PDA

View Full Version : Авария или престрелка



AntiLuuP
26-11-2009, 16:58
Преди малко се прибирам и навсякъде яко патрулки, спиращи само лъскави джипове и разни производни...
А на бул.България лявата лента е отбита - патрулка BMW E90 новичко, един червен (бордо) опел и пред него още един бял астра комби, видимо не се бяха ударили, но на бялата астра предното стъкло беше счупено, точно пред шофьорското място личеше си че е отвън на вътре понеже беше и провиснало.... Странна ситуация ....А линейка нямаше :sister3::pokey::stretcher: ...
И другото което е - светофарите в центара и около нас не работят навсякъде с регулировчеици :pokey:

ne0
26-11-2009, 17:05
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2598092

marian
26-11-2009, 17:06
Явно е имало някъв екшън:sister3:

BatVas
26-11-2009, 17:12
На едно място пишат пешеходец , на друго мотоциклетист - ама е ПТП с жертва де

AntiLuuP
26-11-2009, 17:14
На едно място пишат пешеходец , на друго мотоциклетист - ама е ПТП с жертва де
Не е мотоциклетист, нямаше нито мотор нито скутер...

detelazurno
26-11-2009, 18:45
"Пешеходец е пресичал неправилно..."
Поредният :Suicide:

AntiLuuP
26-11-2009, 18:51
Баси ужаса .. там кво ще пресича оградата е прилично висока ... а има и подлез ... ...........

AntiLuuP
26-11-2009, 18:51
Баси ужаса .. там кво ще пресича оградата е прилично висока ... а има и подлез ... ...........

Коки
26-11-2009, 19:19
Жал ми е за шофера.

fred
26-11-2009, 21:02
Пък и скороста е до 70 май, ама кой ти гледа,

EMo0o
26-11-2009, 21:41
Аз имах нещастието да изляза от подлеза точно когато стана инцидента .. значии въпросният господин който пресичаше беше някакъв бездомник , който нямам представа къде беше тръгнал .. човека , който го блъсна не караше бързо .. просто нямаше шанс да спре и го размаза :| Полицаите не можаха да намерят никакви документи в пострадалия (сигурно и няма). Шофьора беше невинен на 100% !! Просто си изпати заради тоя дето не се знае къде е бил тръгнал ..

AntiLuuP
26-11-2009, 21:52
Аз имах нещастието да изляза от подлеза точно когато стана инцидента .. значии въпросният господин който пресичаше беше някакъв бездомник , който нямам представа къде беше тръгнал .. човека , който го блъсна не караше бързо .. просто нямаше шанс да спре и го размаза :| Полицаите не можаха да намерят никакви документи в пострадалия (сигурно и няма). Шофьора беше невинен на 100% !! Просто си изпати заради тоя дето не се знае къде е бил тръгнал ..
Ужас аз малко след инцидента явно минах... колите нсе се бяха ударили няква дупка в предното стъкло викам тука сигурнои се е стреляло предвид яката полиция и в центъра същата работа патрулка до патрулка и спираха само лъскави джипове и лимузини .....

Пък и скороста е до 70 май, ама кой ти гледа,
Е на бул. България е 70 и напоследък всички караме доста прилично по булеварда изключвам въпросните "борчета" ... А за слчая ако ще и с 5км/ч да е карал се води несъобразена скорост и честито ... Жалко за шофьора дано не го осъдят ама въпреки тва ще си живее с мисълта че е утрепал човек , макар и напълно не умишлено. + тва щом е бездомник може нарочно да се е хвърлил пред колата с цел да си реши проблемите...

detelazurno
26-11-2009, 22:06
........
А за слчая ако ще и с 5км/ч да е карал се води несъобразена скорост и честито ... Жалко за шофьора дано не го осъдят ама въпреки тва ще си живее с мисълта че е утрепал човек , макар и напълно не умишлено. + тва щом е бездомник може нарочно да се е хвърлил пред колата с цел да си реши проблемите...

Ами не съм чак 100% съгласен. Вчера докато чаках на един светофар по радиото слушах за подобна случка. Кола блъска жена, само дето не е толкова сериозно и тя само с натъртвания. Когато дошли от КАТ и праснали на нея един акт за неправилно пресичане, а шофьора невинен!

JAMAL
26-11-2009, 22:31
Чувал съм, че примерно удар с 40км/ч е равносилен на падане от четвъртия етаж. На база информация говоря, нито съм падал от четвъртия етаж, нито кола ме е блъскала с 40км/ч. Пу-пу.
Идеята ми е, че дори и със супер ограничие да се движиш, можеш да станеш престъпник в даден момент. Не го пожелавам на никой!!!!

detelazurno
27-11-2009, 12:56
Днес отново киснейки в задръстванията по радиото чух, че вчера е имало някаква гонка на полицията с ниакакви мутри с лъскава кола, които после се прехвърлили в някакви джипове. Единия джип е намерен другия още се издирва. Та затова са спирали само скъпи коли, а това с бездомника е било просто съвпадение със случая. По случай издирването на въпросния джип все още е пълно с полиция, особено в центъра и покрайините му, така че внимавайте.

P.S: Започвам да се радвам, че слушам радио в колата чувам по някоя друга новина. Тия дискове все едно и също си повтарят :grandpa:

cyberhill
27-11-2009, 13:23
Полицейски екшън с виден автокрадец в София
27 ноември 2009 / News.dir.bg
Специализирана полицейска операция блокира София късно снощи, съобщи bTV. Полицейски патрули преследваха джип из целия град.
Малко след 20.30 часа снощи полицейски патрул е засякъл джип, обявен за издирване. Полицаите направили опит да спрат автомобила, но шофьорът успял да избяга. След близо едночасово преследване джипът е бил засечен в столичния кв. "Мусагеница", но пътуващите в него успели да се качат в кола BMW.
Около 22.30 ч. кола, отговаряща на това описание, е била засечена от патрулите в кв. "Бояна".
От полицията издирваха и втори джип и всички хора в такива коли бяха спирани за проверка.
Този сутрин министърът на вътрешните работи Цветан Цветанов съобщи, че при спецоперацията е задържан автокрадец с прякор Дебелото, предаде "Фокус".
По думите на Цветанов в автомобила на Дебелото били намерени крадени номера и бухалка. "Това говори, че човекът не е тръгнал на пазар”, коментира министърът.
Автокрадецът е задържан в джип "Мицубиши Паджеро" при опит за подготовка за извършване на кражба.
„Може би ще установим и други лица, участвали в организираната група”, допълни Цветан Цветанов.

Това е било...

Mind_Control
27-11-2009, 17:30
Да и сега след като го заловиха ще има е 10, а 11 висящи дела и всичко по старо му...

S_G_M
27-11-2009, 17:34
Ей сега се пребирам от работа и пред блока Народен юмрук , гледам 5-6 полицейски коли спрели един матов черен кайен без номера , и от вътре започнаха да вадят снайпер , пистолети и др оръжия...... и да си убиец трябва да си мноого зле да трагнеш с такава очевадна кола.:pokey:

AntiLuuP
27-11-2009, 17:55
Ей сега се пребирам от работа и пред блока Народен юмрук , гледам 5-6 полицейски коли спрели един матов черен кайен без номера , и от вътре започнаха да вадят снайпер , пистолети и др оръжия...... и да си убиец трябва да си мноого зле да трагнеш с такава очевадна кола.:pokey:
Определено не колкото за очеВАДНото а заради трафика, не че подкрепям убийствата , но според мен един килър трябва да лети или с кросарка или с пистарка ...
Пък и е напълно възможно да си има документи за оръжията .. Човека може да ловджия :pokey::BBQ:

Derry
29-11-2009, 08:06
Ако беше ловджия номера поне щеше да има, едно невзрачно ванче щеше да му свърши по-добра работа.