PDA

View Full Version : Патрулка – за две минути 4 нарушения



svetozar_sosi
11-01-2010, 15:18
Гледам и не вярвам на ушите си!
:shocking:
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2010/01/11/patrulka-ca-6418-mm-za-dve-minuti-celi-4-narusheniia.83919

източник: dnes.bg
Клип и писмо на Иво Иванов от София

zdravio
11-01-2010, 15:27
Не е за пръв път. Напоследък стават още по-нагли, просто малко хора ще тръгнат да ги снимат. :bg:

bager
11-01-2010, 15:28
Гледам и не вярвам на ушите си!
:shocking:
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2010/01/11/patrulka-ca-6418-mm-za-dve-minuti-celi-4-narusheniia.83919

източник: dnes.bg
Клип и писмо на Иво Иванов от София

За какво не вярваш, че само четири са нарушенията ли?
Да ти кажа и аз не вярвам, сигурно и по телефона е говорел докато кара, а и колан не вярвам да си е сложил шофера на патрулката. ;) Ако пък беше през деня почти съм сигурен че и фаровете няма да му бяха включени.
Всеки ден едно и също, добре че не са видели, че момчето ги снима, защото ...

Speeder
11-01-2010, 15:28
За съжаление, нищо необичайно.
Трябва само да взимаме пример от будния гражданин!

Furious 155
11-01-2010, 15:32
сниманите нарушения са нищожни, всравнение с преминаване на червен светофар, без включен специален режим на движение, както и изпреварване през насрещното на четирилентов път с двойна непрекъсната линия!

TishO
11-01-2010, 15:43
Ха те последно време наистина правят каквото си поискат.Онзи ден се прибирам и както си вървя покреи мене мина една патрулка савсем с нормална скорост след 50-тина метра само позасили леко бам ръчна газ и обърна в обратната посока и си продължи нормално се едно нищо не е станало.:shock: Брех викам тез нещо ги прещрака.Ако в този момент някои се движеше в отсрещното щеше да я върне в начална позиция.Както и да е продължавам си аз пътя към вкъщи и до моя блок гледам 2 патрулки викая ко стана много са наизкочили нещо докато стигна до тях 2-ма се качиха в еднат запали и както беше в спряло положение до тротоара мръсна гас на заде колкото може астричката спирачки едно перфектно обръщане на 360 и продължи на ход бавно бавно :shocking: И всичко се случи в порядъкът на 10мин.

Mind_Control
11-01-2010, 15:51
Ха те последно време наистина правят каквото си поискат.Онзи ден се прибирам и както си вървя покреи мене мина една патрулка савсем с нормална скорост след 50-тина метра само позасили леко бам ръчна газ и обърна в обратната посока и си продължи нормално се едно нищо не е станало.:shock: Брех викам тез нещо ги прещрака.Ако в този момент някои се движеше в отсрещното щеше да я върне в начална позиция.Както и да е продължавам си аз пътя към вкъщи и до моя блок гледам 2 патрулки викая ко стана много са наизкочили нещо докато стигна до тях 2-ма се качиха в еднат запали и както беше в спряло положение до тротоара мръсна гас на заде колкото може астричката спирачки едно перфектно обръщане на 360 и продължи на ход бавно бавно :shocking: И всичко се случи в порядъкът на 10мин.

На 360 или на 180 градуса, че не разбрах :) сега разбирам, защо не им дават пари за бензин :D

Kuku
11-01-2010, 17:53
Ето аз пък какво заснех преди около два месеца....
http://www.youtube.com/watch?v=uk8tiI-kBF4
Три пъти се опитваха да стигнат до светофара в насрещното локално, докато си включа телефона!
Накрая видяха, че няма да стане, защото има много коли в правилната посока и тръгнаха назад, което вече се вижда на клипчето....

ФЕРАРИСТ
11-01-2010, 18:03
Откай време се каня да си зема едни очила с камера в тях, и да почна да давам рушвети.......

Mind_Control
12-01-2010, 12:12
Откай време се каня да си зема едни очила с камера в тях, и да почна да давам рушвети.......

Айде де :) искаме клипчета после.

mihail_mladenov
12-01-2010, 13:00
Днеска бях ходил да мия Captiva-та на мама и съм си оставил колата на ОМВ Враца. Връщам се и оставям ключовете и тръгвам да се качвам в моята кола, а зад мене на около 1-1.50 бяха спрели две патрулки една до друга и нещо си приказваха. Та отключвам колата и паля и даван на заден ход на излизам и да си хода в нас. Поместих колата с около 80-90 см назад и чакам полицая да се помести за да мога да изляза. Почаках малко, нищо не става, свирнах му веднъж шофьора продължава да си бъбри с колегите от другата патрулка и въобще не ми обръща внимание, че съм дал на заден ход и няма място как да обърна колата и да изляза. Та го почаках около 20-30 сек, като през това време си прехвърлиха някакви документи и един дрегер и чак тогава се помести тоя зад мене. След това върнах малко повече, за да мине и другата кука и тоя от дясно ме изгледа някак си злобно.

hunter1989
12-01-2010, 18:54
Аз съм бил свидетел на 4 нарушения, за 1 сек. Точно на светофара при КАТ Дървеница . Без колан , без мигач , на червено и говори по телефона " красавец "

Jivko7777
12-01-2010, 21:11
Гледам и не вярвам на ушите си!
:shocking:
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2010/01/11/patrulka-ca-6418-mm-za-dve-minuti-celi-4-narusheniia.83919

източник: dnes.bg
Клип и писмо на Иво Иванов от София

Това си е голята истина, полицаите си правят каквото искат, защото знаят че на тях няма кой да им каже нещо...

zimin
19-01-2010, 16:16
ето какво заснех на 5ти километър в Бургас.Някой викна куки защото вдигахме малко шум :afro:
http://www.vbox7.com/play:490e0cda
и ето какъв пример дават на населението :pokey: :D