PDA

View Full Version : Заслужава ли си 156 Selespeed?



Vancuver
09-11-2009, 00:56
Здравейте, преди време имах Алфа 156 (за нещастие я имах за 8 дена и направих едно ПТП и замина), а сега пак мисля да си взимам. Старата ми беше 1.8 TS, но сега мисля да е 2.0 Selespeed. Заслужава ли си според вас автоматикът?
Досега карах кола с автоматични скорости и изобщо не ми се връща към ръчните скорости с тия задръствания... Верно, че тръпката при ръчните е по-голяма, но като всеки ден имам в едната посока по 10 км от нас до университета с лудите задръствания... :/

Мерси! :)

SandoOne
09-11-2009, 01:09
Здравейте, преди време имах Алфа 156 (за нещастие я имах за 8 дена и направих едно ПТП и замина), а сега пак мисля да си взимам. Старата ми беше 1.8 TS, но сега мисля да е 2.0 Selespeed. Заслужава ли си според вас автоматикът?
Досега карах кола с автоматични скорости и изобщо не ми се връща към ръчните скорости с тия задръствания... Верно, че тръпката при ръчните е по-голяма, но като всеки ден имам в едната посока по 10 км от нас до университета с лудите задръствания... :/

Мерси! :)

Не си заслужава 2 войни разходи 1.8 ТС и 2.4 Жтд си заслужават .... Преебат ли се скоростите на голяма сума отиваме 15 сигорно ще гори и повече в задръстванията твърдо не си заслужава пак казвам мое мнение това .

ФЕРАРИСТ
09-11-2009, 02:08
Ако намериш читава и пазена, няма проблеми......

Vancuver
09-11-2009, 04:05
Ако намериш читава и пазена, няма проблеми......

То в мобилето има 3 обяви.... :/

ФЕРАРИСТ
09-11-2009, 09:40
Може и трите да са кофти, може и да са перфектни, като избираш селе трябва да знаеш предварително за какво да гледаш.....

fiore
09-11-2009, 13:01
Не си заслужава 2 войни разходи 1.8 ТС и 2.4 Жтд си заслужават .... Преебат ли се скоростите на голяма сума отиваме 15 сигорно ще гори и повече в задръстванията твърдо не си заслужава пак казвам мое мнение това .

Гори 10,5 в София чисто градско. Робота се преебава САМО при некадърна намеса. Не знам как определи двойните разходи. Мен ако питаш 1,8 TC е най куция двигател , като изключим смешния 1.6 TS за това купе.



А сега понеже има търсачка която не ползвате, заключвам темата.