PDA

View Full Version : Карта за отстъпки на ЕКО



oem
12-11-2009, 21:36
От къде мога да се сдобия с карта за остъпки при зареждане на бензиностанции ЕКО?

Тука на нашата бензиностанция не ми дават.

EMo0o
12-11-2009, 21:39
EKO Kinitron :)

RoMeO_156_GTA
12-11-2009, 22:05
От къде мога да се сдобия с карта за остъпки при зареждане на бензиностанции ЕКО?

Тука на нашата бензиностанция не ми дават.

Доволен ли си от ЕКО-то или сигурно на някоя горнооряховско зареждаш :roll: Не съм зареждал от миналата зима , но много спъваше колата тогава ...

detelazurno
12-11-2009, 22:27
Btw какви отстъпки дават тия карти? Аз веднъж зареждах със служебната карта на един приятел, но на ЛукОйл и беше пълен ташак. За пълен резервоар нафтичка ми направиха отстъпка лев и нещо :no:

WarsteineR
12-11-2009, 22:32
Мм искам и аз такава карта, аз от еко съм най-доволен.. само там зареждам. Като ида друфия път ще ги разпитам, че ги знам един двама там

AR147
12-11-2009, 22:34
но на ЛукОйл и беше пълен ташак. За пълен резервоар нафтичка ми направиха отстъпка лев и нещо :no:
На лукойл картите са за 5 и 7 стотинки,моята е от 5 стотинки и на сегашните цени това е отстъпка от малко под 3%,абе левче на 30 :)

detelazurno
12-11-2009, 22:40
Ми то не беше на сегашните цени. Мисля миналата годниа беше, но няма значение. А как се изкарват, че никога не съм се интерсувал? А тези на ЕКО какви отстъпки дават? А ОМV имат ли и ако да те какви отсъпки правят?

PEPI-2ALFA
12-11-2009, 22:45
"Фиат Форум България" са "приятели" с ЕКО. Отстъпката е 2 ст. за клиента и 2ст. за Клуба.

AR147
12-11-2009, 22:47
Ми то не беше на сегашните цени. Мисля миналата годниа беше, но няма значение. А как се изкарват, че никога не съм се интерсувал? А тези на ЕКО какви отстъпки дават? А ОМV имат ли и ако да те какви отсъпки правят?
На Лукойл в момента не се изкарват,тея за 7 стотинки бяха от нещо като томболи ,ако ти се падне падне,тея от 5 стотинки май бяха в самото начало и ги раздаваха свободно,но не съм напълно сигурен.
Иначе моя мията ми е подарък :D

rusiq86
12-11-2009, 23:21
От офиси SDI ми издадоха карта, която има отстъпка в ЕКО с 2 стотинки.

Alpina
12-11-2009, 23:48
Отстъпките на Лукойл са 5 стотинки на литър през делниците и 7 стотинки през събота/неделя.

Изглежда малка, но ако ги събирате в "касичка" в колата и някак си се трупат :-)
Особено ако минавате по над 100-200км на ден.
Не може да се ползва обаче в рамките на мисля 6 часа (ако не максимум са 12) след последното зареждане.
Не може да се ползва и в комбинация с кредитна/дебитна карта, т.е. ако ще ползвате отстъплата - плащате в кеш.

Картата на SDI, която дава 2 стотинки я имам и аз, ама само веднъж тръгнах да я вадя и като се замислих, че няма и 40 стотинки на 20-те литра и си я прибрах :)
С нея се правят други значими отстъпки, тя не е за зареждане.

oem
12-11-2009, 23:51
Доволен ли си от ЕКО-то или сигурно на някоя горнооряховско зареждаш :roll: Не съм зареждал от миналата зима , но много спъваше колата тогава ...

Ми преди и на мен ми правеше проблеми ЕКО100. От как сложих денсото и му регулирах застоянията с ЕКО100 се държи по-добре от лукойл 98. Ама е доста по скъп. На лукойл съм с карта за 7 ст. и разликата не е малка.

Едно 12 - 14 ср е ралзиката м/у двата.

Май ще продължавам с Лукойла. те 2 стотинки не си струват.

Иначе мнгоо странно. М/у 95 и 98 на лукойл разлика не намирам. Обаче м/у тях и ЕКО 100 я има. Ква е тая работа.

soldier
12-11-2009, 23:53
Ми то не беше на сегашните цени. Мисля миналата годниа беше, но няма значение. А как се изкарват, че никога не съм се интерсувал? А тези на ЕКО какви отстъпки дават? А ОМV имат ли и ако да те какви отсъпки правят?

На лукойла на Константин Величков този до пожарната преди около година ми казаха, че дават и като заредих си поисках, казах им че само на Лукойл сипвам и така.
През седмицата са 5ст, а през събота и неделя 7ст ако не се лъжа. Но определено събота и неделя е по-голямо намалението.
Тия от промоцията лятото като заредиш повече от 20л и триеш номерче бяха с по 7ст и предполагам за всяко зареждане, но за жалост не можах да се докопам до такава

---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

Абе тази карта на SDI, не е ли за 5% отступка? Поне така съм чувал де

detelazurno
13-11-2009, 00:03
На лукойла на Константин Величков този до пожарната преди около година ми казаха, че дават и като заредих си поисках, казах им че само на Лукойл сипвам и така.
През седмицата са 5ст, а през събота и неделя 7ст ако не се лъжа......

Е добре де....ако спия 10 литра по 5 стотинки отстъпка са си 50 стотинки от цената надолу. При 20 литра са си левче Каква е била тогава тая куца карта на тоя приятел, че на цял резервоар ми дадоха лев и нещо?!?! Въпросното зареждане беше точно на споменатия от теб ЛукОйл.

soldier
13-11-2009, 00:14
Нямам идея честно, може той да има някаква по-стара, с по-малка отстъпка или да си се объркал. На 146цата аз като ходя да сипвам много рядко сипвам над 40л. та си викам, ако си сипал 30 ти се връзва лев и петдесет и ти си мислиш лев и нещо и така.
Ма дори и по левче на резервоар като го сметнеш за по-дълъг период от време си се връзват бая пари.
Аз гледам да сипвам или събота или неделя за да се възползвам от 7те стотинки. Тогава става на 20л 1.40лв. Ако се сипва 4 пъти в месеца 5.60лв, за 12 месеца 67.20лв, което ми е данъкът примерно :)

detelazurno
13-11-2009, 00:26
Абе не знам стара ли е нова ли е, но не съм сипал 30 литра. Помня защото тогава отивах към Атина и ти гарантирам, че няма да тръгна само с 30 литра на такъв път :) И без това показва, че остават гориво за още 98 км някъде. След още някой друг ден ще каже please refill (на дали ще го дочакам), та ще питам и ако разбера нещо ще освежа темата с инфо.

soldier
13-11-2009, 00:41
Абе не знам стара ли е нова ли е, но не съм сипал 30 литра. Помня защото тогава отивах към Атина и ти гарантирам, че няма да тръгна само с 30 литра на такъв път :) И без това показва, че остават гориво за още 98 км някъде. След още някой друг ден ще каже please refill (на дали ще го дочакам), та ще питам и ако разбера нещо ще освежа темата с инфо.

Имах предвид, че може резервоарът ти да е бил на 1/4 и като си сипал до горе да е събрало около 30л. :afro:
Ма нямам идея, каратата на лукойл ме кефи мн повече от тази на шел, парите ги виждаш на момента къде отиват, а не някакви точки, които да заменя за химикалка :pokey:

me4o4ko
13-11-2009, 08:01
От къде мога да се сдобия с карта за остъпки при зареждане на бензиностанции ЕКО?

Тука на нашата бензиностанция не ми дават.

Ако си направиш някаква застраховка,независимо онлайн или в офис на SDI,ще ти дадат клубна карта,с която ползваш различни отстъпки.
Извинявам се,ако се е получило реклама,но ето линк,където става ясно http://www.sdi.bg/web/page.php?id=84

rusiq86
13-11-2009, 09:10
В този ред на мисли ако някой има нужда от отстъпки за каско нещо, ако иска да се обади, 10% е от цената в фирмата застраховател. Иначе за лукойл един приятел с сеат леон тди, ми разправя че от дизела на лукойл двг не работил добре, ама може и да ме мята из дърветата. картата може да се ползва на всеки 12 часа в една и съща бензиностанция.

DarkKnight
13-11-2009, 09:25
В този ред на мисли ако някой има нужда от отстъпки за каско нещо, ако иска да се обади, 10% е от цената в фирмата застраховател. Иначе за лукойл един приятел с сеат леон тди, ми разправя че от дизела на лукойл двг не работил добре, ама може и да ме мята из дърветата. картата може да се ползва на всеки 12 часа в една и съща бензиностанция.

Ми аз си сипвам само на Лукойла в Младост 4 нафта и съм много доволен. Сравнявал съм я с ОМВ, Шел и Еко и най-ми е добре колата - най-безшумна с най малък разход. Преди 2 дни зареждах там и като я засека ще кажа точен разход ;)

raffaello
13-11-2009, 09:28
От къде мога да се сдобия с карта за остъпки при зареждане на бензиностанции ЕКО?

Тука на нашата бензиностанция не ми дават.
Здравей колега,
преди 1 година и аз така като теб зареждах на ЕКО в Бургас и поисках такава карта със отстъпки, но винаги на касата ми казваха че нямали и да съм пробвал следващия път, след 2-3 опита се ядосах на касиерките и влязох в сайта им и там открих този който се занимава с издаването на карти, оплакох му се един вид че на бензиностанцията не са любезни и винаги ми отказват карта и човека в знак на извинение ми отговори на e-mailа ми като сам лично той ми изпрати не една а 2 карти за приятели, валидни са за 1 година и отстъпката е 2 стотинки на литър.
ето и писмото което ми изпрати г-н Николов от ЕКО, има и телефон за връзка с него и може също да му пишеш писмо, много любезен човек.
успех

"Карти Приятели са 2 варианта: за фирми и за физически лица. Ако интересът Ви е насочен към карти за физическо лице, може да получите такава от нашите обекти. Ако се интересувате за фирма, ми изпратете имейл, аз ще се свържа с Вас."


Даниел Николов,
Cards Sales Representative Sofia

EKO BULGARIA EAD
Mobile: 0898 617 638
Phone: (+359 2) 817 20 62
Fax: (+359 2) 817 20 17
E-mail:d.nikolov@eko-elda.com

oem
13-11-2009, 10:33
Тц, 2 стотинки нищо не са. Ще си продължавам да си зареждам на Лукойл. Хубаво се държи колата с ЕКО100 ама аз само градско карам и 12 - 13 литра си ми гори в града и да давам по 2.14 лв. както е в момента за литър бензин малко безсмислено.

Като се има предвид, че на Лукойла плащам 2.0 лв. литъра.

viki
13-11-2009, 11:18
Имам такава карта,колегата Tinoto ,
беше взел за всички,от клуба във Варна.
Част от отстъпката,отива директно в сметката на един дом за деца сираци.
Тъй като аз ,отдавна не зареждам на Еко(много съм разочаровна от дизела там...),ако искаш -мога да ти дам картата:):):):):)

kolev
13-11-2009, 12:10
абе колегата горе каза, във фиат форума раздават карти с отстъпка за ЕКО . отстъпка за вас и стотинки за хазната на форума. има голяма тема там, ще взема и аз да си поръчам една. иначе съм доволен от 95+ от еко-то преди мол-а.

detelazurno
13-11-2009, 12:28
Аз нещо се обърках вече. Тия от ЕКО имат 100000000 вида карти.....за 2 ст, за 4 ст, за незнам си колко стотинки. Как се определя въобще каква можеш да си вземеш. Логично е, че всеки ще иска максималната отстъпка, но дали всеки може да я получи? А това за клуба на Фиат....дали биха дали и на хора от нашия клуб, че то иначе всеки който научи може да си посика от тях :)

mengi_86
13-11-2009, 13:32
ако на някои му трябва карта от еко да свирка имам доста
2 стотинки на литър отстъпка

trustworthy
13-11-2009, 15:27
Най-изгодно си остават остъпките от порядъка на 30% за нафтата на черно. А пък още по-изгодно е, ако сам си я откраднеш.
Интересно ще е после да сподели някой колко е забогатял от отстъпките по бензиностанциите.
Аз лично ползвам карта като на Вики, но само защото влиза по някоя стотинка в касата на дома за сираци

kolev
13-11-2009, 17:43
Аз нещо се обърках вече. Тия от ЕКО имат 100000000 вида карти.....за 2 ст, за 4 ст, за незнам си колко стотинки. Как се определя въобще каква можеш да си вземеш. Логично е, че всеки ще иска максималната отстъпка, но дали всеки може да я получи? А това за клуба на Фиат....дали биха дали и на хора от нашия клуб, че то иначе всеки който научи може да си посика от тях :)

абе картите на еко са с отстъпка 2ст на литър. от фиат форума ако не ни дадат на нас, на кой друг тогава :) , та по-добре от тях че да има и за форума
http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=36428
http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=36632

venko
13-11-2009, 21:55
Отстъпките на Еко са много малки и не си заслужава.И аз имам карта на Лукойл и не я използвам много ,защото при сипано до горе гориво отстъпката ми беше 1 и 20 стинки.И затова ако изваждаш карта си вземи на Лукойл.Ако не се лъжа картите на лукойл-а имат срок на годност.

detelazurno
14-11-2009, 21:28
Днес минах през ЛукОйл-а на Тодор Александров и Константин Величков да заредя и ги питах за карти за отстъпки. При тях вече не може да се получи освен ако няма някаква промоция. Ако искате тяхна карта трябва от управлението да си я извадите. До там обаче нито съм ходил нито съм се свързвал с тях, така че не знам какви са условията.

trace
16-11-2009, 19:10
Имам 2 карти за ЕКО от Фиат-форум-а, ако някой иска да пише.
(Дадени)

CrazyElement
17-11-2009, 19:15
А някакви карти с отстъпка на ОМВ няма ли?

venko
17-11-2009, 19:26
OMV има други примоции-сакове, плажни кърпи,чадъри и други.

kocetobs
18-11-2009, 11:15
Колеги и аз като си правих гражданската от SDI ми дадоха карта за отстъпка в ЕКО за 2 ст. на литър,след още няколко седмици се объркаха явно и ми пратиха и втора карта.Ако някой иска мога да му я подаря втората,върху нея ми пише името,но не мисля,че ще е проблем това.

PEPI-2ALFA
09-03-2010, 16:55
Вчера отивам на ЕКО Кресна да зареждам, подавам си картата, и понеже беше счупета надлъжно (от стържене на сняг ;-) ), касиерката ми казва - отиди, там откъдето зареждаш да ти дадат нова. Обяснявам и, че е от авто-форум, а тя ми казва - не, не, от бензиностанцията, откъдето зареждаш. В крайна сметка ми дадоха нова карта с отстъпка 5ст. - и старата ми от известно време е била с толкова. Та, който иска карта да ходи директно в най-близката ЕКО.

detelazurno
09-03-2010, 17:47
5-те стотинки са горе долу от февруари месец. Иначе сега някакви нови карти може да се извадят, които са на принципа на смарт картите на Шел, но по мои груби сметки карта за 5 стотинки ти носи доста по-големи облекчения отколкото тия смарт карти.

Kuker
09-03-2010, 18:12
5-те стотинки са горе долу от февруари месец. Иначе сега някакви нови карти може да се извадят, които са на принципа на смарт картите на Шел, но по мои груби сметки карта за 5 стотинки ти носи доста по-големи облекчения отколкото тия смарт карти.
Това са новите карти, на всеки 50 точки отстъпка 5 лева.Литър-точка.

търтей
09-03-2010, 18:19
Как се сдобива човек с такава карта?

detelazurno
09-03-2010, 18:23
Като отидеш да зареждаш на касата можеш да си я посикаш.

DerMeister
09-03-2010, 18:26
Аз имам от тия зелените "Феърплей" с футболната топка от преди бая време. Беше за 2 ст. на литър мисля, сега за 5 ст. ли е станала?

Ааа, имам и някаква бяла Еко Express, ама тя май е за някакви други Еко-та и тя вече нямам идея каква отстъпка дава.

ФЕРАРИСТ
09-03-2010, 18:27
Това на всяко ЕКО ли може да се извади?

detelazurno
09-03-2010, 18:30
Не ги знам тези зелените. Аз имам от тези на фиат форума и те също бяха с по 2 стотинки, а сега са с 5. Питай за твоята.


Това са новите карти, на всеки 50 точки отстъпка 5 лева.Литър-точка.

Значи има повече сметка от тези за 5 стотинки. При тези от 5 стотинки за 50 литра имаш отстъпка 2,5, а при тези получваш 5 лева. А колко време са валидни? Предполагам за 1 година?

Kuker
09-03-2010, 18:30
Как се сдобива човек с такава карта?Аз я взех от Еко-то до Лисан.;)


Като отидеш да зареждаш на касата можеш да си я посикаш.
Точно така, просто ти я подават.:)

rusiq86
09-03-2010, 18:56
Аз имам карта, която ми дава 5 ст отстъпка. Червените карти са промоцианални за София, в всяка бензиностанция Еко ги дават!

Kuker
09-03-2010, 19:01
Ако се сетя утре, ще питам какво става ако имаш и двата вида карти.Много ми е интересно.

detelazurno
09-03-2010, 19:04
Нищо не става. Аз имам от сините с 5 стотинки и един път като зареждах тръгна да ми обяснава, за тези новите, червените, но нямах време да изслушам всичко. Но съвсем ясно ми каза, че зареждаш или с едната или с другата. Ти си преценяваш.

ФЕРАРИСТ
09-03-2010, 19:06
Ся ходих в близкото ЕКО, трябвало управителя да бъдел там, ала - бала.....

PEPI-2ALFA
09-03-2010, 19:46
И аз като бях, касиерката викна - шефке, дай една карта да дадем, и ... шефката даде. Моята е от старите - сините.

ФЕРАРИСТ
10-03-2010, 21:33
Благодарности на Кукер-а за картата, че тука са много залюхани хайвани, на две Екота различни неща ми кажаха, един даже вика трябва управителя да ти запише данните, и след месец да ти я пратят......ужасно......

detelazurno
10-03-2010, 21:43
Аз съм останал с впечатление, че управата на ЕКО-тата не се грижи много много пресоналът им да е информира, с условията и на новите промоции и като цяло за съществуването им. Който иска карта му предлагам да отиде на ЕКО-то на бул. България. Там поне са сложили един голям плакат въху колонката с цените "спечели 5 лева". Та предполагам ще са поне една идея по-наясно с нещата.

търтей
10-03-2010, 22:21
Аз съм останал с впечатление, че управата на ЕКО-тата не се грижи много много пресоналът им да е информира, с условията и на новите промоции и като цяло за съществуването им. Който иска карта му предлагам да отиде на ЕКО-то на бул. България. Там поне са сложили един голям плакат въху колонката с цените "спечели 5 лева". Та предполагам ще са поне една идея по-наясно с нещата.

Не са наясно, но поне дават карти :hehehm:

Kuker
10-03-2010, 22:30
Не са наясно, но поне дават карти :hehehm:Ти взе ли си?
Разбрах че след края на промоцията картите може да станат като старите /сините/ с отстъпка.Това ми го каза касиерката на бензиностанцията. http://www.eko.bg/Text.aspx?menuitemid=661&lan=1

ФЕРАРИСТ
10-03-2010, 22:37
Последно тая червената носи ли 5 стинки отстъпка, независимо че е само за СФ, или просто е временна до изчерпването на уж тия 25 бона дето ще раздадат по 5 лв....

Kuker
10-03-2010, 22:44
Тия карти са за промоцията, сега се използват така, на всеки 50 точки-5лв..След промоцията, най-вероятно, картите ще си останат валидни но ще се ползват като старите, -2-5ст. отстъпка при зареждане.Това ми го обясни касиерката, а какво ще стане....... не се знае.

detelazurno
10-03-2010, 22:55
Добре де....всичко много хубаво, но малко мъглява работа с тая промоция. В условията се казва "Промоцията стартира на 1 март и продължава до изчерпването на наградния фонд, който ще бъде в размер над 25 000 лева". Първо по всичко изглежда, че и те не знаят колко е размера на фонда и второ не е зле да може да се следи размера на този фонд (за което обаче първо трябва да се уточни първото условие). Ми ако аз днес съм натрупал последните си точки, които са ми оставали до 50, и на следващия ден поискам да си ги осребря, но ми кажат "съжалявам, но приключи промоцията" Какво правим? Излзиа, че вместо да си заредя със старата карта за по 5 стотинки, които ми ги дават на момента, аз съм се набутал за тези 50 литра и не мога да се възползвам от съответните точки. Тъпо за клиентите, печалбарско за тях.

SandoOne
10-03-2010, 22:55
Слушайте сега аз работа във веригата червените карти за отстъпка които 5 лева дават при 50 литра гориво са лимитни Еко са отпуснали 25 000 хилки и картите са до временни до изчерпване на бонуса иначе за момента излиза 10 стотинки по евтино с нея и при 50 събрани точки при следващо зареждане ти се прави отстъка 5 лева от сумата която си заредил . Иначе сините карти с 5 стотинки си ги пазете .

Kuker
10-03-2010, 23:02
Слушайте сега аз работа във веригата червените карти за отстъпка които 5 лева дават при 50 литра гориво са лимитни Еко са отпуснали 25 000 хилки и картите са до временни до изчерпване на бонуса иначе за момента излиза 10 стотинки по евтино с нея и при 50 събрани точки при следващо зареждане ти се прави отстъка 5 лева от сумата която си заредил . Иначе сините карти с 5 стотинки си ги пазете .Я ти да вземеш да разбереш, какво се случва с картите след промоцията;)

п.п. Днес като исках от вашата бензиностанция карта за Ферариста, оня чичка с мустаците, се държа все едно ви обирам.И не ми даде карта.

detelazurno
10-03-2010, 23:04
.....за момента излиза 10 стотинки по евтино с нея и при 50 събрани точки при следващо зареждане ти се прави отстъка 5 лева от сумата която си заредил....

Това нещо не го разрбах. Демек при зареждане ти дават 10 стотинки отсъпка и същевременно литрите които си заредил ти се броят за точки, а в момента в който събереш 50 точки може да ги размениш за 5 лева, така ли? А ако не е много нахално ти дали можеш да осигуриш една карта, за да не се налага да се лутам и да ми казват, че го нямало управителя?

Kuker
10-03-2010, 23:09
Това нещо не го разрбах. Демек при зареждане ти дават 10 стотинки отсъпка и същевременно литрите които си заредил ти се броят за точки, а в момента в който събереш 50 точки може да ги размениш за 5 лева, така ли? А ако не е много нахално ти дали можеш да осигуриш една карта, за да не се налага да се лутам и да ми казват, че го нямало управителя?Еее, пет пъти го обясних.:)Чети какво съм написал аз, SandoOne така си пише, нищо не му се разбира.:)Иначе е добро момче.:)

detelazurno
10-03-2010, 23:13
Еее, пет пъти го обясних.:)Чети какво съм написал аз, SandoOne така си пише, нищо не му се разбира.:)Иначе е добро момче.:)

Е аз го разбрах. Ама той като го написа това и си помислих, че нищо не съм разбрал :)

Kuker
10-03-2010, 23:15
:)

PE4E
10-03-2010, 23:17
Колеги някой да има една такава карта за екото в повече?;-)

SandoOne
11-03-2010, 00:41
Я ти да вземеш да разбереш, какво се случва с картите след промоцията;)

п.п. Днес като исках от вашата бензиностанция карта за Ферариста, оня чичка с мустаците, се държа все едно ви обирам.И не ми даде карта.

Бате ще измислиме нещо само да съм на работа ти зареди ли вече и за колко , а атностно ферариста картите важат само за софия червените за бонус точките . Само в София ги начисляват .

ФЕРАРИСТ
11-03-2010, 09:03
Слушайте сега аз работа във веригата червените карти за отстъпка които 5 лева дават при 50 литра гориво са лимитни Еко са отпуснали 25 000 хилки и картите са до временни до изчерпване на бонуса
После на тия нови уж промоционални червени карти ще има ли 5 стинки аванта, или не?

rusiq86
11-03-2010, 09:42
След като изтече периода от промоцията, картата ще дава 5ст отстъпка!

SandoOne
11-03-2010, 09:42
После на тия нови уж промоционални червени карти ще има ли 5 стинки аванта, или не?
Сините карти ЕКО приаятели има 5 стотинки аванта да на 50 литра там си на 2.50 лв отстъпка има и карти за безкасово плащане с по голяма остъпка ама там трябва да достигнеш някакъв лимит от литри и като го стигнеш Еко към тея 5 стотинки ти дават още 2 стотинки и става примерно на 100 литра 7лв. но тази карта е за достигане на литри те определят по колко трябва да зередиш литри на месец .

soldier
11-03-2010, 12:07
Такава карта си поисках на Екото на Шипченски проход до Скай сити и ми дадоха въпреки, че вече имах такава и си ползвах мойта. Така, че от там може да си вземете предполагам без проблем

detelazurno
11-03-2010, 15:20
Минах през ЕКО-то на бул. България преди малко да заредя и си взех от червенките (че нещо синята не ми отиваше на цвета на колата ;)). Нито споменаха нещо за управител нито нищо. Както си я поисках така ми я и дадоха :)

AlfaFen145
12-03-2010, 20:47
Червените карти на ЕКО-то ,след като изтече промоцията ,няма да дават 5СТ отсъпка!Така ми казаха днес от ЕКО-то на колелото на 4км!
Питах жената ,тя каза -не няма да дават 5 стотинки ,ако искате можем да ви дадем от тези сините ,аз казах не!
Защото като се замислиш и то не много ,тези червените са много по-оферта от сините,сините карти са ти ако сложиш 20 лева (грубо казано 50 мл бензин)не съм смятал ,само го казах е така ...
Жената в ЕКО-то ,също така ми каза, че скоро щяли да излизат и още някви ,които каквото както не знам си ....абе някви страшната далавера ,ама трябвало да си си бил купил там нещо си и да си бил заредил за над еди коолко си ...абе нищо не разбрах -просто очакваме нова далавера :) (нов bullshit)

rusiq86
12-03-2010, 20:50
http://www.eko.bg/Text.aspx?menuitemid=661&lan=1

SandoOne
12-03-2010, 21:27
Червените карти на ЕКО-то ,след като изтече промоцията ,няма да дават 5СТ отсъпка!Така ми казаха днес от ЕКО-то на колелото на 4км!
Питах жената ,тя каза -не няма да дават 5 стотинки ,ако искате можем да ви дадем от тези сините ,аз казах не!
Защото като се замислиш и то не много ,тези червените са много по-оферта от сините,сините карти са ти ако сложиш 20 лева (грубо казано 50 мл бензин)не съм смятал ,само го казах е така ...
Жената в ЕКО-то ,също така ми каза, че скоро щяли да излизат и още някви ,които каквото както не знам си ....абе някви страшната далавера ,ама трябвало да си си бил купил там нещо си и да си бил заредил за над еди коолко си ...абе нищо не разбрах -просто очакваме нова далавера :) (нов bullshit)

20 лева са 50 стотинки бате с сините карти
а с червените 50 точки са 5 лева което се равнява на 10 стотинки на литър

pinko
12-03-2010, 21:39
20 лева са 50 стотинки бате с сините карти
а с червените 50 точки са 5 лева което се равнява на 10 стотинки на литър

Днес осребрих първите си 50 точки от новата прИмоция - заредих нафтопиещого чудовище за 100 лева и платих 95.

И едновременно "пъхнах" в картата още 50 точки, за които следващия път ще ми приспаднат 5 лева.

Факт - по този начин нафтата вместо по 2,00 излиза по 1,90 лева литъра.

mim
15-03-2010, 13:37
а обърнахте ли внимание как покрай промоциите тихомълком бензина 100 стигна 2,33 за нула време

detelazurno
15-03-2010, 13:52
а обърнахте ли внимание как покрай промоциите тихомълком бензина 100 стигна 2,33 за нула време

Обърнахме, обърнахме :) Сега най-евтиния, 95, струва 2,08, а вчера беше 2,03. 5 стотинки за една нощ. Освен да се утешаваме, че с тия карти зареждаме горе долу на цените преди увеличението друго не ни остава.

SandoOne
15-03-2010, 15:08
Вие за кво мислите че дигат бензина , естествено заради картите всяка бензиностанция има карти

soldier81
15-03-2010, 15:14
Някой ако иска мога да му подаря една карта(синя,пише на нея ЕКО Кинитрон,мисля че 5ст на литър е отстъпката),аз така и не я ползвам че зареждам само на ШЕЛ

The_Game
15-03-2010, 15:18
Aз си поисках на бензиностанцията в Пазарджик и ми дадоха синя с 5ст отстъпна на всички видове горива.
Валидна до 2014 год :Bolt:

Само, че докато зареждах газ газта течеше едва едва и докато чаках да налеебутилката дойде камион с КЪЛВАЧА ГАЗ.
Иначе горивата са от Гърция да. 100% няма лъжа няма измама....... Ако и следващото зареждане там пак придърпва на газ ще пропусна бензиностанцията....

MUROMAN
15-03-2010, 15:55
Aз си поисках на бензиностанцията в Пазарджик и ми дадоха синя с 5ст отстъпна на всички видове горива.
Валидна до 2014 год :Bolt:

Само, че докато зареждах газ газта течеше едва едва и докато чаках да налеебутилката дойде камион с КЪЛВАЧА ГАЗ.
Иначе горивата са от Гърция да. 100% няма лъжа няма измама....... Ако и следващото зареждане там пак придърпва на газ ще пропусна бензиностанцията....

И на Еко на Ботевградско шосе газта е от Кълвача Газ.
Ми Ники те Гърците като не карат на Газ от къде да имат и да я доставят? Ще си я взимат от тук много ясно.:lol_sign:

detelazurno
15-03-2010, 16:23
Гърция, Гърция ама ако бензина ни беше гръцки щяхте да се радвате. Беше то когато им беше гаден бензина. Сега са добре.

yori
15-03-2010, 21:00
Да добавя и от мен,значи имам карта на Еко (синя),които ги поръчахме от Audi Emotion Club преди 3 години някъде като приятели(или нещо такова на бензиностанцията) и тогава ползвахме 2ст. отстъпка на литър + точки които се трупат в сметката на клуба(формирана от всички карти) и с тези точки си вземаме някакви неща безплатно от бензиностанцията.А в последно време вдигнаха отстъпката на 5ст. на литър.Иначе нафтата си е добра и като сложа на 3 месеца добавка или 2Т масло няма грижи.

Jivko7777
16-03-2010, 12:59
Aз си поисках на бензиностанцията в Пазарджик и ми дадоха синя с 5ст отстъпна на всички видове горива.
Валидна до 2014 год :Bolt:

Само, че докато зареждах газ газта течеше едва едва и докато чаках да налеебутилката дойде камион с КЪЛВАЧА ГАЗ.
Иначе горивата са от Гърция да. 100% няма лъжа няма измама....... Ако и следващото зареждане там пак придърпва на газ ще пропусна бензиностанцията....

Още миналата година попитах момчето на бензиностанцията...От къде са горивата и той каза бензин и дизел са от Гърция, само газта е от Кълвача газ ;)

SandoOne
16-03-2010, 17:19
При Еко Газта е на търг значи 2 седмици е калвача след това е прим . Старгаз който спечели търга за газта той зарежда не са само кълвача

Tonimir
16-04-2012, 15:59
Здравейте колеги,
Има ли още налични клубни карти за отстъпка на ЕКО бензиностанциите?

Gligan
16-04-2012, 17:11
Аз имам в мен. Утре ще пътувам до Горна. Пиши на ЛС как да се видим и да ти дам.

Tonimir
16-04-2012, 20:11
Аз имам в мен. Утре ще пътувам до Горна. Пиши на ЛС как да се видим и да ти дам.

Да, но аз съм в София :)
Колегата "Tedo" се свърза с мен, разбрахме се утре по някое време да се видим и да ми даде.

Благодаря ти все пак :)

AlfaFen145
16-04-2012, 23:23
http://www.eko.bg/Text.aspx?menuitemid=685&lan=1

Tonimir
17-04-2012, 16:21
http://www.eko.bg/Text.aspx?menuitemid=685&lan=1
Благодаря ти колега, но идеята да е карта на КАРБ - все пак с нещо да помагаме на нашия клуб ;)
Иначе знам, че всеки може да си извади такава карта.

lyuli
11-08-2014, 14:43
Здравейте колеги,
Има ли още налични клубни карти за отстъпка на ЕКО бензиностанциите?

Здравейте,

тези карти дали ще се подновяват?

Благодаря

Ladjov
11-08-2014, 14:58
http://www.clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=83982

раздават се нови ! В темата може да видиш от къде може да си вземеш

lyuli
13-08-2014, 09:32
http://www.clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=83982

раздават се нови ! В темата може да видиш от къде може да си вземеш

Благодаря!