PDA

View Full Version : Шумахер се завръща във Ф1



santo_traficante
23-12-2009, 10:37
Честито на феновете:-)
Само не ми е ясно защо с Мерцедес:-)

Fear
23-12-2009, 10:49
Toва все още не е потвърдено официално от никого. ;)

pinko
23-12-2009, 10:53
Само не ми е ясно защо с Мерцедес:-)

Щото тва е вечната мечта на германците - световен шампион да е германски пилот с германски автомобил. Такова нещо не е имало май отпреди войната, Рудолф Карачиола (който въпреки името си е германец и е роден в Германия, но на практика е италиански швейцарец) печели с Мерцедес три пъти европейската титла (сравнимо със сегашната Формула 1), а през 1937 г. Браухич побеждава с Мерцедес в Гран При на Монако, а през 1938 г. във Франция. Но не става шампион.

И май ще стане - щото новия Мерцедес ще е победоносния Brawn GP, а Шумахер знаете как кара - така че...

BatVas
23-12-2009, 10:55
E тоя Шуми уби всичко детско в мен с тоя мерцедес - ама поне пък нов тим (донякъде) А шуми работи добре с Рос Браун

Mind_Control
23-12-2009, 11:11
Мина му времето на Шумахер. Вече е на доста години и ако се върне във формула едно само ще се изложи. Човек на тия години, със семейство и милиони в банковата сметка не е готов да си рискува живота по пистите, а това е необходимо, за да си пръв. Освен това след такова прекъсване е изгубил тренинг, защото едно е да тренираш на писта, друго е реалното състезание.

santo_traficante
23-12-2009, 11:29
Щото тва е вечната мечта на германците - световен шампион да е германски пилот с германски автомобил. Такова нещо не е имало май отпреди войната, Рудолф Карачиола (който въпреки името си е германец и е роден в Германия, но на практика е италиански швейцарец) печели с Мерцедес три пъти европейската титла (сравнимо със сегашната Формула 1), а през 1937 г. Браухич побеждава с Мерцедес в Гран При на Монако, а през 1938 г. във Франция. Но не става шампион.

И май ще стане - щото новия Мерцедес ще е победоносния Brawn GP, а Шумахер знаете как кара - така че...
абе на мен ми е пределно ясно:-)
са швабите ше се н***т от кеф:-)че го докопаха най накрая:jason2:

mirchozo
23-12-2009, 19:19
Мо'ж да муЙ умръзналУ на чоЕка да джитка Ферарита, или са спрели да плащат...

Пп Току що гледах по новините, верно ще кара за Мерцедес идния сезон.
Ще взема да сменя и аз Ферарито с Мерцедес...

arieca155
23-12-2009, 20:50
аз пък със завръщането на шумахер отново ставам запален фен на формулата.мисля че се получи много добре.
не съм чувал Шумахер да се е "женил" за ферари!

fred
23-12-2009, 22:20
Ми аз мисля, че от Шумахер нищо няма да излезе след завръщането му, освен ако не се хване с покера :sad2:

spe4elist
23-12-2009, 22:41
Няма страшно, момчета... Алонсо има да му връща на Шумахер.

Абсолютно раздвоен съм в момента - Шумахер е моят идол за пилот, нооо - Ферари винаги ще бъде моята религия във Формула 1.

alfageorgi
23-12-2009, 22:48
Харесвам Шумахер като пилот , но само във Ферари.Ако играе за Мерцедес вече не е моя избор.Освен това си мисля , че ако Ферари изкарат добър автомобил или поне равностоен на този с който ще кара Шумахер Алонсо ще го смачка.Просто испанеца знае как да изработи Шумахер и го показа не веднъж с Рено , което определено не беше кой знае колко по-добро от ферарито което караше Шумахер.Ще бъде интересно , но за съжаление на германците ще загубят и отборно, което безкрайно ще ме радва защото не мога да ги дишам с претенциите им за това , че правят най-добрите автомобили.

mirchozo
23-12-2009, 23:29
Вижте сега, Шуми ще кара за Мерцедес, нали се сещате че той дълги години помага на Ферари да усъвършенстват своя болид, та тия знания сега ще отидат при Мерцедес, които досега не са спали (ама хич даже). Според мен Мерцедес ще е много силен болид този сезон, колкото и опит да има Алонсо все пак се кача в болид който досега не е пилотирал и ще му е много трудно.Абе ще е интересно...квото и да си говорим.

mihail_mladenov
24-12-2009, 11:25
Завръщането на Шумахер е вече официално, и се надявам да станат хубави битки между него и останалите пилоти(Маса, Алонсо, Хамилтън, Бътън, Фетел).

Mupo
25-12-2009, 12:08
Официален е и отговора на Мерцедес за тази постъпка. А именно - "Увеличаване интереса и продажби на автомобилите носещи марката Мерцедес..."
Т.е. рекламен трик. За мен лично Пилето е голям изменик след тази постъпка ... Успех му желая все пак.:disgust:

ФЕРАРИСТ
25-12-2009, 13:02
http://i1020.photobucket.com/albums/af327/ferrarist75/th_IMG_4437.jpg (http://s1020.photobucket.com/albums/af327/ferrarist75/?action=view&current=IMG_4437.jpg)
Най - голямото ми фенско богатство......може би след спомена че стоях на две педи от най - големия в Ф1 докато ми разписваше единия от каскетите......и се чуствах като целунат от Господ заради това щастие.......

StarChild
25-12-2009, 18:33
Ми аз мисля, че от Шумахер нищо няма да излезе след завръщането му, освен ако не се хване с покера :sad2:
За тези 7мл.евра дето ще ги гълта за сезон ме съмнява! Ама нищо чудно и да почнеда залага;).

nhg
26-12-2009, 11:11
Според мен няколко подиума са му максимума на възможностите към настоящия момент...
Много е добър, въпреки че никога не съм го харесвал; иначе ще е по-интересно, спор няма.
Цялата ситуация обаче си е "Каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари!" (в случая за много).

Derry
27-12-2009, 09:52
Тя работата ясна, че тия там всичките са си плюли в устата и само за пари мислят, ами дано поне покрай милионите дето ги изкарват, ние да изгледаме интересен шампионат.