PDA

View Full Version : 156 2.0 TS vs BMW 320D



Memento
29-12-2009, 20:56
Гонката е следната.Летящ старт от 40км,дистанция 600м,правата е с баир.Реших да се пробвам да видя с колко коли ще ме вземе.Бавареца е 2004г,мерен е на дино 167 коня.Каква е била развръзката според вас.Бмв-то е е46

http://www.vbox7.com/play:eb0741ad

Bimbo
29-12-2009, 21:45
Задаваш отговори!!!:cheers:

digitalundgrd
29-12-2009, 21:46
Кола и половина за БМВ-то пред теб ?

п.с. Това преди да си сложиш шайбата или след ??

Bimbo
29-12-2009, 21:51
Бих се замерил с колегата!!!:smile:

Memento
29-12-2009, 22:14
digitalundgrd (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=4833) позна..Преди да сложа шайбата.След нова година отивам да го чипна,свещи,оригинален дебитометър и кн филтър и пак заставам на чертата.Тоя път на равно и от място.
Към колегата бимбо.Колега ще се замериме само,че след празниците.Пиши 1 лс към 6-7.

Ако има интерес утре ще пусна 1 клипче,10 секундно(вина на оператора).До 100 съм пред него,но после ме взима и точно там свършва клипчето :).

И ако може някой да пусне 1 ЛС с идея какъв съединител да си купя и от къде,че здаде багажа.


Ето го и калпавото клипче,на което изтървам 3-та предавка,но все пак да има видео материал за да не каже някой,че стават само виртуални гонки :).Имам само 1 клип(не добър)защото операторката ни дойде с 1 час закъснение и вече бяхме направили около 10 старта.Това е последния на който вече съединителя сдаде багажа.
http://www.vbox7.com/play:eb0741ad

ФЕРАРИСТ
29-12-2009, 22:46
До 100 съм пред него,но после ме взима и точно там свършва клипчето :).
http://www.vbox7.com/play:eb0741ad
Че тва е данке шьон бре......ма ако това е цариградско, мястото не е много подходящо......

RoMAN
29-12-2009, 22:53
Гонката е следната.Летящ старт от 40км,дистанция 600м,правата е с баир.Реших да се пробвам да видя с колко коли ще ме вземе.Бавареца е 2004г,мерен е на дино 167 коня.Каква е била развръзката според вас.Бмв-то е е46

http://www.vbox7.com/play:eb0741ad

Аз сега дали да пусна една тема "Бензинките се изложиха"? Колега излагаш се недей така... печка на твоите кубици те бие, все пак си Туйн Спарк 155 коня.

ФЕРАРИСТ
29-12-2009, 23:45
печка на твоите кубици те бие, все пак си Туйн Спарк 155 коня.
Без турбо.......БМВто сток 9 сек до 100, уж ремапнато ако е 167 на дино......баси излагацията......

digitalundgrd
29-12-2009, 23:48
digitalundgrd (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=4833) позна..Преди да сложа шайбата.След нова година отивам да го чипна,свещи,оригинален дебитометър и кн филтър и пак заставам на чертата.

Вече имаш шайба, остава да сложиш чип, спортен филтър, хубави свещи и нов дебитомер и ще си 1 кола и половина пред БМВ-то :cheers:
Успех

RoMAN
29-12-2009, 23:56
Без турбо.......БМВто сток 9 сек до 100, уж ремапнато ако е 167 на дино......баси излагацията......

Бмв-то OHC, Aлфата DOHC ? БМВ-то е по-тежко. Сантиметър или километър, пак си е победа.

Bimbo
30-12-2009, 00:13
Без турбо.......БМВто сток 9 сек до 100, уж ремапнато ако е 167 на дино......баси излагацията......

Стига деееееееееее,толкова си можем!!!

---------- Post added 30.12.09 г. at 00:13 ---------- Previous post was 29.12.09 г. at 23:56 ----------


Вече имаш шайба, остава да сложиш чип, спортен филтър, хубави свещи и нов дебитомер и ще си 1 кола и половина пред БМВ-то :cheers:
Успех


И това ще го видим!!!:spell:

ФЕРАРИСТ
30-12-2009, 13:06
Бмв-то OHC, Aлфата DOHC ? БМВ-то е по-тежко. Сантиметър или километър, пак си е победа.
Онс, донс, монс, тежко било......айде махнете 300 кила и турбото от баварчето, сложете ги на АЛфата, сложете и турбо на бензина, и гледайте шоу...

1912
30-12-2009, 13:14
бати застреляните печки ...
тоя форум взе да става нещо гола вода с тея спорове печки срещу бензинки
пускайте се 2.0 ТУРБО ПЕчКА срещу 2.0 ТУРБО БЕНЗИН
да видите каква ще е огромно разликата

cyberhill
30-12-2009, 13:23
Май някъде BOBO го беше казвал : "Ще му се счупи дизеловия бинокъл" :D

RoMAN
30-12-2009, 14:54
Онс, донс, монс, тежко било......айде махнете 300 кила и турбото от баварчето, сложете ги на АЛфата, сложете и турбо на бензина, и гледайте шоу...

Maхни единия разпределителен вал от алфата, тогава дизелака да си махне турбото. А пък най-честно да бъде, пусни 2 двигателя с еднакви спецификации, еднакви коне и кг да видим. Оправдание се търси тука май вече, турбота едно друго. Какво като има турбо? Да не е някой голям охлюв от Субару? Изяде ли тоягата от същата кубатура дизелов двигател? Паднал е и няма друго обяснение.

tokata_pz_flex
30-12-2009, 15:06
Хайде сега , махане , слагане ала бала ... простотий ! Това са колите , това е гонката . Точка !

RoMAN
30-12-2009, 15:15
Хайде сега , махане , слагане ала бала ... простотий ! Това са колите , това е гонката . Точка !

И аз това казвам:
Сантиметър или километър, пак си е победа.

Живи, здрави и приятно прекарване на новата година.

ФЕРАРИСТ
30-12-2009, 15:30
Maхни единия разпределителен вал от алфата, тогава дизелака да си махне турбото.
Твоя дизел може ли да се приведе в движение без турината да работи?

Събев
30-12-2009, 16:55
Бмв-то OHC, Aлфата DOHC ? БМВ-то е по-тежко. Сантиметър или километър, пак си е победа.

Добре бе отворен, OHC-DOHC! Гледам ги разбираш нещата, ми хайде тогава да беше ГТВ-то V6 TURBO 2.0L ! И то е с 2 клапана на цилиндър май, а? И какво правим тогава, имаме разлика от около 50коня в сток модели, ЗАЩО??? Айде обясни ми тези неща и тогава ми говори за еднакви кубатури с турбо при дизел и бензин и еднакви коне, защото това GTV е модел 95-96г. и е с такава мощност (204к.с) стоково, а коя кола на тези години дизел е с някаква подобна мощност, сток????!!!! Много нафта си си налял в главата май! За да са на едни коне или дизела трябва да е напомпен или бензина скопен! Друг вариянт май няма! А като толкова искаш, пусни се с твоята мега бърза 166-ца както ти е с чип с едно пунто дето е с 1000куб. по-малко обаче и то с чип и виж резултата! И то е OHC, и смешна кубатура сравнение с теб!

Memento
30-12-2009, 21:31
Аз сега дали да пусна една тема "Бензинките се изложиха"? Колега излагаш се недей така... печка на твоите кубици те бие, все пак си Туйн Спарк 155 коня.

Както виждаш не ме е срам щом сам пускам клипчето.Бмв-то си дърпа много сериозно,ако някой се е возил дори в стоково такова ще ме подкрепи.Всички гонки са от летящ старт по баир.И както казах след доработките по моята кола,които трябва да направя след празниците ще има реванш.

П.С. И да паднем и да бием пак ще се напием.Весели празници на всички.

Kuker
30-12-2009, 23:03
Другия път се дръпнете от място.Ти си загубил време докато набереш от 40км/ч /на 2-ра са около 3000 оборота, не вярвам да си държал на 1-ва/ а дизела има сила.Дизел и с по-малко коне може да те дръпне от летящ старт.

Memento
31-12-2009, 00:02
Ест другия път ще има и старт от място.Бтв към 8 дано да е хубаво времето ще направя 1 сверка с опел калибра ХЕ,мазда кседос 2.5 литра и ест бмв-то.Дано поне 1 да взема.

CrazyElement
31-12-2009, 18:19
Колега Memento, не трябваше да пускаш тази тема изобщо, доколкото разбирам от предния ти пост искаш да сменяш дебитомер и свещи, е ок пуснал си се с това бмв,защото сигурно сте приятели обаче като искаш да пускаш обективни данни тук във форума биваше да е след като си сменил свещите и дебитомера , защото сега виждаш какво се получва. Също така много ми е интересно какъв шанс да имаш на лек "баир" и то от летящ старт срещу дизел с 364 нМ въртящ момент при 1660 оборота?

plamen petkov
01-01-2010, 07:51
BMW 320D -163 PS - 8,3 сек 0-100
http://www.nettiauto.com/bmw/320/2985072?sitelang=1
http://www.auto.it/prove/bmw/serie_3/2005/04-1395/scheda/BMW+320d
А алфата е 8,6 сек направо се чудя изопщо че си го дръпнал в началото за което те поздравявам

Satanism
01-01-2010, 14:12
BMW 320D -163 PS - 8,3 сек 0-100
http://www.nettiauto.com/bmw/320/2985072?sitelang=1
http://www.auto.it/prove/bmw/serie_3/2005/04-1395/scheda/BMW+320d
А алфата е 8,6 сек направо се чудя изопщо че си го дръпнал в началото за което те поздравявам


тва бмв е минало бая далече покрай Е46ца ;)

Предполагам става дума за 136 коньовата печка.

Memento
02-01-2010, 17:17
Колега Memento, не трябваше да пускаш тази тема изобщо, доколкото разбирам от предния ти пост искаш да сменяш дебитомер и свещи, е ок пуснал си се с това бмв,защото сигурно сте приятели обаче като искаш да пускаш обективни данни тук във форума биваше да е след като си сменил свещите и дебитомера , защото сега виждаш какво се получва. Също така много ми е интересно какъв шанс да имаш на лек "баир" и то от летящ старт срещу дизел с 364 нМ въртящ момент при 1660 оборота?


Колега не показвам гонката за да "пускам обективни данни" в форума.Обективни гонки може да има само когато и 2-те коли излизат от завода.При нашите коли вече играят много и различни фактори.

rusiq86
02-01-2010, 17:58
Колега не съм рацер, но следя тази и още няколко теми свързани с гонки. Имам едно запитване, казваш:
"Обективни гонки може да има само когато и 2-те коли излизат от завода.При нашите коли вече играят много и различни фактори."
Е тогава защо даваш коментари и мнения в другите теми, кой бил по бърз и подобни след като сега мислиш така!
Не се засягай, ама... иначе документираите повече гонки, интересно е да се гледат такива неща, ама тоя кон 2.0 нещо не върви на клипа!

RoMAN
02-01-2010, 18:06
Колега не показвам гонката за да "пускам обективни данни" в форума.Обективни гонки може да има само когато и 2-те коли излизат от завода.При нашите коли вече играят много и различни фактори.

Наистина си противоречиш вече както спомена rusiq86. До скоро в темите ни пляскаше разни данни от каталозите, а сега друга песен запя.

thecleaner
02-01-2010, 18:11
Колега не показвам гонката за да "пускам обективни данни" в форума.Обективни гонки може да има само когато и 2-те коли излизат от завода.При нашите коли вече играят много и различни фактори.

Радвам се че си написал малко по обективно мнение. Гонката никой не я коментира но според мене БМВ то дори не си даде зор с теб. Като те понабият малко ще почнеш да мислиш по трезво.

Memento
02-01-2010, 18:25
Наистина си противоречиш вече както спомена rusiq86. До скоро в темите ни пляскаше разни данни от каталозите, а сега друга песен запя.


С данни от каталози не се занимавам.Всичко,което съм писал или съм го видял на пистата или на улицата.Данните от каталозите не играят абсолютно никаква роля.Коя е другата песен,която съм запял??????

RoMAN
02-01-2010, 18:37
С данни от каталози не се занимавам.Всичко,което съм писал или съм го видял на пистата или на улицата.Данните от каталозите не играят абсолютно никаква роля.Коя е другата песен,която съм запял??????

Колега извинявай, обърках твоите постове с тези на plamen petkov, моя грешка. Toй обича да слага на всеки свой пост каталожни данни. А относо коя е другата песен която си запял е.... Прегледай си тази тема : http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=42588

Memento
02-01-2010, 19:50
Колега извинявай, обърках твоите постове с тези на plamen petkov, моя грешка. Toй обича да слага на всеки свой пост каталожни данни. А относо коя е другата песен която си запял е.... Прегледай си тази тема : http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=42588


Колега в тая тема,която си копирал изразявам мнението си за полу-професионални(професионални)драг състезания.Там позицията ми е много ясна и категорична и тя е,че в полу професионалните и професионалните драг състезания дизелът няма своето място.А по въпроса,който вълнува 60% от форумът 156 2.0 ТС вс 2.4 ЖТД с чип съм на мнение,че дизелът ще опука бензинката.Най-малкото пуснах клипче как ме натупа турбо дизел.

Мен ме натупа турбо дизеларка,the cleaner също го опука турбо дизеларка така,че не виждам какво трябва да спориме кое е по бързо.Вече ако сравняваме турбо бензин вс турбо дизел ще е друго,но тъй като си карам атмосферката и ме напука дизеларка немога да кажа нищо друго освен...ПРИБИ МА по селски и тва е :).

toshi...9
05-01-2010, 11:30
колеги и аз карам печка 2.4 150 д чип и 2 ки бензинки неми се опират наи малко бмв та пускал сам се много пати и резултата е все един

Pastora
05-01-2010, 11:44
колеги и аз карам печка 2.4 150 д чип и 2 ки бензинки неми се опират наи малко бмв та пускал сам се много пати и резултата е все един

Тогава се пусни с Бимбо, ще вкараш интрига.

toshi...9
05-01-2010, 11:59
няма никакви ядове като идвам кам сф с удоволствие бих направил едно две стартчета за спорта тука с един приятел се пускаме с едно бмв двоен ванос незнам си какво било неги знам много тиа бмв та ама го биа

Bimbo
05-01-2010, 18:50
Тогава се пусни с Бимбо, ще вкараш интрига.


То ще се чуе на срещата с колко ме бие 2.4джтд,ма като гледам времето ни скрои капанче:smackbum:

toshi...9
05-01-2010, 20:13
времето хич не е за такива опити само ако несме с wrc коли штар по штар :D

plamen petkov
05-01-2010, 20:27
Това БМВ 320д върви доста не случайно пуснах линка към данните му това чудо ще бие и чипосана 156 2,4 жтд а до колкото разбрах си имал за смяна доста неща по колата другия път се пусни с по стария модел 320д и ще разбереш че по времето 97-2000г няма по бърз 2000 куб двигател от този на Алфа

Satanism
05-01-2010, 20:29
Това БМВ 320д върви доста не случайно пуснах линка към данните му това чудо ще бие и чипосана 156 2,4 жтд а до колкото разбрах си имал за смяна доста неща по колата другия път се пусни с по стария модел 320д и ще разбереш че по времето 97-2000г няма по бърз 2000 куб двигател от този на Алфа

Аз вече 2ри път ти обяснявам, че в темата става дума за въпросният "стар модел" 320д, дето нормалните хора му викат Е46 ;)

Memento
05-01-2010, 20:51
Аз вече 2ри път ти обяснявам, че в темата става дума за въпросният "стар модел" 320д, дето нормалните хора му викат Е46 ;)


Kolega 2004g 150hp s dorabotki kum 170 konq stariq model na bmw li se vodi?Neshto ne vi razbiram.Star model,nov model.Dvigatelq e comman rail 150hp s dorabotki.Bmw-to e e46

P.S izvinqvam se za kirilicata pisha ot telefon.

Satanism
05-01-2010, 23:25
стария е, щом е 46ца, просто е с по-големия мотор на 46цата....пичагата е дал линк за най-новата тройка... ;)

Memento
05-01-2010, 23:31
бмв-то върви повече от най новата тройка,ако имаш предвид е90 320д 167 коня.Баща и на гаджето ми кара такава и разликата е осезаема :).Някой път ще ги накарам да застанат на чертата.

Колега гледам в подписа ти,че караш нисан п11.С едно приятелче се каниме отдавна да ги замериме.По спомен неговия също е п11 ГТ 150 коня нещо такова беше.Има ли смисъл да заставам?

Satanism
06-01-2010, 00:12
бмв-то върви повече от най новата тройка,ако имаш предвид е90 320д 167 коня.Баща и на гаджето ми кара такава и разликата е осезаема :).Някой път ще ги накарам да застанат на чертата.

Колега гледам в подписа ти,че караш нисан п11.С едно приятелче се каниме отдавна да ги замериме.По спомен неговия също е п11 ГТ 150 коня нещо такова беше.Има ли смисъл да заставам?

Пробвайте се, винаги има смисъл, но ако е читаво GT-то ще те накаже доволно за коли от еднакъв клас;)
Друг е въпроса, че повечето са с разтеглени вериги и не вървят като хората ;)

Аз с моето, като изключим старта, който и аз изпуснах и го позагубих, после вървя наравно с Е36 323i, което колкото и тежко да е, си е 2.5л шестак със 170кс и един тон нютони въртящ момент ;)

Memento
06-01-2010, 00:21
незнам разликите между тези бмвта 320д но съм се подгонвал с такова и неможех да го мина, но и неможеше да ми избяга. моята алфа е 1.9 105 коня


Колега няма как да знаеш с какъв мотор е било бмв-то.А повярвай ми ако е 150хп понапомпано дори и 2.4-ката ще трябва да вади телескопа :Bolt:

Bimbo
06-01-2010, 01:13
незнам разликите между тези бмвта 320д но съм се подгонвал с такова и неможех да го мина, но и неможеше да ми избяга. моята алфа е 1.9 105 коня



Ама наистина си го мислиш нали колега!!!Извинявам се,но това са леко казано.................!Не искам да цапам темата на колегата и се извинявам!!!

plamen petkov
06-01-2010, 06:03
При 150 кс дава 9,1 сек а при 167 кс не ми се писли ,но въпреки това от 0-100 си пред него значи е над 8,6 сек след това те бие тук вече играе роля мощността ,пусни се с 156 2,4 жтд с чип ~170кс според мен ще имаш доста по големи шансове :flex:

kocetobs
06-01-2010, 10:10
Това БМВ 320д върви доста не случайно пуснах линка към данните му това чудо ще бие и чипосана 156 2,4 жтд а до колкото разбрах си имал за смяна доста неща по колата другия път се пусни с по стария модел 320д и ще разбереш че по времето 97-2000г няма по бърз 2000 куб двигател от този на Алфа

Само да питам,ти това сериозно ли го мислиш?

adv_petrov
06-01-2010, 10:50
Ако може да дам личен опит, с мойта 2.0 на 2 пъти се опитах да бягам от старт по светофари едно и също бмв дето го засичам, двуврата тройка към 96та година, според мен беше турбодизел (карал съм такава тройка 2.5 tds и насън познавам тоя звук на форсирането на бмвто, някои от вас знаят какво имам предвид), не знам чипосано ли беше, какво ли, ама дърпаше страшно сериозно огромна разлика и 2та пъти, чак се засрамих, дори като мина 3 хил. оборота (там вече алфата ми се развърта) тоя пак прави осезаема разлика. А смея да кажа че колата ми въпреки че е с друг двигател, има нелош ряз (махнал съм и катализатора).

RoMAN
06-01-2010, 13:33
Ако може да дам личен опит, с мойта 2.0 на 2 пъти се опитах да бягам от старт по светофари едно и също бмв дето го засичам, двуврата тройка към 96та година, според мен беше турбодизел (карал съм такава тройка 2.5 tds и насън познавам тоя звук на форсирането на бмвто, някои от вас знаят какво имам предвид), не знам чипосано ли беше, какво ли, ама дърпаше страшно сериозно огромна разлика и 2та пъти, чак се засрамих, дори като мина 3 хил. оборота (там вече алфата ми се развърта) тоя пак прави осезаема разлика. А смея да кажа че колата ми въпреки че е с друг двигател, има нелош ряз (махнал съм и катализатора).

Не се учудвай, чипнат е бил. 143 коньовите ТДС-ки на БМВ 3-ка си вървят сериозно.

cyberhill
06-01-2010, 13:58
Да не говорим за комънрейла...

Satanism
06-01-2010, 14:41
Не се учудвай, чипнат е бил. 143 коньовите ТДС-ки на БМВ 3-ка си вървят сериозно.

Докато не стане топло (rofl)

CrazyElement
06-01-2010, 15:35
Колега не показвам гонката за да "пускам обективни данни" в форума.Обективни гонки може да има само когато и 2-те коли излизат от завода.При нашите коли вече играят много и различни фактори.

Не мислиш ли , че ще е малко трудно да намерим 2 коли от завода при условие , че отдавна са спрени от производство, говоря ти за коли сток, с изправни части по тях, извинявай но ти сам казваш цитириам "След нова година отивам да го чипна,свещи,оригинален дебитометър и кн филтър и пак заставам на чертата" махаме чипа и филтъра,защото не са сток, така да приемем , че дебитомера не ти е вред или пък не е същият за твоя модел и свещите не са ти добре? И въпреки това се пускаш с въпросното бмв и то от летящ старт и на всичкото отгоре по "баир"? Цялата тема е адски несериозна , аз също имам доста приятели с мн мн коли и повечето са мой клас ,без проблем можем да идим и да ги замерим , НО аз съм наясно с техническото състояние на моята кола и то е , че дебитомера не ми е на 100% и ламбдата трудно тръгва да бачка, като се има това на предвид изобщо няма да тръгна да се гоня и да давам някакви лъжли резултати. Никой не те спира да се пускаш с БМВ-то, но според мен тази тема е далече от истината.

Memento
06-01-2010, 16:26
Не мислиш ли , че ще е малко трудно да намерим 2 коли от завода при условие , че отдавна са спрени от производство, говоря ти за коли сток, с изправни части по тях, извинявай но ти сам казваш цитириам "След нова година отивам да го чипна,свещи,оригинален дебитометър и кн филтър и пак заставам на чертата" махаме чипа и филтъра,защото не са сток, така да приемем , че дебитомера не ти е вред или пък не е същият за твоя модел и свещите не са ти добре? И въпреки това се пускаш с въпросното бмв и то от летящ старт и на всичкото отгоре по "баир"? Цялата тема е адски несериозна , аз също имам доста приятели с мн мн коли и повечето са мой клас ,без проблем можем да идим и да ги замерим , НО аз съм наясно с техническото състояние на моята кола и то е , че дебитомера не ми е на 100% и ламбдата трудно тръгва да бачка, като се има това на предвид изобщо няма да тръгна да се гоня и да давам някакви лъжли резултати. Никой не те спира да се пускаш с БМВ-то, но според мен тази тема е далече от истината.

Абе колега хич не ме бърка какво е състоянието на колата ми.Хич не ми пука дали ще падна или ще бия.Не претендирам,че съм голям рейсър или,че карам неква реактивна ракета.Всичко е ФЪН.Щом искаш обективност,оправи си колата и заставай на чертата с някое жтд.

CrazyElement
06-01-2010, 17:57
Абе колега хич не ме бърка какво е състоянието на колата ми.Хич не ми пука дали ще падна или ще бия.Не претендирам,че съм голям рейсър или,че карам неква реактивна ракета.Всичко е ФЪН.Щом искаш обективност,оправи си колата и заставай на чертата с някое жтд.

Ти за мене не се безпокой, просто не ме разбирай погрешно, но така ти създаваш 1 мнение за алфа като по-бавна кола( аз също не споря , че карам реактивна ракета) просто мислиш ли че може да се обявавиш за читаво 156 2.0 ? По-точно темата трябваше да е проблемна 2ка срещу 320Д с чип, пак ти казвам не ми приемай коментарите като обида или нещо такова, просто Алфата пада на тази гонка дали е заради дебитомер или нещо друго което не ти е вред никой не знае, но факта , че не ги бива е на лице.А като се пускаш за ФЪНА, не е нужно да го разгласяш във форума.

Memento
06-01-2010, 18:07
Колега,че алфа си е бавна кола това всички си го знаем.Явно има още 2-3 заблудени хора като теб,които си мислят,че алфа ромео прави бързи коли още по малко нашите спаркове.И пак казвам скоро ще има втори рунд така,че хем да видя дали колата ми върви след интервенцийте,хем да видим кой,кого.

CrazyElement
06-01-2010, 18:11
Колега,че алфа си е бавна кола това всички си го знаем.Явно има още 2-3 заблудени хора като теб,които си мислят,че алфа ромео прави бързи коли още по малко нашите спаркове.И пак казвам скоро ще има втори рунд така,че хем да видя дали колата ми върви след интервенцийте,хем да видим кой,кого.

Ми това да се чува, но сори колега да пускаш неизправна кола срещу чипосан дизел... Не казвам,че алфата е хипер бърза колега, ако колата ти беше в час слагам чертата и казвам АЛФА РОМЕО 156 2.0 пада от 320Д с чип и точка. Ади че много спам стана нека видим 2ри рунд какво ще се получи.

digitalundgrd
06-01-2010, 18:21
Само за протокола ще вметна, че точно преди нова година направихме експеримента. Два спортвагона(форумни) бяха на чертата и резултата е : 156 1,9ЖТД 115 коня с чип бие доволно 156 1,8ТС пак с чип и смея да твърдя, че бензиновата кола е от ИЗПРАВНИТЕ и с хубав чип!

В този ред на мисли не виждам защо виждате нещо чудно в това 2,0ТС без чип да пада от 320Д с чип.
Не съм някакъв фанатизиран дизелджия, но не мога на черното да кажа бяло...

CrazyElement
06-01-2010, 18:33
Само за протокола ще вметна, че точно преди нова година направихме експеримента. Два спортвагона(форумни) бяха на чертата и резултата е : 156 1,9ЖТД 115 коня с чип бие доволно 156 1,8ТС пак с чип и смея да твърдя, че бензиновата кола е от ИЗПРАВНИТЕ и с хубав чип!

В този ред на мисли не виждам защо виждате нещо чудно в това 2,0ТС без чип да пада от 320Д с чип.
Не съм някакъв фанатизиран дизелджия, но не мога на черното да кажа бяло...

Аз помня неотдавна Бобо беше писал в 1 тема, че 2.0 ТС с чип бие 1.9 115коня с чип, изглежда между 1.8 и 2.0 се пак има някаква разлика, тука обаче си спамим яко, аз си казах мнението за цялата тази гонка, може някой мод да локне темата и да се отвори за резултатите от 2ри рунд.

Memento
06-01-2010, 18:46
А така някой мод да слага ключ.Темата отдавна се изчерпа.Като има развитие по случая ще пусна нова.