PDA

View Full Version : Тунинг Проекти и "модерирането" там



KGB
15-12-2009, 20:58
Коментара го оставям на вас...



Уважаеми KGB,

Имате наказание от Club Alfa Romeo Bulgaria.

Повод: Оставено мнение без връзка с текущата тема
-------
Няма връзка с темата,направи си тема и пиши в нея какво е правено и какво е постигнато.
-------

Това наказание Ви отнема точки (в случая - 1) и може да доведе до ограничение на достъпа Ви до изтичане на наказателния срок. При по-сериозните наказания няма давностен срок.

Оригинално съобщение:
607928

Аз като имаш удоволствието да съм собственик на най-бързата Българска Алфа Ромео на пистата до град Серес Гърция (коята е единствената писта лицензирана от ФИА на Балканския полуостров) искам да изразя огромната си благодарност към екипа на Радо и Тони от Ванто за това, че заедно сме успяли да превърнем една обикновенна 147мица 115кс. в най-бързата Българска Алфа на писта.

При това колата е изцяло оборудвана, не е олекотявана и не е подготвена за писта, а за Българските пътни условия.

Въпреки това колата успява да даде по-добри времена от специално подготвените и много олекотявани 145 S1600 и 145 2.0 Турбо с над 300кс. (мощност и спесификации по писанията на собтвеницете им в този форум).

Още веднъж специални Благодарностти на Радо и екипа му, на Тони от Ванто и на куп други хора....живот и здраве нашият екип ще продължава напред с още по-добри резултати и постижения.

А по случей наближаващите празници, искам да пожелая на всички весело изкарване и само щастие и здраве през новото десетилетие.

Поздрави,
Club Alfa Romeo Bulgaria

Grigor
16-12-2009, 10:36
Това за екстрийм и наказанията ти ГАРАНТИРАМ че не е вярно !

Така ми е писнало от двете "фракции" и постоянните им заяждания че не мога да ти опиша.... за мен това е от детско по-детско.... ама явно тях (двете страни ) ги кефи и влагат чувства.

След около 4-5 телефонни обаждания и от двете страни вчера оправих темата, но нямах време да се занимавам и с наказанието. Казал съм на Петко (по Скайп) че ще го видя днес.

Не виждам защо пак се прави от мухата слон и защо е тази драма. И аз съм човек и аз имам друга работа и нне знам защо това нещо да не мога да го проверя днес ?

Old Fox
16-12-2009, 11:12
Един като почне и после който е имал някакво наказание пише "и аз така"
Специално на рейсъра наказанието му е за спам.
В тема в която се коментира адски конкретно нещо се пуска пост "интриганти". Ами за наказание си е. И то в един от най-сериозните раздели.

KGB
16-12-2009, 11:18
Това за екстрийм и наказанията ти ГАРАНТИРАМ че не е вярно !

Лошото е, че и сам не си вярваш:tooth:

pr_00f
16-12-2009, 12:08
И все пак мнението за което си бил наказан ( предупреден впоследствие след намеса на админ )
си е спам по темата, колкото и да не ти се иска.
Съвсем друг е въпроса че модератора не е действал напълно безпристрастно за което вече е предупреден.

п.с
Ако някой има въпроси към мод екипа да си пусне тема. Всички намеси от незаинтересувани лица в конкретна тема се приемат за спам и ще бъдат отстранявани.
А ако не го направи да се сърди само на себе си.

KGB
16-12-2009, 12:22
Темата по коята бе пусната моето мнение се отнася за коли правени и подготвени от Радо и екипа му!!!

Моята кола е правена и подготвена от тях, така че мнението ми е пряко свързано с темата и е по темата!!! За разлика от многото постове заяжданици които явно не са спам, а са изцяло по темата.

Както и да е, за мен въпроса е приключен.

пс: сега като си изтрил мненията в тази тема, темата изглежда по съвсем различен начин и нещата си стават нагласени....

pr_00f
16-12-2009, 12:58
Изтрил съм мнения на потребители които нямат нищо общо с поставеният от теб въпрос. Всъщност ти даже не си задал и въпрос...

me4o4ko
16-12-2009, 13:02
Изтрил съм мнения на потребители които нямат нищо общо с поставеният от теб въпрос. Всъщност ти даже не си задал и въпрос...

Напротив!
Лично моят пост беше,че всеки който дръзне да напише нещо,което не се харесва от пичовете на Extrime,веднага получава "наказание".
KGB също е получил такова "наказание".Е кое бе,джанъм, не е по темата и пак сте минавали с метлата.Хайде обяснете на хората..:hmm:

pr_00f
16-12-2009, 13:07
Вече го казах.
Като имаш конкретен въпрос си пускаш тема за него.
Какво не е ясно ?

Grigor
16-12-2009, 18:20
Напротив!
Лично моят пост беше,че всеки който дръзне да напише нещо,което не се харесва от пичовете на Extrime,веднага получава "наказание".
KGB също е получил такова "наказание".Е кое бе,джанъм, не е по темата и пак сте минавали с метлата.Хайде обяснете на хората..:hmm:

Обяснявам просто и ясно (и мога да го докажа) - няма нито една фирма или лице, което да се ползва с каквито и да е протекции - просто и ясно !

Каквото е станало с КГБ го знам, проблем няма. И не е наказание, а предупреждение.

Поста за който говори КГБ няма нищо общо с темата - затова е изтрит като спам. А това че няма може да се види от 300 метра. И това е ФАКТ - няма какво да се дискутира - просто поста му няма НИЩО общо с темата. Изтрити са много други постове, които също нямат, но само за този пост се говори....

mordohy
28-12-2009, 21:51
Понеже форума е в затишие,като на Конските дължини,та чета и стари теми!
Тая е желателно,отговорните да я метнат в коша,щото нищо не се разбира от нея,освен,че някой с някого се е скарал, за незнам си какво!
Някой е спамил,някой е трил и кашата е пълна!
Иначе се сещам за основателя на френската Академия на науките-кардинал Ришельо!

virusalfa
29-12-2009, 23:31
:whistle:

drigata
03-01-2010, 16:28
Нова година нов късмет.