PDA

View Full Version : Търся волейболист.



raiders
26-10-2009, 20:12
Играя и съм капитан на аматьорски отбор по волейбол, може би сте чували или знаете за Любителска Волейболна Лига "Volleymania", http://www.volleymania.com/index.php

И сега въпроса е, че ни трябва нов играч и то за поста център, изискването е само да не е играл и не е бил картотекиван в последните 2 год. или по-точно
"в отборите нямат право да участват състезатели, картотекирани като състезатели в Българска федерация по волейбол за сезон 2007-2008 и/или следващите. "

Тренираме 2 седмично, всеки който има желание и смята, че може да помогне е добре дошъл на проби и ако се харесаме взаймно е в отбора.

За контакти с мен:

0889 636 093
0887 636 101
skype: angelov007

Владимир Денчев

VFTI
27-10-2009, 19:06
Аз достатъчно ли съм висок? И център какво се има предвид? Либеро? Като бях малък играех доста добре(благодарение на ръста си спрямо други съученици правех здраво забивки..)...Ама малко имам ядове с насочването на топката:-):-) Ако не намерите някой може да дойда някой ден да ме видите как играя дали ще стане от мен човек:devil:

raiders
27-10-2009, 20:32
Виждам, че имаш желание, това е хубаво, но на нас ни трябва човек който знае какво се иска от поста център, имам те предвит и гсм :mobile:

Max
27-10-2009, 21:46
Влади си търси по-скоро блокировач, който да рипка здраво при всяка атака на противника и от време на време да забива. :-) Предполагам и известен опит трябва, а не просто да е играл любителски в училище. ;-)

VFTI
27-10-2009, 22:20
Аз за това просто питам :):)Иначе аз със сигурност ставам за :static::static::static: много съм подвижен и гъвкав:grandpa::tongue::tongue: Айде успех в търсенето:Tease: