PDA

View Full Version : Автограф от Шуми и Фисикела!



MogaTa
02-01-2010, 12:28
Колеги преди няколко дни имаше гаражно преподреждане и попаднах на това съкровище, реших да го споделя с вас! Истински автограф от Шумахер и Фисикела. Имам го от 2003-та но си мислех че е изгубен. Леля ми от Италия ми го подари но тогава какво съм разбирал от тези неща бил съм на 13. Ето и снимка :)

Furious 155
02-01-2010, 12:31
Браво! Поздравления

cassillas
03-01-2010, 18:07
Купувам за 20 кинта :tooth:

fred
03-01-2010, 22:06
Ценно е, след години ще струва по скъпо, но ако си колекционер, си го пази и не го продавай

ФЕРАРИСТ
03-01-2010, 22:36
Ти си го взел от тях, или просто го имаш?

bushiDO
04-01-2010, 13:10
....Леля ми от Италия ми го подари....


Ти си го взел от тях, или просто го имаш?
ъ?

Pepo
04-01-2010, 13:22
Ооо, супер! И аз преди няколко дни подписах една снимка на Себастиан Льоб за детенцето на един колега :-)
Дано твоите са автентични, колега

ФЕРАРИСТ
04-01-2010, 16:22
ъ?
Питам дали сам го е взел от тях, или просто го има отдругаде......

AntiLuuP
04-01-2010, 17:12
Питам дали сам го е взел от тях, или просто го има отдругаде......
"Леля ми от Италия ми го подари но тогава какво съм разбирал от тези неща бил съм на 13."

Мога ако леля ти го е взела лично давай да го продаваме и да изпием парите :BIGsmile::cheers: :unsure:

ves_v8
04-01-2010, 17:21
Мога ако леля ти го е взела лично давай да го продаваме и да изпием парите :BIGsmile::cheers: :unsure:

:hmm: Някой май е останал жаден по празниците:tooth:
а иначе автографите са жестоки. на мен лично ми приличат на истински или поне бланката върху която са направени ми вдъхва доверие.
пази си го колега, може пък и в него да се крие цяло състояние:cheers:

MogaTa
06-01-2010, 00:27
Ти си го взел от тях, или просто го имаш?
имам го, леля ми има ресторант в Сан Марино, а подписа е върху едно от менютата за деня :)



"Леля ми от Италия ми го подари но тогава какво съм разбирал от тези неща бил съм на 13."

Мога ако леля ти го е взела лично давай да го продаваме и да изпием парите :BIGsmile::cheers: :unsure:


Илянски колко такива сме изпили до сега... не искам да знам...
П.П. Ае взимай джантите с гумите и да ти заприлича на нещо дарака! Пък може теа пари да изпием :D

Memento
06-01-2010, 00:33
Автографи е хубаво да се вземат върху футболна топка.Там се събират повече и в последствие можеш да я продадеш.За тия автографи на меню едва ли ще вземете повече от 20 кинта :).Иначе е яко да имаш автограф от мишо,но да си го взел лично.От там идва удоволствието

MogaTa
06-01-2010, 00:40
Автографи е хубаво да се вземат върху футболна топка.Там се събират повече и в последствие можеш да я продадеш.За тия автографи на меню едва ли ще вземете повече от 20 кинта :).Иначе е яко да имаш автограф от мишо,но да си го взел лично.От там идва удоволствието

Никой не мисли за пари или продажби колега. И да го гледам във витрината на секцията пак ми носи удоволствие, пък и имам една купа по картинг, седи добре до нея :)

ФЕРАРИСТ
06-01-2010, 17:00
пък и имам една купа по картинг, седи добре до нея :)
От къде и какво тая купа?

AR147
06-01-2010, 17:05
Шими вече го има в менюто :)

MogaTa
06-01-2010, 17:18
От къде и какво тая купа?

81-ва, клас 125 см3, Републикански шампион по картинг - на баща ми, аз не успях да изкача тези върхове

AntiLuuP
08-01-2010, 13:07
Илянски колко такива сме изпили до сега... не искам да знам...
П.П. Ае взимай джантите с гумите и да ти заприлича на нещо дарака! Пък може теа пари да изпием :D

И колко още ще изпием :D :D :D :D :oops:
А за джантите искам 16ски вече... пък и са даже вентил не мога да си купя ти за джанта ми говориш :biker: Иначе ако ще се изпият парите на общо събрание може да измисля нещо :D :D :D


81-ва, клас 125 см3, Републикански шампион по картинг - на баща ми, аз не успях да изкача тези върхове

Не си успял да изкачиш върховете, все пак още се учиш на сексото ... не е късно и на нещо по мощно да се качиш като на картинг 125см3 :biker:

П.п Със спринта кво стана имали надежда тавана да се изправи като войн за свобода...

adv_petrov
08-01-2010, 17:13
От къде и какво тая купа?

Хахаха, Ферариста май-май таеше надежда да не би и купата случайно да е от Гран При F1 на Сан Марино :) Шегувам се само де, представяш ли си верно да беше, а към колегата с подписите на състезателите - пази си ги, нещо ценно са, и лично.