PDA

View Full Version : хелп зациклих здраво - моля помагайте



paparak_ivi
02-11-2009, 18:11
Здр. Дойде сезона на фарвете и свтлините, и естесвно започнаха да горят лампи.Та какво се случи при мен.Значи чека на лампите ми светна вчера и като се поугледах видях че ми е изгоряла лампата на задния номер.Поугледах внимателно как се сменя и свалих внимателно модула с лампата смених лампата и всичко вече е ок.Да ама не след което реших със задоволство да си прикрепя отново модула със лампата към бронята, там зациклих.Гледах пъхах я всякак и немога да разбера как се захваща здраво този модул към бронята, в единия си край има една метална щипка въпросния модоул .Моля ви споделете как се слага това нещо щото аз немога да разбера как трябва да се монтира .като извадих модула полжението на металната пластина беше както е на снимките ,но така трахна ли да го поставям тя опуска и модула не се захваща към бронята

paparak_ivi
02-11-2009, 18:14
Мисалта ми е как трябва да е положението на тази пластина за да се захване този модул към бронята

oem
02-11-2009, 18:23
Пластинката трябва да е на обратно. От другата страна на фарчето имаш един чоп. Първо мушкаш него и го натискаш на вътре. После щракваш пластинката.

paparak_ivi
02-11-2009, 18:28
абе ясно за чопчето но като го завря чопчето и тази пластинка и щраква и опуска
и на двете е така

---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:26 ----------

тази металната пластина трябвда я огъна на долу ли

raiders
02-11-2009, 18:28
Аз сложих болкит на мойте, за сега нямам проблеми.

oem
02-11-2009, 18:29
Ми незнам брато. При мен всичко стана както ти го описах. Незнам ти какво правиш. Да не ги слагаш на обратно? Горе в бронята има едно зарязон там влиза чопа, а платсинката е от другата страна.

paparak_ivi
02-11-2009, 18:33
при мен си има зарязано от ляво вкарвам чопа и после тази пластина
от другата страна,но ако я натисна тя влиза
и до там щото при това и положение тя не ложи след малкия зъб. според мен тази пластина не трябва ли да е изкривена на долу
а не така на горе

botsos
02-11-2009, 19:28
Аз си реших проблема с една бърза рапидка - завиваш и няма мърдане... :)

Доко
02-11-2009, 20:19
Аз си реших проблема с една бърза рапидка - завиваш и няма мърдане... :)

Просто трябваше да извиеш металната пластинка надолу за да може да се стегне след напъхването в отвора.