети ще го накара на размисли.

Принципно нямам нищо против такава тема, но аз лично няма да я посещавам, защото когато влезна във форума искам да се "разтоваря" от всичко лошо което чувам и виждам всеки ден, а не да се натоварвам допълнително.

Ако наистина според вас има и 1% вероятност да има възпитателен характер - ок, нека да я има. Но аз лично се съмнявам....

+1, и аз се съмнявам.

Ранобудниче
29-09-2009, 09:31
"За".

Извън безпристрастното коментиране на подобни случки с непознати, би могло да се направи още нещо: В мото-форумите съм виждала отделни раздели, в които мотористите изразяват почитта и съболезнованията към близките на загиналите си събратя. При нас такива теми има в Общи приказки, но ми се струва, че ако са организирани в отделен раздел/подраздел, ще е по-удачно.

Коки
29-09-2009, 09:55
...В мото-форумите съм виждала отделни раздели, в които мотористите изразяват почитта и съболезнованията към близките на загиналите си събратя. При нас такива теми има в Общи приказки, но ми се струва, че ако са организирани в отделен раздел/подраздел, ще е по-удачно.

Не го намирам удачно, а по-скоро за зловещо! Звучи сякаш приемаме за даденост, че редовно ще се случва с хората от форума и затова - дайте да направим раздел.

Ранобудниче
29-09-2009, 10:54
Не го намирам удачно, а по-скоро за зловещо! Звучи сякаш приемаме за даденост, че редовно ще се случва с хората от форума и затова - дайте да направим раздел.

Дай Боже да няма теми там.
Но пък ми е особено нелепо като видя тема за загинал човек, редом с темата за колата и таковането..
Това имах предвид.

Bonev
21-10-2009, 08:41
Въпреки всичко побликувах темата. Надявам се все пак да няма много новини в нея!
Ключ?!?!