PDA

View Full Version : Две питанки към модераторите.



vikoalfa
27-11-2009, 23:51
фурнаджийска лопата!

Bobo
28-11-2009, 02:33
1.Вместо тъпите и спамерски теми Алфа 199 vs Тролей №6 или Маршрутка №2 да се направи някаква обща тема Алфа vs ..... Сега,то е ясно,че винаги навсякъде ще има спам ама у тоя раздел е само клавиатурен рацинг и избиване на комплекси.Раздела за тунинг проекти стана супер,макар и малко да са те.
2.Сега,това е малко деликатен въпрос ама трябва ли задължително в подписа на даден потребител,ние да знаеме къде е правен чипа му.Пример-Муджахидин Ремап или Талибан чип и т.н.Това си е чиста реклама,скриването името на сервиза в дадена част или модификация на неговия автомобил.Давам и друг пример с мен-наскоро си смених турбото и да си напиша Turbo by Alien!(като си представяме,че Alien известен сервиз,а не производител на тази част)
Благодаря за отделеното време.

Са да ти кажа раздела си е супер и така и трябва затова е кръстен така и затова е създаден;) И на всичкото отгоре винаги има интрига което е най интересното - трябва да има и интересни и любопитни неща;)

Относно тва за подписите както пише че си с кони амортесьори така може да си пише и с къв ремап си и така е по цял свят ;) Мнението си е мое и не ангажирам никой с него :)

fnt
28-11-2009, 10:48
Относно тва за подписите както пише че си с кони амортесьори така може да си пише и с къв ремап си и така е по цял свят ;) Мнението си е мое и не ангажирам никой с него :)

И аз така мисля :go:

RSxRacer
28-11-2009, 15:53
....


мен пък не ме интерсува кого обичаш...
www.moreotlubov.com/forum:in_love:

по същата логика

vikoalfa
28-11-2009, 18:10
фурнаджийска лопата!

rusiq86
28-11-2009, 19:11
Мн е добро това с чипа, дори, еми аз ако искам да инсталирам такъв, ще е добре да попитам потребителя доволен ли е, сервиза как е. Аз да взема половината подпис да си изтрия!?
В темите по мое мнение дори да не се желае има и спам, и ако има една тема алфа vs ... то тогава върви намери нагледният материал, по-добре така.

V_A_N_K_A_T_A
28-11-2009, 19:28
Мн е добро това с чипа, дори, еми аз ако искам да инсталирам такъв, ще е добре да попитам потребителя доволен ли е, сервиза как е. Аз да взема половината подпис да си изтрия!?
В темите по мое мнение дори да не се желае има и спам, и ако има една тема алфа vs ... то тогава върви намери нагледният материал, по-добре така.
Да,правилно.Все пак подписа затова е подпис - лично пространство.Тук е прието в него да напишеш каква ти е колата,за да не обясняваш постоянно за какво става въпрос.А,след като това си е твоята кола,можеш да си напишеш каквото си искаш за нея в собствения си подпис.Но е друг въпроса дали това е реклама,въпрос на гледна точка...

rusiq86
28-11-2009, 22:14
Все едно аз сега правя реклама на момо или инфинити, аре стига. Нима ако някой колега се е замислил към колони инфинити и се чуди къде да ги прослуша, може да пита, да чуе и да види.

RSxRacer
01-12-2009, 13:25
Ето,все пак си се поинтересувал...направил си си труда да потърсиш и да постнеш линка:smile:
Може да ти се стори глупаво,но е факт!Подписа ми ти е въздействал по една или друга причина.
напротив пъровот нешо което се сетих бе тва лигаво предаване
да не говорим, че няма такъв форум...ирония


стиа вече с тая детска градина
тоа форум отдавна е спрял да бъде форум на феновете на марката... :heavy_cry:

acko88
05-12-2009, 23:44
напротив пъровот нешо което се сетих бе тва лигаво предаване
да не говорим, че няма такъв форум...ирония


стиа вече с тая детска градина
тоа форум отдавна е спрял да бъде форум на феновете на марката... :heavy_cry:

Мда то тука вече се прескачат кой да пусне поредната простотий и се състезават на кой колко прищявки ще бъдат приети...Накрая в подписите няма да може да се пишат и другите марки автомобили освен Алфа,ми то си е реклама.......

dragonaz
06-12-2009, 09:44
стиа вече с тая детска градина
тоа форум отдавна е спрял да бъде форум на феновете на марката... :heavy_cry:
Не съм съгласен.

Аз като относително нов потребител съм много доволен от форума.

Намерих изключително полезна информация, както много пъти получих съвети, които ми помогнаха при разрешаването на различни ситуации.

По едно време бях регистриран във всевъзможни авто форуми и трябва да ви кажа, че този тук е на високо ниво.

Не забравяйте, че един форум трябва да има две основни компоненти :

1. Полезна информация и дискусии, които обогатяват общото познание за автомобилите и марката Алфа Ромео.

2. Раздели за забавления, където потребителите да разпускат и да споделят и теми, които не са пряко свързани с автомобилите и марката Алфа.

Този форум тук притежава всички качества на професионализъм.

Не на последно място някой замислял ли се е за версията на форума ?

Аз лично съм избирал старателно същата за корпоративна фирма и да ви напомня, че този софтуер струва пари и непрекъсната инвестиция през определен период от време за поддържане на пачове и ъпгрейди, както и за поддържане на лиценза.

Тоест, някой се е постарал да ни предостави най-добрата форумна платформа.

vikoalfa
06-12-2009, 19:07
фурнаджийска лопата!

RSxRacer
06-12-2009, 19:18
....
и ти ще прогледнеш някой ден:roll2:

acko88
07-12-2009, 11:11
Кой го казва,ти навремето опище целия форум,като вдовица за к.р.

Защото имаше за какво и всички видяха истината,всеки който се опита да ме защити беше наказан и темета ми беше заключена.И леко с тия ти изказвания пич!Темата ти безсмислена.

VFTI
10-12-2009, 19:50
Така е...За тия подписа бяха едни заплахи, едни мисления за санкции и т.н...

vikoalfa
10-12-2009, 23:22
Хаха фурнаджийска лопата,дали?:drinking: