PDA

View Full Version : Ледена среща a.k.a. кънки на лед



Pages : [1] 2 3 4 5 6

detelazurno
17-12-2009, 14:04
Забавления има и в судените зимни дни. Този път предложението е за кънки на лед. Добре са дошли всички, които искат да се разтоварят, изкефят и позабавляват на леда. Без значение дали ще ви е за първи път, дали сте се качвали няколко пъти или пък сте професионалисти. Нека си направим кефа. Колкото повече толкова повече!

Сезон 2012 - 2013 е открит!

За място, час и присъстващи на събитието следете темата!


Цени: Славия: вход - 5 лева; наем на кънки - 4 лева; точене на кънки - 5 лева (има и по-добри точилари)

Зимен дворец на спорта: вход - 5 лева; наем на кънки - 3 лева; гардероб - 0,50 лева; точене на кънки - от 2 до 5 лева в зависимост от точиларя и състоянието на ножа

Ариана: вход - 5 лева; наем на кънки - 4 лева; гардероб - 1 лев; инструктор за 40 мин - 8 лева (само през деня); точене на кънки - 5 лева (не го препоръчвам!)

Народен театър Иван Вазов: вход - 5 лева; наем на кънки - 4 лева;

The Mall: вход - 5 лева; наем на кънки - 4 лева; инструктор - 8 лева



Работно време:

Зимен дворец на спорта (Отворена)

Вторник - Петък:
19:30 - 21:00 ч.

Събота и неделя:
17:45 - 19:15 ч.
19:30 - 21:00 ч.

Зимен стадион "Славия" (Затворена)

Сряда и петък
18:30 - 20:00 ч.

Събота и неделя
11:30 - 13:00 ч.
17:00 - 18:30 ч.

Ледена пързалка "Ариана" (Затворена)

Всеки ден:
08:00 - 09:30
10:00 - 11:30
12:00 - 13:30
14:00 - 15:30
16:00 - 17:30
18:00 - 19:30
20:00 - 21:30
22:00 - 23:30
00:00 - 08:00
/40 минутните паузи са за почистване на леда/

Ледена пързалка пред Народен театър Иван Вазов (Затворена)

Всеки ден:
08:00 - 09:30
10:00 - 11:30
12:00 - 13:30
14:00 - 15:30
16:00 - 17:30
18:00 - 19:00
20:00 - 21:30
22:00 - 08:00
/40 минутните паузи са за почистване на леда/

The Mall (Затворена)

Всеки ден:
08:00 - 09:20
10:00 - 11:20
12:00 - 13:20
14:00 - 15:20
16:00 - 17:20
18:00 - 19:20
20:00 - 21:20
22:00 - 24:00
/40 минутните паузи са за почистване на леда/



Паркинг на Ариана има точно над самата пързалка и до самия стадион (виж първата карта). Ако се идва по бул. Евлоги и Христо Георгиеви (или иначе казано канала), посока от БНР към Орлов мост, след пресечката с ген. Йосиф В. Гурко (известен само като Гурко), малко преди светофара на Орлов мост и Цариградско шосе се завива в дясно (след края на тротоарната ограда). Паркингът е безплатен дори през деня. Голям е и има достатъчно място.

Паркинг на Славия има точно пред самата зала (виж втората карта). Входът е от към улица Славия. Паркингът е безплатен.

Паркинг на зимния има в двора пред залата (виж третата карта). Входът е от към улица акад. Борис Стефанов. Паркингът е безплатен.

Паркинг за пързалката пред народния театър Иван Вазов (виж четвъртата карта) няма, но практически целият театър и градинката около него е заобиколена от улици с паркинги на разстояние най-много 200-250 метра. Важно е да се знае, че през деня тези паркинги действат като синя зона, която се заплаща по 2 лева на час!

За паркинг на The Mall се използва паркигна пред самия мол. Има подземен паркинг на 3 нива както и открит около самата пързалка. Паркингът е безплатен в рамките на 4 часа. След това следва заплащане, но не знам точната сума на час.



Забележка: Често на Ариана ходим на така наречените "нощни пързалки". Или с други думи с едно билетче за вход (и кънки, ако сте наели) карате колкото искате до 8 стуринта, като единствено ви изкарват на всеки час и половина за почистване на леда.

meto1973
19-12-2009, 16:23
с наелон пускат ли :tooth::tooth:

detelazurno
19-12-2009, 16:25
Колко му е :) Ама трябва да си го носиш, че найлони под наем не дават ;)

DarkKnight
29-12-2009, 10:32
Колега тази седмица мисля и аз да се включа.
За сега съм сам, но ще видим до тогава има време :)
Само да те питам не е ли малко топло или нощно време си е екстра?

detelazurno
29-12-2009, 19:55
Предните дни беше кофти. Онзи ден като валя дъжда особено е било доста зле, но е нормално все пак. Иначе вчера ходих и беше добре. Е, след машината не успява да замръзне хубаво и остава малко мекичък леда, но става. Иначе тази седмица за кога го мислиш? Че събота е на 2-ри и няма да съм тук. Още на 31 сутринта изчезвам, което е други ден, та викам ако искаш утре да направим една нощна. Пък като се сиферясаме от новата година пак ;)

VFTI
29-12-2009, 20:25
Добра идея ама за след нова година..

detelazurno
29-12-2009, 21:37
Ехеее, колега и ти ли си фен? :) Супер, току виж сме се събрали няколко души ентусиасти ;) Иначе преди, след нова година аз за кънки съм първа писта. Казвайте кога му е кеф и да одим да са лъзгаме :BIGsmile:

dragonaz
29-12-2009, 22:36
На мен идеята ми звучи повече от великолепно.
Само дето много няма да се навият май,
че искат след Нова Година.
А аз да попитам, къса писали и колежките че идват ??? :) :) :)

VFTI
29-12-2009, 22:41
Фен съм:) аз по принцип съм фен на всички спортове...

Таа тази година не съм ходил на кънки ама нямаше сняг а по празниците не съм в Сф...

След нова година ще дойда с удоволствие :):)

А дали няма да има много хора принципно :) Или след 22.00 часа е по-слабо...

detelazurno
29-12-2009, 23:02
Ама вижте сега...то не пречи и утре и след нова година пак. Все пак не е казано, че ще отидем веднъж и стига толкова. Аз принципно всяка седмица хода поне по 2-3 пъти. За утре го предложих понеже ми се иска да направя още една пързалка преди края на годината, а след утре пък нама да ме има та за това такаова предложение лансирам.
Иначе не се пълни много. Сега покрай празниците тъй като повечето хора са почивка има малко повечко хора, но е поносимо. В никакъв случай не е претъпкано. За тези, които имат представа какво меле се събира на Салвия...е, тук определено не е така и хората са по-малко :) Да не говорим, че след 23:00 остават още по-малко. А от там нататък направо да се чудиш къде да се блъснеш (освен мантинелата) ;) Аз често откарвам до към 3-4 часа когато оставаме максимум 10-тина души.
Ако някой иска за утре дайте да се разбираме от сега, за да знаем ще има ли някакво събитие или няма да има. Пък след нова година ще се разберем за някой ден и ще направим по-масова сбирка :)

DarkKnight
04-01-2010, 08:45
Нещо не се доразбрахме за 3.01, май повечето сте пътували. Та за това предлагам тази събота (09.01.2010г.) да се съберем да покараме :)

detelazurno
04-01-2010, 12:17
ЧНГ! Здраве, щастие, късмет, любов и още много положителни емоции за всички!

Аз съм съгласен както винаги :) Ей сега ще едитна първия пост. Dark, теб да те пиша ли? Хайде народе. Миналата година не успяхме да се съберем, но тази може и да се организираме. Нова година, нов късмет :) Нека записването за събота, 09.01.2010 започне СЕГА! :evil:

DarkKnight
04-01-2010, 15:25
ЧНГ! Здраве, щастие, късмет, любов и още много положителни емоции за всички!

Аз съм съгласен както винаги :) Ей сега ще едитна първия пост. Dark, теб да те пиша ли? Хайде народе. Миналата година не успяхме да се съберем, но тази може и да се организираме. Нова година, нов късмет :) Нека записването за събота, 09.01.2010 започне СЕГА! :evil:

Запиши ме :) Не мога още да кажа дали ще дойде някой с мен, но аз съм на линия :cheers:

VFTI
04-01-2010, 19:15
Малко съм болен тези дни и кашлям, но си мисля че до Събота ще съм се оправил и ще съм на линия да се пробвам:cheers:


ЕДИТ:

Ааа цапвай ме в темата :) Мисля че ще се оправя...вече е време да се оправям :):)

detelazurno
04-01-2010, 20:40
Много болни напоследък бре.... А дано се оправиш до събота. Ако решиш да идваш казвай да те пиша и теб :)

mim
05-01-2010, 11:40
е ми па може, ако не съм си взела дозата лед по-рано през деня

Pastora
05-01-2010, 11:48
Мен ме пиши, аз съм на линия в 22 часа събота, дано успея да наточа кънките на Славия до тогава.

detelazurno
05-01-2010, 15:09
Супер. Ставаме все повече :)
mim, дори и да получиш доза лед по-рано през деня няма да предозираш ако получиш още една по-късно през деня ;) Дето се вика не, че те подстрекавам ама.... :evil:
@Pastora: На Славия можеш да наточиш кънките точно преди свободните пързалки, а в събота има точно 2 - от 11:30 и от 17:00. Като отидеш 20-тина мин по-рано момчето, което точи е там. Иначе свободни има и в сряда и петък от 18:30, но тогава мисля, че не точат. Ако имаш път натам питай на касата или на гардероба. Те знаят кога е там момчето.

mim
05-01-2010, 15:40
за качествено точене ми казаха на Зимния, но не сме проверявали още кога, къде, що

първото ни точене беше на славия и коментарите бяха: а бе може и по-добре
на ариана също има точилар

detelazurno
05-01-2010, 15:47
Ако тряба да степенувам точиларите то редът ще бъде следния като се започва от най-добрия към най-неопитния:
- Мирон - Зимен дворец на спорта - от 2 до 5-6 лева в зависимост от състоянието на ножовете
- Жоро - Зимен дворец на спорта - 5 лева
- Мартин (така мисля, че се казваше) - Славия - 5 лева
- неизвестен - Ариана (непрепоръчително) - 5 лева
Има и на хладилника едни момчета които точат, но ако аз ги наточа в домашни условия с раш пила ефекта ще е по-добър.

За зимния се обаждате и проверявате кога един от двамата е на работа иначе трябва да се дебнете като котка и мишка. Жорката е по-лесно откриваем. Мирон всички го величаят като много добър точилар, но е и по-труден за намиране. Ако звъните или проверявате на място питате за конкретни имеа иначе ако питате за точилар ще ви кажат, че нямат.

VFTI
05-01-2010, 17:26
Почвам да се притеснявам...Тука като гледам само профита сте се събрали, а аз съм карал само 1 път :scherzkeks: ... А дано не се пречкам много:beer::smartass:

detelazurno
05-01-2010, 17:45
Хехе...чак пък профита. Това ми напомня, че покрай тия кънки с едно приятелче започнахме да се обръщаме един към друг с Про ;) Иначе и аз още се уча на доста неща и се съмнявам някога да спра да се уча ;) Място за притеснение няма. Казал съм го още на първата страница, че добре дошли са хора със всякакви умения или неумения в кънките. Ще те учим и ще видиш, че след няколко пързалки карането на кънки ще ти бъде като карането на кола само дето на колата ще знаеш къде са спирачките :smartass:

Pastora
05-01-2010, 17:54
Споко, аз съм си скиорче, та не ми се е налагало да се уча много да балансирам, просто спирам със закантване и не падам - от профи съм на светлинни години :P

DarkKnight
06-01-2010, 09:05
Ако тряба да степенувам точиларите то редът ще бъде следния като се започва от най-добрия към най-неопитния:
- Мирон - Зимен дворец на спорта - от 2 до 5-6 лева в зависимост от състоянието на ножовете
- Жоро - Зимен дворец на спорта - 5 лева
- Мартин (така мисля, че се казваше) - Славия - 5 лева
- неизвестен - Ариана (непрепоръчително) - 5 лева
Има и на хладилника едни момчета които точат, но ако аз ги наточа в домашни условия с раш пила ефекта ще е по-добър.

За зимния се обаждате и проверявате кога един от двамата е на работа иначе трябва да се дебнете като котка и мишка. Жорката е по-лесно откриваем. Мирон всички го величаят като много добър точилар, но е и по-труден за намиране. Ако звъните или проверявате на място питате за конкретни имеа иначе ако питате за точилар ще ви кажат, че нямат.

Само да добавя, че Мирон точи добре само като е в настроение - много добре може да точи, но май му идва и на него в повече мързела :big_beer:



Почвам да се притеснявам...Тука като гледам само профита сте се събрали, а аз съм карал само 1 път :scherzkeks: ... А дано не се пречкам много:beer::smartass:

"Профита" е много силно казано - аз поне мога да тръгвам спирам и още 2-3 трика, така че идвай - важното е да ти е забавно и както каза @detelazurno

Ще те учим и ще видиш, че след няколко пързалки карането на кънки ще ти бъде като карането на кола само дето на колата ще знаеш къде са спирачките

mim
06-01-2010, 11:44
и моите пързаляния тъкмо подминаха бройката на пръстите на едната ми ръка :lol_sign:
но ми е забавно

detelazurno
06-01-2010, 11:47
Само да добавя, че Мирон точи добре само като е в настроение - много добре може да точи, но май му идва и на него в повече мързела :big_beer:


Факт. Но все пак опита си е опит и дори когато точи на бързо се справя. Много е важно като се заточва ножа да е сложен точно перпендикулярно иначе единя му край отива на кино и после яко изпилване трябва, за да се изравнят, а той поне с това се съобразява. Иначе и аз да допълня - Мирон работи 2 на 2.


Споко, аз съм си скиорче, та не ми се е налагало да се уча много да балансирам, просто спирам със закантване и не падам - от профи съм на светлинни години :P

Е че то няма как иначе да спреш :lol_sign: В смисъл такъв, че каквото и спиране да направиш то все закантваш в някаква посока. Иначе както и при много други неща тук всичко се основава на правилното разпределение и прехвърляне на тежестта. А това всеки сам трябва да си го усети. Не стъава само с обяснения. Аз много пъти съм питал разни можещи как правят еди какво си и те просто ми казват "ми просто си прехвърляш тежестта от еди къде си на еди къде си, а движението нали го виждаш какво е, това е"
Аз например още имам проблем с това да се науча да изнасям левия си крак пред десния, поради което някои стандартни движения са ми по-трудни на една страна отколкото на друга.

DarkKnight
06-01-2010, 17:13
...
Аз например още имам проблем с това да се науча да изнасям левия си крак пред десния, поради което някои стандартни движения са ми по-трудни на една страна отколкото на друга.

И при мен е горе долу така, но проблема ми е да си завъртя левия глезен (при пресечка), и не мога да спирам и с двата крака :blush:

Absente_
07-01-2010, 01:37
колеги на мене ми е мерак ама много ме е срам .... никога не съм карал ама изглежда забавно , бих се опитал ама някъде където няма хора :grin:

DarkKnight
07-01-2010, 08:20
колеги на мене ми е мерак ама много ме е срам .... никога не съм карал ама изглежда забавно , бих се опитал ама някъде където няма хора :grin:

Еми щом ти е мерак идвай :)
Колкото повече толкова по-весело ;)

detelazurno
07-01-2010, 12:21
Няма срам бе Гого :) Ако знаеш какви индивиди има....на дали може да се посрами някой повече от тях. А и какво ти дреме. Всеки се е качвал за първи път. Всеки път като ходя има хора, които са за първи път, така че нито ще си единствен нито нищо. Празна пързалка няма да намериш, но ако влезнеш примерно след 23:00 са останали малко хора. А и VFTI каза, че е карал само веднъж, така че няма да си сам дори сред нашето стадо :) Така че вместо да се чудиш вземи да дойдеш да си направим кефа. Айде казвай дали да те пиша (не приемам не за отговор). Пък уроците от мен са безплатни :) А и като се съберем повече хора да напълним пързалката няма да сме сред чужди ;)

VFTI
07-01-2010, 13:59
Е айде сложи и моето име в списъка де....

А дано само сняг да остане, че с това време :)

detelazurno
07-01-2010, 14:19
Добавям те веднага. До сега не те бях сложил, че нали каза, че нещо си болен и може и да не дойдеш, но щом вече си сигурен ;) Иначе за сняг не знам, но важното е лед да има :) Всъщност единствения проблем е, че може да има тънък слой вода по повъхността ама то това не пречи. Тъкмо се пързаля по-яко тогава :)

detelazurno
08-01-2010, 14:28
Лека полека и то си дойде време. Дайте да се разберем къде да застанем, че да не се подминем. Единия вариант е да застанем пред стълбичките, които са за слизане към пързалката, а другия е да застанем до колите си. Втория сякаш е по-удачен, но пък може да стане, така че да се търсим из целия паркинг, така че аз гласувам за стълбичките, за които пък трябва да си кажем отличителните белези :) Аз ще съм с кънки на Rbk в ръка и ще съм със синьо-жълта шапка на Mild Seven. Евентуално може да има още едно момче с мен.

Pastora
08-01-2010, 15:21
Аз ще съм с кънки ROCES черно-бели, с червено яке за сноуборд :) Предполагам ще съм с жената, че и тя ще иска да се търкаля. Освен да си щампирам на челото емблемата с кръста и змията :)))

DarkKnight
08-01-2010, 16:19
Аз не знам дали ще има някой с мен, но аз ще съм с оранжаво яке и кънки бауър в ръка

VFTI
08-01-2010, 17:07
Аз ще бъда с анцунг, ама все още незнам как ще съм облечен...

Един тъп въпрос..Колко облечени карате? Защото предния път карах облечен с якето и многоо ми беше станало топло...А пък се притеснявам като се движа с 50км. по леда да не настина:blush:

Другия въпрос е къде да спра алфата? Ако може някой да даде точно мястото на БГмапс :):) Че не искам някой да ми я разбие, да ме глобят или нещо др..

Pastora
08-01-2010, 17:41
Преди се спираше до самия стадион, дори под навесите, малко след стадиона в дясно, ако идваш по канала от НДК. Ако не, след 22 часа не вярвам някой да те глоби :))

detelazurno
08-01-2010, 17:41
Еми.....обличам се според времето. Аз затова и не съм казал с какво ще съм облечен. Онзи ден като ходих беше топличко и бях с едно тъкно пролетно якенце, блуза и тениска и ми беше топло. Преди малко се показах на балкона и гледам, че е захладняло спрямо по-рано днес. Не знам какво ще е времето тогава. Но ако се задържи така ще си сложа нормалното зимно яке и някоя по-лека блуза отдолу. Яке си обличам, за да не ми духа, понеже нямам толкова плътна блуза през която да не духа. Не те знам колко си зиморничев, но според мен блуза (не много дебела) и яке. Препоръчвам едни термо чорапки обаче хем да не ти убива кънката някъде, хем да ти уплътни по хубаво крака в обувката и да си сигурен, че щом краката са ти топли няма да ти стане студено ;) Иначе панталон съвсем обикновен широк панталон си обувам. Този приятел който евентуално ще дойде с мен си обува грейка, но той е доста зиморничев. Той дори в колата не си сваля якето :) Шапка....аз лично не слагам. Много се потя, а в студеното не е хубаво. Утре ще съм с нея, за да съм по-разпознаваем, но докато карам ще я сваля. И най-важното - силно препоръчвам ръкавици! Не толкова, за да не ви е студено на ръцете колкото да си ги предпазите! Всичко се случва все пак. Виждал съм срязани пръсти и не е особено приятна гледка. Не целя да ви плаша с това. На дали ще го видите някога въобще да става, но както се казва safety first!

Сега за паркинга. Като се движиш по Евлоги Георгиев посока от БНР към Орлов мост малко преди светофара на Орлов мост се свива в дясно и там има достъчно голям паркинг. Пада се точно над пързалката. Там не е платено (дори през деня) и няма да те закачат. Аз много пъти когато съм в този район паркирам там независимо дали е през деня или късно късно. Никога не са ми разбивали там колата нито пък са ми крали нещо. Дано и да не се случва както на мен така и на всики които спират там. Като се качиш на паркинга се оглеждай за форумни автомобили :)

Pastora
08-01-2010, 17:42
Присетих се, някой дали има инфо работи ли пързалката при тези температури, да не се окаже кьорфишек ?

detelazurno
08-01-2010, 17:58
Работи бре! Аз нали онзи ден ходих когато бяха точно жегите с топлия вятър и си работеше и хора имаше. Само покрай нова година мисля, че не е работила. Иначе си работи нон-стоп. Те нямат сметка да работят генераторите пък да не пускат хора. А да ги изключат и да я замръзяват после наново ще им излезне кон на магаре :)

Pastora
09-01-2010, 19:11
На дъжд работи ли, че заваля :(

DarkKnight
09-01-2010, 19:42
На дъжд работи ли, че заваля :(

И аз това се чудя

VFTI
09-01-2010, 19:47
А дано спре...И кажете все пак дали работи...много се надявам всичко да е окей, защото ми се ходи:) много съм се наточил:-D

Pastora
09-01-2010, 19:59
Ако спре да вали ще мина от там, пък дано :)

VFTI
09-01-2010, 20:14
Аз отивам по центъра и ще мина от там да видя как е положението...
Предполагам ще мога да пиша към 21.40..

detelazurno
09-01-2010, 20:48
Работи и на порой дори, така че споко, ще се видим там. Не е силен дъжда, така че всичко е наред. Нали няма да се откажете, че и на мен адски много м се ходи!

VFTI
09-01-2010, 21:24
Eмииии аз на 98% отивам.... Сега минах от там и имаше 30тина човека...

Наистина не валеше...Пък ако много завали ще се покрием и после пак ще излезем..

Аз ще съм черно яке и шапка- шапката е една такава "младежка" и има 2 бежави линии на нея... 1.85съм висок с тъмносиньо анцузно долнище, на което ще има ДВЕ дълги бели линии/кантове от двете страни....+ черни ръкавици без пръсти :)

Ще ходя с един приятел той е 1.75 някъде та ако ни забележите свиркайте...Ето и телефон на който ще отговарям -- 0 888 578 021:holiday: венци

VFTI
10-01-2010, 00:22
Много хубава срещичка колеги :) Въпреки кофтите условия от време на време и състоянието на пързалката :):) Еее и сигурно няколко дена ще спра да ходя, но ще се оправя:party:

Ето и малко снимки:magic: Само мене си съм забравил да се снимам, ама пък нали не спрях да плямпам тааа забравям:wierdo: :):):)

Слагам и интервюто:wierdo:
С оранжевото яке DarkKnight
С червеното яке Pastora
С синята шапка на рено - detelazurno
Девойката с якето е приятелка с/на Pastora
Младежа с черния суитчер и шапката е един приятел, който дойде с мен...

Ето интервюто...
http://www.youtube.com/watch?v=VBRRDFnEQUI
:cheers::cheers:

Pastora
10-01-2010, 01:11
Венци, ти не можа да паднеш, но аз се изтърсих като тюфлек, добре, че не ме хвана :)))

п.с. То заради твърдото окачване )

detelazurno
10-01-2010, 12:41
Абе 'що на тая снимка съм се нахили като жаба бе! УжасТ!!!
Иначе Венци, как да не си се снимал бре?! Накрая на клипчето ти се вижда устата :crazy:

VFTI
10-01-2010, 13:27
Абе 'що на тая снимка съм се нахили като жаба бе! УжасТ!!!
Иначе Венци, как да не си се снимал бре?! Накрая на клипчето ти се вижда устата :crazy:

И носът и носът ми... :tooth:


Предизвиквам Пастора на гонка, ама не на лед:devil: Утре вечер:devil:

Pastora
10-01-2010, 14:04
С кънки по асфалта ли :))) Може, стига да не е извън София, че нямам винетка на Алфата :))

detelazurno
10-01-2010, 17:11
Интересно ще ми е да ви видя вас двамата да се гоните на леда :bad_evil: :stretcher:

Хайде народе. Записванията за следващата събота (16.01.2010) са открити! Вчера беше забавно и още по-хубавото е, че всички, които бяха изявили желание наистина дойдоха :) Да се надяваме, че тенденцията ще е към увеличаване на бройката на желаещите и утвърждаване на срещата като редовна за всяка събота от сезона! :)

Pastora
10-01-2010, 17:40
Днес като гледам няма да сме на линия, събота 16-ти сме 99% на леда. Желаещи да карат, кибици и зяпачи, всички са добре дошли, дори и само за по глътка винце около пързалката :))

DarkKnight
10-01-2010, 17:53
И аз съм 99% там. Все пак трябва да го направим традиция :)

VFTI
10-01-2010, 23:58
Ами май и аз съм там на 90% :) Има време де:-)


Иначе приемам предизвикателството на пастора за скорост...Само незнам как ще спираме после :tooth:

detelazurno
15-01-2010, 18:18
Mmmmm, I smell iceeee :cool: Вие надушвате ли го вече? :question:

VFTI
15-01-2010, 18:27
Ами май и аз го надушвам :):) утре 22.00 :)

Pastora
16-01-2010, 18:55
Там съм, 22 на лизгавицата, да обършеме с г*з пистата :))))

Pastora
17-01-2010, 22:24
Утре в 20:00 часа сме на Айряна, който иска да заповяда.

VFTI
17-01-2010, 22:42
Аз ще си дам почивка на Д-то и на краката....А черния рицар що не дойде...Яяя да си каже защото така се скри:torch:

Pastora
18-01-2010, 10:42
Ти пък, газ до ламарината, краката не те болят от педала на газта нали :))))

detelazurno
18-01-2010, 13:24
Не бееее, той нали направи едно деминстративно падане. Нарочно беше, за да ни покаже как се прави и то к'во стана...никой не снимаше тогава ;) А и отделно от това като си тръгвахме последния път някаква девойка с лъскав джип ни попита къде се намира Даймънд. А ние дори си нямахме идея какво е това. Направихме погледите на телета в железница и до там. Та едно на ръка, че си рискува задника, за да ни покаже как се прави падане и второ, че се посрамихме....заслужава почивка мисля си :spell:

VFTI
18-01-2010, 19:02
Ааа срам...Според мен девойката от джипа ме хареса, ама приятеля я сръчка и тя млъкна...Иначе съм сигурен че искаше да ми покажа къде е даймънд, а и други неща явно:mrgreen::mrgreen:

А аз направих 2 демонстративни падания...Едното беше да покажа как НЕ трябва да се сменя рязко посоката:mrgreen: , а другото как се пада най-безопасно след скок във въздуха :tooth: Следващия път може да затвърдя пак материала с още демонстрации :tooth:

Pastora
18-01-2010, 19:23
Забелязва се, че показваш основно какви грешки да не допускаме :)), тоест как да не падаме - поучително звучи. Днес отпада търкалянето, евентуално за сряда от 20 часа :)

DarkKnight
19-01-2010, 08:16
Аз ще си дам почивка на Д-то и на краката....А черния рицар що не дойде...Яяя да си каже защото така се скри:torch:

Болен бях :(
Извинявайте че не писах, но съм без комп в нас :blush:
Но тази събота съм на линия ;)

Pastora
20-01-2010, 10:41
Днес в 20 часа със сигурност съм на Айряна ! Който е ентусиаст, да заповяда да попадаме заедно ;)

detelazurno
20-01-2010, 14:04
Там сме :) Даже ще гледам да съм там малко по-рано, че час и половина ми е малко, а тоя път няма да има промоция за още след това.

Pastora
20-01-2010, 17:12
Е аз по-рано няма как да дойда, бач ;) Засякох Дарк Рацера и той ще е на линия :)

DarkKnight
21-01-2010, 08:37
Много ме е яд, че не можах да смогна да дойда снощи :bangin: Как беше? Как е с наточени кънки :)

Pastora
21-01-2010, 09:02
Бомба е, пързалката беше доста твърда и гладка, искаше си яко натискане :))) Петък вечер сме на Славия от 18:30 часа започва. Ако ти се идва след работа направо там, поне е до кръчмата :))):)

detelazurno
21-01-2010, 19:31
Вчера леда беше изненадващо добър!!! Толкова добър, че на няколко пъти да ме изненада лошо. Почти съм отвикнал да натискам с тоя мек лед.
Хайде сега се гответе за Славия, че там щъкащите конуси са повече и завоите са по-резки :drool:

mim
22-01-2010, 10:21
кога това на Славия
че то там от 11:30 или 17:00 само

Pastora
22-01-2010, 10:25
През седмицата има свободни пързалки сряда и петък от 18:30 часа, събота и неделя са от 11 и 17 часа мисля. На kunki.org има инфо ;) По обед ще мина за всеки случай да проверя, че ми е до офиса. Цената на пързалката е 6 лв по последно инфо.

Ето инфо: http://www.kunki.org/page.php?8

mim
22-01-2010, 10:39
че вие през седмицата не ходите ли на работа :cry:

Pastora
22-01-2010, 10:41
В момента съм на работа, просто след 18:30 мисля да съм на пързалката, освен това обядвам в кръчмата до стадион Славия, та не ми е проблем да отделя 2 минутки за проверка ;)

Pastora
22-01-2010, 14:38
Работи от 18:30 днес, питах портиера.

mim
22-01-2010, 15:19
приятно пързаляне, аз ще се навъртам там уикенда, но не знам в колко часа
през седмицата ми е невъзможно

а как ми се кара, тъкмо тръгнах назад и трябва да затвърдя :)

Pastora
22-01-2010, 15:40
Утре (събота) сме на Ариана след 22 по принцип ;)

Pastora
22-01-2010, 23:34
Утре-събота в 22 часа на Айряна за търкаляне, всеки е добре дошъл, дори и за по глътка коняк в кафето ;)

VFTI
23-01-2010, 12:43
Утре-събота в 22 часа на Айряна за търкаляне, всеки е добре дошъл, дори и за по глътка коняк в кафето ;)


Сигурно няма да дойда.... Имам притеснения относно карането на кънки при -10градуса и не искам да си направя нещо... Пък и е по-добре учестеното дишане да е в къщи на топло:crazy:

Pastora
23-01-2010, 13:15
След кънките предвиждаме топене в канала до пързалката :))))) Дали е -10 или 0 ми е почти все тая, стига да съм облечен и с конячето в джоба ;) А и няма да стоиме като паметници :))

detelazurno
23-01-2010, 17:41
Стига с тоя коняк бре. Току има нема и само покрай мантинелата те засичам да смукваш живителна течност :boost:
А ти Венци не знам защо си решил, че е студено. Времето е чудно :picnic:

Pastora
23-01-2010, 20:28
Да, но после карам прекрасно, чудно защо ме сочат всички с пръсти :)))

Pastora
24-01-2010, 11:28
Днес който иска да заповяда в 16:00 часа на Ариана, двама души ще сме със сигурност.

mim
25-01-2010, 10:53
на славия в неделя в 5 гледах няколко алфи, но не видях познати муцуни
беше егати лудницата, за 1/4 пързалка ме събориха 2 пъти и не можах да си тренирам задното

1 поредица филмчета how to за ентусиасти http://www.ehow.com/video_4946958_ice-skating-crossovers.html

Pastora
25-01-2010, 11:06
Ние за това не бяхме там, ръгахме се на Ариана, поне имаше слънце малко. Евентуално сме на Славия в сряда от 18:30 часа, тогава няма хора и всеки може да си кара както му е кеф.

detelazurno
25-01-2010, 20:22
Как само евнтуално бре Ники?! Там сме! Да не вземеш да се отметнеш, че ей сега едитвам първия пост, за да привикаме желаещите ;)
@mim: Ние на Арианата ходихме и беше готино. Имаше много деца. Поне едно 70% от всички бяха деца, но пък беше забавно. А ти само на Славия ли ходиш? Ако е така хайде с нас в сряда от 18:30. Тогава е прилично (да не казвам даже неприлично) празно.

Pastora
25-01-2010, 21:25
Там сме, няма да се отмятам :) Дори може утре да направим Ариана от 20 часа, стига да се организираме. Травмите ми поотшумяха, минава ми като на куче ;)))

detelazurno
25-01-2010, 22:41
'Щото си куче :haha: Иначе утре ще пропуснем (поне аз), че май на боулинг ще ходя та по-добре я остави да поотшуми още един ден!

Pastora
25-01-2010, 22:45
Може, утре ако не ни домързи ще покараме, иначе в сряда сме със сигурност на Славия;)

DarkKnight
26-01-2010, 08:35
Как е? Аз малко бях болен, затрупан от работа и без нет :@ Ама в сряда ме пишете ;)
EDIT: Митко сложи на 1-вия пост за коя сряда става въпрос (демек датата)

Pastora
26-01-2010, 10:34
Така като гледам ще става всяка сряда, иначе направихме доста пързалки от последната групова среща ;)

mim
26-01-2010, 10:36
през седмицата не мога от 18:30 защото до 19 още съм в дружба, за съжаление
а като се стопли ще има и ариана, сега не ми се ходи там, че е бррррр

detelazurno
26-01-2010, 10:58
Как е? Аз малко бях болен, затрупан от работа и без нет :@ Ама в сряда ме пишете ;)
EDIT: Митко сложи на 1-вия пост за коя сряда става въпрос (демек датата)

Ами уж бях писал ама нещо май не ми се е получило :spam_laser:


Така като гледам ще става всяка сряда, иначе направихме доста пързалки от последната групова среща ;)

Да. Май така се очертава и вече замислям проекта за новия пост. Ще съчетава и двете пързалки, че така с тая притурка дето я правя всеки път.....


през седмицата не мога от 18:30 защото до 19 още съм в дружба, за съжаление
а като се стопли ще има и ариана, сега не ми се ходи там, че е бррррр

Абе не е чак толкова студено. Все пак се движиш и се загряваш. А и Pastora носи коняк за допълнителна жега и всеки път учтиво предлага на желаещите :bouncing_smiley: Иначе може да договорим някоя събота или неделя една пързалка на Славия. Но предлагам това да не е неделя от 17, че тогава май е най-пълно. Сутрешните (от 11:30) в събота и неделя са празнички и може би в събота от 17 също е добре (въпреки, че аз не го очаквах).

Pastora
26-01-2010, 15:08
Заради коняка ми е топло и най-важното - карам с перфектни зигзагообразни движения ;))

DarkKnight
26-01-2010, 17:05
A как е от към меле в сряда? Че на Славия не съм ходил има няма 2 години :blush

detelazurno
26-01-2010, 17:11
Мелето го има само ако ние го направим :) Иначе аз викам към 18:15-20 да сме там защото понякога пускат малко по-рано. Така или иначе пързалката започва от 18:30, което така или иначе означва да сме там към и 20 ;)

Pastora
26-01-2010, 22:06
Беше перфектно на Айряна, 10 човека само и газ до ламарината ;) Не усетих да ми е студено грам в интерес на истината :)

DarkKnight
27-01-2010, 08:49
Мелето го има само ако ние го направим :) Иначе аз викам към 18:15-20 да сме там защото понякога пускат малко по-рано. Така или иначе пързалката започва от 18:30, което така или иначе означва да сме там към и 20 ;)

Аз съм навит и за по-рано защото свършвам в 5 и след това ще се чудя какво да правя до пързалката ;)

Pastora
27-01-2010, 10:25
Клякания, лицеви опори, преси, всякакви интересни занимания ;)))

DarkKnight
27-01-2010, 11:56
Клякания, лицеви опори, преси, всякакви интересни занимания ;)))

Аз съм мързел и ще гледам Джеф Дънам :p

detelazurno
27-01-2010, 12:08
Silence! I kill ya! :sister3:

Ники, Ася ще идва ли, че съм те писал че си сам иначе?

Pastora
27-01-2010, 12:43
Да няма дед фигурист на Славия ? :))

VFTI
27-01-2010, 19:08
Аз утре съм от 22.00 часа Айряна :):) Ще събирам опит :):):) Пък ако в събота пак има, ще гледам да дойда. :):)

detelazurno
28-01-2010, 10:19
В събота ще има разбира се, а за днес аз лично се съмнявам да дойда, но ако нещо се променят нещата ще ти драсна някой друг смс. Иначе утре сме на Славия. Хайде идвай :)

Pastora
28-01-2010, 12:48
Днес и аз не мога, просто съм с разбити крака от 2 дена каране, в петък на Славия мисля да мина и после събота от 22 на Айряна.

Pastora
28-01-2010, 22:05
Хайде, утре в 18:30 на Славия за търкал ! Дори ще доведа още желаещи да се посмеем малко ;)

detelazurno
28-01-2010, 23:29
Там сме, там сме :) А за да направим мелето по-голямо аз ще питам още двама ентусиасти дали им се идва :)

Pastora
28-01-2010, 23:31
Аз ще водя 2-ма начинаещи колеги и може би сестра ми да се понатърти ;)

Pastora
29-01-2010, 17:04
Днес в 18:30 сме на Славия.

detelazurno
29-01-2010, 21:33
Кой какво прави ние с Pastora сме на леда. Другите нещо взеха да се скатават.
Подсещам, че утре сме на Ариана от 22:00.

Pastora
29-01-2010, 22:29
Ние сме си сериозни ледоразбивачи ;)))

Pastora
30-01-2010, 18:28
Желаещите да заповядат в 22 на Ариана, времето е доста по-меко и сигурно ще е доста забавно. Пък съм и с нови кънки, ще има летежи за заснемане :)))

VFTI
30-01-2010, 22:48
Желаещите да заповядат в 22 на Ариана, времето е доста по-меко и сигурно ще е доста забавно. Пък съм и с нови кънки, ще има летежи за заснемане :)))

Аз съм си в къщи...Контузих(нищо сериозно) се вчера във фитнеса...Айде дано сте се забавлявали:):) Следващия път ще се включа:wierdo:

Pastora
31-01-2010, 18:13
Следваща среща в сряда (03.02.2010) 18:30 на Славия, така се очертава засега ;)

Pastora
02-02-2010, 17:36
Аз за съжаление няма да мога утре да дойда на Славия, но може да направим Ариана в четвъртък от 20:00 часа примерно ?

VFTI
02-02-2010, 18:14
Аз пък ако днес се сдобия с кънки:waving: Дано ми станат... ще гледам максимално скоро да ги пробвам :):)

detelazurno
02-02-2010, 18:30
Аз за съжаление няма да мога утре да дойда на Славия, но може да направим Ариана в четвъртък от 20:00 часа примерно ?

Пу...лоша работа. Иначе да, може да го преместим за четвъртък от 20:00 на Ариана.


Аз пък ако днес се сдобия с кънки:waving: Дано ми станат... ще гледам максимално скоро да ги пробвам :):)

Я, я, я.... Уж се беше покрил някъде, а той какво крои ;) Я раздуй малко. Какви, от къде? А ако се сдобиеш идвай с нас на Ариана в четвъртък от 20:00.

VFTI
02-02-2010, 18:52
Ами какво да раздувам :) След малко ще се видя с отчето- Pastora...Иии се надявам да ми станат неговите кънки, че май размера е различен:)

detelazurno
02-02-2010, 18:57
Ще черпиш ако станат, че аз го подсетих, че си имал идея да си взимаш (малко така....че нали знаеш като умре циганката дето те хвали колко е кофти ;) ) Иначе а дано да ти станат. Да не предизвикваме съдбата! :)

Pastora
02-02-2010, 20:52
Венци вече е с кънки :) Кой ли не е почерпил :)))

VFTI
02-02-2010, 21:12
Дааамм :):) Благодаря ти Дете за идеята:Yeeeehaaa:
Благодаря и на отчето :):)

Супер се радвам че ми станаха :):) С едно термочорапче и ще са идеални:Yeeeehaaa: Вече имам желание за ходене:) Суперр :):) :rockon::rockon:

П.П Може да ми викате Венци кънките:Tease:

detelazurno
02-02-2010, 21:14
Да му е честито! :Yeeeehaaa:
А това с черпнята само гали сетивата ми ;) Един вход от Венци, един вход от Ники....добре ми звучат 2 безплатни пързалки да изкарам ;) Еденйе и пийнйе ще пропусна ама ако прибавите и някоя сгодна женица (ама за ползване повече от 1 час) все с добро ще ви споменавам. Кънките да не ви се изтъпят никога и крак да не кълчите! :indian:

mim
03-02-2010, 10:40
кво кво, четвъртък Ариана ли чувам, мъжът е на хокей тогаз, що да не се попързалям и аз :metal:

Pastora
03-02-2010, 10:52
Дам, утре в 20 часа мисля да се дотъркаляме до Ариана :)))

VFTI
03-02-2010, 11:04
Емии мъчех се да се измъкна...ама няма как ще черпя :drunk: А за четвъртък ще гледам да дойда да ги разтъпча едно хубаво тия маркови кънки :metal:

detelazurno
03-02-2010, 11:18
mim, това как да го разбираме - като да се присъединиш към нас в четвъртък?
Венци ти няма какво да "гледаш" да дойдеш направо те виждам вече на леда! ;) Не забравяй, че трябва да ги разтъпчеш. Няма само да ги гледаш :big_love:

Айде да идва утре, че яко ми се кара. Даже мисля днес ако баща ми ми се върже да го изкарам да му припомня дните когато е бил на нашите години. Той и без това все повтаря "абе да взема и аз да си извадя кънките..." ;)

Pastora
03-02-2010, 11:58
То и аз трябва моите да ги разтъпча, в неделя на сухо ги бях обул да се поотпуснат, ;)

Pastora
03-02-2010, 17:51
Ако преместим срещата в 22 утре? Просто няма да успея преди 20:30 да стигна, което значи 10 минути обуване и половината пързалка е минала :(. Тази седмица всичко е против кънките :(

VFTI
03-02-2010, 18:25
Аз съм повече навит за 22.00 часа и на мен ми е по-добре :) При всички положение мисля да отидат :) Така че вие си решавате:-P

detelazurno
03-02-2010, 19:29
За мен няма проблем. Даже ще хванем далаверата ако я направим от 22 ;)
Значи се разбираме за утре, 22:00 часа на Ариана! Ако Pastora нещо не го възпрепятсва си остава така. Ако има промени той ще каже :)

Pastora
03-02-2010, 22:40
Утре сме 100% сигурни за 22 часа, няма мърдане :)

mim
04-02-2010, 10:17
метнете 1 тел на лични, да ви намеря, че не ви знам муцуните, освен на Венци

VFTI
04-02-2010, 11:10
метнете 1 тел на лични, да ви намеря, че не ви знам муцуните, освен на Венци

Моя тел го има в подписа:upsidedwnsmiley:
Иначе ето да добиеш многооо бегла представа за физиономиите им:tongue2:
http://www.youtube.com/watch?v=VBRRDFnEQUI

Pastora
05-02-2010, 01:49
В петък (днес) 05.02 в 22 часа на Ариана отново ще има сбирка за по търкалка :)

VFTI
05-02-2010, 01:52
В петък (днес) 05.02 в 22 часа на Ариана отново ще има сбирка за по търкалка :)

Лелеее 2 часа през ноща нямаш търпение за следващата пързалка...Аз пък съм пред компа с 1литър горещ чай :Tease::Tease:

Pastora
05-02-2010, 08:34
Нищо, завъртях 2 кръгчета пред блока на сухо, че да мога да заспя :))))

mim
05-02-2010, 10:46
и аз стягам връзките за довечера :dance:

detelazurno
05-02-2010, 10:56
Хехехе....аз вчера си помислих да пусна едно среднощно съобщение ама викам си "така или иначе кисна предостатъчно пред компютъра - сега ще се въздържа" Ама гледам вие не сте се сдръжали :rotfl:
А вечрашната пързалка беше страхотна просто. Малко хора, място за експерименти бол... Всечко беше на ниво! И ново попълнение имахме в лицето на mim, така че явно гупичката върви към увеличаване :humpx: Чудя се просто какво повече може да искам освен днес да си изкараме по същия начин. 2200 на леда. Ще ви чакам там за още една готина нощ :)

mim
05-02-2010, 11:00
ей снощи май на някой му светеше плафона в купето, кой беше с червената 146
ама нещо ми беше много сънено, да се обадя

Pastora
05-02-2010, 11:08
На Митко (detelazurno) е колата. Дано няма паднали акумулатори днес :)

detelazurno
05-02-2010, 11:09
Аз го бях забравил :no: Като паркирах запалих малко, че ми трябваше светлинка, но пък и вратата отворих по едно време, така че явно от отворената врата не ми е направило впечатление, че свети. А после като излезнах пуснах алармата и слезнах надолу та не съм я поглеждал пак да видя, че продължава да свети повече от обикновено. Нищо...за щастие на акумулатора нищо му няма. Няма да ти обяснавам обаче после наближавайки колата като видях, че свети какво си помислих първоначлно :horror: Хубаво я огледах отвсякъде, но все пак се сетих какво съм направил и се успокоих

Pastora
06-02-2010, 00:01
Обичайната среща в събота вечер ще се проведе от 23:45 часа този път. Това е с цел да се избегнат камикадзетата на терена и да си покараме спокойно.

detelazurno
06-02-2010, 10:42
Да, днешната среща ще бъде от 23:45 поради причините, които изтъкна Pastora. Вчера беше адски пълно или може би е било нормално, но спрямо онзи ден ми се струва, че цяла София се беше изсипала, а за камикадзетата дори не ми се говори :Suicide:

mim
06-02-2010, 17:37
аз виновата, че пропуснах, ама като казвате за камикадзетата, по-добре че ме е нямало

Pastora
06-02-2010, 18:37
Грешките се опрощават с присъствие :)))

detelazurno
06-02-2010, 18:44
Ще прерифразирам една любима фраза: "Тая обида се мие само с лед" ;)

detelazurno
07-02-2010, 12:04
Вчера си спретнахме едно разбиващо каране :) А Ася и Ники му се чудеха в началото като им казвах, че съм откаврал до 3 часа там. Е видяха как е. Снощи си тръгнахме 4 часа от пързалката :) Аз съм много доволен. Иначе днес ще има пързалка от 20:00 отново на Ариана на която обаче аз не знам дали ще присъствам, но Pastora ще е там.

Pastora
07-02-2010, 15:19
Дам, днес ще се доразбия, тъкмо да не си усещам краката :)))

detelazurno
07-02-2010, 18:14
Ммммм...и днес ще се домъкна :)

Pastora
07-02-2010, 18:38
И ние :)))

mim
08-02-2010, 11:36
нещо такова през седмицата, когато няма камикадзета?
към 20-22 часа?

detelazurno
08-02-2010, 15:15
Замислям се дали да не спра поддръжката на първия пост, който така или иначе никой не чете!
Замисляме го за утре от 22:00. Да те броим ли и теб?

mim
08-02-2010, 15:41
утре 22, да, брой ме
признавам и аз не чета първата тема :oops:

Pastora
08-02-2010, 15:51
Утре сме на линия в 22:00, за днес няма power :)))

Pastora
09-02-2010, 14:34
Довечера желаещи за пистата на Ариана в 22 ?

mim
09-02-2010, 15:24
аз този път съм там със сигурност :naughty:
уф, колко пъти ще се разписвам, хайде да става 21:30 :)

detelazurno
09-02-2010, 16:20
Прощавайте много, извинете, пардон, екскюзе моа, икскюз ми ама аз понеже, такова, нали се сещате, онова, защото така и някак си се чудя и се мая понеже се колебая защото не знам и ми е неизвестно дали ще мога в случай, че може и има възможност да се присъединя и да се джойнна и да се присламча и евентуално да се причисля към вашата групичка, чета и тайфа, която организира, прави и провежда събиране и сбирка за лъзгане връз уед? :big_flowers:

Pastora
09-02-2010, 16:44
Идвай пък ще видим ;)

Pastora
10-02-2010, 21:43
Утре аз няма да мога, имам контузия и ще я усложня :( Може евентуално в събота да ходя, но ако ми размине, че предните пъти съм усложнил проблема сериозно :(

VFTI
10-02-2010, 22:43
Оффф много ми се ходи ама аман от фитнеси, плувания и тренировки :wallbash::wallbash:

Сега утре четв. 11 февруари ще има ли нещо??


Отче почини си и се пази, за да не заради 2 карания още да закриеш сезона предсрочно:online2long::online2long:

detelazurno
11-02-2010, 09:58
Мхм...обяснявам му аз, че се пресили още в началото като го болеше крака и да си почива повечко ама той не слуша. Иначе ако има желаещи аз съм навит за довечера. На мен само трябва да ми се пусне мухата за кънки и съм готов :)

mim
11-02-2010, 10:40
аз още реанимирам от вторник и ви се чудя
снощи заспах с кокошките
а и трябва да си напазарувам наколенки, че да не се травмирам повече
и ъъъ такова, трябва да се поработи малко, че алфо чака за ремонт

т.е. днес съм аут

VFTI
11-02-2010, 10:47
аз още реанимирам от вторник и ви се чудя
снощи заспах с кокошките
а и трябва да си напазарувам наколенки, че да не се травмирам повече
и ъъъ такова, трябва да се поработи малко, че алфо чака за ремонт

т.е. днес съм аут

Аз ще напиша по-късно дали ще отида:) Пък да видим времето:)

Pastora
11-02-2010, 13:17
То аз от онова яко падане по гръб съм сега не много подвижен, ако заглъхне съм на линия в събота, а дано.

detelazurno
11-02-2010, 16:09
Като гледам тоя дъжд май времето днес ще е шит. Не че първия път не се събрахме на дъжд ама... Знам ли... Венци ако нещо решиш драсни някой друг ред. На мен малко ми трябва, за да се навия ;)

VFTI
11-02-2010, 16:35
Амии аз ще напиша късно...В смисъл ще ходя на плуване и като се върна ще разгледам прогнозата за времето и ще реша дали ще ходя:) Ако реша ще драсна тук:)

detelazurno
11-02-2010, 18:35
Аааа...мен всъщност не ме бройте, че излизам да търся годежен пръстен и после и друга работа имам. Няма да смогна със всичко. Приятно!

VFTI
11-02-2010, 21:32
Аааа...мен всъщност не ме бройте, че излизам да търся годежен пръстен и после и друга работа имам. Няма да смогна със всичко. Приятно!

И аз съм аут :):)

DarkKnight
12-02-2010, 09:40
Я кажете в събота ще правите ли пързалка? Че аз оздравях и ми липсва леда :roll:

Pastora
12-02-2010, 10:07
Годежен пръстен ли? И за теб май свършиха дните :)))) В събота съм засега на кантар, още не мога да си въртя ръката, дефакто същия ден ще напиша дали мога, а ми се ходиии...

ФЕРАРИСТ
12-02-2010, 11:09
Хм, чета и си мисля че ще е добре да потренирам малко тройния си аксел......

mim
12-02-2010, 11:20
нема се шашкате, мен ми наденаха и халката, но не и хомота :devil:

събота кога? че то или времето ще е кофти или ще е тарапана
най-вероятно ще се ходи в 5 на славия

DarkKnight
12-02-2010, 11:26
Годежен пръстен ли? И за теб май свършиха дните :)))) В събота съм засега на кантар, още не мога да си въртя ръката, дефакто същия ден ще напиша дали мога, а ми се ходиии...

Дано се оправиш и да се видим :)


нема се шашкате, мен ми наденаха и халката, но не и хомота :devil:

събота кога? че то или времето ще е кофти или ще е тарапана
най-вероятно ще се ходи в 5 на славия

На арианата от 22h. За времето не знам ама не е търапана ;)

detelazurno
12-02-2010, 11:31
Аааааа....Отче чакай малко... Знам че бързаш да прочетеш някоя проповед ама ще поизчакаш още малко ;) Аз тоя път само кум ще бъда и бях съпричастен в процедурата по избирането на пръстена :)
Иначе за пързалка....ами в събота предлагам както винаги - 22:00. Първата пързалка може и да има хора, но от втората нататък става все по-празно и все по-празно. Но зависи от времето. Ако е кофти май верно ще го направим от 17:00 на Славия. Това са моите предложения.
@ФЕРАРИСТ: Ами хайде добре дошъл си :) Няма да е лошо да увеличим групичката с още 1 :)

Pastora
12-02-2010, 17:46
Лично аз предпочитам дори в 12 вечерта да отидем, но все още съм под въпрос. За в 17 на Славия - ще е по-зле и от петък вечер на Ариана за съжаление.

VFTI
12-02-2010, 21:37
След 30-40мин съм на леда с едни приятели...Ако някой ще ходи в лудницата днес да се оглежда за един техничен с рочес кънки:devil: Може да хвана и втората част..незнам как ще се развията нещата :)

Pastora
12-02-2010, 21:44
Аз нямя да те видя, но то ще се разчуе :))))

VFTI
13-02-2010, 03:33
Нямаш пързалката тая вечер....Валя...валя... една камара локви...1.30 мин... чакане и накрая нищо:yawn: А дано утре да е хубаво времето...язък:yawn::yawn:

detelazurno
13-02-2010, 11:51
Мхм....вчера си беше гадничко ама днеска като гледам бая ще ни се усмихва времето. А дано се запази така до довечера. Как ви звучи при тези обстоятелства да направим една пързалка на Ариана от 22:00 или 00:00?

Pastora
13-02-2010, 12:26
Аз съм аут :( Мислех, че ще има шанс да затихне, но... много бавно минава :( Дори за доктор се замислям вече, да нямам нещо спукано :(

VFTI
13-02-2010, 13:25
Аз съм твърдо на линия тази вечер с една група приятелки които са готови да се пързалят по дупе :tooth:

Ще дойдем към 23.15-20 часа :):) И явно ще се пързаляме повече във втората част :) Та си правя сметка до към 1 часа да откарам, ама зависи те как се справят :):)

Таа Дете чакам да се засечем :) А и с всички които смятат да дойдат :):)


Отче върви на лекар :(

detelazurno
13-02-2010, 14:25
Там съм разбира се :) Но защо не отидем направо към 23:50, че ако отидем 23:20 и в 23:30 ще ни изкарат, а следващата започва в 00:00. Какво ще кажеш?

VFTI
13-02-2010, 14:29
Ами ще отида по-рано пък като ни изкарат ще изчакаме :):) Но споко де ще се видим ти си ела 23.45 или колкото решиш :):)

mim
15-02-2010, 10:52
какво стана, лъзгахте ли се този уикенд :tooth:
ние решихме с фамилията да наточим кънките и да проверим как е на зимния
много мазен леда, много хлапета, малко екстремисти и не толкова много народ като за неделя следобяд

Pastora
15-02-2010, 11:55
Аз не, още съм в бокса за огромно съжаление, не смея да рискувам още. Травмата ми е от онова падане по гръб, което видя на първата съвместна пързалка :(

mim
15-02-2010, 12:09
ай ай, лошо, вземи мерки и се оправяй, че сезонът ще свърши

Pastora
15-02-2010, 12:10
Е, ще останат Славия и Зимния до началото на лятото ;)

VFTI
15-02-2010, 12:18
Аз се лъзгах с детето и с една приятелката в Събота вечерта, ама не беше точно пързалянето, което исках:biggrin: Мисля да направя 2-3 пързалки тази седмица пак на айряна, ама ще видя кога ще успея...

Отче оправяй се, че да има кой да ни показва пресечките:Lkingsmiley:

Pastora
15-02-2010, 12:21
Хаха, то от пресечки как се пресякох :)))) Ще гледам за четвъртък да съм на линия, надявам се да мине:)

detelazurno
15-02-2010, 13:08
Венци ти само кажи кога си навит да караме пак. Знаеш, че аз винаги съм onice :) А за пресечките какви са ти ядовете не знам. Ти си я правиш само трябва да я потренираш още, че да изгладиш движението съвсем.
Хайде, привиквам сичкото кънкьори, събирай се и да правим лъзганица!

Pastora
15-02-2010, 13:46
Иска ми се, ама съм на изчакване :( Надявам се за четвъртък ...

VFTI
15-02-2010, 17:58
Айде тази вечер ще съм на линия от 22.00 часа... Най-после съм сам и свободен и дано си направя кефа :) Митак чакам те...Както и всички останали от групичката...

На отчето му забранявам да дойде, докато не се оправи!

Pastora
15-02-2010, 18:58
Приемам забраната, макар с неохота ;)

detelazurno
15-02-2010, 19:11
Ама разбира се, че съм на мястото на събитието :)
Отче, заповядвам ти да седиш в къщи и да си пийвате коняче с Ася! :drunk:

Pastora
16-02-2010, 12:08
Дано коняка има лечебни свойства :))))

mim
16-02-2010, 12:10
чудя се за довечера, че времето е хубаво

Pastora
16-02-2010, 12:12
Аз още съм аут :(

mim
16-02-2010, 13:09
имам си наколенки, готова съм за нови подвизи на пързалката :roll2:

VFTI
16-02-2010, 14:38
Снощи беше МНОГОО хубаво :):)

Давах интервю за PRO BG:roll2: + това че няколко пъти правих разни пресечки и завъртания пред камерата...Сега ще търся записи, а дано са ме излъчили:crazy::crazy: Лазурното дете и той беше хванат от камерата, ама така е...те снимаха само най-добрите:):):)

Тази вечер няма да мога, но утре Сряда съм на 90% на айряна след 22.00ч. :go:

detelazurno
16-02-2010, 15:45
Бат' Венци....орязали са ни. Можеше повече. А сутринта специално като станах да закусвам пуснах да се записва, че не заех кога ще го пуснат.
http://www.youtube.com/watch?v=8YMDwQh-anw (още чака одобрение)

mim
16-02-2010, 15:51
:big_bow_down: :clap2::clap2::clap2:

Pastora
16-02-2010, 16:02
Имаме си медийни звезди :)) Венци, трябваше да им покажеш известните стъпки и троен аксИал с търкултуп :)) Аз ще се целя в четвъртък вечер и то за една пързалка от 22 часа, че не смея по-дълго, но ако съм добре , може и да поостана ;)

VFTI
16-02-2010, 16:18
Ахаха...:roll2: Имани тук таме, ама явно не са им харесали моите пресечки...Честно казано не ми харесва много репортажа, защото направо прекалиха с лигавенето на оня арабин:crazy::crazy:


Иначе Митко тебе те има точно когато караше назад:):) Аз казах ли ти... Яничка също я има 3-4 пъти в кадър...А аз съм доволен от интевюто...За първи път да изглеждам сносно пред камера:crazy:

В прочем има еднааа мааалка част от първата ми пресечка...Ако някой пусне от 1мин и 55сек. ще види как тъкмо я бях завършил и само карах(това 1.5сек)... Таа пак си е постижение:crazy:

detelazurno
16-02-2010, 18:35
Абе аз се видях на още 2-3 места някъде назад. Иначе определено прекалиха с арабина, а нас ни снимаха доста пъти с доста добри изпълнения. Явно целта вече не е да се показва качвство. Репортерската ни работа са като нещата от живота......:innocent:
Венци толкова се надяваше да го покажат в добрата му светлина, а аз не малко пъти минах доста качествено покрай камерата. Предлагам да им вдигнем скандал :crazy:

Pastora
16-02-2010, 18:58
Предлагам в знак на протест да счупим леда с тръшвания :)))

detelazurno
16-02-2010, 19:47
На теб точно не ти препоръчвам да се тръшваш. А и иначе не приемам идеята тъй като после няма къде да караме :boost:

Pastora
16-02-2010, 19:50
То опитите показват, че се чупят други неща, но не и леда :))) В четвъртък сме на линия, ако ще да се разчуе :))

mim
17-02-2010, 10:30
ако мислиш да повтаряш си вземи протектор за гръб за екстремни вело-изпълнения

в четвъртък ако не вали сме там :asthanos:

Pastora
17-02-2010, 10:32
То проблема е, че може би съм със спукано ребро, протектора няма да е много удачен :)) Но каквото и да е - четвъртък съм на линия ;)

detelazurno
17-02-2010, 14:15
Е хубава работа! Ама само така предполагаш или ходи да те прегледат?
Бтв, вот абаут тудей? Венци нещо се беше наточил да ходи днес. Ще се събираме ли днес или направо всички в четвъртък?

mim
17-02-2010, 14:25
утре в 22 го замислям

Pastora
17-02-2010, 14:31
То ще ми мине, докато стигна до доктор. Аз съм за четвъртък в 22 твърдо.

VFTI
17-02-2010, 16:21
Ами хайде ще почина малко и да се съберем групичката в четвъртък, макар че ще съм с малко компания ама тъкмо ще е още по-забавно:):)

Pastora
17-02-2010, 16:27
Колкото повече, толкова повече :)

DarkKnight
17-02-2010, 16:32
Айде пишете ме и мен за четвъртък, ако не вали, че ми писна да кашлям и да дигам температура :)

detelazurno
17-02-2010, 19:04
Колкото повече толкова повече ама Внци взе всеки път с различна да идва ;) Като ще е с повече компания да доведе поне по една за всеки ;)

VFTI
17-02-2010, 19:23
Трием компромати:):)

В четв. съм на линия:)

detelazurno
17-02-2010, 19:48
Ами тогава ела в четвъртък с двете да погледаме малко шоу, че от личен опит знам, че не е много приято да ги събираш на едно място :eat:

DarkKnight
18-02-2010, 08:49
Да му се невиди довечера няма да мога да дойда :brickwall:

Pastora
18-02-2010, 16:14
За яд си е, само теб няма да те има мисля ;)

mim
18-02-2010, 16:28
и моята компания окапа, но пък аз съм желязна :-D

detelazurno
18-02-2010, 16:59
Хехе...к'во се чудите за компаниите си. Аз мойте ентусиасти все не мога да ги накарам. Остаряха психически ли, що ли? Преди се навиваха, а тая година..... Аз затова му се чудя на Венци от къде ги намира тия спортистки. Аз мойте ако ги викна на кафенце става, ама иначе....

mim
18-02-2010, 17:13
само да не се ливне някой течен лед отгоре, че никакво пързаляне няма да има

VFTI
18-02-2010, 17:25
Дааммм стискам палци времето да се задържи студено и невалящо:):)

А черния рицар пак остава без календар:chair:

detelazurno
18-02-2010, 17:36
Той така хубаво се ливна тоя течен лед...право върху гърба ми както бях наведен и без яке. Дано спре до 21:00

Pastora
18-02-2010, 18:06
Дано, иначе не съм 100% сигурен, че Ася е малко болна :(

mim
18-02-2010, 18:32
бия отбой, гледайте го какво е навън, виелици и порой, съмнява ме, че 21:30 ще е сухо и тихо

VFTI
18-02-2010, 18:39
Аз ще чакам до 21.00 часа за да реша...

detelazurno
18-02-2010, 18:44
Аз ще реша в 21:20 ;) Който вземе решение да пише.
mim къде живееш? Аз ей сега като се показах на балкона единствения спомен от дъжда са локвите.

Pastora
18-02-2010, 20:25
Ех, днес сме аут, Ася е яко болна и говори като Дарт Вейдър :( Съжалявам, а толкова ми се ходеше.

mim
18-02-2010, 21:05
отче, ти по-добре и да седиш и да заздравяваш, ако си счупен
ако след малко не е заваляло пак и не се извиват хали, ще обувам кънките

пороят беше в 6 в дружба

Pastora
18-02-2010, 21:07
Аз съм полувъзстановен, ама Ася шепне, досега варих чайове :( Ако не днес, може утре да минем през леда, просто не искам някой да ангажирам с нас тия дни, че сме непостоянни :(

VFTI
18-02-2010, 21:30
Ами аз около 22.10-15 часа ще съм на леда:Lkingsmiley::Lkingsmiley: Времето го дават да се задържи топло, но без валежи :)

detelazurno
19-02-2010, 13:02
Стягайте кънките за утре, че Венци взе да вдига летвата високо. Вече може да му викате Венци пресечката, Венци хеликоптера, Венци спирачката....и какво ли още не. На всичкото отгоре отново дойде с различна. Даже започна да дава уроци на начинаещите :)
Абе добре се попързаляхме вчера :) За утре как предпочитате 22:00 или 23:50?

VFTI
19-02-2010, 13:15
Не вярвах, че ще го напишеш:oops: Иначе днес наблюдавах как Плюшченко завоюва второто място и съм прихванал някои от движенията му :tooth: :tooth:...


Аааа за утре незнам дали ще дойда...Ще ходя и на др. тренировки и се чудя...А вечерта евентуално на гонки... Все пак таланта трябва да се съхранява и му трябва почивка за да се развива :Suicide::Suicide:


П.П А и незнам дали ледът ще е достатъчно твърд за мен :tooth:

mim
19-02-2010, 14:40
ехааа, добре сте довършили след нас, виждам
за довечера не знам, може и да може, ама може и да не може, така че не обещавам

ох какво хубаво слънчице е пекнало

а за плюшченко ти завиждам, голям кеф е да го гледаш, е и не само него, поне гледах европейското
тая олимпияда с фигурното все се разминавам
от всичко гледах само последното изпълнение на китайската спортна двойка, когато се класираха първи

Pastora
19-02-2010, 15:15
Ние се решихме и май ще цъфнем тази вечер от 22. Утре и да искаме няма как, на имен ден сме.

detelazurno
19-02-2010, 17:41
Тази вечер викате? Саундс гуд :) Бате Венци ти за тая вечер какво мислиш, че така като гледам Ники ми звучи като да дойде за една пързалка само? А иначе за горните ми писания...защо пък да не ги напиша? Оно кое си требе си го сака ;)
Отче, я сподели утре кои празнуват, че не съм разбрал и да не взема да пропусна някой познат.

P.S.: Венци, разбрах къде се е криела тайната за скоростите, които развивах снощи - бил съм с 2 различни чорпа :tooth: :devil:

Pastora
19-02-2010, 19:18
А каква ли скорост се развива с различни кънки :))) Утре са Тодор, Тодорка и т.н. Днес сме наистина само за една пързалка, няма начин за повече :(

VFTI
19-02-2010, 20:38
Ами аз се чудя за събота или неделя според времето и това дали ще ходя на гонки :)

Иначе на следващата среща и аз ще обуя различни чорапи, че да мога да те догоня:drive::drive:

Ама мисля пак да правя по 2пързалки :) че иначе не е рентабилно :) Пък и съм толкова профи че 1 пързалка загрявам и една се доказвам :tooth:

detelazurno
20-02-2010, 16:14
Утре? 22:00?

Pastora
20-02-2010, 16:56
Засега сме да, само да не се преуморя евентуално на мача утре :)

VFTI
21-02-2010, 20:09
За тази вечер Неделя 21.2.10г.?

Някой ще ходи :):)

detelazurno
21-02-2010, 20:14
Епа ако се наложи, че дойдем ;) Да разбирам ли, че ти ще ходиш?

Pastora
21-02-2010, 20:44
Днес съм пас, утре в 22 обаче сме на пангара :)))

VFTI
21-02-2010, 21:29
Амии до 50мин ще отида ::):) Сам съм днес, така че очаквам някой за компания:cold::cold:

detelazurno
21-02-2010, 21:34
Идвам...за къде без мен :)

VFTI
22-02-2010, 13:45
Лелеее забравих да ви покажа снощните шампиони...

Временто беше перфектно,а ледът окей:grin::grin:
Flying VFTI
p1. http://www.youtube.com/watch?v=MtJJkAsbVV4
p2. http://www.youtube.com/watch?v=RjohnTtD4aQ


Следващите световни шампиони.... За момента отказахме 2 покани да играем за националния отбор на Катар :tooth: :tooth: :grin::grin:

http://www.youtube.com/watch?v=J_H-MWHmxrg