PDA

View Full Version : Айде нека престане това става ли !?!?



acko88
02-11-2009, 16:13
От доста одавна един от модераторите се заяжда за щяло и нещяло с мен,найстина почва да ми писва сериозно!
От този човечец доста хора се уплакват и са недоволни от работата му (ако си замалчът като видят темата ще е смешно) Като цяло си спазвам правилата в форума и гледам да неги нарушавам,но понякога неможе всичко да е перфектно несъм машина и немога да прочета и запомня всяко едно правило!Преди 10 дни написах на един колега поздрави за успешния проект и получих предупреждение в последствие бях наказан/предупреден от въпросния модератор,след което видях че имало правило което гласи че мненията от сорта "евала добре си се справил ще бъдат трити" но невидях никаде да пише че ще се пращат честитки на адрес.Във модераторския раздел незнам как е бил представен диалога между мен и Kris но аз искам да го пост-на тук и да се позамислят и другите потребители дали беше правилно 10 дневното ми наказание,при положение че модераторът съзнателно ме предизвиква и говори с тон не присъщ на лице отговарящо за реда във форума.Ето и началото:

Уважаеми acko88,

Имате предупреждение от Club Alfa Romeo Bulgaria.

Повод:
-------
Оставено мнение без връзка с текущата тема

Оставено мнение без връзка с текущата тема
-------

Оригиналната тема:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=579599
Цитат:
Браво,браво,аз се осетих още преди няколко месеца като сабираше части че правиш нещо ама незнаех какво точно,честито за колицата да я караш с здраве!
Предупрежденията са предназначени да ви напомнят за правилата на форума, които сте длъжни да знаете и спазвате.

Поздрави,
Club Alfa Romeo Bulgaria
--------------------------------------------------------------------
Получатели: Kris
23.10.09 г., 12:39
acko88


по подразбиране Re: ..
Цитат:
Първоначално публикувано от Kris
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=40265
Да и пише че мненията ще се трият,а не пише че ще се пращат предупреждения и наказания или аз съм сляп??
__________________
---------------------------------------------------------------------
23.10.09 г., 12:48
Kris
1712 16

Аватарът на Kris

Регистриран от: Sep 2007
Адрес: Варна
Възраст: 20
Мнения: 3 641
Rep Power: 7 Kris НапредналKris Напреднал
Изпрати съобщение през Skype™ до Kris

по подразбиране Re: ..
Цитат:
Първоначално публикувано от acko88
Цитат:
Първоначално публикувано от Kris
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=40265
Да и пише че мненията ще се трият,а не пише че ще се пращат предупреждения и наказания или аз съм сляп??
Изообщо не съм длъжен да ти давам обяснения кво що. Цапаш по темите - взимаш си ресто. Нито си единствен, първи или последен дето е наказан заради спам в техническа тема. Квот си ми се афектирал за едно напълно заслужено предупреждение.

------------------------------------------------------------------------------
23.10.09 г., 12:59
acko88
Мързел
Член на клуба

Аватарът на acko88

Регистриран от: May 2007
Адрес: София
Възраст: 21
Мнения: 2 418
Нарушения: 5/1 (15)
Rep Power: 5 acko88 Ориентира се в обстановката

по подразбиране Re: ..
Цитат:
Първоначално публикувано от Kris
Цитат:
Първоначално публикувано от acko88
Цитат:
Първоначално публикувано от Kris
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=40265
Да и пише че мненията ще се трият,а не пише че ще се пращат предупреждения и наказания или аз съм сляп??
Изообщо не съм длъжен да ти давам обяснения кво що. Цапаш по темите - взимаш си ресто. Нито си единствен, първи или последен дето е наказан заради спам в техническа тема. Квот си ми се афектирал за едно напълно заслужено предупреждение.
Я малко по-леко с тона бе келеме,ще се съобразяваш как разговаряш с мене ясно ли е!?!?

-----------------------------------------------------------------------------

23.10.09 г., 13:05
Kris
1712 16

Аватарът на Kris

Регистриран от: Sep 2007
Адрес: Варна
Възраст: 20
Мнения: 3 641
Rep Power: 7 Kris НапредналKris Напреднал
Изпрати съобщение през Skype™ до Kris

по подразбиране Имате наказание от Club Alfa Romeo Bulgaria
Уважаеми acko88,

Имате наказание от Club Alfa Romeo Bulgaria.

Повод: Обида на модератор
-------
Цитат:
Я малко по-леко с тона бе келеме,ще се съобразяваш как разговаряш с мене ясно ли е!?!?
сам си го сложи, довиждане
-------

Това наказание Ви отнема точки (в случая - 15) и може да доведе до ограничение на достъпа Ви до изтичане на наказателния срок. При по-сериозните наказания няма давностен срок.

Оригинално съобщение:

Поздрави,
Club Alfa Romeo Bulgaria


И сега искам да попитам това,нормално отношение ли е на модератор!?!?Този спрявя ли се със длъжноста си по всички точки на реда както се третират наказаните от него!?!Непредизвиква ли и провокира другите потребители!?Той се е почуствал обиден от думата "Келеме" и ме наказаха с банн за 10 дни,ами аз нетрябва да се чуствам обиден от начина му на говорене към мен,че нетрябвало да ми се обяснявало "к'во що" че съм си го бил сложил сам!?!?И искам да го питам лично какво съм си сложил и каде бе колега ??Нека се помисли над нещата и нека има някаква справедливост защо с другите колеги и модератори се живее спокойно а със този има все проблеми.И съм в право да искам и той да бъде наказан заради нещата който е казал.На всичкото отгоре са ми отнети и 15 точки от репутацията,тука малко стана като КАТ БГ хем парични глоби хем контролни точки...

-----------------------------------------------------
Днес на 02.11.09 ми изтече наказанието влизам си в пощата и поредното наказание пак с отнемане на 1 точка.За което изобщо несам виновен!!!!
В раздел "купува" колега който си търси джанти,а аз и още няколко колеги сме оставили оферти,след което колегата е попитал
"22.10.09 г., 08:59 #9
Milen_Velev
Младши алфист

Регистриран от: Oct 2009
Мнения: 5
Rep Power: 0 Milen_Velev Новобранка

по подразбиране
ИМА ЛИ ВЪЗМОЖНОСТ ЗА НЯКАКВИ СНИМКИ?

---
А има ли възможност да не пишеш с главни букви?
Old Fox
. "

След това аз оставям мнение:

Уважаеми acko88,

Имате наказание от Club Alfa Romeo Bulgaria.

Повод: Оставено мнение без връзка с текущата тема
-------
Спамът няма място в Купува/Продава
-------

Това наказание Ви отнема точки (в случая - 1) и може да доведе до ограничение на достъпа Ви до изтичане на наказателния срок. При по-сериозните наказания няма давностен срок.

Оригинално съобщение:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=579694
Цитат:
Цитат:
Първоначално публикувано от Milen_Velev Покажи съобщение
ИМА ЛИ ВЪЗМОЖНОСТ ЗА НЯКАКВИ СНИМКИ?

---
А има ли възможност да не пишеш с главни букви?
Old Fox
Към си се обърнал,защото нестава ясно така
Поздрави,
Club Alfa Romeo Bulgaria


Съвсем нормално съм питал колега от кой иска снимки.... От мен ли от аврам ли от еди кой си защото несе разбира,според модератора който ме е наказал мнението ми е било спам/нямало нищо общо с темата.....
Ако се е объркал случайно и се поправи грешката няма да имам никакви претенций към него,живи и здрави.

Но като цяло много ми дойде с тези наказания и тем подобни,мисля че съм си напълно нормален потребител с нормални отношения към останалите.

Благодаря на хората който са си направили труда да го прочетат.

Old Fox
02-11-2009, 17:19
1) Второто ти наказание е сложено грешно от мен и отдавна е махнато. При всякакви такива случаи е хубаво да пуснеш едно ЛС, но както и да е.
2) Наказанието ти от 10 дни обаче си е заслужено. Отговаряш с келеме на официално предупреждение. Не следва да очакваш друго освен наказание.

pr_00f
02-11-2009, 17:28
Второто наказание беше премахнато малко след като беше наложено ( т.е. веднага след като стана ясно че е сложено погрешно)

Наказанието за обида на модератор обаче си остана (ти ме помоли да бъде преразгледано и оценено дали е наложено редовно) Пуснах за обсъждане в админ раздела и екипа реши че е правилно наложено.

acko88
02-11-2009, 19:34
Второто наказание беше премахнато малко след като беше наложено ( т.е. веднага след като стана ясно че е сложено погрешно)

Наказанието за обида на модератор обаче си остана (ти ме помоли да бъде преразгледано и оценено дали е наложено редовно) Пуснах за обсъждане в админ раздела и екипа реши че е правилно наложено.

Добре разбирам ви и двамата,Old fox така и предположих че е станала грешка.Несъм отговорил обаче на официалното предупреждение така а после съм писал Лични на господина...
Искам да ми кажете пък това какво означава,"сам съм си го сложил" той какво иска да каже с това?За това съм постнал всичко за да се види целия диалог,с какво точно бях провокиран.Ако това му исказване не е обида незнам какво е,най-малкото може да се вземе за подигравка и накърняване на личното достойнство.Ако беше модератор на място нямаше да ми отговаря по този начин аз нямаше да му кажа келеме и сега нямаше да правим от вола теле,не е ли така ? Говорил съм с Стефан не 1 път и първия път го послушах не е ли така Стефане ?Аз несе подигравам с никой от форума и следователно искам и аз да получа уважението.

Kris
02-11-2009, 20:03
Първо ще ти кажа, че наказанието от Old Fox беше свалено от pr_00f след като настоях да бъде свалено, защото колегата се беше объркал наистина. Предупреждението ти за спам в тунинг раздела не беше единствено, с тебе още 2ма бяха предупредени. От тогава насам доста хора получиха предупреждения за спам в техническия тунинг раздел, никой не се е оревавал като тебе досега... а за кво дебнене става на въпрос ... само ти си знаеш.



Искам да ми кажете пък това какво означава,"сам съм си го сложил" той какво иска да каже с това?

Той иска да каже, че сам си си сложил бана. Аз съм потресен, колко трябва да си .. недосетлив, че след "Я малко по-леко с тона бе келеме,ще се съобразяваш как разговаряш с мене ясно ли е!?!?" към модератор няма как да не получиш бан?!


Ако беше модератор на място нямаше да ми отговаря по този начин аз нямаше да му кажа келеме и сега нямаше да правим от вола теле,не е ли така ?

Квото повикало, такова се обадило ... няма начин да ми държиш тон, а аз да ти се правя на робот отсреща. Хич не ме брига, дали това те обижда духовно. Още повече, че мноого бъркаш хронологията в твоя полза.

Да не говорим за малоумното обаждане 20 минути след бана ти, просто го оставям без коментар!!!

acko88
02-11-2009, 20:47
Значи ето ти сам си се показваш със този ти пост,вече и другите ще го забележат че ти неси за длъжност модератор.

Трябва ли да подчертая всичките думи с който в този ти пост ме обиждаш ???И те съветвам да престанеш да ми говориш високомерно.

Kris
02-11-2009, 20:57
Аз говоря с факти, ти ми се правиш на революционер.

Не си ти човека, който ще ме съветва. И смятам, че ме обиждаш като правиш заключение, че не съм за тая длъжност. Кво прайм ся ? Темата ти е толкова безмислена, колкото и целия довод.

Old Fox
02-11-2009, 22:56
Първо ще ти кажа, че наказанието от Old Fox беше свалено от pr_00f след като настоях да бъде свалено, защото колегата се беше объркал наистина. !
Потвърждавам, беше моя грешка от недоглеждане, за което се извинявам.

Balagan
02-11-2009, 23:06
@acko88 кфо се обесняваш пич
мен ме баннаха заради лафа ЧОК БАБАИТ и вдигнах тогава целия форум и никой те не бръсне за никъф...нищо няма да постигнеш...всеки се прави на рамбо а като е с права е робокоп не виждаш ли всеки се вживява като супер герой във форума...

@Kris теб те видях на живо за кфо иде реч еми братле(надявам се не получа бан заради тази думичка) ако в реална ситуация ми държиш тон или каквото и да е било сам ще си го сложиш и го разбирай както искаш...защото като те видях не изглеждаше и не се правече на такъв ,какъвто се изявяваш във форума...

@acko88 човек премести си го в другия крачол...аз за един лаф получих 7 точки наказания и секфи простотии...даже можеш да ми прочетеш темата в този раздел ,ако не си го направил да видиш за кво иде реч...чети си форума и се смей само това мога да ти кажа...за какво спрях да пиша според теб ! :static::static::static:


ИиИи ако мислиш че си нареден... виж това :


Dear Balagan,

You have received an infraction at Club Alfa Romeo Bulgaria.

Reason: келеш
-------
Довиждане!
-------

This infraction is worth 5 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=542016 (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=542016#post542016)

Kris
02-11-2009, 23:13
Ай сигтир, падна ми реномето майна ... дето казваш, от единия в другия

acko88
02-11-2009, 23:24
@acko88 кфо се обесняваш пич
мен ме баннаха заради лафа ЧОК БАБАИТ и вдигнах тогава целия форум и никой те не бръсне за никъф...нищо няма да постигнеш...всеки се прави на рамбо а като е с права е робокоп не виждаш ли всеки се вживява като супер герой във форума...

@Kris теб те видях на живо за кфо иде реч еми братле(надявам се не получа бан заради тази думичка) ако в реална ситуация ми държиш тон или каквото и да е било сам ще си го сложиш и го разбирай както искаш...защото като те видях не изглеждаше и не се правече на такъв ,какъвто се изявяваш във форума...

@acko88 човек премести си го в другия крачол...аз за един лаф получих 7 точки наказания и секфи простотии...даже можеш да ми прочетеш темата в този раздел ,ако не си го направил да видиш за кво иде реч...чети си форума и се смей само това мога да ти кажа...за какво спрях да пиша според теб ! :static::static::static:


ИиИи ако мислиш че си нареден... виж това :


Dear Balagan,

You have received an infraction at Club Alfa Romeo Bulgaria.

Reason: келеш
-------
Довиждане!
-------

This infraction is worth 5 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=542016 (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=542016#post542016)

Знам ама то несе случва за първи път,иии са какво мотератор ме обижда наказание няма.... аз обиждам модератор,бам наказание....

Аз също го видях що за човек е на Тракдей затова и го посаветвах нещо дано се вслуша.
От тук нататък,ей хора несам тръгнал против модераторите!!!Разберете го това нещо,не апелирам за беззаконие но искам някаква справедливост!Знам че нито ви се плаща нито някаква благодарност получавате за работата си.

MrX
02-11-2009, 23:39
Драги ми Балагане и ти Кириле, този бабаитизъм, който сеете в постовете си ще ви докара до лоша жътва! После се питайте отново защо ви наказват. Щом културата и възпитанието ви е на такова ниво, че да мутреете заради собствените си глупости, породили съответното ви наказание, мястото ви не е във форума. Не е сложно спокойното "съжителство" във форума, ако не вярвате попитайте останалите 11 000 потребители.

Balagan
02-11-2009, 23:43
Незнам за 11 000 но се сещам за 10 човека които искаха ръкопашно да съжителстват с теб на трак дея !!! Специално с теб...

acko88
02-11-2009, 23:44
Драги ми Балагане и ти Кириле, този бабаитизъм, който сеете в постовете си ще ви докара до лоша жътва! После се питайте отново защо ви наказват. Щом културата и възпитанието ви е на такова ниво, че да мутреете заради собствените си глупости, породили съответното ви наказание, мястото ви не е във форума. Не е сложно спокойното "съжителство" във форума, ако не вярвате попитайте останалите 11 000 потребители.

Добре де Иво затова всичко съм постнал,за да се види всичко е черно на бяло.Ако е имало нормално отношение към мене и аз щях да се държа по нормален начин!Защо си съжителствам много спокойно даже с 10999 потребителя а пък с 11000-ния имам проблеми и то несам само аз,да бях само аз потърпевш,както и да е обаче..

MrX
02-11-2009, 23:56
Незнам за 11 000 но се сещам за 10 човека които искаха ръкопашно да съжителстват с теб на трак дея !!! Специално с теб...

Връзка с темата?!? И сега ако ти наложа полагащото се наказание и мен ли ще подкараш на ръкопашно? Сами сте си виновни за наказанията, никой не седи по половин ден пред компютъра с единствената цел да си набележи някого, с когото да се заяде. Разберете, не се стремете да сте на всяка манджа мерудия, броя мнения не са от никакво значение!

Balagan
03-11-2009, 00:10
Не се филмирай ,както виждаш не бях писал от много време просто си чета провокиран бях да напиша нещо не за друго щото само смях не стаа тряяя малко да фкарам някой шип на клавиатурата ! Със или без наказание нищо няма да постигнеш...аз ако исках да те подкарвам отдавна щеше да разбереш...но както сам виждаш смисъл няма...да си троша нервите...влизам си в моя раздел чета кфо пишат за срещите колегите и въобще не ме интересува какво става тук и там само поглеждам списъците с баннатите щото ми е смешно да чета причини :) :respect:

Bobo
03-11-2009, 02:00
Аз може ли едно въпросче лекинко че мноу мъ е страх да не мъ баннете :Tease: От къв зор и кво общо има Крис с тунинга че е модератор и в моторспорта и в тунинга може би нещо рибата и дригата не се справят ли? Според мен тва са си разделите дето са най-добре поне като ги сравнявам със спама в 33 раздела и 155 дето се подвизават пак познати лица?

RoMAN
03-11-2009, 17:00
Аз може ли едно въпросче лекинко че мноу мъ е страх да не мъ баннете :Tease: От къв зор и кво общо има Крис с тунинга че е модератор и в моторспорта и в тунинга може би нещо рибата и дригата не се справят ли? Според мен тва са си разделите дето са най-добре поне като ги сравнявам със спама в 33 раздела и 155 дето се подвизават пак познати лица?

Подкрепям горния пост :) Както и най-първия. Няма да споменавам имена, но някои път и някои модератори прекаляват с правомощията си и тона с който говорят ВЪВ ФОРУМА.

acko88
03-11-2009, 22:24
Абе това е положението,хващаме в крачка някой от управата обаче промяна никаква.

vikoalfa
03-11-2009, 23:10
Аз може ли едно въпросче лекинко че мноу мъ е страх да не мъ баннете :Tease: От къв зор и кво общо има Крис с тунинга че е модератор и в моторспорта и в тунинга може би нещо рибата и дригата не се справят ли? Според мен тва са си разделите дето са най-добре поне като ги сравнявам със спама в 33 раздела и 155 дето се подвизават пак познати лица?

А защо пък трябва да има техническа мисъл,както Голямата риба и Добри?Това да се трие спам и офтопик
не се изисква спец образование.Вие,Крис познавате ли го лично та знаете,че халхабер си няма от тунинг?Не виждам връзка между Моторспорта и Тунинга в този форум да е строго профилиран,та трябва да са признати в бранша.Хайде да не бъркаме форумен модератор и хора разбиращи от тунинг.Като знам какви теми има в разделите смях ме наприщва,хм... това не е технически форум,не е Пърформънса...тука още обсъждаме кои са най-евтините носачи...Бобо,ти лично били се наел да станеш мод,НЕ нали,надали ти се занимава с глупости.
Да си мод в този форум или на раздел,за мен лично трябва да имаш време и ентусиазъм,а не да разбираш от валови,чипове и носачи.
До колкото знам,че и Глобалните модове имат права в тези раздели.Те разбират ли от тунинг?Технически грамотни ли са колкото Лисан,Бобо,Добри,Борко и тн.,надали,но това не им пречи да се грижат за форума.
А и само да допълня ако не беше Крис,новините от главната страница бяха отпреди 2г,къде бяха разбиращите да постнат интересни теми,къде?
Хора,не бъркайте форума със сервиза!




Колкото по темата,Крис е пич,познавам го лично!Ацко не го познавам,не се ядосвайте за глупости:handshake:Трудно е,а и изтъркано е-да ви кажа пийте си биричката.Човек като стане мод във форум,вече си изкривява погледа,гледа го,като свой дом,а на нас ни е лесно изсираме се и горе в дясно има Х и готово.И аз съм пускал теми срещу модове и ще ви кажа име МРХ.След време осъзнах,че като човек е пич,ама като мод е зъл.Да де,ама по срещите сме хора,а не потребители и модове.Просто бъдете по снизходителни.Карайте си колите,гушкайте си жените и не се разправайте с глупости.Забравяте,че форума е да ни свързва и помага,а не да го превръщаме в трибуна за доказване.Балаган го е осъзнал вече,евала,в левия,в десния и тва е.
Сега,колкото и да ми е неприятно,мода има повече права от нас,вижда повече от нас,приемете го,че е над нас.Спазвайте си правилата и тва е.Трудно е,знам ама тва е...също като живота,винаги има някой над тебе,да те следи какво правиш и не винаги ТИ си съгласен с него.

RoMAN
03-11-2009, 23:31
Сега,колкото и да ми е неприятно,мода има повече права от нас,вижда повече от нас,приемете го,че е над нас.Спазвайте си правилата и тва е.Трудно е,знам ама тва е...също като живота,винаги има някой над тебе,да те следи какво правиш и не винаги ТИ си съгласен с него.

Това е много неправилно мислене, че някой е над тебе. Изумява ме факта, че го приемаш така даже.
Никой не е над тебе, мене или когото и да е било друг. За това нека малко се държим по схизходително един към друг, да не си държим тон понеже се крием зад монитора и да не се праскат наказания за щяло и нещяло.

Bobo
04-11-2009, 00:30
А защо пък трябва да има техническа мисъл,както Голямата риба и Добри?Това да се трие спам и офтопик
не се изисква спец образование.Вие,Крис познавате ли го лично та знаете,че халхабер си няма от тунинг?Не виждам връзка между Моторспорта и Тунинга в този форум да е строго профилиран,та трябва да са признати в бранша.Хайде да не бъркаме форумен модератор и хора разбиращи от тунинг.Като знам какви теми има в разделите смях ме наприщва,хм... това не е технически форум,не е Пърформънса...тука още обсъждаме кои са най-евтините носачи...Бобо,ти лично били се наел да станеш мод,НЕ нали,надали ти се занимава с глупости.
Да си мод в този форум или на раздел,за мен лично трябва да имаш време и ентусиазъм,а не да разбираш от валови,чипове и носачи.
До колкото знам,че и Глобалните модове имат права в тези раздели.Те разбират ли от тунинг?Технически грамотни ли са колкото Лисан,Бобо,Добри,Борко и тн.,надали,но това не им пречи да се грижат за форума.
А и само да допълня ако не беше Крис,новините от главната страница бяха отпреди 2г,къде бяха разбиращите да постнат интересни теми,къде?
Хора,не бъркайте форума със сервиза!




Колкото по темата,Крис е пич,познавам го лично!Ацко не го познавам,не се ядосвайте за глупости:handshake:Трудно е,а и изтъркано е-да ви кажа пийте си биричката.Човек като стане мод във форум,вече си изкривява погледа,гледа го,като свой дом,а на нас ни е лесно изсираме се и горе в дясно има Х и готово.И аз съм пускал теми срещу модове и ще ви кажа име МРХ.След време осъзнах,че като човек е пич,ама като мод е зъл.Да де,ама по срещите сме хора,а не потребители и модове.Просто бъдете по снизходителни.Карайте си колите,гушкайте си жените и не се разправайте с глупости.Забравяте,че форума е да ни свързва и помага,а не да го превръщаме в трибуна за доказване.Балаган го е осъзнал вече,евала,в левия,в десния и тва е.
Сега,колкото и да ми е неприятно,мода има повече права от нас,вижда повече от нас,приемете го,че е над нас.Спазвайте си правилата и тва е.Трудно е,знам ама тва е...също като живота,винаги има някой над тебе,да те следи какво правиш и не винаги ТИ си съгласен с него.

Ухаа голям пост и от цялата работа разбрах че някой раздели от гореспоменатите които ти докато разсъждаваш за живота СИ! (защото аз въобще не се виждам в твоя пост) си пропуснал къв мие въпроса явно там същия не си върши работата така ли? Няма да ти отговарям на останалото защото го смятам за оффтопик и личностно отношение което аз НЕ целя просто зададох въпрос и гледам само мълчание и твоя пост е само мълчание за мен сложих си го у другия ;)

acko88
04-11-2009, 01:04
Ухаа голям пост и от цялата работа разбрах че някой раздели от гореспоменатите които ти докато разсъждаваш за живота СИ! (защото аз въобще не се виждам в твоя пост) си пропуснал къв мие въпроса явно там същия не си върши работата така ли? Няма да ти отговарям на останалото защото го смятам за оффтопик и личностно отношение което аз НЕ целя просто зададох въпрос и гледам само мълчание и твоя пост е само мълчание за мен сложих си го у другия ;)

Много ясно че ще има мълчание,когато фактите са изложени и този път има хора който да отстояват нещо.

Bobo
04-11-2009, 01:06
Много ясно че ще има мълчание,когато фактите са изложени и този път има хора който да отстояват нещо.

Ами просто хората се забавляват за наша сметка, както като се репортваме се забавляват :D Ма важното е да е весело :D

164 td
04-11-2009, 02:32
:bravo:

голямата риба
04-11-2009, 09:25
acko88

Както ти беше казано, твоят случай беше разгледан от всички модератори.
Всички бяхме на едно мнение, че точно за този случай заслужаваш наказание.

Аз лично се убедих, че дори след поставянето на новите правила, спама продължава, за това вече и аз налагам предупреждения, защото само тогава потребителите се стряскат.

Относно Крис, ти си единственият който мисли, че отношението към теб е лично, и няма причина да бъде сменян като модератор. Особено след като е подкрепен от другите модератори.

Мисля, темата за приключена, и от тук нататък всеки ще бъде наказан, като такъв обсъждащ действията на модератор.

П.П. поста ми е изцяло свързан с правилата във форума, и няма нищо общо с това, че се познаваме лично.

BillyBoy`
04-11-2009, 11:23
Какво правим във случаи когато има модератор които също спами?Какво сте предприемали вие модераторския екип и какво ще правите за във бъдеще във такива случаи?Мисля че правилата трябва да са еднакви за всички.Въпроса ми е конкретен и търся отговор тъи като наскоро засяках модератор които спами във една тема няма да казвам неговия nick name.Не се заяждам просто задавам въпрос които съм искал да задам преди много време.

acko88
04-11-2009, 11:59
Еньо разгледай този пост,той открито продължава да ме обижда пред вас,аз сега незнам на пук ли го правите и невиждате!?!
1.Бил съм се оревавал...
2.Бил съм си го сложил сам (банна) дабе добре
3.Хич него "БРИГА" дали ме обиждал!!!!!!
4.И бил съм МАЛОУМЕН защото съм провел телефонен разговор.


Първо ще ти кажа, че наказанието от Old Fox беше свалено от pr_00f след като настоях да бъде свалено, защото колегата се беше объркал наистина. Предупреждението ти за спам в тунинг раздела не беше единствено, с тебе още 2ма бяха предупредени. От тогава насам доста хора получиха предупреждения за спам в техническия тунинг раздел, никой не се е оревавал като тебе досега... а за кво дебнене става на въпрос ... само ти си знаеш.



Той иска да каже, че сам си си сложил бана. Аз съм потресен, колко трябва да си .. недосетлив, че след "Я малко по-леко с тона бе келеме,ще се съобразяваш как разговаряш с мене ясно ли е!?!?" към модератор няма как да не получиш бан?!

Да бе и аз така си помислих,винаги когато някой каже "сам си го сложи,довиждане" да знаете че тозначело че сами сте си сложили банн-а



Квото повикало, такова се обадило ... няма начин да ми държиш тон, а аз да ти се правя на робот отсреща. Хич не ме брига, дали това те обижда духовно. Още повече, че мноого бъркаш хронологията в твоя полза.

Да не говорим за малоумното обаждане 20 минути след бана ти, просто го оставям без коментар!!!

голямата риба
04-11-2009, 12:15
Какво правим във случаи когато има модератор които също спами?Какво сте предприемали вие модераторския екип и какво ще правите за във бъдеще във такива случаи?Мисля че правилата трябва да са еднакви за всички.Въпроса ми е конкретен и търся отговор тъи като наскоро засяках модератор които спами във една тема няма да казвам неговия nick name.Не се заяждам просто задавам въпрос които съм искал да задам преди много време.
Всеки има право да репортва, да дава репутация и други благини от форума.
Просто се възползвай от правата си.

---------- Post added at 12:15 ---------- Previous post was at 12:13 ----------

acko
Всички малко или много се афектират в един момент, и си изпуска нервите.
Мисля, че спора в момента е без мислен.

acko88
04-11-2009, 12:35
Всеки има право да репортва, да дава репутация и други благини от форума.
Просто се възползвай от правата си.

---------- Post added at 12:15 ---------- Previous post was at 12:13 ----------

acko
Всички малко или много се афектират в един момент, и си изпуска нервите.
Мисля, че спора в момента е без мислен.

Да така е и бях наказан,сега той като си ги изпуска искам той да бъде наказан!!!В модераторския интерес е спора да бъде приключен но не и в потребителски!

acko88
04-11-2009, 16:05
В тема в раздел "представете се" един колега се е похвалил че си е купил нова кола,аз му честитих и т.н.,след като го поразпитваха колеги и той отговаряше и добавяше впечатления за новата си придобивка,той сподели че колата му е дала еди к'ъв си разход,друг колега впечатлен от разхода го пита това реално ли е и от там аз се вклучвам с мнение което да послужи за база засравнение но мнението ми било СПАМ.

Ето и темата,до вчера се говореше че като цяло се контрулира да няма спам в техническите раздели ама като гледам скоро и в общи приказки и подобни раздели кадето хората просто си кореспондират спама ще бъде премахнат!!!ХаХа

А ето и личното ми предупреждение,придружено със заплаха....


MrX:
До онзи ден беше баниран за спам, орева форума колко са несправедливи модераторите с теб а сега какво правим?!?

Цитат:
Първоначално публикувано от acko88 Покажи съобщение
Стоянка към морето на отиване и на мене ми свали ай да некажа под 4 ама 4/100 със сигурност но карахме много бавно 100-110
http://clubalfaromeo.com/forum/showt...t=40794&page=2

Или се взимаш в ръце или се махаш от форума!

achkar
04-11-2009, 16:19
Дай му власт за да разбереш какъв човек е ;) То се е видяло че "терора" продължава, ама ние със Саддам не се впечатляваме вече. Съпоставете държанието си с реалния живот, колеги. Ако acko на среща ви каже "колата със 100 ми харчи 5" ше го цапардосате ли с изречението "наказан си за 3 дена"?

Васил Петров
04-11-2009, 16:25
Моето мнение какво е:има много колеги които пишат в всяка една тема всякакви глупости ,но киро нее от тези хора и не смятам че е правилно точно на него да му се слага бан защото е компетентен по доста теми (разбира от АР) а хора които са от кратко време в форума никои неги закача.

pr_00f
04-11-2009, 16:33
Май ще е по добре да я заключа темата.
Всъщност идеята на подобен тип теми е да се зададе въпрос и да му се отговори а не всеки да се изявява като адвокат и защитник на някого.