PDA

View Full Version : Защо са ми заключени темите?



RoMAN
13-11-2009, 12:14
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=30449&page=21


http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=41048&page=2

Moже ли да попитам защо тези две теми бяха заключени без обяснение и предупреждение?

kongogo
13-11-2009, 13:00
На някой не му изнася колега...:machinegunner::hmm:

търтей
13-11-2009, 19:59
Щото никой не ти дължи нито предупреждение нито обяснение. Те затва. Па да се беше понапънал да прочетеш правилата на форума.

RoMAN
14-11-2009, 04:07
Щото никой не ти дължи нито предупреждение нито обяснение. Те затва. Па да се беше понапънал да прочетеш правилата на форума.

Па ти да се беше напънал и да накажеш тия дето спамят и тях да обвиниш, а не самата тема. Аз съм направил тема и я поддържвам в тона в който е описана в заглавието, не мога да контролирам спамерите из форума все пак ( Понe докато нямам нужните права). Нали за това ти си ти тука, не си само за украса.

V@K@T@
14-11-2009, 07:27
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=30449&page=21


http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=41048&page=2

Moже ли да попитам защо тези две теми бяха заключени без обяснение и предупреждение?
Не бой се колега пий 1 студена вода :drinking: и моята последна тема бе заключена и като причина са ми постнали линк на др. тема която няма нищо общо с моята ( Не баш НИЩО , но е доста различна ) Но явно не сме изчели всички правила :Topic-is-closed-bg:

RoMAN
14-11-2009, 16:17
Еми то последно време гледам много хора се оплакват, не е нещо ново. Само pr_00f май си ползва модераторските права по предназначение, като решава някакви проблеми. Останалата част ги ползват само да слагат банове, наказания и да заключват теми.

Pastora
21-11-2009, 21:22
Мисля, че на всички ни се дължи обяснение за изтрити, заключени и т.н. теми, защото точно ние юзърите използваме форума и го популяризираме. Не искам да се конфликтирам, но правилата не лишават всеки от нас от правото да знаем защо и как. Това е във връзка с зачестилите изчезнали и заключени теми.

п.с. Всичко ми прилича на опит да се изгони аудиторията, а това ми е болно. Оставете няколко темички да се поодумаме и поплюем, ако загрубеем, тогава трийте...

pr_00f
21-11-2009, 22:30
Колега,
За съжаление обяснения не се дължат и ако се дават то е на добра воля. Прочетете правилата на форума.
А ако хората спазват правилата няма да има и изтрити и заключени теми.


Оставете няколко темички да се поодумаме и поплюем, ако загрубеем, тогава трийте...Какви темички колега има ЦЯЛ РАЗДЕЛ "ЧАТ" със 111 теми и 27538 мнения. И там е дадена ПОЧТИ пълна свобода. Потребител там се санкционира само за обида, реклама и шльокавица. За какво повече изобщо можем да говорим не мога да проумея. Колко повече свобода?

Спам, чат - има си общи приказки създадени за целта и там си разпускайте. В техническите раздели СЕ трие и ЩЕ се трие , и ще се налагат наказания. ТОВА е и няма да се промени.

Pastora
21-11-2009, 23:10
Дам, явно няма да се разберем, винаги е по-лесно да се кара по "устав", но проблема не е мой всъщност, не аз губя аудитория...

pr_00f
21-11-2009, 23:52
Аха,
Явно няма да се разберем.
А между другото ако не караме по устав по какво да караме ? Или за удобство на потребителите да разкараме устава ( правилата) и всеки да си прави каквото си поиска.

MrX
22-11-2009, 09:55
Аха,
Явно няма да се разберем.
А между другото ако не караме по устав по какво да караме ? Или за удобство на потребителите да разкараме устава ( правилата) и всеки да си прави каквото си поиска.

Чшшшш я да вземете да си ги наврете тия правила дет слънце не огрява! Длъжен ви бил сульо и пульо да се съобразява с тях! На шефчета ше ми се правите!

RoMAN
22-11-2009, 10:31
Чшшшш я да вземете да си ги наврете тия правила дет слънце не огрява! Длъжен ви бил сульо и пульо да се съобразява с тях! На шефчета ше ми се правите!

Аз ли нещо съм сънен или тоя последния пост изглежда не на място?

thecleaner
22-11-2009, 10:45
Аз ли нещо съм сънен или тоя последния пост изглежда не на място?

Бе май не си сънен аз го поздравих одеве той ме нарече клоун ама нали знаеш кой отстъпва :flirt:

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=595957#post595957

Pastora
22-11-2009, 12:17
1. Да кажем, че пренебрегвам леко саркастичния тон, който не подхожда на човек от екипа на форума.
2. Никога не съм имал предвид да не спазвате правилата, просто трябва да има граница и начини при кой и как точно да се приложат. Правилата не са за буквоядство, винаги може да се подходи компромисно, но това зависи от екипа. Пиша, защото забелязвам подход тип "със секирата", което не винаги е редно, особено към редовни съфорумци. Всички сме съпричастни на марката и ни е болно, когато такива неща се случват.
Това е от мен.

Sunny
22-11-2009, 18:27
2. Никога не съм имал предвид да не спазвате правилата, просто трябва да има граница и начини при кой и как точно да се приложат. Правилата не са за буквоядство, винаги може да се подходи компромисно, но това зависи от екипа. Пиша, защото забелязвам подход тип "със секирата", което не винаги е редно, особено към редовни съфорумци. Всички сме съпричастни на марката и ни е болно, когато такива неща се случват.
Това е от мен.

Ako каже някой пък ,че не е имало компромис от модератор към него ще излъже . Към всекиго малко или много са правени компромиси .
За "секирата" - Ами така си е . Трябва да се налагат правилата когато не се спазват . Не сме 20-30 човека във форума за да си правим каквото и искаме .
На всекиго са му трили постове и теми и най вероятно е имало за какво . И на мене са ми трили постове и са ми правили забележка в технически раздел но знам какви са отговорностите и задълженията на мод екипа и не съм спорил . За какво има да спорите не мога да рзбера , най много да си донесете по-тежко наказание .

П.С. На всеки 3 (три) месеца ли ще я предъвкваме тази тема ?

Pastora
22-11-2009, 18:50
Не мисля, че има спор. Според мен е монолог и няма шанс да се превърне в диалог. Не са ми трили тема, пост, дори и забележка нямам. Просто забелязах тенденция в последно време и това е причината да пиша.В крайна сметка хората ги интересува да получат информация, феновете гледат да има и атракция (дума, за която знам, че ще се хване някой)в един или друг аспект, така стоят нещата, за да бъде един форум посещаван. Другото са бла бла.... Не се заяждам с никой, надявам се да е за добро всичко.