PDA

View Full Version : Счупен скоростен лост



stefanaki
26-12-2009, 20:40
Здравейте колеги..

Днес, докато чистех и миех колата подробно, реших най-накрая да сваля топката на скоростния лост и да я нося да ми я претапицират. Нещо заяждаше и не можеше да се свали - напънах по силно и топката ми остана в ръцете както и половината пластмаса на скоростния лост... :cry: Оказа се че някой, най-вероятно първия собственик е залепил топката че да не се маха.. съответно - аз като съм напънал и съм пооткъртил нещата отдолу.

Свалих всичко под ИЦС-а и огледах - положението не е толкова зле.. Сложих обратно всичко но сега като дръпна лоста нагоре, за да включа на задна, лостчето не се връща а преди беше като с пружинка..

Сега се чудя.. дали пропускам нещо; дали не е било на щипки това лостче за нещо друго; дали не е имало пружина; дали трябва да си купувам нов лост и може ли?!?

Някой сблъсквал ли се е с това?

След малко ще направя снимки ..

stefanaki
26-12-2009, 21:50
Оттеглям питането. Докато правех снимките видях, че на пода е паднала една пружина - сложих я между топката и лостчето и естествено всичко е като ново.. е.. топката все още е скъсана... :)

leketo84
27-12-2009, 08:51
Оттеглям питането. Докато правех снимките видях, че на пода е паднала една пружина - сложих я между топката и лостчето и естествено всичко е като ново.. е.. топката все още е скъсана... :)

Важното е че си се оправил !!! :magic:

EMo0o
27-12-2009, 11:29
Оттеглям питането. Докато правех снимките видях, че на пода е паднала една пружина - сложих я между топката и лостчето и естествено всичко е като ново.. е.. топката все още е скъсана... :)

Караш колата на тапицер и си готов :)