PDA

View Full Version : Дали да не въведем многоженството?



Old Fox
29-10-2009, 09:09
Не мога да се стърпя да не направя отделна тема от това:

Някъде можеш да имаш 4 жени. Дали да него въведем и тук? Ский ко яко ще бъде, нали?
Ако трябва я преместете в чат:
Та така майната им на радарите и детекторите. Вие какво предпoчитате 1 или до 4 жени наведнъж.
За загрявка ви пускам тази песничка
http://www.youtube.com/watch?v=hYG6lw7tJZw
Если б я был султан
Я б имел трех жен
..........................
..........................
Но с другой стороны
при таких делах
столько дел и забот
Ай спаси Аллах!

Кое ви подхожда повече първия или втория куплет:-)

Panchev
29-10-2009, 09:56
А бе, то може, ама нали знаеш кво е наказанието за многоженство? Отг: Многотъщство!:help:

pr_00f
29-10-2009, 09:58
Аз и с една едвам се оправям :) ( хихи)
Пас.

Jivko7777
29-10-2009, 10:15
Абе с 4 наведнъж :) луди ли сте :horror:
То след 2 вече става трудна работа :respect:

Xman
29-10-2009, 10:16
Не е лоша идеята за многоженството, ама и моята ми стига...:horror:

Мисля си за 1 жена и 5 любовници...

DerMeister
29-10-2009, 10:17
Първо закон за защита на мъжа с много жени, че ще стане страшно. Тука жените, не са като там.

detelazurno
29-10-2009, 11:16
1, 2, 3, 4....колкото повече толкова повече, стига да можеш да се справиш с всичките ;) За брак обаче 1 е достатъчна! :)

koolio
29-10-2009, 12:58
Понеже в друга тема дадох пример с новия Семеен кодекс - и там не го разрешиха многоженството, мама им д .... .
И пак във връзка с предната тема, няма ли измислени детектори дето да предупреждават за законния мъж на твойта незаконна жена като се появи в радиус от поне 500 метра?:static:

Old Fox
29-10-2009, 13:17
Ей очаквах повече смелчаци готови за повече съпруги. Явно бая са ни наплашили всичките:-)
Иначе ше си е шукаритетна работа. Няма да се криеш, те ще си се познават ще си хортуват за плетки примерно - въобше разкош, фантазия и семеен уют във висша степен.

Sm0k
29-10-2009, 13:20
Ей очаквах повече смелчаци готови за повече съпруги. Явно бая са ни наплашили всичките:-)
Иначе ше си е шукаритетна работа. Няма да се криеш, те ще си се познават ще си хортуват за плетки примерно - въобше разкош, фантазия и семеен уют във висша степен.

Абе мисля, че вече беше споменато по-горе. Тия жени не са като ония жени :) Нашите тъй както си хортуват, тъй ще си издерат очите в един момент :)

Доко
29-10-2009, 13:23
Ей очаквах повече смелчаци готови за повече съпруги. Явно бая са ни наплашили всичките:-)
Иначе ше си е шукаритетна работа. Няма да се криеш, те ще си се познават ще си хортуват за плетки примерно - въобше разкош, фантазия и семеен уют във висша степен.





Ааа, чакай ся, тука има и семейни и не се знае жените дали тайно не четат. За семейните многоженци аз имам определение - "Женени Ергени" :static: Въпроса е кой колко се хвали? В нашите условия и с това законодателство за сега това е най-изгодно за многоженството. А принципно е хубава идея, но тъй като уважам правата и на нежния пол какво ще кажете за многомъжството ??? :grandpa:

Jivko7777
29-10-2009, 13:25
Абе мисля, че вече беше споменато по-горе. Тия жени не са като ония жени :) Нашите тъй както си хортуват, тъй ще си издерат очите в един момент :)

Определено са много опасни :)
За това трябва да се внимава какво се казва и каде...
Щото на много колеги и жените им четат форума :)

detelazurno
29-10-2009, 13:27
Започвам да надушвам фантазиите за оргии, които се прокрадват в тази тема ;)

Old Fox
29-10-2009, 13:30
Започвам да надушвам фантазиите за оргии, които се прокрадват в тази тема ;)
Aaa тая работа не е като оная работа. Не ги бъркайте. Тук си говорим дали е удачно да може да се сключва законен брак с повече от една жена едновременно.:-)

Доко
29-10-2009, 13:34
Започвам да надушвам фантазиите за оргии, които се прокрадват в тази тема ;)

Защо оргии бе Бро, ще си ги редуваме, за понеделник,за вторник ....... мислиш, че му е зле на шейха на ОАЕ :respect:

търтей
29-10-2009, 13:38
идеаланат бройка е 6
за всички по равно и в неделя си свободен

Xman
29-10-2009, 13:39
Само от едно ме е страх - какво ще правим като ни омръзне това многоженство...:help:

Доко
29-10-2009, 13:41
идеаланат бройка е 6
за всички по равно и в неделя си свободен

Ааа , аз в неделя ги събирам всите накуп , не знам за вас :meeting:.

търтей
29-10-2009, 13:45
Ааа , аз в неделя ги събирам всите накуп , не знам за вас :meeting:.

дори дедо боже си почива в неделя

Доко
29-10-2009, 13:46
дори дедо боже си почива в неделя

Аз работим денонощно . . . . :oops:

п.с. Майтапа настрана, но никой не изказва мнение за многомъжството (жена с много мъже-любовници) , обратната страна на монетата. Интересно ми е не четат ли жени тук? Или всички мъже са с источноазиатски манталитет ? Има неписани норми на поведение които спазваме, а дали са европейски или по скоро ориенталски ? Ето за пример давам Германия........там не е позволено многоженството, но си спретват яко оргии....

Ранобудниче
29-10-2009, 14:27
Ник`ъФ келепир не виждам аз в тая работа - щом е разрешено и може, значи кефът ви отива по дяволите.
Ако ще 10 да са ви съпругите, нали са законни. Друго си е да има таИнственост, загадЪчност и риск да ви спипат по/без бели гащЕ :tooth:

Jivko7777
29-10-2009, 14:27
Само от едно ме е страх - какво ще правим като ни омръзне това многоженство...:help:

ААаа това едва ли ще се случи :)

Доко
29-10-2009, 14:35
Ако ще 10 да са ви съпругите, нали са законни. :tooth:

Зачи пак ни ограничават (забраняват) само с 10, та веднага ще им намерим по една любовница :oops: Не става въпрос за изневери, а за много законни жени . Пълна глупост, кво значи законни ? То и сега в момента половината двойки живеят без сключен брак (тоест незаконни????) и имат деца. Така може да си живееш с няколко ,стига да им издържиш и да нямат нищо против ( скъпо и безмислено удоволствие) като може да си ги редуваш :oops: .

Old Fox
29-10-2009, 14:38
Ник`ъФ келепир не виждам аз в тая работа - щом е разрешено и може, значи кефът ви отива по дяволите.
:tooth:

Некои по плашливи и срамежливи от назе сакаме да ни е разрешено.
Па и на въпроса "Де одиш бе гад" - вадя другото брачно свидетелство и гутоу.
Па и 4 зестри си друга раута:-)

Ранобудниче
29-10-2009, 14:47
Зачи пак ни ограничават (забраняват) само с 10, та веднага ще им намерим по една любовница :oops:

Хм.. принципно не съм фен на общия знаменател (споделям го по повод собствения си пост по-горе), но от друга страна съм убедена, че ти пък не можеш на общо основание да отречеш казаното ;)

---------- Post added at 14:47 ---------- Previous post was at 14:45 ----------


...Па и 4 зестри си друга раута:-)

Тя зестрата е до време, после требе яката да си налягаш парцалите (повярвай ми, много капризно племе сме) : )

Доко
29-10-2009, 14:53
Хм.. принципно не съм фен на общия знаменател (споделям го по повод собствения си пост по-горе), но от друга страна съм убедена, че ти пък не можеш на общо основание да отречеш казаното ;)

Абсолютно си права, аз не отричам казаното в по-горния пост, тая работа без тръпка и адреналин и се губи очарованието. Тръпката е ясно от какво идва, а адреналина си е чиста проба страх (от.............) няма да изреждам. Мен лично многоженството не ме кефи, много ориентлски привкус има. По-добър и цивилизован вариянт е, ако има равноправие и съгласие, но тогава се губи адреналина и тръпката. Май ще си я караме по стария изпитан метод . . . :grandpa:

Old Fox
29-10-2009, 15:59
----------
Тя зестрата е до време, после требе яката да си налягаш парцалите (повярвай ми, много капризно племе сме) : )

Идеята ми е да създам свободна конкуренция. Да се надпреварват за мен и т.н.:-)

Fear
29-10-2009, 16:51
Колеги, това с многоженството е хубава работа, ама к'во правим, като дойде автобуса с тъщиTE, м? :death:

nhg
29-10-2009, 16:54
Мдам, не мое многоженство без многомъжство... Язе като съм грозен нема кои да се тепат за мене.
А иначе мое се вредим на хорото на некоя засукана.
Ма като се замислим - сега май сме си по-добре, аз нямам съпруга и жена ми няма съпруг

Jivko7777
29-10-2009, 17:27
Колеги, това с многоженството е хубава работа, ама к'во правим, като дойде автобуса с тъщиTE, м? :death:

Айде намесят ли се тъщите и всичко хубаво се отива :) :clap2:

ФЕРАРИСТ
29-10-2009, 17:46
На който една му омръзва, въпрос на време е да му омръзнат и 4.......така че е се тая.......

Ранобудниче
29-10-2009, 17:49
На който една му омръзва, въпрос на време е да му омръзнат и 4.......така че е се тая.......

Кратко и ясно.

detelazurno
29-10-2009, 18:02
Ааа , аз в неделя ги събирам всите накуп , не знам за вас :meeting:.

К'во казахме за оргиите бро? ;)

Old Fox
29-10-2009, 18:12
На който една му омръзва, въпрос на време е да му омръзнат и 4.......така че е се тая.......
Mи нови 4.

Mirela
29-10-2009, 18:25
идеаланат бройка е 6
за всички по равно и в неделя си свободен

Ти една си намери за сега пък после му мисли за 6 http://s17.rimg.info/68599210e5bfac9b25b6f0e1b7e6e284.gif

търтей
29-10-2009, 18:39
Ти една си намери за сега пък после му мисли за 6 http://s17.rimg.info/68599210e5bfac9b25b6f0e1b7e6e284.gif

че аз имам теб
за ко ми е друга

:big_love:

~NiKoL~
29-10-2009, 18:41
Изпускате нещо много важно,а именно,че българската жена не е покорна и смирена като ориенталките.
Ако можете да се справите с 4,6 или 10 бг жени браво на вас.Вие ще сте истински герой.

Бобби
29-10-2009, 18:46
хайде избирайте....:))
дядо не спеше, а с 9бр. вършеше....:big_whoops:

Доко
29-10-2009, 19:02
:whistle::bowdown:
К'во казахме за оргиите бро? ;)

Че аз неам нищо против тях бро...: Даже сега говоря на жената ,вкарвам интервенция , малко и трее ..... ма деликатна работа :static::crazy:

fred
29-10-2009, 19:07
Аз лично съм За, но е бая скъпо :brickwall:

serafim
29-10-2009, 20:46
ми... май има поговорка "кола и жена на заем не се дават" -кво ще кажете една кола да я карат 5 шофьора - малее... не ни трябва такава работа. (и кво ще измисли човек на 5 ракии...:static:)

firedragon
29-10-2009, 21:03
Ой :big_whoops: лоша работа.Та да си кажа и аз мнението по темата.Много хубаво звучи,ама има много уловки.Първо:Наще жени не са като онези забрадените,ако ги нараниш и .... край с теб.Второ:Както каза един колега по-горе кола и жена на заем не се дават,не вярвам да има някой да иска да си даде жената(освен ако не е много лоша),пък и както ние искаме многоженство така и те ще поискат многомъжество и тогава пак се връщаме на изходна точка,защото всеки ще е с всеки,защо да се жени тогава човек,само да плаща издръжки?!? Така де аз съм против,много си ми е добре така,а и тази идея има много подводни камъни.

Jivko7777
29-10-2009, 21:41
ми... май има поговорка "кола и жена на заем не се дават" -кво ще кажете една кола да я карат 5 шофьора - малее... не ни трябва такава работа. (и кво ще измисли човек на 5 ракии...:static:)

Хах точно казано...наистина е така...Ама колата е машина, а пък жената е нежно същество :)

detelazurno
29-10-2009, 22:55
ми... май има поговорка "кола и жена на заем не се дават" -кво ще кажете една кола да я карат 5 шофьора - малее... не ни трябва такава работа. (и кво ще измисли човек на 5 ракии...:static:)

А преди жената да ти стане жена дали е ясно колко шофьори са я "карали"? ;) :prescription:

koolio
29-10-2009, 23:01
На който една му омръзва, въпрос на време е да му омръзнат и 4.......така че е се тая.......

Е па оно си е те така. :cheers:
И понеже темата беше провокирана от темата за радарите, аз си имам една жена и един радардетектор и нека ми е зле хахахахаха!

fred
30-10-2009, 09:31
Това с омръзването не е точно така.Така например в древен Китай това е било разрешено.Обикновено човек не се е женил веднага за 4 а ги е придобивал /да кажем :) /през годинити, така първата жена, е нещо като главна съпруга, тя обикновено е най опитна и възрастна, като впоследствие даже избира и новите съпруги на мъжа си.тоест един мъж на 50г. може да има една жена на 45, една 35, една на 25 и една на 20:strong:.Така че омръзването е доста относително.Човекът не се е женил, защото старата му жена е омръзнала буквално, а просто търси нещо по различно и младо, като пази и увжава честа и дойстойнството навсичките си съпруги, каквото и да значи това.А по старите жени са главни участници в ръководенето на семейството и възпитанието на децата.
Полигамията е била и ще бъде винаги част от живота на човешкото общество, независимо какво си мислим, а честит ви петък :dance::dance:

me4o4ko
30-10-2009, 09:50
Защо оргии бе Бро, ще си ги редуваме, за понеделник,за вторник ....... мислиш, че му е зле на шейха на ОАЕ :respect:

В арабският свят е малко по-различна ситуацията.За да имаш няколко жени,трябва да си способен да им покриваш масрафа и да можеш на тези женички да им осигуриш всичко необходимо -къща,пари за издръжка на децата и т.н.Мъжете там не се крият като мишки,а поемат отговорността за избора си.
Колко би струвало едно такова удоволствие в България и колко хора биха могли да си го позволят? :roll:
No thaks, аз съм пас и избора съм го направил.:kiss:

viki
30-10-2009, 11:15
......ентусиасти:asthanos::Tease::roll2:

ФЕРАРИСТ
30-10-2009, 11:17
Се си мисля че трябва да сме изключително благодарни на съдбата, или който и каквото и да е там за това че имаме чеп, и ние сме тия на който някъде някак си се разрешава многоженство, щото ми е изключително лесно да си представя да имам още 1-2 бъбречета да щъкат по гащички из нас, обаче не мога да смеля някак си новината че на жена ми може да се разреши да има още 3 мъжа освен мен......много куул, а.......

Доко
30-10-2009, 11:19
Това с омръзването не е точно така.Така например в древен Китай това е било разрешено.Обикновено човек не се е женил веднага за 4 а ги е придобивал /да кажем :) /през годинити, така първата жена, е нещо като главна съпруга, тя обикновено е най опитна и възрастна, като впоследствие даже избира и новите съпруги на мъжа си.тоест един мъж на 50г. може да има една жена на 45, една 35, една на 25 и една на 20:strong:.Така че омръзването е доста относително.Човекът не се е женил, защото старата му жена е омръзнала буквално, а просто търси нещо по различно и младо, като пази и увжава честа и дойстойнството навсичките си съпруги, каквото и да значи това.А по старите жени са главни участници в ръководенето на семейството и възпитанието на децата.
Полигамията е била и ще бъде винаги част от живота на човешкото общество, независимо какво си мислим, а честит ви петък :dance::dance:

Пък в една друга тема изкараха китайците мноо прости, а ние от тях пример трябва да вземем :dance:

fred
30-10-2009, 11:46
Пък в една друга тема изкараха китайците мноо прости, а ние от тях пример трябва да вземем :dance:

Така е:)

SunShine
30-10-2009, 11:50
п.с. Майтапа настрана, но никой не изказва мнение за многомъжството (жена с много мъже-любовници)...
за мъже-любовници сме ЗА, ама за мъже-съпрузи сме ПРОТИВ, толко много пране и готвене не можем да понесем хаха :hmm:

viki
30-10-2009, 11:58
и готвене не можем да понесем хаха :hmm:
е да,ама....
ако не са мъжете ,да ни готвят...какво щяхме да правим:lol_sign: :choice:

SunShine
30-10-2009, 12:06
е да,ама....
ако не са мъжете ,да ни готвят...какво щяхме да правим:lol_sign: :choice:е то тия са малцина хаха виж ако намеря един такъв да готви на останалите, става :tooth:

viki
30-10-2009, 12:16
Е ти сещаш ли се ,на какво ще ти запрлича къщата,ако ги оставиш да се гледат по "мъжки"...http://www.pic4ever.com/images/157fs409780.gif
много мъже на едно място хммм...http://www.pic4ever.com/images/bollywood1.gif:gives[1]:

SunShine
30-10-2009, 12:21
е след сваДбата ше има задължителен двуседмичен курс на обучение "как да си почиствам кочината":smackbum:

Fear
30-10-2009, 12:42
А който е повече от напреднал в тези неща и няма нужда от обучение?
Пък и не прави кочина по принцип?
:flirt:

Jivko7777
30-10-2009, 13:05
В арабският свят е малко по-различна ситуацията.За да имаш няколко жени,трябва да си способен да им покриваш масрафа и да можеш на тези женички да им осигуриш всичко необходимо -къща,пари за издръжка на децата и т.н.Мъжете там не се крият като мишки,а поемат отговорността за избора си.
Колко би струвало едно такова удоволствие в България и колко хора биха могли да си го позволят? :roll:
No thaks, аз съм пас и избора съм го направил.:kiss:

Да точно така е!!!
Там можеш да имаш толкова жени и деца колкото можеш да издържаш, за това че не си мислете че всички араби са с по 4 жени :-D

SunShine
30-10-2009, 13:28
А който е повече от напреднал в тези неща и няма нужда от обучение?
Пък и не прави кочина по принцип?
:flirt:
печели правото да си изпълнява пръв "съпружеските задължения" :evil:

Fear
30-10-2009, 13:32
Пак е нещо... :crazy:

Transvaal Premier
30-10-2009, 19:54
:prescription: колегиииии, по темата за многоженството и "многомъжството" само фактите мога да констатирам, а именно някои не могат дори с един брой да се справят, та какво остава за повече...Имам предвид, че финансово не могат да се справят, защото наблюденията ми показват, че мъжете напоследък си падат по кучки, смукачки на банкови сметки, а жените си падат по мъжки курви. http://www.greensmilies.com/smile/smiley_emoticons_mk_biervampir.gif Сега тука преди някой да ме е контрирал с фразата "Всеки има право на избор" ще добавя, че българина е зле психически и се наблюдават някакви мазохистични наклонности и от там според мене идва проблема, че предпочитани са сметкосмукачите...
С казаното не целя да обиждам някой, да отправям безсмислени критики или да пропагандирам нещо, искам просто да изкажа възмущението си от факта, че свестни хора си седят сами, защото са се навъдили много от сметкосмукачите, както ги наричам, които нападат и смукат квото има, без да се съобразяват, че разрушават нечий живот...

Fear
31-10-2009, 14:14
...
Права си, лошото е, че тези хора хич не мислят, кoгато тръгнат на "лов" за банкови сметки. :)
В този ред на мисли, това сигурно ще ти хареса:


25-годишна девойка, която твърди, че е интелигентна, изискана и изключително красива, пуска в елитен сайт за запознанства следния въпрос:

Къде бъркам? Търся да се омъжа за човек, който печели най-малко половин милион на година. Знам как звучи това, но имайте предвид, че да печелиш милион на година означава да си средна класа в Ню Йорк. Така че изобщо не мисля, че се целя прекалено високо. Познавам една жена от групата ми по йога, която е женена за банкер в инвестиционна банка и живее в Трибека /друг скъп квартал/, а тя дори не е толкова хубава, колкото мене, нито е особено умна. Какво прави тя и какво да направя аз, за да стигна нейното ниво? Ще ми дадете ли някакви съвети? Моля, задръжте си обидите - аз честно и почтено питам. Повечето жени мислят по същия начин, но го крият, а аз поне си казвам кое как е. Нямаше да търся такъв тип мъже, ако не смятах, че съм повече от достойна за тях - като външен вид, култура, любов и умения в домакинството.

**************************************** ***************************************
Следва отговорът стил Freakonomics на брокер от Ню Йорк, който отговарял на условията й:

Прочетох поста ти с голям интерес и сериозно се замислих над твоята дилема. Не ти губя времето, защото се класирам според твоите критерии: печеля над 500 хиляди годишно. Но така, както ги виждам нещата, ти ми предлагаш, чисто и просто, една много скапана сделка. Ето защо: ако махнем всичките глупости, дето си ги наговорила, това, което предлагаш, е проста размяна - ти предлагаш своите прелести срещу моите пари. Просто и ясно. Обаче има още едно съществено нещо - твоята красота ще намалява с времето, докато парите ми - не. Всъщност даже, много е вероятно аз да печеля все повече през следващите години, но е абсолютно сигурно, че ти по-хубава няма да станеш. Така че, икономически погледнато, ти си амортизиращ се актив, докато аз съм актив с увеличаваща се стойност. И не само че ще се амортизираш, ами амортизацията ти ще се покачва всяка година. Ти си на 25 и вероятно ще останеш доста секси в следващите 5 години, но все по-малко секси всяка следваща година. После красотата ти ще започне да избледнява и на 35 вероятно няма да ставаш за нищо.Така че, ако си говорим по брокерски, не е изгодно да те купя за дълго /което ти всъщност предлагаш/, а по-скоро да те ползвам за кратко и да те продам бързо. Ако смяташ, че говоря грубо, ще ти кажа следното - ако моите пари изчезнат, същото ще направиш и ти, така че и аз трябва да имам някакъв вариант, когато красотата ти се изпари. Просто е: както ти поставяш условията - има смисъл да си ми само любовница, а не и жена. Отделно от това, в началото на моята кариера научих много за ефективността на пазара. Затова се чудя защо момиче като теб - интелигентна, стилна и изключително красива - не е успяла да си намери-чичко паричко досега? Трудно ми е да повярвам, че, ако си толкова готина, колкото казваш, мъжът с 500-те хиляди на година все още не те е намерил, пък ако ще и само за да те пробва?! Надявам се, че съм ти помогнал. А, ако размислиш и започнеш да се даваш на лизинг - обади се.
:hehehm: :hehehm: :hehehm:

morfius
31-10-2009, 19:46
Я попрочетете малко Хайлаин ... няма да ви навреди :biggrin1:

mordohy
31-10-2009, 23:27
Колеги,това с многоженството,явно не ви е познато.Ще споделя моя скромен опит.Ако си в Западна Африка-няма проблем.Там жените се чудят как да ти угодят и сами се разбират,коя какви функции да изпълнява.Оставям ги нашите,защото са си ревниви по принцип,но без въображение и се прехвърлям на жени с въображение и разбиране и чувственост и каквото си пожелаете.Живях с туркиня 2 години и ако някой следи турските сериали,да знае,че не е видял нищо.По-ревниви жени не съществуват на света.По-предани също.Само рускините са толкова предани съпруги.
Да имаш харем е изкуство.Трябва и жените да са възпитани за това.Но по принцип,многоженството е компилат от ревност и съпътстващи проблеми.
Като цяло-против!

Fear
31-10-2009, 23:52
Я попрочетете малко Хайлаин ... няма да ви навреди :biggrin1:
Чел съм го повече от достатъчно. :devil:
Само че типа жени, които съществуват в неговите романи ми изглеждат крайно невъзможни в нашия свят. :icon_frown:

търтей
01-11-2009, 00:00
Само рускините са толкова предани съпруги.


Let's agree to disagree. :cheers:

Бобби
01-11-2009, 10:06
Да, ама това е било след войната защото мъжете са били кът....а сега е друго превзели са ориента Наташките.

viki
01-11-2009, 11:15
Я попрочетете малко Хайлаин ... няма да ви навреди :biggrin1:

Хххх.....хипарските му изцепки не ми понасят нещоhttp://www.pic4ever.com/images/84.gif
Иначе....повечето хора, искат да имат и нотариален акт за половинките си,да ама не :respect::Bolt:
обаче ще навлезем в друга тема ,сериозна :tongue2:

SunShine
01-11-2009, 15:51
Let's agree to disagree. :cheers:
нищо чудно бе, те до 20 са точилки, после се разплуват, кво им остава освен да са предани :crazy:

търтей
01-11-2009, 16:00
нищо чудно бе, те до 20 са точилки, после се разплуват, кво им остава освен да са предани :crazy:

Ндаа, теоретично. Практиката е друга.

viki
01-11-2009, 19:29
кво им остава освен да са предани :crazy:
Обикновено хората,които очакват преданост си взимат куче(или друг домашен любимец ) :haha::haha::haha:
За справка-моя милост :asthanos:
Това,че някой ,точно това очаква от хората до себе си....си е лично негов проблем:tooth:
Мисля сме на едно мнение по темата :spiteful:(муц ,мааац ,лигафффф -както казва една обща позната :-D:-D:-D)

fred
01-11-2009, 20:38
Обикновено хората,които очакват преданост си взимат куче(или друг домашен любимец ) :haha::haha::haha:
:-D:-D)
А за кучето съм напълно съгласен, другата седмица ще бъда и с него :go: и сигурно е по-добро от многоженството

SunShine
01-11-2009, 21:45
Това,че някой ,точно това очаква от хората до себе си....си е лично негов проблем:tooth:
+1 хах :whistle:

Jivko7777
02-11-2009, 01:00
Обикновено хората,които очакват преданост си взимат куче(или друг домашен любимец ) :haha::haha::haha:
За справка-моя милост :asthanos:
Това,че някой ,точно това очаква от хората до себе си....си е лично негов проблем:tooth:
Мисля сме на едно мнение по темата :spiteful:(муц ,мааац ,лигафффф -както казва една обща позната :-D:-D:-D)

Еййй обаче вие жените сте страшни...Веднага ни пратихте при кучето :)

fred
02-11-2009, 19:51
Еййй обаче вие жените сте страшни...Веднага ни пратихте при кучето :)
То че кучето е най-добрия приятел на човеке е ясно, но това не пречи да се въведе многоженството, което от своя страна ще увеличи броя на домашни любимци, съответно да се реши проблема с бездомни кучета, котки и други :boxed::tooth:
В заключения, смятам да отправим петиция за това към ББ, резултата е сигурен, той е заобиколен от жени, а и обича кучетата :wow:

Jivko7777
03-11-2009, 07:27
То че кучето е най-добрия приятел на човеке е ясно, но това не пречи да се въведе многоженството, което от своя страна ще увеличи броя на домашни любимци, съответно да се реши проблема с бездомни кучета, котки и други :boxed::tooth:
В заключения, смятам да отправим петиция за това към ББ, резултата е сигурен, той е заобиколен от жени, а и обича кучетата :wow:

Абе ти ся недей тей да говориш...До там ли стигнахме че на кучетата да ни дават :grin: аааа не можем тей да се разберем със жените :grin:

fred
03-11-2009, 09:09
Май натам отиваме-ще ни дават:grin::grin: на кучетата

Jivko7777
03-11-2009, 09:58
Май натам отиваме-ще ни дават:grin::grin: на кучетата

Tе нека ни дават ний да си имаме 3-4 любовници пък :grin:

Ранобудниче
03-11-2009, 12:01
Еййй обаче вие жените сте страшни...Веднага ни пратихте при кучето :)

Неш` не си разбрал, човече -
момата, че си`й `зела куче, рече :)

viki
03-11-2009, 16:18
Неш` не си разбрал, човече -
момата, че си`й `зела куче, рече :)
:gayfight:
не е лесно
Който разбрал,разбрал;)
п.п.
Фреди...ти не беше такъв човек,какви са тия желания ?:lupe::hehe:

Jivko7777
03-11-2009, 18:07
Фреди...ти не беше такъв човек,какви са тия желания ?:lupe::hehe:

Е на всеки рано или късно му се иска :)

maluk
03-11-2009, 20:30
стига турцизми вече! то не бе партии, не бе сериали ми сега и домакинства.......и за кво? пък и с 8 халки ще е ебати грозотията...пфуууу.... и семеен ван трябва да се купува, мани мани....ужас и безумие

търтей
03-11-2009, 20:34
стига турцизми вече! то не бе партии, не бе сериали ми сега и домакинства.......и за кво? пък и с 8 халки ще е ебати грозотията...пфуууу.... и семеен ван трябва да се купува, мани мани....ужас и безумие

само 4 бе слънце ще са халките спокс :spoko:

fred
03-11-2009, 20:44
:gayfight:
не е лесно
Който разбрал,разбрал;)
п.п.
Фреди...ти не беше такъв човек,какви са тия желания ?:lupe::hehe:

Аз хипотетично се изказвам и застъпвам гледната точка на мъжа, като поведение и манталитет, а иначе съм християнин и затова съм моногамен:whistle:

Ранобудниче
03-11-2009, 20:52
Аз хипотетично се изказвам и застъпвам гледната точка на Конфу;ий, а иначе съм християнин и затова съм моногамен:whistle:

Хахахаха - името на тоз человечец изпод твоите пръсти е добило доста екзотично звучене :gayfight:

М(н)огогамен ли речИ? :tooth:

fred
03-11-2009, 21:10
Хахахаха - името на тоз человечец изпод твоите пръсти е добило доста екзотично звучене :gayfight:

М(н)огогамен ли речИ? :tooth:

Е докато го напиша, пък го изредактирах и го промених, а ти го копна, да, това е иначе-моногамен, ама с тия десет пръста съм бързак :handshake:/нещо от време на време ми се скапва кирилицата и трябва да затворя и отворя браузера, пък то отнема време.......:)/

Jivko7777
03-11-2009, 22:15
стига турцизми вече! то не бе партии, не бе сериали ми сега и домакинства.......и за кво? пък и с 8 халки ще е ебати грозотията...пфуууу.... и семеен ван трябва да се купува, мани мани....ужас и безумие

Ти ги дай пък за минивана не му мисли :) :gayfight:

Memento
04-11-2009, 01:54
Чудно ми е какво ще стане ако на жените позволят да имат по няколко мъже :hehe::hehe:

Ранобудниче
04-11-2009, 08:08
Чудно ми е какво ще стане ако на жените позволят да имат по няколко мъже :hehe::hehe:

Не мисля, че жените се нуждаят от позволение за каквото и да било ;)

detelazurno
04-11-2009, 11:14
Не мисля, че жените се нуждаят от позволение за каквото и да било ;)

Бреййййй, а ние на всяка крачка разрешение ли трябва да имаме? От това изказване лъха власт и дискриминация :)

viki
04-11-2009, 11:29
Не мисля, че жените се нуждаят от позволение за каквото и да било ;)
:new_Eyecrazy:
Така,така,но
за да разбере човек някои истини ,просто е нужно време:Yoda:
и да се обясняваш на разни детски градини,полза няма :spoko::kissy:

detelazurno
04-11-2009, 11:48
Сега пък и детски градини....май ще почна да се засягам :lol:

viki
04-11-2009, 11:54
Е,какво да се засягаш,мъжете до 35 сте в пубертетаhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/557763.gifhttp://clubalfaromeo.com/forum/images/smilies/gayfight.gif
след това пък, скачате с двата крака в критическатаhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/823138.gif
С две думи-трябва да сте под попечителство нон стопhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/355437.gifhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/350811.gif

Jivko7777
04-11-2009, 12:43
Айде сега обърнахте темата на обратно...вие жените и без това си имате по няколко мъже :)

Sm0k
04-11-2009, 12:55
Е,какво да се засягаш,мъжете до 35 сте в пубертетаhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/557763.gif:gayfight:
след това пък, скачате с двата крака в критическатаhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/823138.gif
С две думи-трябва да сте под попечителство нон стопhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/355437.gifhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/350811.gif

Ми разбира се, че трябва да сме под попечителство нон-стоп :) Ама в това няма никакъв проблем, след като господ е измислил жените - има кой на драго сърце да поеме тая функция :)

nhg
04-11-2009, 12:56
Е,какво да се засягаш,мъжете до 35 сте в пубертетаhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/557763.gifhttp://clubalfaromeo.com/forum/images/smilies/gayfight.gif
след това пък, скачате с двата крака в критическатаhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/823138.gif
С две думи-трябва да сте под попечителство нон стопhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/355437.gifhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/350811.gif

A така, аз сега съм тъкмо ОК!
Ама за детската градина не мога да не се съглася...:cheers:

detelazurno
04-11-2009, 12:59
.....
С две думи-трябва да сте под попечителство нон стопhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/355437.gifhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/350811.gif

Точно поради тази причина си търсим няколко жени ;) Ние напълно ви влизаме в положението, че не може да ни гледате нон-стоп и затова се нуждаете от заместнички :hump:

trustworthy
04-11-2009, 15:36
Е,какво да се засягаш,мъжете до 35 сте в пубертетаhttp://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/557763.gif:gayfight:
след това ....

Се навлиза в група 'юноши старша възраст' :lupe:

Ранобудниче
04-11-2009, 17:26
Се навлиза в група 'юноши старша възраст' :lupe:

Това некФо възпитано наименование на "трета възраст" ли e? :tooth:

Jivko7777
04-11-2009, 20:00
Точно поради тази причина си търсим няколко жени ;) Ние напълно ви влизаме в положението, че не може да ни гледате нон-стоп и затова се нуждаете от заместнички :hump:

Ето това е точното ни оправдание :)