PDA

View Full Version : Снега прецака чистачките



ALFonsOlder
14-12-2009, 20:35
Снега прецака чистачките -
отивам сутринта-цялата затрупана. запалих двиг. да си подгрява и почнах да я рина.
обачеее....чистачките са останали вкл. от снощи и докато ги изровя те са били под напрежение и сега работят само като натисна и задържа напред.
вероятно релето им за време се е преебало.
възможно ли е да има накава защитка или....?!?!?
идеи някакви?
:)

slav40
15-12-2009, 13:39
Възможно е машинката да е за смяна и снега да е помогнал за допълнителната й амортизация! При мен се случи същото миналата година и от тогава ми прави мизерии моторчето като застудее.
Много 156-ци са с подобен проблем!

elmaniqk
20-12-2009, 11:20
и при мен ми рамрузнаха чистачките във включено половение, като ги разбих от леда направиха два оборота и спряха и проверих бушона но е здрав и ще ходя на елтехник май

raiders
20-12-2009, 11:51
Вчера беше същото при мен, 4-5мин. докато махна снега бяха под напрежение, голяма грешка, като е валяло да ги оставя включени, добре, че не се прецака нещо, сега даже си дигам чистачките тъкмо да не замръзват и нямам проблеми дори да са забравени пуснати, внимавайте, чистачки, ръчни АЛФИ караме :whistle:

jzonkom
21-01-2010, 22:08
Снега прецака чистачките -
отивам сутринта-цялата затрупана. запалих двиг. да си подгрява и почнах да я рина.
обачеее....чистачките са останали вкл. от снощи и докато ги изровя те са били под напрежение и сега работят само като натисна и задържа напред.
вероятно релето им за време се е преебало.
възможно ли е да има накава защитка или....?!?!?
идеи някакви?
:)
Колега ,би ли ми казал как реши проблема с чистачките!

sheim
22-01-2010, 17:52
Същото се получи и при мен вчера...моторчето замина.

zimin
23-01-2010, 19:50
аз неска замалко да ги включа без да искам,докато имах една педя лед по предния прозорец заради капещите покриви направени от кадърни майстори...