PDA

View Full Version : Странно ключе - чип



qpwo
23-12-2009, 18:38
Колеги, днес като се разрових в бумагите, код-картите и др. неща които имам за Алфата, открих това ключе-чип за което бях забравил.. Не открих никъде дупка по колата за където е... Та това ли е за алармата или за друго нещо... Нямам и отвор в багажника , отдясно долу....

popaay
23-12-2009, 19:22
Колеги, днес като се разрових в бумагите, код-картите и др. неща които имам за Алфата, открих това ключе-чип за което бях забравил.. Не открих никъде дупка по колата за където е... Та това ли е за алармата или за друго нещо... Нямам и отвор в багажника , отдясно долу....
Отвори жабката и до копчето за багажника има цепка,за алармата е.

qpwo
25-12-2009, 15:09
Отвори жабката и до копчето за багажника има цепка,за алармата е.
Гледах и никъде в жабката няма цепка!:dunno:

leshoiad
27-12-2009, 06:45
И аз го имам същото. Това е за оригинално интегрираната аларма. Моето портче е от дясно на конзолата, върху кожата до левия крак на пасажера на дясната седалка!

Iltcho
29-12-2009, 23:36
Виж отдясно под волана :big_whoops:Има едно капаче с много дупки - та под него. Май при различните модели по години е на различно място:new_Eyecrazy:

Linkestis
30-12-2009, 15:44
Виж отдясно под волана :big_whoops:Има едно капаче с много дупки - та под него. Май при различните модели по години е на различно място:new_Eyecrazy:

Под датчика за вътрешната температура ли????

qpwo
30-12-2009, 17:36
Виж отдясно под волана :big_whoops:Има едно капаче с много дупки - та под него. Май при различните модели по години е на различно място:new_Eyecrazy:
Махнах капачето ,но няма... Има обаче едни кабелчета и ме навява мисълта , че може да е имало и да е махната...

Iltcho
03-01-2010, 16:40
Под датчика за вътрешната температура ли????

Да. При мен е там.

qpwo - кой ти каза да махаш капачето???
Продължи малко по-надолу по пластмасата. Ако ми остане време - ще снимам къде е моята. Най-добре легни по гръб до педалите с лице нагоре и с фенерче ще го откриеш.

fulcrum
03-01-2010, 17:49
имам го на 156 същото, за изкл. и вкл. на алармата е , дупката му е като седнеш на седалката шофьорската срещу коляното ти ще дойде или капака за бушоните дето е ако не се ориентираш утре ще ти го снимам

qpwo
03-01-2010, 19:50
Виж отдясно под волана :big_whoops:Има едно капаче с много дупки - та под него. Май при различните модели по години е на различно място:new_Eyecrazy:
Аааа... аз разбрах зад него...:big_whoops: Утре пак ще проверявам ПОД него.....

Iltcho
03-01-2010, 21:10
:rotfl::clap: Чети внимателно другия път, да не земеш да разглобиш цялата кола :th_up:

qpwo
05-01-2010, 14:43
Да. При мен е там.

qpwo - кой ти каза да махаш капачето???
Продължи малко по-надолу по пластмасата. Ако ми остане време - ще снимам къде е моята. Най-добре легни по гръб до педалите с лице нагоре и с фенерче ще го откриеш.
Коледга айде снимай го ,че нещо немога да го открия и най-вероятно нямам...:online2long: