PDA

View Full Version : Нужда от помощ - Алфа 166



stefanaki
09-11-2009, 09:20
Здравейте на всички,

Нов съм във форума и моля да ме извините ако прибързано съм пуснал тема на която има отговори. Имам нужда от скорошен съвет.. Ако темата е не където трябва или не правилно поставена, моля изтриите я след като получа отговор.

Така, имам отскоро Алфа 166.. онзи ден ме удариха - нищо сериозно, но, трябва да сменям калник и най-вероятно врата - ако не може да се изчука. Бих желал да ме насочите към някой човек който е "проверен" и ще свърши работата добре.

Второто - по-важно. Снощи докато карах в един завой на една софийска уличка изведнъж ми изтече маслото от помпата на хидравликата.. или поне така си мисля защото волана изведнъж стана твърд - абе нямам хидравлика. С 300 зора успях да я паркирам и сега - както се очаква - репатрак и към сервиз. Моля, насочете ме към сервиз в който мога да отида за да видят това, плюс след това да се поогледа по обстойно колата.. Сега се намира в Редута. Дали наблизо или някъде другаде няма сервиз който да ми е полезен + дали има сервиз който да може да ми изпрати репатрак!?

Още един въпрос.. волана ми е навит изцяло надясно.. просто след като я паркирах и бях до там.. Не посмях да я напъвам повече от страх да не пр***а нещо... сега като я качвам на репатрака.. как?!

Ще се радвам на скорошни отговори!

Още веднъж извинения ако темата е пусната неправилно!

Поздрави,
Стефан

oem
09-11-2009, 09:30
Вдигаш предницата с два крика и изправяш волана. Най-лесно и безболезнено.

stefanaki
09-11-2009, 09:36
Благодаря за съвета! Точно това си мислех и аз!

А по другите въпроси? :roll:

А също така.. колко горе долу ще ми струва удоволствието за хидравликата и калника + вратата?

Към админите: Моля да преместите темата в раздела за Алфа 166, погрешка съм я пуснал в този раздел!

ACEHOB
10-11-2009, 18:42
Намери ме на лично ще ти дам читав сервиз наблизо.

stefanaki
11-11-2009, 12:48
Благодаря,

Аз вече оправих проблема. Беше скъсан маркуч. Ходих в Лисан сервиз, момчетата бяха много бързи и коректни. Оправиха ми колата за нула време. Даже си насрочих час за да я прегледат допълнително, че трябва да я постегна след немарливото ползване на предния собственик... :sad:

ACEHOB
12-11-2009, 20:36
Успех тогава...