PDA

View Full Version : Подарявам списания и ск. кутия



VFTI
12-12-2009, 21:29
Ами многооо се чудих къде да пусна тази тема, таа май тук е удачно място...Ако модераторите решат, нека я преместят по тяхна преценка...

Подарявам около 30-40 списания АутоБилд...Утре ще дам повече информация за броевите, които давам ...Просто трябва да ги махна, защото се преместих и вече не ми трябват :):)

Също така си подарявам и скоростната кутия от моята алфа...155 2.0 8 клапанова...Скоростната кутия е със строшен диф, но могат да се ползва всичко останало..До последно си беше перфектна и гарантирам, че е на 170хил км. преди да я строша :):) Карал съм я 30хил км. само бабешката :tooth: :tooth: до 2000об. :) Не сериозно кутията си беше много читава и нямам изтървана предавка с нея :go: :go:

Скоро снимки :)

robygas
12-12-2009, 21:34
Ми да вземем да си спретнем едно допълнение към "Продава", - Подарява!

trace
12-12-2009, 22:07
Еййй супер, аз се нареждам на опашката за списанията.
По-принцип ми тря6ват от 2002-2003 година, имаше една статия "Вечните огньове на Персия".

VFTI
12-12-2009, 23:00
Списанията са от средата на 2007 до 2009г. утре ще пусна подробна информация :):) Исках да видя дали ще има някакъв интерес, че да знам дали да си правя труда да видя кои издания, коя година и прочие.. :):)

За скоростната кутия, ако на някой му хърка, не искат да влизат предавките или е с късичка, направо може да вземе моята и да си прехвърли неговия диф...Нензнам дали ск. кутия става само за 155 8V или още някой модел..Или поне чаркалака...

За ск. кутия е дерта, че трябва да я махна от мазето(както и списанията, старото гърне, 2 носача и още авточасти...) Преместих се да живея на др. място и трябва да опразня мазето...

Проблема е че нямам примерно инструменти да я разглобя и да извадя "някакви полезни части" (макар да не знам кои са те)...А в момента не мога да вдигам тежки неща(освен дюнери и банички :tooth: ) и изобщо процедурата до карането на ск. кутия до морга не ми е приятна и удачна....


http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=30457&d=1254167140

Ma7e4k0
13-12-2009, 03:16
Как ги счупи? С навъртян волан и ритане на съединителя нали? Моите изглеждат по почти същия начин.

The_Game
13-12-2009, 03:56
Искам Ауто-билд с теста на Гранде Пунто ако го имаш :) и на старото гърне края с накрайника как са му ?

Че на мен скоро ще ми падне накрайника.

digitalundgrd
13-12-2009, 10:44
Аз кандидатствам за списанията :)

VFTI
13-12-2009, 13:07
Списанията са доста добра колекция...Не съм очаквал, че съм събрал толкова много...:hump: Днес докато ги подреждах намерих доста интересни статии...Даже съм оставил на снимката на корицата Алфа 169 :tooth:
Броевете са:

2006г. - брой 22
2007г.- броеве: 7,12,13,14,15,16,17,18,19,23,24
2008г.- броеве: 2,4,6,7,8,9,11,25,26
2009г.- броеве: 1,2,5,6,7,21,36,42

В момента са в багажника на колата...да никак не исках да ги прехвърлям, ама пък нали има желаещи...Давам ги всички ЗАЕДНО...После който има време и желае да раздава на колеги да се оправя :):)


Също така добавям чистачка, на която само последното чопче е счупено...така си карах колата година и половина с една телчица, а после ми подариха нови чистачки...

Също така и няколко парчета от огледала, кутии капаци, стъклото, машинки...Вижда се на снимката...

Крайното гърне, което е оригиналното, но вътре е запушено и пълно с всякаква гняс...Накрайника-imasaf обаче е перфектен...Мислех да си го сложа на моята кола, ама не виждам кога ще мога да се занимавам да свалям накрайници, да ходя да ми ги монтират и т.н...

Също така имам и комплект оригинален съединител валео, който свалих от моята кола...Доста започна да приплъзва на 4та и 5та предавка...Незнам дали може да се ползва нещо от него и т.н...на 170хил км. както казах :):)

Също така имам и 2 носача, оригиналните които също съм сменял...Едва ли стават за нещо, ама ако някой иска да си прави експерименти...да заповяда...:mrgreen:


Гърнето се дава цяло- ако тръгна да свалям накрайника ще си го оставя за мен:mrgreen: таа това е условието...

Носачите са комплект...

Списанията също....

Ебасиииии вехтошара съм:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

КОйто желае нещо нека ми пише ЛС и да се разбираме, или направо да ми звъни на тела 0 888 578 021...

toki4a
13-12-2009, 14:02
аз искам скоростите метни ги на малкия Ники в багажника като си идва, пък аз щте ти пратя нещтичко от мене ;)

VFTI
13-12-2009, 14:09
аз искам скоростите метни ги на малкия Ники в багажника като си идва, пък аз щте ти пратя нещтичко от мене ;)

Имаме сделка :innocent: А черпенето нека да не е с алкохол, че не ми носи :):) Вафла морени макс е идеална :eat: А съединителчето нещо искаш ли го :D

toki4a
13-12-2009, 14:29
Имаме сделка :innocent: А черпенето нека да не е с алкохол, че не ми носи :):) Вафла морени макс е идеална :eat: А съединителчето нещо искаш ли го :D

станаха 2 вафли:gruebel::cheers:
ок ;) как сте из софето?

Grozdan
13-12-2009, 18:11
Ми да вземем да си спретнем едно допълнение към "Продава", - Подарява!

Подкрепям 100%.
Ако се пусне такава тема веднага ще намеря нещо да подаря :balloon:

VFTI
17-12-2009, 17:34
Ск. кутия и гърнето и съед. вече пътуват към Пазарджик :):)


Останаха списанията, по принцип Светлин digitalundgr първи ми писа, но нямам кога да му ги занеса... В крайна сметка ще си ги занеса в къщи и ще ги прибера, а ако някой ги иска(пак ще говоря със Светльо) и дойде до вкъщи ще му ги дам:):)


Останаха и парчетата от огледалата...


Скоро ще има още неща, ама ще са в новата тема... Та тази може да се заключи :)
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=42366