PDA

View Full Version : Търся къде да ми рециклират шарнирите за 156!!!



ziko
04-10-2009, 11:36
кажети ми читав майстор около Русе,който може да ми рециклира носачите,желизничар съм по-професия и нямам пари за нови:cry:

spe4elist
04-10-2009, 12:14
кажети ми читав майстор около Русе,който може да ми рециклира носачите,желизничар съм по-професия и нямам пари за нови:cry:

Колега, помагам!
Първо, добре дошъл!
Второ - потърси с търсачката необходимата ти информация.
Трето - запознай се с правилата и условията за ползване на форума.
Четвърто - барем кажи за каква кола става въпрос.

Успех

пп редактирарай си въпроса в заглавието на темата, в противен случай ще трябва да го направя аз ...

DiStefano
04-10-2009, 19:05
кажети ми читав майстор около Русе,който може да ми рециклира носачите,желизничар съм по-професия и нямам пари за нови:cry:

колега ако пътуваш с влака .. не знам каква ти е точно длъжността в железниците и имаш път към Пловдив или Пазарджик можеш да ги донесеш
ако става въпрос за Алфа 156 или 147 нашия майстор тука ги прави перфектно
по 25 лв взема за долни и по 15 лв за горни
демек 2-та комплекта общо 80 лв
а даже и да нямаш път насам можеш да ги изпратиш с куриер и тука ще ти свършим работа и ще ти ги изпратим обратно .. пак ще ти излезе евтино ..

ziko
05-10-2009, 08:13
Ехххх тази седмица бях в Пловдив на панаира:ranting:
Но нищо даи ми някакав адрес и ще ги пратя по куриер и да ми кайеш долу-горе колко време ще отнеме тази цялата процедура.
Проблемат на 156-цита са долните шарнири.
Дано да ги оправите,че за нови тай кат гледам с нашите заплати само мога да си мечтая:heavy_cry:

DiStefano
05-10-2009, 19:39
Ехххх тази седмица бях в Пловдив на панаира:ranting:
Но нищо даи ми някакав адрес и ще ги пратя по куриер и да ми кайеш долу-горе колко време ще отнеме тази цялата процедура.
Проблемат на 156-цита са долните шарнири.
Дано да ги оправите,че за нови тай кат гледам с нашите заплати само мога да си мечтая:heavy_cry:

имаш лично
на мен 4-те ми ги оправи от днес за утре - демек за 1 ден
той поправя само шарнирния болт
иначе тампона ако е заминал ще трябва да си го смениш с нов

danchoti
12-10-2009, 11:01
А в София, някой има ли идеа къде резиклират носачи добре ?

cyberhill
13-10-2009, 19:25
колега, къде се намира този майстор ?

tipo1960
13-10-2009, 22:51
колега, къде се намира този майстор ?От мебелна къща тръгваш към ТРАКИЯ,първата в дясно,после първата в ляво има празно място като полянка изкопано от колите,и търсиш стругаря,имам в къщи комплект предни долни и горни носачи,така и няма да ги ползвам че колата ще ходи за скрап.

fred
14-10-2009, 19:59
А в София, някой има ли идеа къде резиклират носачи добре ?

чувал съм за някакакъв Жан на окръжна болница, колко струва и какъв е нямам идея

Георги Живков
14-10-2009, 20:47
Маистора е Велин,от София-кв.Требич-0887601962. До преди 7-8месеца,цената за 1 шарнир беше 20лв.,набиване на тампон-5лв