PDA

View Full Version : Климатикът не работи



shen
22-10-2009, 19:04
с две думи тази сутрин почна да духа само студено:( независимо как са врътките. тези от сервиза смениха филтъра преди месец,не знам дали има нещо общо. рових в търсачката половин час и не мога да разбера откъде идва проблема. явно пак към сервиза ще се ходи.

DiStefano
22-10-2009, 19:13
с две думи тази сутрин почна да духа само студено:( независимо как са врътките. тези от сервиза смениха филтъра преди месец,не знам дали има нещо общо. рових в търсачката половин час и не мога да разбера откъде идва проблема. явно пак към сервиза ще се ходи.

съжалявам за "малоумния" въпрос вероятно, ама този климатик има ли функция като "домашния" да топли ?! или ползва парното за високите температури ... ако е така термостата в какво състояние ти е ? :new_Eyecrazy:

Jivko7777
22-10-2009, 19:58
съжалявам за "малоумния" въпрос вероятно, ама този климатик има ли функция като "домашния" да топли ?! или ползва парното за високите температури ... ако е така термостата в какво състояние ти е ? :new_Eyecrazy:

Абе и на мен ми стана странно...за какво ти е климатик, използвай си парното...И наистина духа ли въобще топло :new_Eyecrazy:

Георги Живков
22-10-2009, 20:25
Не духа топло(освен ако не е загряла колата).иначе по-бързо исушава изпотените стъкла ако е включен

oem
22-10-2009, 20:30
Колега, това да не ти е климатика у вас?

Топото в колата идва от парното. Демек от загретия антифриз на двигателя. Климатика си е климатик. като е студен мотора как да тухне топло?

shen
22-10-2009, 20:54
То ако духаше топло немаше да се оплаквам, независимо на колко градуса,ауто,климатроник ала бала си духа студено.

svetlastf
22-10-2009, 21:04
То ако духаше топло немаше да се оплаквам, независимо на колко градуса,ауто,климатроник ала бала си духа студено.
Климатика духа студено. За да ти духне топло трябва да загрееш двигателя .:chair:

rusiq86
22-10-2009, 21:27
Приятел провери си моторчето, едно малко, вадиш жабката и ще го откриеш. Стъпково ли беше, вече рабравих. Май ги няма по магазините, на някоя морга, ефтино е.

shen
22-10-2009, 21:40
Двигател на 90градуса и си духа студено .

svetlastf
22-10-2009, 21:44
Двигател на 90градуса и си духа студено .
Блокирала клапа/ел.мотор.

ФЕРАРИСТ
22-10-2009, 22:33
Блокирала клапа/ел.мотор.
Мда, звучи най - вероятно....

rusiq86
23-10-2009, 01:02
Нали за това моторче говоря което е зад жабката вътре :) можеш да го преместиш на рака да духа топло докато намериш ново или втора ръка, на едно приятелче му изкелувахме това преди седмица

shen
06-11-2009, 16:55
оказа се наистина моторчето и поради немането на авто морги сега чакам ордер от некъде си. но поне ми го врътнаха да духа топло :spell: цяла седмица карах едно умряло клио и сега яхнах пак алфата :boost::boost: благодря за съвета колега:firstprize: