PDA

View Full Version : Докладът на ДАНС - вече в интернет



Bonev
27-10-2009, 10:22
Докладът на ДАНС - вече в интернет
26 октомври 2009 / News.dir.bg26-странична Справка относно лица и кръгове, оказващи деструктивно влияние върху функциите на министерства и структури на държавната администрация се появи в интернет.
Преди два дни министър-председателят Бойко Борисов съобщи, че бившият служител на ДАНС Алексей Петров му е предал доклад за действия на лица и кръгове, оказващи деструктивно влияние върху функциите на министерства и структури на държавната администрация. Според Борисов докладът е бил неправомерно изнесен от Министерския съвет от бившия премиер Сергей Станишев.
В справката се обръща специално внимание на опитите да се създаде паралелна власт за управление на държавата.
Справката може да се намери на няколко адреса в интернет, съобщи Агенция БГНЕС и посочи един от тях: http://www.4shared.com/file/143733579/e7aa93a/spravka1.html
Автентичността на публикуваното естествено не може да бъде потвърдена. БНТ съобщи, че сайтът не се поддържа от България.
По-рано в понеделник министърът на вътрешните работи Цветан Цветанов заяви, че ДАНС е трябвало да обслужва определени кръгове от управляващите и най-вече премиера Сергей Станишев, предоставяйки му „информационен ресурс, с който да си решава вътрешнопартийните проблеми”.
Използването на класифицирана информация и даването на възможност някой да генерира някаква обществена подкрепа, беше само с една единствена цел – предстоящите избори и сериозна парламентарна група, която да бъде незаобиколим фактор от управлението на страната, заяви още Цветанов.
Самият Станишев обяви, чрез съобщение от централата на БСП, че е готов да се освободи от депутатския си имунитет, ако му бъде поискан.
Градският прокурор на София Николай Кокинов заяви, че прокуратурата е образувала досъдебно производство срещу неизвестен извършител за издаване на класифицирана информация. Според някои съобщения Станишев и ексдиректорът на ДАНС Петко Сертов ще дадат показания още във вторник.

bouncer
27-10-2009, 10:29
докладът е публикуван без 4 страници. останалите са преразказ по картинка с леееееки елементи на разсъждение и просто е несериозно да се показва това...ако това е нивото на разузнаването и службите ни много сме го закъсали...

sen7
27-10-2009, 13:08
............и знаеш от...............

p.s. не съм чел даденото.

bouncer
27-10-2009, 15:41
ами прочети го.
не може една специализирана разузнавателна служба дапише, че дадено еднакво действие на двама души е или общ интерес или случайност...гении!!! как се сетихте?!!? то друго остана ли? в доклада няма грам анализ, няма нищо. само цитати какво кой бил казал по телефона в колко часа. това не е секретен доклад анализиращ опитите и сигналите за корупция, а преразказ на това какво казал Гамизов на кого в колко часа...пълна пародия.

търтей
27-10-2009, 17:45
ами прочети го.
не може една специализирана разузнавателна служба дапише, че дадено еднакво действие на двама души е или общ интерес или случайност...гении!!! как се сетихте?!!? то друго остана ли? в доклада няма грам анализ, няма нищо. само цитати какво кой бил казал по телефона в колко часа. това не е секретен доклад анализиращ опитите и сигналите за корупция, а преразказ на това какво казал Гамизов на кого в колко часа...пълна пародия.

Е ти гледа ли го господина Гамизова при Цветанка Ризова?

bouncer
27-10-2009, 18:25
Е ти гледа ли го господина Гамизова при Цветанка Ризова?

Пчелице, вервай ми аз господина Гамизова съм го гледал навсякъде до сега...Той да вземе да почне да си пие хапчетата че става страшно вече...

Не ми бил той енергиен консултант, най ми бил частен шпионин! частен шпионин, още патриот и радетел за българщината! хвала!

търтей
27-10-2009, 18:34
И ся се оказва, че е пъблик енеми нумбер уно. Това кво ти говори?

BatVas
27-10-2009, 18:54
Мале, ако най-елитната структура на България е това - от всякъде сме ЗЛЕ. Вместо да харчат толкоз пари толкова неясен доклад както казват може да се напише и по приказките на бай Иван на женския пазар и като почета малко жълти вестници:disgust:

Bonev
28-10-2009, 23:49
И ся се оказва, че е пъблик енеми нумбер уно. Това кво ти говори?

Батееее, NO COMMENT...:pokey:

fred
01-11-2009, 12:53
Другаря Гамизов е лобист на хора с пари и лаладжия, нито е демократ, нито се интересува от нещо друго, освен от парите