PDA

View Full Version : как ме нервира един селчо



Alexanderbb
24-03-2006, 15:03
Леле как ме изнерви днес един умник. Както знаете съм се заел с покупката на една хубава италианска кола. Та с този образ уж се бяхме разбрали за цената и днес аха да идем при нотариуса и той изведнъж хоп вика дай още 300 лева щото съм правил застраховки на колата.
Викам му мунчо като си написал в обявата че продаваш застрахована кола това значи че си калкулирал и сумата дадена за тях. А той не не значело.
В крайна сметка му теглих една и сега ми идва да изпотрепам всички подобни недорасли тарикати като него.

bass
24-03-2006, 15:11
Аз съм се отказвал от нелоши коли заради дебилни тъговци, даже само като им чуя тарикатското шопско "л" :wink:

MONI
24-03-2006, 16:40
Е тия са ми любими....са за тия 300лева ше чака още месец докато я продаде.....,а за тоя месец може да докара още една ама не той се е направил на хитър. Евала колега че си му казал да го д***!

georgyg
25-03-2006, 12:55
Я дай адрес, да не ходиме там :evil:

Genata
25-03-2006, 18:55
Я дай адрес, да не ходиме там :evil:


Гр.София, кв.Горубляне :D

blagun
25-03-2006, 19:19
Там всички са такива!!! Аз обикалям вече 2 седмици с един приятел да купуваме кола и съм им се наслушал на циганиите. И другото е, че като им кажеш, каква каруца е колата, която продават за толкова много пари те псуват, та така скоро един си отнесе....! Колега не им се нервирай!

sharky
26-03-2006, 10:14
Там всички са такива!!! Аз обикалям вече 2 седмици с един приятел да купуваме кола и съм им се наслушал на циганиите. И другото е, че като им кажеш, каква каруца е колата, която продават за толкова много пари те псуват, та така скоро един си отнесе....! Колега не им се нервирай!

Колеги, незнам защо изобщо ходите на горубляне, там от доста време вече има само боклуци на ебати парите. Само това, че ти свалят по 1000 лева от цената, говори достатъчно.