PDA

View Full Version : Да му изсъхнат ръчичките...



rodeff
30-09-2009, 19:00
:fuckoff:Да му изсъхнат ръчичките дано, на този който вчера ми открадна стъклото на дясното огледало.
Мислех че само селтаци с вектри си крадат огледалата, но уви, вече някой си е сменил вектрата с алфа 166 и е решил че трябва да продължи практиката.

За информация само стъклото струва 95 лева и днес се сбогувах с тях, заштото някой лешпер е решил че на него не му се дават.

Тир да му го откърти дано...
... Да му изсъхнат ръчичките... :fuckoff:

Vlado_PK
01-10-2009, 00:26
:fuckoff:Да му изсъхнат ръчичките дано, на този който вчера ми открадна стъклото на дясното огледало.
Мислех че само селтаци с вектри си крадат огледалата, но уви, вече някой си е сменил вектрата с алфа 166 и е решил че трябва да продължи практиката.

За информация само стъклото струва 95 лева и днес се сбогувах с тях, заштото някой лешпер е решил че на него не му се дават.

Тир да му го откърти дано...
... Да му изсъхнат ръчичките... :fuckoff:
Е колега стига!Ако е взето само стъклото и нищо не е счупено моля те кажи ми кои е тоя дето ти взе 95лв за стъкло защото това е жив обир!

rodeff
01-10-2009, 01:21
Какво да ти кажа, никой не продава само стъклото ако говорим за втора ръка.
А това е цената на ново оригинално.
Ментета (Турски или Китайски) не намерих.
Предвид че цяло огледало струва над 300 лева, 100 за стъклото е нормално.

Иначе си прав, жив обир си в :-)
Не само цената а и липствщото огледало :-)

Вече взе да ми писва. Ще си купя някаква барака и да видим какво ще крадът...

MUROMAN
01-10-2009, 18:43
Много пари си дал само за стъклото.

ALFADROG
01-10-2009, 23:51
купи си пушка и почни да спиш в колата.Да видим тогава кво ще крадът.:sniper:

Bonev
01-10-2009, 23:55
:fuckoff:Да му изсъхнат ръчичките дано, на този който вчера ми открадна стъклото на дясното огледало.
Мислех че само селтаци с вектри си крадат огледалата, но уви, вече някой си е сменил вектрата с алфа 166 и е решил че трябва да продължи практиката.

За информация само стъклото струва 95 лева и днес се сбогувах с тях, заштото някой лешпер е решил че на него не му се дават.

Тир да му го откърти дано...
... Да му изсъхнат ръчичките... :fuckoff:

А най-тъпото е, че и застраховка да имаш пак пиеш 1 студена вода. Жалко колега, но да знаеш, че ще му се върне тъпкано на боклука. Аман от миндили!

ludkanar
02-10-2009, 00:19
А най-тъпото е, че и застраховка да имаш пак пиеш 1 студена вода. Жалко колега, но да знаеш, че ще му се върне тъпкано на боклука. Аман от миндили!

Чисти утепляци бих казал,верно че скъпо ма па да крадеш...

Mind_Control
02-10-2009, 00:49
:fuckoff:Да му изсъхнат ръчичките дано, на този който вчера ми открадна стъклото на дясното огледало.
Мислех че само селтаци с вектри си крадат огледалата, но уви, вече някой си е сменил вектрата с алфа 166 и е решил че трябва да продължи практиката.

За информация само стъклото струва 95 лева и днес се сбогувах с тях, заштото някой лешпер е решил че на него не му се дават.

Тир да му го откърти дано...
... Да му изсъхнат ръчичките... :fuckoff:

Недей така, че ако му го отнесе ТИР после пак твойто огледало ще замине :D тъжно но факт.

monimsl
02-10-2009, 09:09
Аз мисля че някои застрахователни компании биха го платили,само трябва да го посчупиш и да сложиш малко стъклария от някое огледало.

rodeff
15-10-2009, 19:50
Аз мисля че някои застрахователни компании биха го платили,само трябва да го посчупиш и да сложиш малко стъклария от някое огледало.

Маркирано е, не става със стъклария, защото си търсят парчета с номерцата, пък и когато корубата е здрава, пак питат как е станало...

---------- Post added at 16:50 ---------- Previous post was at 16:48 ----------


Много пари си дал само за стъклото.

Ами дай някоя по-ефтина оферта :-)