PDA

View Full Version : към модераторите



totoza
24-11-2009, 07:53
здравейте може ли да ми кажете какво ми стана с темата,пише преместена !но каде е преместена !

Pepo
24-11-2009, 08:50
Тук (http://www.clubalfaromeo.com/forum/search.php?searchid=922675) няма ли я?

pr_00f
24-11-2009, 09:19
И все пак за коя тема точно питаш ?

totoza
25-11-2009, 08:01
И все пак за коя тема точно питаш ?
ами бях писал за проблема ми с моита алфа,относно турбината за нея става на въпрос !

Pepo
25-11-2009, 09:39
Не е ли това (http://www.clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=41431)

pr_00f
25-11-2009, 09:56
Темата е преместена в Купува, където и е мястото.
Изобщо не е зле да се четат правилата на форума , преди да се пише :)

vikoalfa
25-11-2009, 12:16
Темата е преместена в Купува, където и е мястото.
Изобщо не е зле да се четат правилата на форума , преди да се пише :)

Не,не...колегата пусна втора тема в 156раздела със заглавие Помогнете(или нещо такова)където пишеше,че след монтажа на новата турбина колата му хвърляла масло през ауспуха и т.н.,че ще я връща в моргата и т.н.Точно ми стана интересно продължението и я няма преместена никъде...е сигурно е у кошчето ама там нямам достъп.

pr_00f
25-11-2009, 13:15
Та трябваше да правя разследване за да мога да отговоря.

Темата се намира в коша.

Толкова ли е трудно когато се задава въпрос на екипа той да бъде конкретен ?

1. Кръстена е "помощ" което е директно нарушение на паравилата на форума


1.6 Да формулира заглавията на темите по начин, който дава да се разбере възможно най-пълно, недвусмислено и кратко за какво ще се отнася дискусията. В противен случай темата ще бъде преименувана. При особено неясно формулирани заглавие и съдържание на първия пост, както и при заглавие, отнасящо се до конкретен участник, темата ще бъде затваряна или отстранявана. Личните дискусии във форума се правят само с Private Message.

2. Купил си е колегата турбина 2-ра ръка и му се олял ауспуха с масло. Връща я на търговеца онзи да си се оправя. Т.е в самата тема няма нищо което да си струва като техническа информация за да седи в раздела.

Това е.

totoza
25-11-2009, 19:30
Та трябваше да правя разследване за да мога да отговоря.

Темата се намира в коша.

Толкова ли е трудно когато се задава въпрос на екипа той да бъде конкретен ?

1. Кръстена е "помощ" което е директно нарушение на паравилата на форума



2. Купил си е колегата турбина 2-ра ръка и му се олял ауспуха с масло. Връща я на търговеца онзи да си се оправя. Т.е в самата тема няма нищо което да си струва като техническа информация за да седи в раздела.

Това е.
добре както и да е !поне за мен беше важна темата !

Kuker
26-11-2009, 18:56
Реших да използвам тази тема, за да не отварям нова.
Става въпрос за ето тази тема: http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=41664
Работата е там, че някой и е променил заглавието, като моя коментар след смяната на заглавието става "ни в клин,ни в ръкав".Понеже не мога да го редактирам защото темата е заключена, ще помоля някой да махне от коментара ми въпросителния знак , и да боцне една точка.


п.п. Мисля че заглавието не се връзва с въпроса на колегата.Излиза че знае отговора, а пита какъв му е проблема.

pr_00f
26-11-2009, 19:37
Готов си.

Kuker
26-11-2009, 19:43
:thumbup:Мерси.

Old Fox
02-03-2010, 21:46
Как пък модератора реши ,че когато някой отправя в поста си "И ЗА НАКАЗАНИЕ" се възприема като неЗаплаха или обида а в отговора "НАКАЗВАЙ ЖЕНА СИ" става дума за заплаха или обида ?!?Или по точно въпроса е за личните отношения и приятелска подкрепа.

ПП:Реално заплашителна дума или израз не съществува в постването ми както и обидна такава.Т.е. за какво ми е наложено наказанието?
Няколко контра въпроса.
1) Какво общо има поста ти с тази тема?
2) Дали би било уместно сега да отнесеш едно наказание за спам?
3) Кога ще проумееш че си предупреден, а не наказан?
4) В колко още теми ще мрънкаш за едно предупреждение? Тази дето си я пуснал специално не е ли достатъчна?
Отговаряйки на моите въпроси ще си отговориш и на твоите. Ще постигнеш прозрение демек:-)

Християн
18-03-2010, 13:00
Здравейте!Порових се доста,но така и не разбрах дали тук трябва да пиша,а ако не извинявайте предварително.Поради факта,че един приятел ме регистрира рождената ми дата не е тази,а 08 10 1981г.Ако може да я промените.Мерси!:-)

pr_00f
18-03-2010, 13:36
Добре ли е ?

Християн
19-03-2010, 17:19
Извинявайте,но може би аз съм ви заблудил.Датата ми е 8 октомври 1981.Мерси все пак!;-)