PDA

View Full Version : Благодарности на Румен и Чавдар



KiKo
04-04-2006, 09:47
Искам да БЛАГОДАРЯ специално на Чавдар и Румен за това, че ми оправиха колата толкова бързо и качествено. Та да кажа какво се случи на мойта Алфа тази събота: както си карах на бул. България с 110км/ч и по едно време нещо все едно гръмна и изчезна сервото и светнаха лампите на таблото, спирам и отварям капака и гледам пистовия ремък се извадил от ролките. Аз естествено се паникьосах защото си нямах никва идея кво да правя и първото нещо което ми дойде на акъла беше да звънна на Бобо и на Вальо та да ме светнат по въпроса какво да правя, веднага ми казаха звънкай на Румен и Чавдар и карай колата в сервиза им, за което съм им много благодарен защото както казах бях се уплашил и не знаех кво да права. Звъннах на Чавдар и той ми каза веднага да закарам колата и да я погледнат, отидох там и както си вкарах колата в сервиза и едната ролка падна аз естесвено се шашардисах още повече но след като ми обясниха момчетата и взех та се успокоих. Та беше вече късничко за да ходя по магазините и да купя ролките и ремъка та го оставихме за понеделник. В понеделник на обяд закупих частите и момчетата светкавично я започнаха и следобяд колицата ми беше готова, и сега колата си работи перфектно. За което искам да ги похваля за перфектно свършената работа. :clap2: :clapping:

BatVas
04-04-2006, 10:53
:D :D :D И аз съм само доволен - за това му викат клубния сервиз :D :D

santo_traficante
04-04-2006, 10:54
? ?? ???? ????? ??????.???? ?? ?? ??? ?? ??????? ??????????? ? ?????? ??????? ????????? ????? :D ?? 1 ??? ?? ? ???????? ? ???? ??????
________
Mercedes-Benz 500E (http://www.mercedes-wiki.com/wiki/Mercedes-Benz_500E)