PDA

View Full Version : Октан бустер, ама за дизел



Nikiboy
27-09-2009, 21:20
Днес покарах с едно ново чудо на редекс - Цетан Бутер - за увеличавана на цитаново число на нафтата. Определено много ми хареса.

Някой друг ползвал ли го е?

RoMAN
28-09-2009, 15:08
И как ти се стори след, като го изпробва?

Nikiboy
28-09-2009, 15:18
Мене ме изкефи, но не съм го мерил на г-тека. Определено колата е по-пъргава. Ефектът е нещо като слагане на спортен филтът.

Педалът за газ определено те слуша, форсира се по-добре.

Иначе съм навъртял малко км под 20.

myato
28-09-2009, 15:19
Както пише производителят,това чудо подпомага само студения старт.В останалите случаи е без ефект.За зимата е добро.

RoMAN
28-09-2009, 15:29
Мене ме изкефи, но не съм го мерил на г-тека. Определено колата е по-пъргава. Ефектът е нещо като слагане на спортен филтът.

Педалът за газ определено те слуша, форсира се по-добре.

Иначе съм навъртял малко км под 20.

Би ли го изпробвал на г-тек когато имаш време и колко $ струва? Не че няма да разбера, като отида си го взема де...

Nikiboy
28-09-2009, 15:54
Само кажи от къде се купува, защото до колкото знам няма. Аз се докопах до някакви мострени опаковки от панаира :)

Смятах с доставка от Англия ще е двайсетина лева.

RoMAN
28-09-2009, 15:55
Само кажи от къде се купува, защото до колкото знам няма. Аз се докопах до някакви мострени опаковки от панаира :)

Смятах с доставка от Англия ще е двайсетина лева.

ХАхаха е... Аз пак си мислех, че е нещо което мога да си намеря по магазините, изглежда не съм разбрал. Откъде поръчка? Еbаy ли?

Nikiboy
28-09-2009, 16:49
Както пише производителят,това чудо подпомага само студения старт.В останалите случаи е без ефект.За зимата е добро.

Май не четеш както трябва. Виж какво казват Холтс - производителят:

Increases the cetane number in diesel by up to 2 numbers.

Maximises performance and acceleration.

Provides needed lubrication for low sulphur fuel.

Cleans injectors and removes deposits in the fuel system.

Suitable for all diesel engines.

http://www.holtsauto.com/products/print_view/additives/diesel/redex-cetane-booster

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:47 ----------


ХАхаха е... Аз пак си мислех, че е нещо което мога да си намеря по магазините, изглежда не съм разбрал. Откъде поръчка? Еbаy ли?

Взех го от панаира в Пловдив, като тестова опаковка в палата 3.

Bobo
28-09-2009, 19:37
Май не четеш както трябва. Виж какво казват Холтс - производителят:

Increases the cetane number in diesel by up to 2 numbers.

Maximises performance and acceleration.

Provides needed lubrication for low sulphur fuel.

Cleans injectors and removes deposits in the fuel system.

Suitable for all diesel engines.

http://www.holtsauto.com/products/print_view/additives/diesel/redex-cetane-booster

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:47 ----------



Взех го от панаира в Пловдив, като тестова опаковка в палата 3.

Making Blow jobs if needed :fuckoff: Тва не са ли го писали? :rotfl:

myato
28-09-2009, 21:46
Колега,не се заяждам.Поднасям само факти.
Cetane boosters only improve cold starting on diesel engines due to increase of flamability of the mixture at lower pressure and temperature. It has been proven that no effect on the power of the engine is attained once the engine is at normal operating conditions.
Те това е.

Nikiboy
28-09-2009, 22:56
Making Blow jobs if needed :fuckoff: Тва не са ли го писали? :rotfl:

Става и г*** да си намаже човек ако иска. Ако някой не иска б**** джоб :)

Nikiboy
28-09-2009, 23:17
Колега,не се заяждам.Поднасям само факти.
Cetane boosters only improve cold starting on diesel engines due to increase of flamability of the mixture at lower pressure and temperature. It has been proven that no effect on the power of the engine is attained once the engine is at normal operating conditions.
Те това е.

Може и да имаш право, така и не съм карал на работна температура щото термоса ми е за ремоент.

Ако някой е с работещ термостат ще споделя 1/2 шише за проба. Това е за 25 литра нафта.

robkobg
29-09-2009, 08:49
Колега,не се заяждам.Поднасям само факти.
Cetane boosters only improve cold starting on diesel engines due to increase of flamability of the mixture at lower pressure and temperature. It has been proven that no effect on the power of the engine is attained once the engine is at normal operating conditions.
Те това е.

Това от кой източник е? Че аз съм чел други неща.