PDA

View Full Version : Спорове за бързи алфи



Rado145QV
14-12-2009, 20:44
Смятай че сме ги подминали ;) Вече е тествано :grandpa:
кире прав беше че ще минат 200кс,колата е някакав ужас варви адски 400м=195км, които не вярва да застава на линията.:go:

drigata
14-12-2009, 20:55
Не вярвам:devil: Качете малко дино резултати,клипчета ........та да видим и ние.

hristiqn
14-12-2009, 20:55
кире прав беше че ще минат 200кс,колата е някакав ужас варви адски 400м=195км, които не вярва да застава на линията.:go:

Искаш да кажеш , че минава на 400 м с терминална скорост 195 км/ч така ли ? Това по г-тек ли е ? И какво и е времето за 400м ?

Rado145QV
14-12-2009, 21:21
Искаш да кажеш , че минава на 400 м с терминална скорост 195 км/ч така ли ? Това по г-тек ли е ? И какво и е времето за 400м ?
колега ако искаш да се пробваме ти поне си наблизо мога да отскоча,1,9 8клапана турбодизел с 2.0 16 турбо бензин,ще е доста интересно.Готов сам да се пробваме.само кажи и идвам

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:14 ----------


Не вярвам:devil: Качете малко дино резултати,клипчета ........та да видим и ние.
ако и моят километраж е като твоят ще мина с 250 терминална.Готов сам да се пробвам и с теб,тогава клипчето ще е много интересно

Bobi_33
14-12-2009, 21:30
Бах тоз дизел, 195 терминална скорост по спомен на Божура даваше на предно 12 - ки за 400 м. Някси не ми се вярва твойта кола да е 400к.с. примерно, защо знам едно Фолксваген Корадо, което беше с тия данни.

drigata
14-12-2009, 21:39
колега ако искаш да се пробваме ти поне си наблизо мога да отскоча,1,9 8клапана турбодизел с 2.0 16 турбо бензин,ще е доста интересно.Готов сам да се пробваме.само кажи и идвам

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:14 ----------


ако и моят километраж е като твоят ще мина с 250 терминална.Готов сам да се пробвам и с теб,тогава клипчето ще е много интересно

Чакам с нетърпение следващата ни среща,но дано не става като предните(искам да се пробваме ама много ми боксува съединителя).

За разлика от теб,аз съм постнал графики и там ясно се вижда за какво иде реч,а относно клипа,той беше когато колата беше ограничена на 0,5 холд без пик и 6000обр,ако това ти говори нещо,сега е на 1,1 пик и 0,9 холд до 7200обр и колата вади 250кс на мотора и 350нм при 6500.

За сега само един дизел ми се опъва ,ама неговата турбина може да изяде твойта за закуска и ще пита за още.

Rado145QV
14-12-2009, 21:42
Бах тоз дизел, 195 терминална скорост по спомен на Божура даваше на предно 12 - ки за 400 м. Някси не ми се вярва твойта кола да е 400к.с. примерно, защо знам едно Фолксваген Корадо, което беше с тия данни.
докато правеx колата и на мен не ми се вярваше какво ще стане.Но сега резултата е наяве почти нямам загуба пускал сам се с доста коли,но си трагват с наведени глави,колега не гледаи конете а въртящият момент

Bobo
14-12-2009, 21:50
докато правеx колата и на мен не ми се вярваше какво ще стане.Но сега резултата е наяве почти нямам загуба пускал сам се с доста коли,но си трагват с наведени глави,колега не гледаи конете а вартящият момент

Кажи сега кога да паля ГТВ-то че дава некви четиринайски с терминална 165, идвам веднага ако биеш ти права евала и си тръгвам ако те бия плащаш ми бенза и по живо по здраво ок?

Rado145QV
14-12-2009, 21:50
Чакам с нетърпение следващата ни среща,но дано не става като предните(искам да се пробваме ама много ми боксува съединителя).

За разлика от теб,аз съм постнал графики и там ясно се вижда за какво иде реч,а относно клипа,той беше когато колата беше ограничена на 0,5 холд без пик и 6000обр,ако това ти говори нещо,сега е на 1,1 пик и 0,9 холд до 7200обр и колата вади 250кс на мотора и 350нм при 6500.

За сега само един дизел ми се опъва ,ама неговата турбина може да изяде твойта за закуска и ще пита за още.
с нетърпение ще чакам следващата среща.скоро ще идвам в софия и непремено ще доида да се пробваме ако искаш разбира се,що се отнася до турбината виждал ли си ми турбината.ще останете много учудени когато видете какво има под капака

Bobi_33
14-12-2009, 21:51
колега не гледаи конете а вартящият момент

То ако беше така, щяха всички мотоциклети да са дизели.

drigata
14-12-2009, 21:55
с нетърпение ще чакам следващата среща.скоро ще идвам в софия и непремено ще доида да се пробваме ако искаш разбира се,що се отнася до турбината виждал ли си ми турбината.ще останете много учудени когато видете какво има под капака

И пак ще да е по малка от мойта,хихихихих.

Първо се пробвайте с Доко ,че той нещо ви разпорва тунингованите коли или по точно дизели с газовата си количка.:bad_evil:

Чакам те с нетърпение,само да не падне сняг до тогава,че при назе малко понавалява.

Rado145QV
14-12-2009, 22:02
Кажи сега кога да паля ГТВ-то че дава некви четиринайски с терминална 165, идвам веднага ако биеш ти права евала и си тръгвам ако те бия плащаш ми бенза и по живо по здраво ок?
още на италфеста искаx да се пробваме но ти трагна по рано но когато доида до софия ще се пробваме.не се дразнете не искам да споря с никои уважавам всички алфа фенове.нека организираме един алфа драг фест и там всеки ще покаже какво е правил и какви са резултатите,и тогава ще спорим

---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 21:59 ----------


И пак ще да е по малка от мойта,хихихихих.

Първо се пробвайте с Доко ,че той нещо ви разпорва тунингованите коли или по точно дизели с газовата си количка.:bad_evil:

Чакам те с нетърпение,само да не падне сняг до тогава,че при назе малко понавалява.
доко да се пробва с мен не с децата,неговия дарак знам колко варви,с теб сам готов ключ за ключ

drigata
14-12-2009, 22:08
още на италфеста искаx да се пробваме но ти трагна по рано но когато доида до софия ще се пробваме.не се дразнете не искам да споря с никои уважавам всички алфа фенове.нека организираме един алфа драг фест и там всеки ще покаже какво е правил и какви са резултатите,и тогава ще спорим

---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 21:59 ----------


доко да се пробва с мен не с децата,неговия дарак знам колко варви,с теб сам готов ключ за ключ

Не се обиждай,ама не харесвам дизела и небих си дал и труда за такава кола,още повече тунингована от теб,не че нещо ама много ядове ще бера след теб,а не ми се прави дизел,там надеждата свършва рано,на 4500,от там тръгва моята.

Доко
14-12-2009, 22:09
доко да се пробва с мен не с децата,неговия дарак знам колко варви,с теб сам готов ключ за ключ

Еее бате Радко още ли се сърдиш, споко бре, тя мойта не върви много, само с чипосани дизелаци се меря ;-)

Rado145QV
14-12-2009, 22:13
Чакам с нетърпение следващата ни среща,но дано не става като предните(искам да се пробваме ама много ми боксува съединителя).

За разлика от теб,аз съм постнал графики и там ясно се вижда за какво иде реч,а относно клипа,той беше когато колата беше ограничена на 0,5 холд без пик и 6000обр,ако това ти говори нещо,сега е на 1,1 пик и 0,9 холд до 7200обр и колата вади 250кс на мотора и 350нм при 6500.

За сега само един дизел ми се опъва ,ама неговата турбина може да изяде твойта за закуска и ще пита за още.
a този дизел дето ти се опъва ще му мина отгоре:bad_evil:

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:09 ----------


Еее бате Радко още ли се сърдиш, споко бре, тя мойта не върви много, само с чипосани мога да се меря ;-)
доко нека аз карам на малчо колата и да се пробваме ако искаш още сега малчо е готов чака да му званна.

Rado145QV
14-12-2009, 22:27
Не се обиждай,ама не харесвам дизела и небих си дал и труда за такава кола,още повече тунингована от теб,не че нещо ама много ядове ще бера след теб,а не ми се прави дизел,там надеждата свършва рано,на 4500,от там тръгва моята.
когато застанем на старта и видиш как дизела отлита и ти ще си трагнеш с наведена глава.що се отнася до тунинговането моита я карам вече 17 000 км без проблем,когато твоита мине 17 000км на резба без проблем.тогава можеш да ми говориш така.а и моита си я карам за всекидневка гори ми 8 на 100.вие от екстриим тунинг защо се заяждате толкова много с нас какво сам ви направил,кажете де постояно се заяждате,или доко постояно сее интриги.много искам да знам какво имате против мен

ne0
14-12-2009, 22:32
весело, чудех се откъде да я захвана..


колега не гледаи конете а вартящият момент

малко наУка...

мощността е равна на ефективното налягане (средното налягане, което натиска буталото) умножена по дължината на работния ход умножена по челната площ на буталото умножено по работните ходове (броя на цилиндрите умножен по 1/2 от оборотите)

от това следва че силата (((ефективното налягане (средното налягане, което натиска буталото) умножена по челната площ на буталото))) умножена по дължината на работния ход е равна на въртящия момент.

от там

мощността е равна на въртящия момент по работните ходове (броя на цилиндрите умножен по 1/2 от оборотите)


ИЛИ демек нищо не каза пич. Написал съм го с думи защото незнам на кой колко му е равен образователния старт.

гледай се пише с "й" и вЪртящ момент

после погледни снимката на тази кола....

35918


ми тя някак си не стои ..... ако искаш да ти разчертая снимката да ти покажа на колко метра вън от колата ти е ОЦТ.



После ..... хубо всичките имате бързи коли... ДОБРЕ ДЕ АДЖЕБА как така Миро ме бие с неговото ку ве, тъпия свин спарк не върви, моята е по-слаба от 2.0 ТС.... моята е 128 коня примерно и като отидем на писта нещо не ви се случва... как става така че тая мършава зелена алфа дава същите времена на Серес като направена 200 +++ к.с. дизелова АЛФА 147 КУ ВЕ ДЕ и как един боксер атмосФЕЕЕРР спука гъза на всички

Поздрави!

drigata
14-12-2009, 22:43
когато застанем на старта и видиш как дизела отлита и ти ще си трагнеш с наведена глава.що се отнася до тунинговането моита я карам вече 17 000 км без проблем,когато твоита мине 17 000км на резба без проблем.тогава можеш да ми говориш така.а и моита си я карам за всекидневка гори ми 8 на 100.вие от екстриим тунинг защо се заяждате толкова много с нас какво сам ви направил,кажете де постояно се заяждате,или доко постояно сее интриги.много искам да знам какво имате против мен

Пич,колата ми е на 4 и очаква 5та смяна на мсло,средно по 7000км,ти си ги смятай.

И още нещо,мойта кола отиде до калояново,карах и се прибрах,за разлика от твойте тунинговани коли.

А и още нещо,мойта кола е силна защото съм го доказал и показал(черно на бяло),а не като твойта само на думи.

Rado145QV
14-12-2009, 22:54
Пич,колата ми е на 4 и очаква 5та смяна на мсло,средно по 7000км,ти си ги смятай.

И още нещо,мойта кола отиде до калояново,карах и се прибрах,за разлика от твойте тунинговани коли.

А и още нещо,мойта кола е силна защото съм го доказал и показал(черно на бяло),а не като твойта само на думи.
аз също доидоx и караx и се прибраx . аиде стига спорове и интриги вместо да спорим с някои опел или бмв форум ние ще си избодем очите.ясно ексртиим ме мразят но защо не знам поне да кажат да знам.

Bobo
14-12-2009, 22:59
когато застанем на старта и видиш как дизела отлита и ти ще си трагнеш с наведена глава.що се отнася до тунинговането моита я карам вече 17 000 км без проблем,когато твоита мине 17 000км на резба без проблем.тогава можеш да ми говориш така.а и моита си я карам за всекидневка гори ми 8 на 100.вие от екстриим тунинг защо се заяждате толкова много с нас какво сам ви направил,кажете де постояно се заяждате,или доко постояно сее интриги.много искам да знам какво имате против мен

Аве ей ти помниш 5 минути с бонбонче бре, кой те мрази ти се изхвърляш с некви измишльотини пишеш че ще биеш наще коли и се си паднал пък после ние се заяждаме ... ми просто е земи замери кво си постигнал, както правиме ние и се тупай в гърдите колкото искаш ма да храниш наще коли с неква супер недоказана и невървяща печка няма да стане да си траеме;) Всеки път едно и също се скачаш щото ти се приказват глупости от някой си (който е доказан неможач) и после с подвита опашка ами научи се че ПЪРВО СЕ ДОКАЗВА ПОСЛЕ СЕ ГОВОРИ;) Простичко е отиваш на дино и гледаме кво става, отиваш на писта и гледаме кво става, отиваш на драг и така ;) Айде със здраве повече няма да ти пиша истини че пъпки ше фанете нафтовите глави :-)

Доко
14-12-2009, 23:00
.ясно ексртиим ме мразят но защо не знам поне да кажат да знам.

Радко , никой не те мрази бе пич, кво ти стана ? ;-)
Стига глупости , правете си колите, като има възможност си ги мерете, после бири и така. Кви са тея комлексарски мисли дето ти минават. Коя била по-по-най. Да не мислиш, че на някой, освен на вас му пука коя е по-бърза. Като си почитател на високи скорости, ела на пролет да ти размътя айряна с Хондата малко, че с Алфите такива скорости едва ли ще вдигнете. ;-)

п.с. Да не се разсърдиш пак. :pokey:

ne0
14-12-2009, 23:12
поздрав.... нещо истинско щото тука друго няма

http://www.vbox7.com/play:81a1020e

почнете от 08:48 мин...... мисля че тука от форума на пунтото няма кой да скочи.... кво остава за корадото ;)

http://www.vbox7.com/play:9cb39d82

ако трябва и на Бобо Астрата

1912
14-12-2009, 23:24
аз ша скоча на пунтото:jason2:
майтапа настрана на илиян ici типото е по-силно

ne0
14-12-2009, 23:29
http://www.vbox7.com/play:8c03b744

05:04 мин.....

правя го щото колегата говори за драг....

---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:27 ----------


аз ша скоча на пунтото:jason2:
майтапа настрана на илиян ici типото е по-силно

викиш типото дава 12ки......

Илияне признай си

hristiqn
14-12-2009, 23:33
колега ако искаш да се пробваме ти поне си наблизо мога да отскоча,1,9 8клапана турбодизел с 2.0 16 турбо бензин,ще е доста интересно.Готов сам да се пробваме.само кажи и идвам

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:14 ----------


ако и моят километраж е като твоят ще мина с 250 терминална.Готов сам да се пробвам и с теб,тогава клипчето ще е много интересно

Еми с тея показатели ще си поне на ниски 12 , ако имаш такава терминална скорост , още не съм подготвен за теб значи ;-)
Сега сериозно моята кола не е мерена още и си е много стокова , като за мен е слаба за момента .

ne0
14-12-2009, 23:53
аз се разочаровах... нито един отговор не получих или реплика.... баси тъкмо си викам ще стане интересно

hristiqn
14-12-2009, 23:56
аз се разочаровах... нито един отговор не получих или реплика.... баси тъкмо си викам ще стане интересно
Май на всички им се спи днес :tequilla: Айде да видим кой ще скочи на коли дето правят 12-ки :afro: В Сливен си имаме и техника за замерване за първа пролет може и да видим кой докъде я е докарал ;)

ICI
15-12-2009, 02:47
---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:27 ----------



викиш типото дава 12ки......

Илияне признай си
:) последно не е мерено, но е в дванайските гаранция

Rado145QV
15-12-2009, 13:32
http://www.vbox7.com/play:8c03b744

какво пише отзад на бързата кола....

05:04 мин..... да бъркам ли в архива още.....


правя го щото колегата говори за драг....

---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:27 ----------



викиш типото дава 12ки......

Илияне признай си
Admin edit: Излишно, не се връзва с темата след редакцията, заяждане.

---------- Post added at 13:32 ---------- Previous post was at 13:24 ----------


:) последно не е мерено, но е в дванайските гаранция
колега остави ги тея интриганти не разбра ли че тяxните коли са наи бързите.според мен те нямат кола която да бие твоито типо.те не правят друго освен да се заяждат. за типото евала ти правя и вярвам че ще е под 12сек

Bobo
15-12-2009, 14:21
Е кво го намесваш Ици той никога не е имал претенции без да мери ;) Отчаянието е последна спирка преди самоубийство :tooth:

И земи питай шефчето къде да си пуснеш интригантските изказвания че тука тая тема и без тва е цялата за коша ;)

ne0
15-12-2009, 14:24
много ще се радам да има кола като твоята но уви законите на физиката важат за всички по не в това измерение.. клиповете ти ги пуснах за да видиш коли на предно които дават около 12 сек. Незнам дали си стъпвал на състезание или дали си се возил в кола за драг ама повярвай ми с дизела правата ще ти се стори най-дългата и неравна отсечка в живота ти.

Писал си 400м с терминална 195 км/ч .... коментирай....

Нищо лично към теб... но имам мнение за нещата които пишеш ;)

mladfen
16-12-2009, 09:13
Писал си 400м с терминална 195 км/ч .... коментирай...
За 195км/ч терминална скорост и 1200кг на печката ще и трябват поне 350кс......!!!
Предполагам че наистена е тръгнала доста колата и колегата просто малко да се е поувлякъл с клавиатурата

ПП Незнам точно на какъв сетъп се е спрял колегата но 250кс са далеч по-лесно постижими от колкото 350+

Mury
16-12-2009, 09:47
За 195км/ч терминална скорост и 1200кг на печката ще и трябват поне 350кс......!!!
Предполагам че наистена е тръгнала доста колата и колегата просто малко да се е поувлякъл с клавиатурата

ПП Незнам точно на какъв сетъп се е спрял колегата но 250кс са далеч по-лесно постижими от колкото 350+
Тя тая кола с 8 клапанов дизел,ако стигне 250 коня,ще се разхождат бутала вътре в купето:tooth::tooth::tooth:Хората,които никога не са виждали дино стенд през живота си,лаят ама не хапят:priest::priest:

bouncer
16-12-2009, 12:09
бах го щом 1.9 8 клапанов дизел прави 12-ки аз трябва да залепя една средна 11-ка тогаз :)

1912
16-12-2009, 12:41
кво спорите и лайте само не мога да разбера
видя се на драга миналата година ,,,,,,,,

Rado145QV
16-12-2009, 12:52
кво спорите и лайте само не мога да разбера
видя се на драга миналата година ,,,,,,,,
прав си колега

ALFA JTD
16-12-2009, 12:57
по-спомен ГТВтата не фигурираха и миналата и тази :Topic-is-closed-bg:
или те са твърде силни особенно екстриимското:boxed:

drigata
16-12-2009, 14:12
Да сме живи и здрави,догодина ще има доста събирания и възможности за доказване.:-(

WhitePower
16-12-2009, 18:01
ако сложиме мегата зимата смятай че аз ще докажа че как се дават ниски десетки със терминална 308 км
чудех се от къде да започна ама нема смисъл
тойа със дизелите се позабравиха много май е вереме да ги пратиме малко да си помислят какво карат и да не се самозабравят със тези кюмюрници

Mony
16-12-2009, 19:13
1.9 8 клапана нафта с 195 ТЕРМИНАЛНА? на 4 или 5 бара я караш? :tooth:

EDIT: Да не съм тотален офф.. http://www.youtube.com/watch?v=DIAVORfLdYI

още един едит :D http://www.youtube.com/watch?v=NrrXqo-DOxk имаш по-добра терминална и от 2-те :)

Bobo
16-12-2009, 23:43
по-спомен ГТВтата не фигурираха и миналата и тази :Topic-is-closed-bg:
или те са твърде силни особенно екстриимското:boxed:

Точно така ;) Ако някой твърди друго да заповяда :tooth:

toki4a
17-12-2009, 07:26
а доида и аз , да ви упукам сичките на ГАЗ , та да мирясате:roll2:турбини мурбини..ммммммммм

Rado145QV
17-12-2009, 09:17
а доида и аз , да ви упукам сичките на ГАЗ , та да мирясате:roll2:турбини мурбини..ммммммммм
ти пък къде си тръгнал с тая атмосферка.когато се срешнем на пътя ще ги видиш мурбините какво правят.перчи се на голфовете,опелите,бмв.та както аз правя.

---------- Post added at 09:17 ---------- Previous post was at 09:13 ----------


по-спомен ГТВтата не фигурираха и миналата и тази :Topic-is-closed-bg:
или те са твърде силни особенно екстриимското:boxed:
колега с нетърпение чакам срещата с екстриимското гтв та да видят кво прави печката после да си говорят колкото си искат

ne0
17-12-2009, 09:45
хубо ма мамин..... ба много се чудих дали да си търкам клавиатурата да ти пиша.... м

ма вземи напиши каква ти е бързата кола... какво си и направил и т.н. не за друго ами щото макар и малко да са хората точно в тоя форум които отбират нещо от коли но и 5 да са си им много смешен.... сещаш ли си..
Тука има хора дето четат форума и са от години в киреча и като някой сложил чип и надул дизел за 12 сек на 400 метра... ми човека плюе на лапетиите и никога няма да влезе тук. Но не е луд тоя с баницата (ехоо МОД ЕКИПА или "ШЕСТО")

toki4a
17-12-2009, 12:41
:wow:
ти пък къде си тръгнал с тая атмосферка.когато се срешнем на пътя ще ги видиш мурбините какво правят.перчи се на голфовете,опелите,бмв.та както аз правя.

---------- Post added at 09:17 ---------- Previous post was at 09:13 ----------


колега с нетърпение чакам срещата с екстриимското гтв та да видят кво прави печката после да си говорят колкото си искат

ДА БЕ ОТМОСВЕРКА, как щи напукам аз шушоните:wow:

---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 10:32 ----------


ти пък къде си тръгнал с тая атмосферка.когато се срешнем на пътя ще ги видиш мурбините какво правят.перчи се на голфовете,опелите,бмв.та както аз правя.

---------- Post added at 09:17 ---------- Previous post was at 09:13 ----------


колега с нетърпение чакам срещата с екстриимското гтв та да видят кво прави печката после да си говорят колкото си искат

пък гледам и ,че и ти се перчиш викаш на бмв тата у голфаджиите .......... та каде си тръгнал с моята алфа????
РАДО НИЩТО ЛИЧНО АМА ,. викам да вкарам малко спам тука бре .. та вие се репчите като малки деца тук!!!!

WhitePower
17-12-2009, 12:43
Радо успокой ся малко са ;)
че си надул турбината на дизела надул турил си чипа , не си самолет
аз със сегашния сетъп ще ми дишаш изгорелите газове от ауспуха ,а съм само на 1.2 бара е така на лек повей на въздуха
да не споменавам колегите дето ги хапе яко дет карат на 1.7-2.2 бара ,
поеми дълбоко въздух и се успокой , тези сажди са ти замаглили зрението помисли релано и пак пиши
знаеш много добре че коли над 300 коня дават трудно 12 със сликове на вряла писта и то след един кой си старт и олекотени до неузнавамеост

лек ден помисли и пак напиши реално как са нещата , ние наяма да се подиграваме или присмиваме- Аз обещавам

toki4a
17-12-2009, 12:44
Точно така ;) Ако някой твърди друго да заповяда :tooth:

аз доколкото си спомням твоито ГТВ даде 19 и нящту на
ИТАЛФЕСТА 2008 .... убаво време.........:lol::flirt:

ALFA JTD
17-12-2009, 12:54
аз доколкото си спомням твоито ГТВ даде 19 и нящту на
ИТАЛФЕСТА 2008 .... убаво време.........:lol::flirt:

неговори така 19ки. то е мигновенно:sickness:

Bobo
17-12-2009, 14:55
неговори така 19ки. то е мигновенно:sickness:

Глупости даже 22 дава :spam_laser: Ако искате сложете някой лев и да пробваме :drinking:

---------- Post added at 12:55 ---------- Previous post was at 12:51 ----------


колега с нетърпение чакам срещата с екстриимското гтв та да видят кво прави печката после да си говорят колкото си искат

Ми аз ти предложих ма ти пак се скри, иначе с удоволствие ше ти напукам дизеловите шушони и ще ти умрат опушените мечти и фантазии дето ги пишеш тука;) Аре ве виж кво викат хората 19 секундное гтв-то давай от кво те е страх :wow:

ALFA JTD
17-12-2009, 15:08
еее няма ли да се реши спора най накрая да видим и ние една вървежна кола:Bolt:
3.2бензин vs 1.9дизел

fnt
17-12-2009, 15:23
Дайте да се организираме и да спретнем няколго драг-а. С това писане няма да се реши спора :Topic-is-closed-bg:

WhitePower
17-12-2009, 15:53
Дайте да се организираме и да спретнем няколго драг-а. С това писане няма да се реши спора :Topic-is-closed-bg:

мисля че точно сега не е времето да се доказва койя бегачка е най бърза щото със 200 на мокро стават големи сакътлъци
нека малко слубчево и съхо ( ако ) има такова време до на пролет

аз лично си спрях бегачката щото не мога да си загрея гумите и само седя и въртя гумета и на 4 та

kocta
17-12-2009, 16:05
Някой май не си е пил лекарството скоро ...
Нищо поне ми развесели деня.Бетер Тунинг.бг тема и коментари! Евалата...

Bobo
17-12-2009, 16:27
Някой май не си е пил лекарството скоро ...
Нищо поне ми развесели деня.Бетер Тунинг.бг тема и коментари! Евалата...

Не ве тва си е страничен ефект от дълго ползване на лекарството :wow:

toki4a
17-12-2009, 18:34
еее няма ли да се реши спора най накрая да видим и ние една вървежна кола:Bolt:
3.2бензин vs 1.9дизел

аз специално сам за дизела:paddle:
така де БОБО спомни си колко даде то на феста..

---------- Post added at 16:34 ---------- Previous post was at 16:29 ----------


прав си колега

пък на тебе за точно това говора ;)

V_A_N_K_A_T_A
17-12-2009, 18:36
Не знам колко от вас поне са се возили на това ГТВ,но не е лошо да сте подготвени преди да се изказвате ;)

Bobo
17-12-2009, 18:44
аз специално сам за дизела:paddle:
така де БОБО спомни си колко даде то на феста

Немога да се сетя помогни ми че на всичкото отгоре на феста аз въобще не съм карал колата :tooth: Но ако имаш желание идвам с 19 секундната да те отупам или само си спамиш ? И отворените за споменавания фест бихте ли си спомнили кой беше 1-ви в най големия клас :evil:

1912
17-12-2009, 19:02
а в другия клас :))))
хехехе бобо ша тестваме ако успея да напрая тъпото
до май месец.....

Bobo
17-12-2009, 19:08
а в другия клас :))))
хехехе бобо ша тестваме ако успея да напрая тъпото
до май месец.....

С тебе винаги ;) Ама тука некви спамери само лаят :paddle:

---------- Post added at 17:08 ---------- Previous post was at 17:06 ----------


нямаш стигане ей:plane:

Че си спамер ясно ма нещо по темата?:spam_laser:

V_A_N_K_A_T_A
17-12-2009, 19:12
'''''''ъп

Я ми обясни какво значи това,че не ми е ясно?!Правиш ЪП на темата ли?Или си много подготвен?А и не виждам по какъв начин поста ми засяга теб...

toki4a
17-12-2009, 20:39
а в другия клас :))))
хехехе бобо ша тестваме ако успея да напрая тъпото
до май месец.....

:hehehm:

---------- Post added at 18:36 ---------- Previous post was at 18:30 ----------


Я ми обясни какво значи това,че не ми е ясно?!Правиш ЪП на темата ли?Или си много подготвен?А и не виждам по какъв начин поста ми засяга теб...

нищто лично ма маи почвате да се заяждате ми се струва !!!! тооо това ващто заяждане го нема никаде бре , това се опитвам да ви обесня!,
кои бил по бръз и така нататак .АМИ диаитте си ги колите на пистата и да се види , пишат се една чанта страници и каккво наяве ??
пък и БОБО не сам карал колата аз !
дригата и тои искал да отупа некои ама нямал съединител . м голфаджииска работа !!!!!
..........секи кара тук любимите коли така ,че . а бе нямам думи

---------- Post added at 18:39 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

пък и незнам на половината тук дали щте ви стигнат колите до пистата въобщте
:spam_laser:

ne0
17-12-2009, 21:29
Следващия трак дей май намирисва на бой :) Еxtreme vs Black Angels

да де ама едните все целят да правят така че да не се състезават с другите ;)

колегата Радо от Помория може да потвъртди как аз, Бобо и Гиги специално сме ходили към Помория да се пуснем на гонка и по пътя конката се провали от Петко - КГБ.... а иначе Радко се беше съгласил.....

За тракдейа през лятото. Незнам защо не са дошли. Всеки си има ангажименти и личен живот. Никой не е длъжен да обръща внимание на друг щото му се надървил. Всичко е по желание. Петко май беше и в Италия.

1912
17-12-2009, 21:50
гледам заглавието ..спорове за бързи алфи та ...
има ли някое конкректно предложение
за дръпка някой срещу някой поне да знаем кво да очакваме а????

Grigor
17-12-2009, 23:38
Ако ви липсват някой постове и снимки: ще ги намерите в раздел общи приказки, подфорум ЧАТ. Ще познаете темата :-)

А сега моля да се придържате към самата тема и да няма големи отклонения от нея.

Bobi_33
17-12-2009, 23:41
Ако ви липсват някой постове и снимки: ще ги намерите в раздел общи приказки, подфорум ЧАТ. Ще познаете темата :-)

А сега моля да се придържате към самата тема и да няма големи отклонения от нея.

Ми по темата: Време е да замерим твоите 2бр. ТурбоКораби.
Аз карам, после ти и извличаме максималното:wow:

kocta
18-12-2009, 00:23
Не ве тва си е страничен ефект от дълго ползване на лекарството :wow:
За всеки случай ефекта е крайно нежелателен от нормален здрав човек! :drinking:
Който си мисли,че е непобедим нека покараме май месец на калояново.И после ще седнем при скарата и ще си коментираме като хора ;)
Сега и аз мога да седна да ви разправям как моята 1.4-ка е най-велика и прави извънземни времена но истината е,че е пълен котер и не ме е срам да си го призная! Ай малко се стегнете ,слезте на земята с тея дизели бе.

ne0
18-12-2009, 00:25
За всеки случай ефекта е крайно нежелателен от нормален здрав човек! :drinking:
Който си мисли,че е непобедим нека покараме май месец на калояново.И после ще седнем при скарата и ще си коментираме като хора ;)
Сега и аз мога да седна да ви разправям как моята 1.4-ка е най-велика и прави извънземни времена но истината е,че е пълен котер и не ме е срам да си го призная! Ай малко се стегнете ,слезте на земята с тея дизели бе.

да ама си между шамарите често (взимаш участие) което за мен е по-важно.

acko88
18-12-2009, 00:42
Ми по темата: Време е да замерим твоите 2бр. ТурбоКораби.
Аз карам, после ти и извличаме максималното:wow:

Тука и аз влизам в упражнението аз също имам турботанкер :wow:

Bobi_33
18-12-2009, 00:52
Тука и аз влизам в упражнението аз също имам турботанкер :wow:

Ма той движи ли се?
Имаш и ТурбоПечка. Кое от двете е по-бързо?

acko88
18-12-2009, 01:21
Ма той движи ли се?
Имаш и ТурбоПечка. Кое от двете е по-бързо?

Пали и варви,къса си гумите до 3-та хаха и ще сам много ефектен нямам преден капа,предна броня и фарове,тука в квартала яко се шашкат :bg:

Ааа печката я остави ти,почва да ми влиза и нафта в кръвта :wow:

Bobi_33
18-12-2009, 01:26
Пали и варви,къса си гумите до 3-та хаха и ще сам много ефектен нямам преден капа,предна броня и фарове,тука в квартала яко се шашкат :bg:

Ааа печката я остави ти,почва да ми влиза и нафта в кръвта :wow:

Аааа нафтата трови, мани тая работа. И мръзне зимата. И смърди гадно. И е мазна. И гадни петна прави. И сажди ражда.........

Bobo
18-12-2009, 01:53
да ама си между шамарите често (взимаш участие) което за мен е по-важно.

За мен също е важно да паднеш 1000 пъти за да може като победиш да знаеш за какво си се борил ;) Ама лаенето във форума някакси не помага на подготовката на колите и даването на газ ;)

kocta
18-12-2009, 01:58
За мен също е важно да паднеш 1000 пъти за да може като победиш да знаеш за какво си се борил ;) Ама лаенето във форума някакси не помага на подготовката на колите и даването на газ ;)
Този път споделяме едно мнение :) Този път се възхищавам на 12 секундни 1.9 8 клапанови дизели на предно 1200+ кила и ми е чудно дали найстина го мисли това потребителя...

Bobo
18-12-2009, 02:08
Този път споделяме едно мнение :) Този път се възхищавам на 12 секундни 1.9 8 клапанови дизели на предно 1200+ кила и ми е чудно дали найстина го мисли това потребителя...

Ами ако някой ти повтори 1200 пъти че твоята кола е най бързата дали няма да ти се промие мозъка ;)

fuji
18-12-2009, 06:29
Само с коментарите до тук Топ Гиър спокойно могат да си направят следващото предаване за супер автомобилите.:big_bow_down:

drigata
18-12-2009, 10:28
:hehehm:

---------- Post added at 18:36 ---------- Previous post was at 18:30 ----------



нищто лично ма маи почвате да се заяждате ми се струва !!!! тооо това ващто заяждане го нема никаде бре , това се опитвам да ви обесня!,
кои бил по бръз и така нататак .АМИ диаитте си ги колите на пистата и да се види , пишат се една чанта страници и каккво наяве ??
пък и БОБО не сам карал колата аз !
дригата и тои искал да отупа некои ама нямал съединител . м голфаджииска работа !!!!!
..........секи кара тук любимите коли така ,че . а бе нямам думи

---------- Post added at 18:39 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

пък и незнам на половината тук дали щте ви стигнат колите до пистата въобщте
:spam_laser:

Баце,тука нещо си в грешка,не моя съединител не е в кондиция,а на РАДО,при всяка среща.

А сега ще ви бъзна малко по мазола:
фиат пунто(жълто)-202кс на колелата & ГТВ(БОБО)&145 1,7 турбо(мойта) и резултата е:

Ще ви го кажа но малко да похвърляте боб и тогава.

Fear
18-12-2009, 10:39
Punto-то? :blush:

drigata
18-12-2009, 10:49
Добре де ще ви подскажа малко

Гонките бяха 3, пунто&145 1,7 турбо

И 1 гонка пунто&ГТВ

slav40
18-12-2009, 10:49
Punto-то? :blush:

Ти па ...никой не се хвали ако е загубил бря.
Токича .... тва с правописа направо :laser:

tokata_pz_flex
18-12-2009, 10:55
Той Токича така си пише ... толкова ли не разбрахте , че се шегува от одеве ? А за гонките , ГТВ-то е отупало пунтото , ти си 3-ти с турбо боксьора ?

slav40
18-12-2009, 10:57
Той Токича така си пише ... толкова ли не разбрахте , че се шегува от одеве ? А за гонките , ГТВ-то е отупало пунтото , ти си 3-ти с турбо боксьора ?

По принцип съм забелязал ,че е майтапчия, но за първото не съм съгласен!
Аз така ги виждам.
1.ГТВ(то тва като телевизията :) )
2.Боксера
3.Пунтака ....

tokata_pz_flex
18-12-2009, 11:00
Славчо баце , той Токича щото е нон-стоп летва пиян , и не уцелва клавиатурата :)

slav40
18-12-2009, 11:08
Айде бе "drigata" ,че трябава да излизам от офиса и чакам отговорите, а шефа ме пита какво се подпичкосвам!!!?

Славчо баце , той Токича щото е нон-стоп летва пиян , и не уцелва клавиатурата :)
Хахахахха.
Ще ни накажат за спама! Един път си писахме на лично около 10-на съобщения ...брат... нищо не разбрах....помислих ,че е от друго измерение :metal: !
Ще ме прощава ,че пиша за него докато не е онлайн.

tokata_pz_flex
18-12-2009, 11:14
Дрига , остави чука и кажи какво стана с 3-ката :)

drigata
18-12-2009, 12:08
Близо сте,но ще ви помъча още малко.

И пак жокер,помислете върху това,защо ГТВ-то има смо един старт с пунтото и защо аз имам 3.

ALFA JTD
18-12-2009, 12:35
ГТВто е ступало пунтото а ти с ГТВто си на кантар и сте се пуснали 2 пътииии :kicking:

drigata
18-12-2009, 12:59
Айде да ви вкарам още малко в джаза:

пунтото е само с две предни седалки и 15-ки,поне беше защото сегашният му сетъп изисква и е с 16

А другите коли са сток,с пълни багажници,съответно ГТВ-то с 18 ,а 145-16

И не 3-пъти се пусках с пунтото,по претенции на собственника на пунтото.

Аре ся атака.

Zumer
18-12-2009, 13:04
То е ясна цялата работа.ГТВ-то има 1 старт щото му е направил 2 коловоза.Ти имаш 3-старта щото си го натупал 3 пъти и не му се е вервало или защото сте на кантар.
1.ГТВ
2.Турбо боксера
3.Пунтото

to6ko
18-12-2009, 13:18
Айде да ви вкарам още малко в джаза:

пунтото е само с две предни седалки и 15-ки,поне беше защото сегашният му сетъп изисква и е с 16

А другите коли са сток,с пълни багажници,съответно ГТВ-то с 18 ,а 145-16

И не 3-пъти се пусках с пунтото,по претенции на собственника на пунтото.

Аре ся атака.

ти на твоита кола и викаш СТОК?????
поне така про4етох!
сори но не се здържах!

WhitePower
18-12-2009, 14:18
аз ще кажа сега : пунтото е отнесло гтв то като аспарагус и не е имало никакъв смисъл за втори път

а със твоята са били на кантар , сподред мене си го биел на трта или на четвърта а то е било със една идея на задния ти калник

ПОЗНАХ ЛИ

Memento
18-12-2009, 14:45
1.ГТВ-то
2.Боксера
3.Пунтото

Тия турбинирани пунтота колкото и да ги олекотяват хич не вървят.1 приятелче със стоков в-тек 160 коня ги отвява с по 1-2 коловоза.

MUROMAN
18-12-2009, 16:20
Аааа нафтата трови, мани тая работа. И мръзне зимата. И смърди гадно. И е мазна. И гадни петна прави. И сажди ражда.........

164-ката не се продава на части.
Това е камуфлаж,тя просто се олекотява.:wow:
Нафтата не се ли използваше да се пълнят с нея флаконите на WD-то? :idea2::tooth:

hondoman
18-12-2009, 16:43
Към автора на темата какво точно е правено на твойта алфа та дава такава терминална скорост помня на времето един голф ВР6 направи 185 терминална на Божура пред години, чудно как 1.9 JDT ще даде толкова, и малко офф сори за това но ми е интересно това пунто е едно сиво мсиля би една от най варвежните корси в София (корсата А на Тошко) ако момчето е от форума нека ми пише на лично какво е правено по това пунто,ч е ми стана интересно как е било тая корса лека кадето дава на колелата 190 коня :)

drigata
18-12-2009, 17:06
Към автора на темата какво точно е правено на твойта алфа та дава такава терминална скорост помня на времето един голф ВР6 направи 185 терминална на Божура пред години, чудно как 1.9 JDT ще даде толкова, и малко офф сори за това но ми е интересно това пунто е едно сиво мсиля би една от най варвежните корси в София (корсата А на Тошко) ако момчето е от форума нека ми пише на лично какво е правено по това пунто,ч е ми стана интересно как е било тая корса лека кадето дава на колелата 190 коня :)

Баце ,туй пунто е друго,но го познаваме момчето,именно той е правил жълтото,а иначе сивото е с ГТ28 на гарет и е над 200кс на колелата.

А относно нашите гонки:

Първата гонка беше с мен,и последваха още две ,защото собственника не беше съгласен ,че го бия с 4-5 коли до 200км/ч.

Последната гонка беше с ГТВ-то-още от 2-ра ГТВ-то излита напред,нема да казвам разликата.

За другата ще си замълча,сами преценявайте.

hondoman
18-12-2009, 17:14
Ясно мерси за инфото, а това пунто кадето е победило на Тошко корсата какво точно е правено по него интересно ми е познавам Емил бившия собственик на корсата който именно я направи и продаде на Тошко и знам какъв е потенциала и, и ми е чудно какво е правено на пунтото тая корса срази дружбенската варвачка уж турбо сеат купрата за която говореха, че била 230 коня :)

Pastora
18-12-2009, 20:11
Не се уточних, имах предвид тази от поста на Memento, която тупа пунтаци?

abart_
18-12-2009, 20:11
Айде да ви вкарам още малко в джаза:

...............

А другите коли са сток,с пълни багажници,съответно ГТВ-то с 18 ,а 145-16.......

за другото незнам,Но това определено звучи смешно :pokey:
значи имаш твоята кола за сток,или ремапнатото ГТВ с подобрена генерация,и куп други неща сигурно. казвам само това което съм видял в темите ;)

tokata_pz_flex
18-12-2009, 20:27
В крайна сметка май познах резултата в тройната гонка :)

Bobi_33
18-12-2009, 21:04
за другото незнам,Но това определено звучи смешно :pokey:
значи имаш твоята кола за сток,или ремапнатото ГТВ с подобрена генерация,и куп други неща сигурно. казвам само това което съм видял в темите ;)

Куп други неща какви според теб може да са. Все пак е атмосферка колата.

abart_
18-12-2009, 21:18
Куп други неща какви според теб може да са. Все пак е атмосферка колата.

Ееее че тия да не са малко за сток кола :crazy: Много работи са,не ми се изреждат,сЯ-кво като е атмосферка
Сори ама прозвуча като " МОМЧЕТА КОЛАТА МИ Е АБСОЛЮТНО СТОК,САМО ЕДНО ТУРБО И СЛОЖИХ" :bouncing_smiley:

Bobo
18-12-2009, 21:20
за другото незнам,Но това определено звучи смешно :pokey:
значи имаш твоята кола за сток,или ремапнатото ГТВ с подобрена генерация,и куп други неща сигурно. казвам само това което съм видял в темите ;)

ГТВ-то си беше сток гонката се състоя доста отдавна ;)

to6ko
18-12-2009, 22:30
ГТВ-то си беше сток гонката се състоя доста отдавна ;)

ама само ГТВ-то пък и сток пак си доста над пунтото!

tokata_pz_flex
18-12-2009, 23:07
Над пунтото е , ама с какво ... с 300-400 кила :)

WhitePower
19-12-2009, 10:42
аз мислех че е имало гонка след като е сменил турбото
иначе и тогава си вървеше но със оригиналната турбина толкова нема как да измъкне повече ;)))
а за пунтарите ;)) който не е карал и не се е дърпал да не говори
чакам в теци напролет да ми дишат газовете
а какво е правено ми какво да е правено голяма турбина - друго не е правено по совото - всичко по карантията е сток , даже не е и отваряно за ревизия ;)))

---------- Post added at 08:42 ---------- Previous post was at 08:39 ----------


1.ГТВ-то
2.Боксера
3.Пунтото

Тия турбинирани пунтота колкото и да ги олекотяват хич не вървят.1 приятелче със стоков в-тек 160 коня ги отвява с по 1-2 коловоза.
недей със лошо , да не остане разочарован твоя приятел
ако се е бегал със стокови изпрътяшници може иначе нема много голям шанс дори и само със чип да е

голямата риба
19-12-2009, 11:34
защо ми се струва, че в заглавието на темата има оксиморон:)

Memento
19-12-2009, 13:24
Колега не говоря с лошо.Просто мн ги фалите тия пунто-та,а всъшност не вървят.Мога да се обзаложа,че колега в по горните постове с рекса ще дръпне твойто пунто без проблем въпреки,че е 150 коня с некви модификаций,а пунтото ти е над 200.

П.С колега да не си помислиш,че омаловажавам трудът и парите,който си хвърлил по пунтото,не напротив евала ти правя за количката,но реалността в момента е,че японките режат главите на абсолютно всичко в каквато и да е дисциплина.

hristiqn
19-12-2009, 13:26
защо ми се струва, че в заглавието на темата има оксиморон:)
Самата тема е мн. интересна .... някой казва че пражи терминална 195 на 400м и 12 сек с 8 клапанов дизел , че и ежедневка ,а колата е мн. силна . Всички знаят , че няма как да стане освен ако не е над 400 к.с и така нататъка ама спор да има . Времето за драг на пътя нестава ама виж за нет гонки няма равно :BBQ: Весело изкарване на празниците и все по-добри времена да имаме през новата година :prescription:

hondoman
19-12-2009, 14:41
Колега не говоря с лошо.Просто мн ги фалите тия пунто-та,а всъшност не вървят.Мога да се обзаложа,че колега в по горните постове с рекса ще дръпне твойто пунто без проблем въпреки,че е 150 коня с некви модификаций,а пунтото ти е над 200.

П.С колега да не си помислиш,че омаловажавам трудът и парите,който си хвърлил по пунтото,не напротив евала ти правя за количката,но реалността в момента е,че японките режат главите на абсолютно всичко в каквато и да е дисциплина.
ще направя един малък офф и се извинявам пред моделаторите - никога не трябва да се подценява каквато и да е кола не съм се пускал никога с такова пунто но съм гледал гонка между такова и КР, голфа би тогава нз имаше поне една кола и двете коли бяха сток поне пунтото беше такова, аз съм се пускал с този КР и го бия с 2 коли разлика горе долу, но от кола до кола има разлика,а тези пунтота надуе ли им се турбината малко и сложи ли им се един чип стават доста варвежни има 2 мися такива от Казичане които могат да спрат тока на бая коли

WhitePower
19-12-2009, 14:52
какво залагаш ???:)
нема как да мериш турбо и атмосферка , просто турбото бие ;)
напролет съм на страрта , дори и срещу най най бързите дизели във този форум
включително и срещу този УЖ 12 секунден дизел който не познава времената между 300 и 400 метра

Desi323
19-12-2009, 15:18
а не искате ли пьрво да пробваме на бобо жтв-то 3.2 в6. 24в. срещу 145. 3.0 в6.12в ще баде горе долу равностоино.като 145-цата не е мерена колко дава на 400м.

toki4a
19-12-2009, 15:22
малиииии бая сте ме помели тук гледам:paddle:;)

Bobi_33
19-12-2009, 15:25
а не искате ли пьрво да пробваме на бобо жтв-то 3.2 в6. 24в. срещу 145. 3.0 в6.12в ще баде горе долу равностоино.като 145-цата не е мерена колко дава на 400м.

Бобо на никого няма да откаже гонка, стига да е малко по-сухо времето. 145-цата къде се намира?

Ни хубаво си пишем, ма Радо с бързия дизел (който според дадените от него данни е най-бързата Алфа въобще в БГ ) изчезна от 2-3 дни тук в тая тема. Направи хубавия скандал и изчезна, пък после други отнесоха наказания. Надявам се е отишъл да замери колата наново, заова липсва.

Desi323
19-12-2009, 15:50
колега освен 145-цата 3.0 в6.брат ми има и 155 като твоята но двулитрова.за неиния клас тои я има за много куца ама като знам как варви сьм сигорна че ще те разпука здраво с твоята.а ти трагна да се слагаш каде каде в турбо класове плюс това и с газово фобос(едно от наи проблемните; при нас гаста е готвене и за отопление

Memento
19-12-2009, 15:52
какво залагаш ???:)
нема как да мериш турбо и атмосферка , просто турбото бие ;)
напролет съм на страрта , дори и срещу най най бързите дизели във този форум
включително и срещу този УЖ 12 секунден дизел който не познава времената между 300 и 400 метра

Колега не е така не подценявай в-тек системата.В темата на крис за варненските гонки мисля,че се споменаваше за 1 сивик в-тек,който шамари фиат купе турбо...така,че не винаги турбината бие атмосферката.А пък да не споменавам бмв и още куп автомобили,които с атмосферен двигател 500 коня бият 500 коня турбо бегачки така,че има 2 страни на медала :).

WhitePower
19-12-2009, 16:08
Не подценявам в-тека но да е поне 2 литра.
но 1.6 колкото и да е напилен, разпилен без турбина ли е , не става
уважава в-тека за тва че много лесно се турбилира и носи на надув
но остане ли си атмосферен не става
за тези със задно и 4Х4 е друга пира и ги остави там те да си се оправят

acko88
19-12-2009, 16:15
Не подценявам в-тека но да е поне 2 литра.
но 1.6 колкото и да е напилен, разпилен без турбина ли е , не става
уважава в-тека за тва че много лесно се турбилира и носи на надув
но остане ли си атмосферен не става
за тези със задно и 4Х4 е друга пира и ги остави там те да си се оправят

А ако си представим стоково пунто ГТ и стоков сивик 1.6 163кс. :Yeeeehaaa:

Bobi_33
19-12-2009, 16:28
А пък да не споменавам бмв и още куп автомобили,които с атмосферен двигател 500 коня бият 500 коня турбо бегачки така,че има 2 страни на медала :).

Това БМВ е от кой модел? Сещам се за турбомотора на Нисан ГТР и ми се струва, че там БМВ-то губи.
Всичко е много относително, ако една кола губи на драг от друга, то на писта може да спечели с много. И оттам понятието бърза силно се размива.

toki4a
19-12-2009, 16:35
[QUOTE=Desi323;610858]колега освен 145-цата 3.0 в6.брат ми има и 155 като твоята но двулитрова.за неиния клас тои я има за много куца ама като знам как варви сьм сигорна че ще те разпука здраво с твоята.а ти трагна да се слагаш каде каде в турбо

hristiqn
19-12-2009, 17:01
За по превъзбудените гледайте малко времена :
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=95&t=128090
Ето олекотена кола 4х4 с каква терминална минава на 400м при време 11/423
Милен Акалски Drag Power Ауди 80 черен - 11,423/ 171,29/ 1,789 продължава
Ето една силна кола с предно -
Венцислав Райчинов Голф 3 черен - 13,825/ 178,62/ 2,324
Това е на пистата в Сливен . Пак повтарям за хората предлагащи 'гонки' при желание на пролет може да си замерят колите и тогава пак да си говорим ;)

me4o4ko
19-12-2009, 17:06
Ни хубаво си пишем, ма Радо с бързия дизел (който според дадените от него данни е най-бързата Алфа въобще в БГ ) изчезна от 2-3 дни тук в тая тема. Направи хубавия скандал и изчезна, пък после други отнесоха наказания. Надявам се е отишъл да замери колата наново, заова липсва.

А,що си мислиш,че е изчезнал?
Видях го,беше затрупан от работа - търсят го хората....
Не се чуди какво да прави и да "чатка" клаватурата във форума....Ти що не работиш...? :waving:

Bobi_33
19-12-2009, 18:05
А,що си мислиш,че е изчезнал?
Видях го,беше затрупан от работа - търсят го хората....
Не се чуди какво да прави и да "чатка" клаватурата във форума....Ти що не работиш...? :waving:

Ти да не си му пресаташе? Въпроса, както е редно да се сетиш не е към теб. Просто си спамиш май. Що се отнася до "чаткане" по клавиатурата, по-добрият си ти. Нещо конкретно по темата имаш ли да напишеш или не ти стигат познанията за повече? замисли се, на отговор не държа.

me4o4ko
19-12-2009, 19:50
Ти да не си му пресаташе?

Ами да,защо се учудваш?
Питай!Какво те интересува по колата на Радо?
Компетенциите си не бих ги споделил с теб....:Tease:

Bobi_33
19-12-2009, 20:52
Колега me4o4ko , ни усещаш ли, че на никого не му се четат мненията ти, освен на теб самия?

Rado145QV
20-12-2009, 00:31
Бобо на никого няма да откаже гонка, стига да е малко по-сухо времето. 145-цата къде се намира?

Ни хубаво си пишем, ма Радо с бързия дизел (който според дадените от него данни е най-бързата Алфа въобще в БГ ) изчезна от 2-3 дни тук в тая тема. Направи хубавия скандал и изчезна, пък после други отнесоха наказания. Надявам се е отишъл да замери колата наново, заова липсва.колега ще спомена някои от победите си после си правете изводи.и някои виждал ли е скоро какво има под капака на моята 145жтд.бил сам фиат купе 2.0 16 турбо с доста подобрения и чип от тони.няколко голфа и аудита 1.8 турбо,корадо г60,фиат марея 2.0 20 турбо(на феста)няколко рена и опели 2.0 16 атмосферки,фабиа 1.9 тди vrs,дедра 2.0 8 турбо,и доста други по слаби коли. не казвам че моита алфа е самолет но си върви прилично на 400м на максимална не е много добре.що се отнася до времето на 400м с новият съединител и кутия е около 180 но скоро ще направя точни замервания и клипчета и ще ги постна. с старата кутия от браво 1.9 75к.с по километраж наистена беше 195 чак аз се учудих. не искам спорове а гонки,които е дошъл не сам върнал никои падам бия няма значение за спорта.

---------- Post added at 00:31 ---------- Previous post was at 00:29 ----------


а не искате ли пьрво да пробваме на бобо жтв-то 3.2 в6. 24в. срещу 145. 3.0 в6.12в ще баде горе долу равностоино.като 145-цата не е мерена колко дава на 400м.аз ще се пробвам с падналия:screwy:

Bobo
20-12-2009, 00:33
колега ще спомена някои от победите си после си правете изводи.и някои виждал ли е скоро какво има под капака на моята 145жтд.бил сам фиат купе 2.0 16 турбо с доста подобрения и чип от тони.няколко голфа и аудита 1.8 турбо,корадо г60,фиат марея 2.0 20 турбо(на феста)няколко рена и опели 2.0 16 атмосферки,фабиа 1.9 тди vrs,дедра 2.0 8 турбо,и доста други по слаби коли. не казвам че моита алфа е самолет но си върви прилично на 400м на максимална не е много добре.що се отнася до времето на 400м с новият съединител и кутия е около 180 но скоро ще направя точни замервания и клипчета и ще ги постна. с старата кутия от браво 1.9 75к.с по километраж наистена беше 195 чак аз се учудих. не искам спорове а гонки,които е дошъл не сам върнал никои падам бия няма значение за спорта.

---------- Post added at 00:31 ---------- Previous post was at 00:29 ----------

аз ще се пробвам с падналия:screwy:

Аве ясно че гонка ще има ;) Мен ми е интересно м/у двете ви 145ци коя е по бързата дизела или бензина ?

ne0
20-12-2009, 00:40
Радо поредактирай си поста щото не е много ясен.

Значи мойто браво СТОК (само филтър и чип БОБО) на божура е давало 15.6 сек с 144км/ч терминална което си беше повече от перфектно. Като се тръгваше от втора ;).
Говорим за 105 коньово ЖТД с малката кутия.

Сметни сега какво са 180 или 190 км/ч терминална.

Не пиши глупости защото много от четящите тук са прекарали с дни на Божура и са им ясни времената.

Ок върви ти колата, но спокойно с изхвърлянията.

До другите колеги. Точно па в Бургас има един ЦРХ 160 коньов дето дава ниски 14-ки сток. Не си играйте с хондите.

hristiqn
20-12-2009, 00:54
Ок върви ти колата, но спокойно с изхвърлянията.

До другите колеги. Точно па в Бургас има един ЦРХ 160 коньов дето дава ниски 14-ки сток. Не си играйте с хондите.[/QUOTE]

Времена на 400 метра пуснах на прената страница и на коли 4х4 и на коли с предно ама коментари нямаше защо ли .... Ако две коли имат примерно като време ниски 12-ки , а едната е с предно, което предразполага по-слабо време на 60 фута ще има по-голяма терминална скорост от кола даваща същото време , но с 4х4 предаване . Ето и официалните рекорди на коли с предно предаване :
Клас "FWD"


1.Фиат Пунто(Рошауди)......................12.159 сек. (19.04.2008г.)
2. Опел Астра2.0 турбо(В6714)(TST-Racing).................12.514 сек. (19.04.2008г.)
3. Фолксваген Корадо 1.8 турбо(Rocket MotorSport)......12.520 / 198.14 / 2.155 (07.09.2008г.)
4. Сеат Ибиза (Madness Motorsport)(РВ3227)................13.177 сек. (25.05.2008г.)
5. Опел Астра(Оранжева-Симеон)...............................13.38 сек. (29.10.2005г.)
6. Фолксваген Голф 1 (Drag Power).............................13.446 сек. (19.04.2008г.)
7. Сеат Ибиза (РВ3332).......................................... ....13.710 сек. (22.04.2007г.)
8. Опел Астра (Русе)............................................ ....13.713 сек. (09.09.2006г.)
9. Фолксваген Поло (Rocket MotorSport)......................13.743 сек. (07.07.2006г.)
10. Сеат Ибиза (Madness Motorsport)(СН5151)...............13.746 сек. (24.05.2008г.)
11. Шкода Октавия (Madness Motorsport).....................13.89 сек. (08.09.2006г.)
12. Фолксваген Голф 3 (С5427)...................................13.962 сек. (25.05.2008г.)
Астрата на тст рацинг примерно беше над 500 к.с на мотора .

Rado145QV
20-12-2009, 01:09
Аве ясно че гонка ще има ;) Мен ми е интересно м/у двете ви 145ци коя е по бързата дизела или бензина ?
бобо и на мен ми е чудно още не сме ги мерили защото времето е кофти но при първа възможност ще ги наредим и ще качим клпчето

---------- Post added at 01:06 ---------- Previous post was at 00:56 ----------


Радо поредактирай си поста щото не е много ясен.

Значи мойто браво СТОК (само филтър и чип БОБО) на божура е давало 15.6 сек с 144км/ч терминална което си беше повече от перфектно. Като се тръгваше от втора ;).
Говорим за 105 коньово ЖТД с малката кутия.

Сметни сега какво са 180 или 190 км/ч терминална.

Не пиши глупости защото много от четящите тук са прекарали с дни на Божура и са им ясни времената.

Ок върви ти колата, но спокойно с изхвърлянията.

До другите колеги. Точно па в Бургас има един ЦРХ 160 коньов дето дава ниски 14-ки сток. Не си играйте с хондите.нено пак ще повторя виждал ли е някои от 5-6 дни какво има под капака на моята 145,ще останеш много учуден,бях те питал за една гарнитура лятото сам се сещаи.скоро ще има и дино графика само да се оправи шибаното време.тогава ще разбереш защо сам писал тези ,спорд теб,глупости

---------- Post added at 01:09 ---------- Previous post was at 01:06 ----------


Радо поредактирай си поста щото не е много ясен.

Значи мойто браво СТОК (само филтър и чип БОБО) на божура е давало 15.6 сек с 144км/ч терминална което си беше повече от перфектно. Като се тръгваше от втора ;).
Говорим за 105 коньово ЖТД с малката кутия.

Сметни сега какво са 180 или 190 км/ч терминална.

Не пиши глупости защото много от четящите тук са прекарали с дни на Божура и са им ясни времената.

Ок върви ти колата, но спокойно с изхвърлянията.

До другите колеги. Точно па в Бургас има един ЦРХ 160 коньов дето дава ниски 14-ки сток. Не си играйте с хондите.а дето дригата беше писал че някакав дизел ще глътне моята турбина и ще пита за още. голямо гълтане ще падне:screwy:

kocta
20-12-2009, 01:20
Е какви са ти АР-овите числа де :):respect:

abart_
20-12-2009, 01:23
бобо и на мен ми е чудно още не сме ги мерили защото времето е кофти но при първа възможност ще ги наредим и ще качим клпчето

---------- Post added at 01:06 ---------- Previous post was at 00:56 ----------

нено пак ще повторя виждал ли е някои от 5-6 дни какво има под капака на моята 145,ще останеш много учуден......

Аз идвах днес ама така и не ми отвори капака да видя к'во има :devil: А само ти гледа под моя капак :bouncing_smiley:
и като ги нареждате 145-ците се обаждай . верно СТОК съм и далече от тия времена ,ама ей така за спорта,да видим разликите :)
п.п кога си мерил с жълото Купе,а си мълчиш :)

Memento
20-12-2009, 01:31
До другите колеги. Точно па в Бургас има един ЦРХ 160 коньов дето дава ниски 14-ки сток. Не си играйте с хондите.
Това се опитвам да обясня на white power.
А към колегата с времена и пунтото,което е на 1-во място-гледам,че цитираш нео за реха и предполагам с таблицата,която си извадил искаш да покажеш,че пунтота-та са най бързите коли с предно.Това пунто,което дава 12-ки е доста далече от това на white power,ако искаш мога да ти пусна 2-3 клипа на хонди сивик турбо даващи 10-ки.Ако се поразтърся може и по бързи да ти пусна.То е ясно,че италианките са ни бързи:clap::clap:обаче,с оризовите чиний нема справяне :)

П.С ето 1 клипче за 1.6 в-тек двигател с турбо :) вс пунто гт турбо http://vbox7.com/play:446feb8e

А към колегата Rado айде сподели най накрая кво има под този капак,че и на мен ми стана супер интересно.

Bobo
20-12-2009, 02:55
а дето дригата беше писал че някакав дизел ще глътне моята турбина и ще пита за още. голямо гълтане ще падне:screwy:

Хахаа и как разбра като даже незнаеш за кой става въпрос и да гарантирам ти че дори и торнадо да имаш под капака дизела ше те глътне ;) И знаеш ли кво или спри да повтаряш кво имаш под капака щото според мен ще се смея много или просто го покажи ;)

---------- Post added at 00:55 ---------- Previous post was at 00:52 ----------




Времена на 400 метра пуснах на прената страница и на коли 4х4 и на коли с предно ама коментари нямаше защо ли .... Ако две коли имат примерно като време ниски 12-ки , а едната е с предно, което предразполага по-слабо време на 60 фута ще има по-голяма терминална скорост от кола даваща същото време , но с 4х4 предаване . Ето и официалните рекорди на коли с предно предаване :
Клас "FWD"


1.Фиат Пунто(Рошауди)......................12.159 сек. (19.04.2008г.)
2. Опел Астра2.0 турбо(В6714)(TST-Racing).................12.514 сек. (19.04.2008г.)
3. Фолксваген Корадо 1.8 турбо(Rocket MotorSport)......12.520 / 198.14 / 2.155 (07.09.2008г.)
4. Сеат Ибиза (Madness Motorsport)(РВ3227)................13.177 сек. (25.05.2008г.)
5. Опел Астра(Оранжева-Симеон)...............................13.38 сек. (29.10.2005г.)
6. Фолксваген Голф 1 (Drag Power).............................13.446 сек. (19.04.2008г.)
7. Сеат Ибиза (РВ3332).......................................... ....13.710 сек. (22.04.2007г.)
8. Опел Астра (Русе)............................................ ....13.713 сек. (09.09.2006г.)
9. Фолксваген Поло (Rocket MotorSport)......................13.743 сек. (07.07.2006г.)
10. Сеат Ибиза (Madness Motorsport)(СН5151)...............13.746 сек. (24.05.2008г.)
11. Шкода Октавия (Madness Motorsport).....................13.89 сек. (08.09.2006г.)
12. Фолксваген Голф 3 (С5427)...................................13.962 сек. (25.05.2008г.)
Астрата на тст рацинг примерно беше над 500 к.с на мотора .

Напълно съгласен с колегата само незнам защо не ми е сложено най-доброто време което беше 13.681 ми некво си 13.713 :crazy:

hondoman
20-12-2009, 10:09
Добре е паднала е границата под 14 секунди на 400м евала догодина може и да падне и под 12-ките :)

hristiqn
20-12-2009, 10:48
Това се опитвам да обясня на white power.
А към колегата с времена и пунтото,което е на 1-во място-гледам,че цитираш нео за реха и предполагам с таблицата,която си извадил искаш да покажеш,че пунтота-та са най бързите коли с предно.Това пунто,което дава 12-ки е доста далече от това на white power,ако искаш мога да ти пусна 2-3 клипа на хонди сивик турбо даващи 10-ки.Ако се поразтърся може и по бързи да ти пусна.То е ясно,че италианките са ни бързи:clap::clap:обаче,с оризовите чиний нема справяне :)

П.С ето 1 клипче за 1.6 в-тек двигател с турбо :) вс пунто гт турбо http://vbox7.com/play:446feb8e

А към колегата Rado айде сподели най накрая кво има под този капак,че и на мен ми стана супер интересно.

Ама как реши че искам да сравнявам пунтото на колегата с това на рошауди ? Говорим си за времена на коли с предно на 400 м в Бг.

radoslavp
20-12-2009, 10:57
Абе Радо ... понеж си адаш, кажи аджаба ква е тая гарнитура дето слагаш та да те изкара на 195 терминална на тоя убит дизел? То да почваме гарнитури да слагаме, цела далавера си е, Бобо брат да ми слоиш една такава искам и аз така. :comphits:
Навънка 270 коня Брери със 75 hp diesel нитро шотове немогат да дадат твоите скорости, явно и цилиндри нещо машина на времето си добавял, сподели на всички ни е любопитно ... честно нищо че бая народ се посмя.

ne0
20-12-2009, 12:01
Напълно съгласен с колегата само незнам защо не ми е сложено най-доброто време което беше 13.681 ми некво си 13.713 :crazy:

щото га хвъргаше нитро от старта апаратурата била фалшива и Гого не ги води официални. Но ги има некъде из форумите.

hristiqn
20-12-2009, 12:04
щото га хвъргаше нитро от старта апаратурата била фалшива и Гого не ги води официални. Но ги има некъде из форумите.

Да това са официалните времена от Сливен и София :whistle:

Mitko_155
20-12-2009, 12:11
Aбе колеги тия клипчета може да си ги пускаме до утре. Сега може да пускам и аз клипове ,на който Фиати бият хонди и т.н. А колегата memento , да го питам ,като са такива "резачки на глави" оризовите чинии защо не излязат в някой световен рали или пистов шампионат,където има регламент и да се докажат като такива, а италиянците отдавна и моногократно са се справяли с японки и всякакви други марки по световните шампионати.

ne0
20-12-2009, 12:16
хубо ма Радко що не споделиш какво има под капака. Честно не си спомням нищо за гарнитурата. Може би 16 клапана? Дай да видим снимка ала бала. Щото така всеки може да спами форума и да получи банан.

Ето аз имам може би стари снимки и на двете коли от лятото. Дай по нови. И тема имате ами попълнете я.

36115
36116
36117
36118
36119

ne0
20-12-2009, 12:18
Aбе колеги тия клипчета може да си ги пускаме до утре. Сега може да пускам и аз клипове ,на който Фиати бият хонди и т.н. А колегата memento , да го питам ,като са такива "резачки на глави" оризовите чинии защо не излязат в някой световен рали или пистов шампионат,където има регламент и да се докажат като такива, а италиянците отдавна и моногократно са се справяли с японки и всякакви други марки по световните шампионати.

стига с тези спорове. Японските коли има голяма традиция в моторспорта. Споровете на тази тема са излишни. Само да вметна че най-мощният мотор в ерата на ТУРБО и на 3.0 атмосферни е хонда. Това е технически доказано. От там са шаси ... отбор пилоти... но това е друга тема. ТОЧКА ПО НЕЯ.

Mitko_155
20-12-2009, 12:32
Mи като са толко силни защо караш скапаните италианки.
П.С: А те италианците немат хич традиции в спорта а....така ли?

hristiqn
20-12-2009, 12:41
Mи като са толко силни защо караш скапаните италианки.
П.С: А те италианците немат хич традиции в спорта а....така ли?

Ти сега нямаш ли си друга работа ? Без спорове на тема марки и постижения ;)

Mitko_155
20-12-2009, 13:04
Ти сега нямаш ли си друга работа ? Без спорове на тема марки и постижения ;)

Да прав си то с японците за спортни постижения няма какво да се спори, защото ако тръгнем да ги сравняваме с италиянците ,няма да има смисъл.:roll:

hristiqn
20-12-2009, 13:41
Да използвам лудата тема и който може да даде по един глас за анкетата ми в перформанса
http://www.performance-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4059

S_G_M
20-12-2009, 14:53
Оп , извинявяй . Мойте снимки са май доста по старички от твойте... е какво да се прави ... :guns: А като има толкова знаещи относно двете коли , нека споделят инфо с останалите. И грозното пате стана красив и силен лебед . Браво Георги.

hondoman
20-12-2009, 14:55
Да прав си то с японците за спортни постижения няма какво да се спори, защото ако тръгнем да ги сравняваме с италиянците ,няма да има смисъл.:roll:Батка защо се нахвърляш срещу японските коли трябва да се спазва добрия тон аз много уважавам италианските коли, даже мислех да си купувам преди време 166-ца, но с такива изказвания навличаш форума на война с японската секта, от мен няма да имате проблем но други мои колеги мога да се влкючат, а с теб ако си навит може да си направим един старт да видим дали нищо не става от япоснките коли ;)

Доко
20-12-2009, 15:19
Батка защо се нахвърляш срещу японските коли ,
а с теб ако си навит може да си направим един старт да видим дали нищо не става от япоснките коли ;)

Ааа , аз ги уважавам японците, дали ще видя Алфа на такава гонка ? Не с к'во да е , ами с Хаябуса :wow: http://www.webpark.ru/comment/55968

Rado145QV
20-12-2009, 16:05
Абе Радо ... понеж си адаш, кажи аджаба ква е тая гарнитура дето слагаш та да те изкара на 195 терминална на тоя убит дизел? То да почваме гарнитури да слагаме, цела далавера си е, Бобо брат да ми слоиш една такава искам и аз така. :comphits:
Навънка 270 коня Брери със 75 hp diesel нитро шотове немогат да дадат твоите скорости, явно и цилиндри нещо машина на времето си добавял, сподели на всички ни е любопитно ... честно нищо че бая народ се посмя.1.9 16v JTDm:mrgreen:

Васил Петров
20-12-2009, 16:16
И аз амам една снимка която ми напълни душата от все сърце.Поздрав за работата на Радо и компания. :Lkingsmiley:

Rado145QV
20-12-2009, 16:35
Аз идвах днес ама така и не ми отвори капака да видя к'во има :devil: А само ти гледа под моя капак :bouncing_smiley:
и като ги нареждате 145-ците се обаждай . верно СТОК съм и далече от тия времена ,ама ей така за спорта,да видим разликите :)
п.п кога си мерил с жълото Купе,а си мълчиш :)
с жълтото купе се наредихме няколко пъти и го убих от бои 4-5 коли на 400м на високите ме застига

---------- Post added at 16:35 ---------- Previous post was at 16:26 ----------


И аз амам една снимка която ми напълни душата от все сърце.Поздрав за работата на Радо и компания. :Lkingsmiley:
колега това е стара снимка на 145та сега да я видиш мотора е след пълен основен ремонт всичко е полирано сменихме валовете сложихме раздвижни шаиби колата е готова от всякъде,и е ремапната от наи добрите кирето и петко разбира се,скоро ще пуснем снимки на 2те 145ци

Bobi_33
20-12-2009, 16:42
Сменихме валовете сложихме раздвижни шаиби колата е готова от всякъде

А за какво са ви раздвижни ангранажни колела, като мотора е с 1 вал на глава?

Васил Петров
20-12-2009, 16:43
значи ще чакам снимки и е ясно от кой е ремапа :Lkingsmiley: . Поздрави.

hristiqn
20-12-2009, 17:00
И аз амам една снимка която ми напълни душата от все сърце.Поздрав за работата на Радо и компания. :Lkingsmiley:

Разпънката е интересна има ли ефект спрямо нормална ?

Bobi_33
20-12-2009, 17:06
Разпънката е интересна има ли ефект спрямо нормална ?

Бе тия надлъжните по рога ми мязат на 33-кови:gruebel:

Васил Петров
20-12-2009, 17:07
Разпънката е интересна има ли ефект спрямо нормална ?

незнам това радко трябва да ти каже

Memento
20-12-2009, 17:08
и е ремапната от наи добрите кирето и петко разбира се,скоро ще пуснем снимки на 2те 145ци


значи ще чакам снимки и е ясно от кой е ремапа :Lkingsmiley: . Поздрави.
Киро и Петко ли са най добрите чип тунери?

Васил Петров
20-12-2009, 17:10
всеки си има свое мнение :whistle:

hondoman
20-12-2009, 17:22
Киро и Петко ли са най добрите чип тунери?Aз съм чувал от мой приятел, че има един момък на има Ники който има брат Дидо ако не се лъжа, били едни от добрите чипаджии ;)

hristiqn
20-12-2009, 18:06
Е те такива аудита в Бг имаме много :thumbup:
http://vbox7.com/play:8a7558c2

Gosheto30v6
20-12-2009, 22:04
незнам това радко трябва да ти кажене колега разпънката е мое творение и има ефект.този мотор няма удържане направо купето се огъва.а с тези 3 разпънки е много добре.доволен съм много от колата,когато се затопли времето започвам да я правя 4х4 всичко съм подготвил

Bobo
20-12-2009, 23:56
Малии с тия мапери мога да дойда да ви лупам и с 164-ката :gayfight:

голямата риба
21-12-2009, 00:13
не колега разпънката е мое творение и има ефект.този мотор няма удържане направо купето се огъва.а с тези 3 разпънки е много добре.доволен съм много от колата,когато се затопли времето започвам да я правя 4х4 всичко съм подготвил
колега без да обиждам някого
но този мотор може да се сложи в това купе доста по културно
от там ти идват и проблемите

WhitePower
21-12-2009, 10:43
само да питам ти сликове на 145 имаш ли и щпер на дифа и нитрати и пластмасови стъкла и олекотена до неусзанваемост ??? маи не
1.9 , без кована карантия ако ще и турбина от танк да му сложите все тая

на мене ми се усуква куето от зор и при ускорени ми духа от дясната врата - при тебе така лие ??

аре напролет съм на линия

Memento
21-12-2009, 10:50
White имаш ли някакви времена от писта на това пунто,ако не на писто поне по г-тек?

WhitePower
21-12-2009, 11:41
White имаш ли някакви времена от писта на това пунто,ако не на писто поне по г-тек?
за какво са ми времена ;)

Rado145QV
21-12-2009, 21:44
Малии с тия мапери мога да дойда да ви лупам и с 164-ката :gayfight:
с тая куцата 164ка дето след чипа върви по малко от стандартна направо ще те обикалям.вие не правите нищо друго освен да нареждате хората в този форум.аиде чао можете да ме баннете и мен та да ме няма тук да не ви чета глупостите колко сте велики и какви интриганти сте(нено) аиде със здраве

Bobo
21-12-2009, 23:37
с тая куцата 164ка дето след чипа върви по малко от стандартна направо ще те обикалям.вие не правите нищо друго освен да нареждате хората в този форум.аиде чао можете да ме баннете и мен та да ме няма тук да не ви чета глупостите колко сте велики и какви интриганти сте(нено) аиде със здраве

Хахаха тя няма чип бе пак ти е гршна информацията :hehe: :waving:

BillyBoy`
22-12-2009, 06:45
с тая куцата 164ка дето след чипа върви по малко от стандартна направо ще те обикалям.вие не правите нищо друго освен да нареждате хората в този форум.аиде чао можете да ме баннете и мен та да ме няма тук да не ви чета глупостите колко сте велики и какви интриганти сте(нено) аиде със здравеМи ти до тука нищо не каза освен знаете ли какво имам под капака и колко ми е голяма турбината примерно, голяма голяма колко да е голяма ?Да не си слжил случаино турбина от Дизелов локомотив серия 07,ми първо се изхвъляш със разни скорости от 195 на 400м итн. ми просто Бобо и другите колеги искат да покажеш как си ги достигнал тия 195км на базата на какво,после се заяждали итн...хаиде деиствие интересно ми е както на мен така и на много други потребители на форума:)пък може и наистина да си създал наи бързата дизелова алфа на света 1.9ЖТД.

ne0
22-12-2009, 09:43
с тая куцата 164ка дето след чипа върви по малко от стандартна направо ще те обикалям.вие не правите нищо друго освен да нареждате хората в този форум.аиде чао можете да ме баннете и мен та да ме няма тук да не ви чета глупостите колко сте велики и какви интриганти сте(нено) аиде със здраве

мерси, жив и здрав!

Да е жив и здрав и твоя гуро че ако го няма него да вървим след него да РЕ-РЕ-мапва Бобо колите ще умрем от глад ;)

Стига с тези ученически приказки за интриги. Пишеш тука разни глупости, ами нямате ли у вашия сервиз фотоапарат или телефони с камера. Снимайте, пишете какво как колко защо. Дайте инфо за проекта. Какво очакваш като се изхвърлиш като.... на пясък. Намесваш се в спорове за чип тунери и т.н. като главата ти от тези неща не увира. Остави Петко да спори с Бобо а не ти да се навираш между шамарите. Много ще ми е интересно. От твоите постове вече не се знае кои са твои и кои са ти продиктувани. Стига. Споко. Въртете си бизнеса там и това е.
А ти се стегни и напиши нещо за колите. Ти брат ти или който и да е.

WhitePower
22-12-2009, 10:47
ее що изчезна бе таман исках малко със дизелите да се посъстезавам щото бързи бензини не останаха малко са кът а и вече се броим на пръстите на едната ръка
нищо де пази колата до напролет че ще доказваме тези 12 на асфалта а не виртуално

1912
22-12-2009, 11:46
:on_da_beach:
дизелите нападнаха превземат ни хехеххе
без майтап италфест 2006 го спечели дизел
1ия трак дей2009ако не се лъжа пак май дизел даде некво 1 време ,,,,

S_G_M
22-12-2009, 12:14
Предразсъдъците са лошо нещо . Понякога и фактите трябва да говорят.

RoMAN
22-12-2009, 12:19
:on_da_beach:
дизелите нападнаха превземат ни хехеххе
без майтап италфест 2006 го спечели дизел
1ия трак дей2009ако не се лъжа пак май дизел даде некво 1 време ,,,,

Mи то и сега на Италфест 2009 в майсторското шофиране пак спечели дизел. И то точно този с който се заяждат всички в момента.

BillyBoy`
22-12-2009, 14:16
Ми 2008 год на лесново го спечели 1912 със атмосферен мотор ама супер мега бързите дизели супер вървящите не ги помня и на маисторското пак Нено маи наи добре караше.

1912
22-12-2009, 14:57
италфест2004-?
италфест2005 не помня ко стана..май бобо 145 (майсторско)
италфест2006-фиат гранде пунто дизел даже май остана на второ място а победител беше уно турбо(ако не се беше завъртяло типото)(италянско)на драга пак бензин спечели
италфест2007-спринта и ланча интеграле(драг)
италфест2008 фиат типо аз и 145 турбо (драг)
1 трак ден май..145 нено и 156дизел (тайм атак)
италфест 2009 ?

Rado145QV
22-12-2009, 16:34
ее що изчезна бе таман исках малко със дизелите да се посъстезавам щото бързи бензини не останаха малко са кът а и вече се броим на пръстите на едната ръка
нищо де пази колата до напролет че ще доказваме тези 12 на асфалта а не виртуалноти защо не спреш да си навираш гагата където не ти е работа твоито пунто ли е наи бързото само да ми паднеш така ще дишаш сажди че въздушният ти филтър ще се запуши,същият си като онея великите екстремисти дето рушат колите на хората.

---------- Post added at 16:28 ---------- Previous post was at 16:22 ----------


мерси, жив и здрав!

Да е жив и здрав и твоя гуро че ако го няма него да вървим след него да РЕ-РЕ-мапва Бобо колите ще умрем от глад ;)

Стига с тези ученически приказки за интриги. Пишеш тука разни глупости, ами нямате ли у вашия сервиз фотоапарат или телефони с камера. Снимайте, пишете какво как колко защо. Дайте инфо за проекта. Какво очакваш като се изхвърлиш като.... на пясък. Намесваш се в спорове за чип тунери и т.н. като главата ти от тези неща не увира. Остави Петко да спори с Бобо а не ти да се навираш между шамарите. Много ще ми е интересно. От твоите постове вече не се знае кои са твои и кои са ти продиктувани. Стига. Споко. Въртете си бизнеса там и това е.
А ти се стегни и напиши нещо за колите. Ти брат ти или който и да е.вие се научете да правите чипове щото точно пред мен и то не един път други хора са оправяли вашите ремапи.

---------- Post added at 16:34 ---------- Previous post was at 16:28 ----------


италфест2004-?
италфест2005 не помня ко стана..май бобо 145 (майсторско)
италфест2006-фиат гранде пунто дизел даже май остана на второ място а победител беше уно турбо(ако не се беше завъртяло типото)(италянско)на драга пак бензин спечели
италфест2007-спринта и ланча интеграле(драг)
италфест2008 фиат типо аз и 145 турбо (драг)
1 трак ден май..145 нено и 156дизел (тайм атак)
италфест 2009 ?колега 2009 спечелих аз с печка невървяща.

Bodom
22-12-2009, 17:42
Радо, според мен интригантът в тази тема си точно ти!
И ще се аргументирам!

Да проследим как се развива темата откъм твоите постове:
1. Пускаш мухата:



Смятай че сме ги подминали Вече е тествано
кире прав беше че ще минат 200кс,колата е някакав ужас варви адски 400м=195км, които не вярва да застава на линията.

2. Тук косвено се разбира, че става дума за 1.9 8клапана JTD, като по-нататък твърдиш вече друго за двигателя си!



Искаш да кажеш , че минава на 400 м с терминална скорост 195 км/ч така ли ? Това по г-тек ли е ? И какво и е времето за 400м ?
колега ако искаш да се пробваме ти поне си наблизо мога да отскоча,1,9 8клапана турбодизел с 2.0 16 турбо бензин,ще е доста интересно.Готов сам да се пробваме.само кажи и идвам

3. Поддържаш спрора. Тука няма да цитирам всичките ти мнения.

4. Това незнам как да го категоризирам:

ще останете много учудени когато видете какво има под капака

5. От този ти пост научаваме, че въпросната терминална скорост от 195км/ч на 400м е измерена по скоростомер със скоростна кутия от браво 1.9 75к.с.

....що се отнася до времето на 400м с новият съединител и кутия е около 180 но скоро ще направя точни замервания и клипчета и ще ги постна. с старата кутия от браво 1.9 75к.с по километраж наистена беше 195 чак аз се учудих....

6. И най-накрая казваш какво има под капака на колата ти. Което съвсем не е 1.9 8клапанов JTD...

1.9 16v JTDm

А сега ми кажи това не е ли интригантство от твоя страна?! Интрига породила 12 страници с мнения за една седмица!

Пожелавам ви приятни спорове...:waving:

WhitePower
22-12-2009, 18:16
ти защо не спреш да си навираш гагата където не ти е работа твоито пунто ли е наи бързото само да ми паднеш така ще дишаш сажди че въздушният ти филтър ще се запуши,същият си като онея великите екстремисти дето рушат колите на хората.

---------- Post added at 16:28 ---------- Previous post was at 16:22 ----------



---------- Post added at 16:34 ---------- Previous post was at 16:28 ----------

колега 2009 спечелих аз с печка невървяща.


Чакам със нетърпение ;))) напролед ще видим кой кого подготвяй се , да не останеш учуден ;)) от резултата

sti6o
22-12-2009, 19:22
Тука и дете на 5 години щеше да разбере кой е господин самозванко. Лошото е че много от хората във форума биха се замисли тъй като момчетат от екстрийм нямат време да споделят за всеки един проект. През сервиза минават над 1000 коли годишно. Като човек който следи нещата в Екстрийм спокойно мога да заявя че друг сервиз за италиански коли в който да са се направили толкова конверсии, турбо коли, атмосферни, мотори от едни в други коли и каквото може човек да си представи в България няма. За способностите на Бобо е безмислено да се говори, ако иска някой спокойно може да ги оспори. Бобо отговаря на всички. Тука някой иска да си направи реклама на чужд гръб с детски интриги.

drigata
22-12-2009, 21:49
Ако темата продължи в същият дух ще я заключа.А от днес нататък,ако някой дръзне да наруши правилата на форума,няма да предопреждавам ,а ще наказвам.

75 turbodelta
22-12-2009, 22:03
еи даите насам някоя бърза талянка да я очеша на дрифт и пушене на гуми ве :devil:

Ma7e4k0
22-12-2009, 22:33
Колега не е така не подценявай в-тек системата.В темата на крис за варненските гонки мисля,че се споменаваше за 1 сивик в-тек,който шамари фиат купе турбо...така,че не винаги турбината бие атмосферката.А пък да не споменавам бмв и още куп автомобили,които с атмосферен двигател 500 коня бият 500 коня турбо бегачки така,че има 2 страни на медала :).

Сравненията не се ли правят по кубици а не по коне? Щото инак някак си не е честно примерно 3.2 вс 1.4...

WhitePower
23-12-2009, 12:49
Сравненията не се ли правят по кубици а не по коне? Щото инак някак си не е честно примерно 3.2 вс 1.4...

що да не е чесно
единия е атмосферен , другия е със принудително пълнене , , нищо че е толкова голяма разликата
а и 1.4 тежи 1000 кила а 3.2 ( на ГТВ-то І тежи 1400-1500) и от тука пак идва разликата

kocta
23-12-2009, 13:56
Стига се занимавали с глупости ,празници идват обърнете повече внимание на семейството и хората около вас! :wein:

hondoman
24-12-2009, 17:18
Да вече е почти коледа весели празници и нека се изпролети пък пробайте колите да видите коя е по бърза :thumbup:

Gosheto30v6
24-12-2009, 18:12
[QUOTE=Bobo;611699]Малии с тия мапери мога да дойда да ви лупам и с 164-ката :gayfight:[/QUOT
Ми кво чакаш,идваи,такмо ще спестя малко за новите подобрения:dance:

Gosheto30v6
24-12-2009, 19:05
колега без да обиждам някого
но този мотор може да се сложи в това купе доста по културно
от там ти идват и проблемите
Колега и аз не искам да обиждам и да поучавам никои,и на мен като и на теб нещата ми се виждаха доста по лесни, но уви повярваи ми в абсолютна заблуда си.Единственото нещо с което сьм се сьобразявал е да намеря точното място на мотора в коша понеже дьлжината на полуоските заедно с кутията отговаря на тази на т.спарка(от центьр до центьр на главина).Исках всичко да остане сток ,говоря за мотор,кутия,полуоски,главини,електроника и 4-те дискови спирачки с abs-а,както не сьжалявам че сложих и магарето от 164-ката,на трак дея се накьсаха тампоните за захващане това ми бяха проблемите, и добе че оставих мотора лежащ а не висящ в коша та поне успях да се прибера.Ще ви кача някои друг клип тия дни,само да си взема нов кабел и по подробна информация след последните промени в коша и по мотора и още нещо много важно за мен,НЕ СЬМ ПРАВИЛ КОЛАТА ЗА ДРАГ ИЛИ НЯКВИ ДРУГИ ПИСТОВИ ШАМПИОНАТИ А ЗА ЕЖЕДНЕВКА,искам просто да сверя часовника с др.алфи с подобен мотор на каде вьрвят нещата,а които иска гонка да заповяда.Аиде весела коледа и от мен

голямата риба
27-12-2009, 18:07
Колега и аз не искам да обиждам и да поучавам никои,и на мен като и на теб нещата ми се виждаха доста по лесни, но уви повярваи ми в абсолютна заблуда си.Единственото нещо с което сьм се сьобразявал е да намеря точното място на мотора в коша понеже дьлжината на полуоските заедно с кутията отговаря на тази на т.спарка(от центьр до центьр на главина).Исках всичко да остане сток ,говоря за мотор,кутия,полуоски,главини,електроника и 4-те дискови спирачки с abs-а,както не сьжалявам че сложих и магарето от 164-ката,на трак дея се накьсаха тампоните за захващане това ми бяха проблемите, и добе че оставих мотора лежащ а не висящ в коша та поне успях да се прибера.Ще ви кача някои друг клип тия дни,само да си взема нов кабел и по подробна информация след последните промени в коша и по мотора и още нещо много важно за мен,НЕ СЬМ ПРАВИЛ КОЛАТА ЗА ДРАГ ИЛИ НЯКВИ ДРУГИ ПИСТОВИ ШАМПИОНАТИ А ЗА ЕЖЕДНЕВКА,искам просто да сверя часовника с др.алфи с подобен мотор на каде вьрвят нещата,а които иска гонка да заповяда.Аиде весела коледа и от мен
дали съм в заблуда няма да коментирам-все пак съм набеден за некомпетентен

НО понеже говориш за ежедневка
с така сглобената кола, аз не бих рискувал да возя детето си примерно

WhitePower
28-12-2009, 11:43
дали съм в заблуда няма да коментирам-все пак съм набеден за некомпетентен

НО понеже говориш за ежедневка
с така сглобената кола, аз не бих рискувал да возя детето си примерно

еее не с лошо , аз малкия го возя със пунтото и като надам гас и упулва очите :)):shocked:

Bobo
28-12-2009, 13:35
еее не с лошо , аз малкия го возя със пунтото и като надам гас и упулва очите :)):shocked:

Представяш ли си ако се качи на истински бърза кола :D

thecleaner
28-12-2009, 13:38
Представяш ли си ако се качи на истински бърза кола :D

:shocked: :balloon: е тогава може да изплаши детето бре, сега детето си вика кво се пъне татко :)

Gosheto30v6
28-12-2009, 16:07
дали съм в заблуда няма да коментирам-все пак съм набеден за некомпетентен;-);-)

НО понеже говориш за ежедневка
с така сглобената кола, аз не бих рискувал да возя детето си примерно
та както вече казах ,не искам да обиждам никои и нищо лично ,ама едно ще ти кажа,каквото сьм си наумил да направя сьм го постигал.що се отнася до 145 3.0 го почнах почти на маитап, кажи ми за друг правил това в бьлг.,не че е нещо велико, не сьм се хвалил за това,така че компетентните си мнения изразяваи другаде .когат направиш нещо и постигнеш резултат от него, да сьгласен сьм изразяваи мнение,а дали сьм некомпетентен те хората които ме познават ще кажат това и пак ти казвам да не се сьрдиш ,нищо лично

tokata_pz_flex
28-12-2009, 16:34
А кога ще видим клипче от въпросната 145 - ца ? И да , той Еньо ( голямата риба ) не ги разбира италянските коли . Мисля , че е на 14 , или 15 г. и само си пише . За това е модератор , и е в форума от 100 години , щото няма какво да прави по цял ден . Той италянка не е виждал , добре , че сте ВИЕ господине , да му разясните това онова , щото ще остане в заблуда . Без лоши чувства ! Първо чети и се интересуваи , после пиши г-н ТУНЕР ! И ние сме видали бързи Алфи , но май ВИЕ се регистрирахте тук за да се похвалите с вашата :)

Gosheto30v6
28-12-2009, 17:20
напротив колега,обичах да чета и наблюдавам какво става ама започнаха да се пишат едни глупости напоследьк итова беше предимно причината да го направя,иначе вярно аз не ви познавам ивие мен сьщо.не ми се спори исках просто да обменим опит или бири или други такива раб.,ако се видим някаде итова е то.не ми се влиза в разни конфл.,нали знаеш винаги има един по добьр от теб някьде

tokata_pz_flex
28-12-2009, 17:22
Винаги !

WhitePower
28-12-2009, 19:02
Представяш ли си ако се качи на истински бърза кола :D

за сега толкова още нема вратни мускули после повече
а ти бърза кола имаш ли ;)):drool::devil::wow:

Bobo
31-12-2009, 03:26
за сега толкова още нема вратни мускули после повече
а ти бърза кола имаш ли ;)):drool::devil::wow:

Имам една дет всички разправят че е бърза пък аз си мисля че не са виждали истински бързи ;) Но пък с нея тебе ще те лупам кат маче от дирек ако имаш бърза кола давай я;)

П.С. Абе нещо времето се задържа ще взема да се обадя аз на едно жълто пунто и на едно сиво да правиме малко сверки;) Да те викам ли или си гушнал бурканите и ракията?

WhitePower
31-12-2009, 12:50
Имам една дет всички разправят че е бърза пък аз си мисля че не са виждали истински бързи ;) Но пък с нея тебе ще те лупам кат маче от дирек ако имаш бърза кола давай я;)

П.С. Абе нещо времето се задържа ще взема да се обадя аз на едно жълто пунто и на едно сиво да правиме малко сверки;) Да те викам ли или си гушнал бурканите и ракията?

аз напролет че съм я разчаркалосал малко а и гражданска не съм и плащал
пък и със тези гуми нищо не става само дрифтове и пушилка и никво ускорение стутдено е за мене

RoMAN
31-12-2009, 13:16
аз напролет че съм я разчаркалосал малко а и гражданска не съм и плащал
пък и със тези гуми нищо не става само дрифтове и пушилка и никво ускорение стутдено е за мене

Ти обаче много се хвалиш, ама като те бъзне някой за гонка и се криеш :chair:

WhitePower
31-12-2009, 15:25
Ти обаче много се хвалиш, ама като те бъзне някой за гонка и се криеш :chair:
ти па кога доиде на гонките че да изказваш мнение ????
с какво да дойда бе?, аз че ще дойда със баба алфа ще дойда ама с какво да се бягам ??
не видиш ли че съм написал че съм си зазимил колата и съм я разчаркальосал и не съм и плащал нищо
напролет , бързата кучка слепи ги ражда , зор нема толкова за една две гонки и то зимата

RoMAN
31-12-2009, 15:54
ти па кога доиде на гонките че да изказваш мнение ????
с какво да дойда бе?, аз че ще дойда със баба алфа ще дойда ама с какво да се бягам ??
не видиш ли че съм написал че съм си зазимил колата и съм я разчаркальосал и не съм и плащал нищо
напролет , бързата кучка слепи ги ражда , зор нема толкова за една две гонки и то зимата

Бе кога съм дошъл не е важно, ама като ме викнат и веднага отивам. Имам и с какво да го докажа най-вече. Ама при теб като гледам само писане има и оправдание, не го казвам за да се заяждам или нещо ама нито 1 път не съм те видял да се пуснеш с някой от форума :) А иначе си на всяка тема и се хвалиш.

WhitePower
03-01-2010, 18:08
Бе кога съм дошъл не е важно, ама като ме викнат и веднага отивам. Имам и с какво да го докажа най-вече. Ама при теб като гледам само писане има и оправдание, не го казвам за да се заяждам или нещо ама нито 1 път не съм те видял да се пуснеш с някой от форума :) А иначе си на всяка тема и се хвалиш.

:) ми нема и как да видиш щото все се събираме едни и същи и се знаем вече и кътните зъби и сме се пускали
а другите ги е шубе , питъл съм ги не веднъж , искат само да го повозя едно кръгче но никой не иска се пуска

toshi...9
04-01-2010, 22:10
момчета вчера се дарпах с една бмв 3 ка купе от наи новите 320 нафтиз 177 кончета луда работа бре много варвяло на старта ме дарпа мноо яко чак на 3 го настигам и минавам иначе от движение с 60 някаде и двамата натискаме здраво няма шанс ама иначе за 2000 дизел мотор напрво карти 177 конски сили са доста доволно

toshi...9
04-01-2010, 23:05
2.4 150 sw :)

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

bimbo ти с калибри дарпал ли си се 150 коня