PDA

View Full Version : МВР и прави ли то нещо?



търтей
01-12-2009, 20:35
Чета тази статия
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2609491

и един пасаж ме хвърли в оркестъра.

Близо 350 служители на Трето РПУ във Варна са били ангажирани в разкриването на мнимото отвличане, съобщи днес директорът на полицията в града комисар Димитър Димитров.

Хуу де. 350 полюцаи. Похвално.

НО некои съображения

- Що не впрегнат толкова да залавят малко по-сериозни престъпници?
- Може ли 350 полюсмени да не намерят две деца, които за капак са били на десетина километра от Варна? Толкова ли ги бива нашите блюстители на закона?
- Изобщо колко души има в това трето РПУ? Колко от тях вършат нещо полезно за обществото?

ФЕРАРИСТ
01-12-2009, 20:52
Търтей занимаваш съзнанието си със излишни терзания......къде - къде по съществено е да изпаднеш в гадание какво правят тия 350 милиционери през останалото време.....когато няма въшльовци за търсене.......

търтей
01-12-2009, 20:55
Търтей занимаваш съзнанието си със излишни терзания......къде - къде по съществено е да изпаднеш в гадание какво правят тия 350 милиционери през останалото време.....когато няма въшльовци за търсене.......

Барензи мечен (както биха казали немците) май е най-близо до отговора на твоя въпрос.

Проблемът е, че аз им плащам заплатите на тия.

Nikiboy
02-12-2009, 22:16
Пиленце, достатъчно си работил с журналисти и знаеш, че са като недорасли папагалчета.

Един обърка нещо, другите го доомажат.

Надали от ОДП Варна каката е написала 350, най-вероятно 35 ама на някой папагал са му се сторили малко. Специално за Варна съм се удивявал как правят журналистически хиперболи :)

Проследи ли как се разпространица новината?

Niksoni
02-12-2009, 22:30
Ами на мен лично тва "МВР" ми е писало само актове, който да плащам, като ми се каширват като мишки и хоп за щяло и нещяло, извършил или не нарушение!
А когато ги извикам за някакъв проблем, престъпление, или че някой ми е навредил с нещо, откраднал ми еди какво си, разбиха ми колата, за кражба извършваща ми се под терасата съм ги викал и им казвам: "Ей, идиоти, ВИЖДАМ ГИ! На терасата съм и ги гледам!" и куп други граждански проблеми.... КЪДЕ е това смешно "МВР" тогава, когато трябва да ти е в помощ като гражданин на тая смотана "държава" или в каквото сме се превърнали там???

пп: Мн хубава тема и много имам да изпиша, но пак мн се изнервих като се сетих за тее "полицаи"!