PDA

View Full Version : алфа 166 ключ



blubest
13-01-2010, 18:38
имам алфа 166 жтд 185 2003 с новата маска.ключат ми е черен а не червен но ми е паднала гумичката за дистанционното отваряне на багажника от ключа и сега не мога да полэвам тази екстра.помагайте от къде мога да си намеря такава гумичка.

Linkestis
13-01-2010, 18:46
Честито,гумички няма никъде.Както и цяла кутийка.
Няма смисъл и да питаш по моргите.Обаждам се всеки месец по веднъж.
Всеки път като излизам и ми трябва багажника псувам.
Чувал съм че в И-бея имало но търся от около 2 месеца и не съм намерил.За сега стискам зъби,все пак е доста удобна екстра.
-------------------
Пусни една две снимки да се порадваме :)
Така де не само ти да си я гледаш :)

nightroller
13-01-2010, 18:49
аз на единия си ключ имамсъщия проблем ама не ми пука ;) А и колега я покажи някакви снимки,че май в този форум ставаме двама :):)

Коки
14-01-2010, 11:52
имам алфа 166 жтд 185 2003 с новата маска.ключат ми е черен а не червен но ми е паднала гумичката за дистанционното отваряне на багажника от ключа и сега не мога да полэвам тази екстра.помагайте от къде мога да си намеря такава гумичка.

Направи си нов ключ:

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=28554

Yureti
18-01-2010, 11:43
Днес заранта МПС-то не пожела да се заключи с копчето на ключа... Багажника се отвори след доста кандърми...
Въпросът ми е, дали е батерийката или нещо друго ???
И кък се отваря тая чудесия (ключа)...
Че не ми се напъва с швейцарското ножче.
:native::native::native:

Коки
18-01-2010, 11:48
Днес заранта МПС-то не пожела да се заключи с копчето на ключа...

Обясни по-подробно: реагира ли изобщо или заключва и веднага пак отключва?

Yureti
18-01-2010, 12:11
Обясни по-подробно: реагира ли изобщо или заключва и веднага пак отключва?
Ми не реагира ...
Багажника се отключи, едва след няколко натискания...
Въобще не отключва

Коки
18-01-2010, 12:37
Ми не реагира ...
Багажника се отключи, едва след няколко натискания...
Въобще не отключва

Сигурно е батерия, но нямам ключ при мен в момента и не знам как се отваря.

kpmaster
18-01-2010, 13:52
батерия е - и на мен преди 2 месеца така ми направи и след смяната всичко си беше по старо му..

Аз от 1 месец се каня да ида в Перник при този майстор, че само един ключ имам... като гледам и пластмасовите държачи си ги бива по ключарниците. Е няма да е оригинално, но ще е функционално :smartass: . Ключа се отваря като го разтвориш с лек натиск, след като махнеш гумичката отгоре върху бутона за имобилайзера. По неприятно е да го затвориш - играчка си е...

BO
18-01-2010, 17:38
батерия е - и на мен преди 2 месеца така ми направи и след смяната всичко си беше по старо му..

Аз от 1 месец се каня да ида в Перник при този майстор, че само един ключ имам... като гледам и пластмасовите държачи си ги бива по ключарниците. Е няма да е оригинално, но ще е функционално :smartass: . Ключа се отваря като го разтвориш с лек натиск, след като махнеш гумичката отгоре върху бутона за имобилайзера. По неприятно е да го затвориш - играчка си е...
Е за какво да правите дубликат на ключа.
Просто си купувате нов ключ, нарязвате го и след това си закачете колата на ПЦ и си програмирате ключа, за да може да се използва.

leketo84
18-01-2010, 21:15
Въпросът ми е, дали е батерийката или нещо друго ???
И кък се отваря тая чудесия (ключа)...
Че не ми се напъва с швейцарското ножче.
:native::native::native:

Колега не знам какъв ти е ключа , но виж в тази тема дано ти е от помощ !!! :mobile: http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=28845&highlight=%EA%EB%FE%F7

Yureti
18-01-2010, 22:32
Колега не знам какъв ти е ключа , но виж в тази тема дано ти е от помощ !!! :mobile: http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=28845&highlight=%EA%EB%FE%F7

Благодаря колега ..