PDA

View Full Version : Капак за GTV



minkata
13-10-2009, 01:08
Може би не му е тук мястото, но съм нов и не съм се ориентирал...
Тааа... Здравейте на всички! Карам Алфа ГТВ с новата решетка. Преди известно време стана ПТП и колата пострада отпред - бронята, капака и фара... както и да е, имам пално каско към Армеец но така се получи че казаха за капака че няма да го поемат. Спукан е, казаха че ще се опитат да го залепят но имало вероятност да не стане и нов няма да плащат. Въпросът ми е от новата визия капак може ли да се намери, горе долу какви пари са - на старо и нов? и ако може въобще съвет какво да правя!
Благодаря предварително!

b_angelov
13-10-2009, 06:50
От къде си колега?
Тук в Бургас Доко ме светна за един голям майстор. Със сигурност ще успее да ти помогне ;)

minkata
13-10-2009, 14:05
Ами от София съм... надявам се да може да се поправи но... надявам се да не се стига до Бургас за ремонт :D

Доко
13-10-2009, 14:44
Пусни снимка на пораженията ако можеш. Принципно би трябвало да стане, взимаш некви пари от застрахователя, а частите пращаш с куриер към Бургас, стига да не са на парчета, но и това е поправимо.

Alfredo
13-10-2009, 18:13
Колкото до нов ... съветвам те да си я оправиш, защото е адски много пари - хиляди

minkata
13-10-2009, 23:13
ами чесно казано от вън почти нищо не личи чак толкова... вътре незнам. Кофтито е че колата е в сервиза от 1 месец почти (забавиха се застрахователите за 2-рия оглед) и ми сервираха новината, че е възможно аз да си търся капак преди няколко дни... нямам снимки. споменаха ми някакъв човек от овча купел - Италианеца му викали. Можело всичко да се намери при него, ако не да се поръча от италия 2-ра ръка ли незнам. Някой нещо да знае? или поне за подобни хора? Въобще колко струва капак на старо?
Благодаря за отговорите, надявам се за още съвети!

Alfredo
14-10-2009, 15:45
При "италиянеца" има доста неща, но капак 100% няма да намериш в Бг. Ако идва от вън може, не знам колко е скъп но знам, че е много.Чул съм, че оригинален капак и броня стрували към 5-6000 лв - което е немислимо но 2-ра ръка може да се намери сиг. за 1000-2000 лв някъде в чужбина

minkata
14-10-2009, 18:37
Благодаря!!! Но слава богу няма да ми се налага да търся капак... Днес ми се обадиха да ми кажат че майстора можел да го оправи... Благодаря отново! Между другото форума е страхотен - има адски много полезна информация и най-вече хора които да ти отговорят бързо! Приятен ден и се надявам за в бъдеще да дискутираме по приятни теми! :)

b_angelov
14-10-2009, 19:04
Вики, аз пък от Италианеца нещо хич не съм доволен. Един ден идвах в София по служебна работа, но гледах на всяка цена да ида при него, да си харесам някои работи, но... почти никакво внимание не ми обърна, колкото да ме изгони. Мразя търговци с такова отношение. Може да не е бил на кеф, ма що на мен си го изкара, незнам.

mochko1
14-10-2009, 19:12
Добре де ,ами това каско ,защо така "ще платим ,няма да платим" ???????
Като си плащаш за нещо ,трябва да го получиш. Аз бих ги карал да ми търсят друг капак.

П.П. Четох някъде ,че капака е от някаква пластмаса примесена с незнам ква смола и други глупости ,и за залепването му трябва някакъв специален кит инструменти или материали не съм сигурен. Така че внимавай какво ще го измислят твоят капак !

Доко
14-10-2009, 19:29
Вики, аз пък от Италианеца нещо хич не съм доволен. Един ден идвах в София по служебна работа, но гледах на всяка цена да ида при него, да си харесам някои работи, но... почти никакво внимание не ми обърна, колкото да ме изгони. Мразя търговци с такова отношение. Може да не е бил на кеф, ма що на мен си го изкара, незнам.

Тоя Италианец е голям прът, аз също имам лоши впечатления от там ,не е само към теб. Преди 3 години пратих приятел да ми вземе компресор за климатика на Ланчата, но не му дали, искали с компресора да ходел. Моят приятел обеснил,че е в Бургас и е на колата, а от моргата го отсвирили. Бахти търговеца :screwy:, интересно е в тази криза дали ще си пооправи отношението към клиента който му носи пари на крака.

Bobi_33
14-10-2009, 19:46
За преден капак може и да потърсиш Яворчо, много е вероятно да има.
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=28745

bouncer
15-10-2009, 09:58
а иначе нов преден капак в Милано моторс преди фейслифта е 1700 лв. но всичко се лепи и оправя в тоя живот стига да не е на паченца.

Alfredo
15-10-2009, 11:53
Вики, аз пък от Италианеца нещо хич не съм доволен. Един ден идвах в София по служебна работа, но гледах на всяка цена да ида при него, да си харесам някои работи, но... почти никакво внимание не ми обърна, колкото да ме изгони. Мразя търговци с такова отношение. Може да не е бил на кеф, ма що на мен си го изкара, незнам.

Аз също не съм доволен от обслужването при "Италиянеца" и именно за това не пазарувам от него.
Според мен обаче не италиянеца е човека който те е обслужил - предполагам, че си има работници които са там за да обслужват клиентите - не вярвам самия той да стои по цял ден там ...

b_angelov
15-10-2009, 21:52
Аз също не съм доволен от обслужването при "Италиянеца" и именно за това не пазарувам от него.
Според мен обаче не италиянеца е човека който те е обслужил - предполагам, че си има работници които са там за да обслужват клиентите - не вярвам самия той да стои по цял ден там ...

Възможно е. Но да им беше вдигнал надника с някой лев, и те да са по-благоразположени, и клиентите доволни. Ако съм на него и чета тези мнения, каквито има не само в нашия форум, още утре си рециклирам персонала.

Айде че май много спам стана.

leshoiad
16-10-2009, 06:52
Ако ти се разкарва, можеш да дойдеш до Стара Загора. И аз като теб тва ходене по мъките го минах преди 2-3 години. Три пъти го лепиха пишман майстори а той майстора ми бил под г..а! Останах много доволен от лепене, напасване и всичките му там истории. Не си личеше въобще, че е имало удар а и купувача се зачуди като дойде да я взема, като му казах че е удряна. Така че ако искаш ще уговоря нещата и заповядай.

minkata
16-10-2009, 13:25
Ако ти се разкарва, можеш да дойдеш до Стара Загора. И аз като теб тва ходене по мъките го минах преди 2-3 години. Три пъти го лепиха пишман майстори а той майстора ми бил под г..а! Останах много доволен от лепене, напасване и всичките му там истории. Не си личеше въобще, че е имало удар а и купувача се зачуди като дойде да я взема, като му казах че е удряна. Така че ако искаш ще уговоря нещата и заповядай.

Благодаря! Но така станаха нещата че в сервиза казаха че са го оправили... ще видя след няколко дни като ми върнат колата на какво дередже е... надявам се да не ми се налага да ходя до Стара Загора, но ще го имам впредвит ако имам проблеми :)

leshoiad
31-10-2009, 08:41
Как са нещата братле, капака изпипан ли е? Ако имаш дертове, свиркай!