PDA

View Full Version : ЧИП ???



Neo
30-09-2009, 23:49
Колеги въпроса ми е 146 1.6 боксер може ли да се чипоса? И ако да горе долу за какви пари ? :) Благодаря предварително .

thecleaner
30-09-2009, 23:51
Хубав ник имаш, а иначе мисля че може да се сложи чип 300лв струва . Отиваш при Бобо и те праи бегачка.

Neo
30-09-2009, 23:55
Хубав ник имаш, а иначе мисля че може да се сложи чип 300лв струва . Отиваш при Бобо и те праи бегачка.
Колега имаш ли мобилен телефон на въпросния Бобо :) (съжелявам разгледах форума но не отрких вината може и да е в мен ако е така предварително се извинявам)

S_G_M
30-09-2009, 23:57
Пич , преди да идеш където и да е , се запознай с правилника на форума.... нищо лично :handshake: форума го има от мноого време и е като библиотека с библиотекар , наречен "Search" ..... виж в платени обяви

Neo
01-10-2009, 00:02
Ок,мерси . Вс най-добро :)

radostin.atanasov
01-10-2009, 12:25
колеги извинявам се че в тази тема си задавам въпроса,но не мога да разбера на моята 145-ца(1.9 тд)мога ли да сложа чип ??
Благодаря предварително

alfa_erazor
01-10-2009, 13:01
колеги извинявам се че в тази тема си задавам въпроса,но не мога да разбера на моята 145-ца(1.9 тд)мога ли да сложа чип ??
Благодаря предварително

Успях да намеря една тема по тоя въпрос:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=23647
ама мисля че има и други, но пак се надявам да ти е полезна ;)

radostin.atanasov
02-10-2009, 22:26
Успях да намеря една тема по тоя въпрос:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=23647
ама мисля че има и други, но пак се надявам да ти е полезна ;)

колега мерси за предоставената информация от която съм разочарован, защото не мога да си сложа чип :(

soldier
02-10-2009, 22:39
колега мерси за предоставената информация от която съм разочарован, защото не мога да си сложа чип :(

Абе то тази тема, която гледаш аз я пуснах, след като си взех колата, но малко след това установих, че конете са си напълно достатъчни. Аз лично нямам проблеми при изпреварвания и т.н., но не правя и рисковани такива. Единственото е, че на климатик много й намалява силата, както и като има доста товар.
Но ми казаха да си погледна дизеловата помпа :grandpa:

radostin.atanasov
05-10-2009, 16:23
Абе то тази тема, която гледаш аз я пуснах, след като си взех колата, но малко след това установих, че конете са си напълно достатъчни. Аз лично нямам проблеми при изпреварвания и т.н., но не правя и рисковани такива. Единственото е, че на климатик много й намалява силата, както и като има доста товар.
Но ми казаха да си погледна дизеловата помпа :grandpa:

да е колега то и аз нямам проблеми с изпреварванията,но ако можехме да си сложим по едно чипче нямаше да е лошо :)

soldier
06-10-2009, 00:55
Аз бих си сложил, за да ми падне разхода примерно, ма за друго не виждам смисъл.