PDA

View Full Version : Как се настройва часовника на тоя кораб



gioventi_insolenza
13-01-2010, 21:38
Баси... карам тоя кораб вече 3 месеца и не мога да му настроя часовника... Колко ли хора опитаха... и явно всички сме индианци... Направо ме е яко срам...
Единственото място където намирам нещо за дата и час е в настройките на разхода на гориво... но има едно неактивно меню "RDS time". Да не би да е от там? И как да го направя активно?

Bobo
13-01-2010, 21:57
Изключи си буксата на навигацията и си настрой часовника ;)

balev64
13-01-2010, 21:58
А бе изключи го RDS-а че само бърка работата.Освен това когато го настройваш,предварително изключи лятното време защото пак ще имаш проблеми.При мен също много трудно се настройва.Особено ако при настройката уцелиш да е около 12 часа.Един път направо ми стопи нервите,дето се вика бутнах масло и фърлих антифриза ама нейсе оправих го най на края.

gioventi_insolenza
13-01-2010, 22:17
А бе изключи го RDS-а че само бърка работата.Освен това когато го настройваш,предварително изключи лятното време защото пак ще имаш проблеми.При мен също много трудно се настройва.Особено ако при настройката уцелиш да е около 12 часа.Един път направо ми стопи нервите,дето се вика бутнах масло и фърлих антифриза ама нейсе оправих го най на края.

Аз казвам, че това "RDS time" меню е сиво... неактивно... не мога да го избера...

А за да извадя буксата на навигацията трябва ли да сваля целия ICS или? И като я махна тая букса, от кое меню се настройва все пак тоя часовник? /Направо ми се иде да се закопая от срам... :Suicide: /

Yureti
13-01-2010, 22:23
Аз казвам, че това "RDS time" меню е сиво... неактивно... не мога да го избера...

А за да извадя буксата на навигацията трябва ли да сваля целия ICS или? И като я махна тая букса, от кое меню се настройва все пак тоя часовник? /Направо ми се иде да се закопая от срам... :Suicide: /

Буксата е в багажника, зад чейнджъра...

em4o1
13-01-2010, 23:27
А ако и това не стане си изключи и СД чейнджъра !
При мен стана след като изключихме навигацията и чейнджъра.

emil georgiev
14-01-2010, 11:43
при разхода на гориво е и се настроива лесно, само работи спокойно на познат за тебе език, ако пак имаш проблем, ще ти го опиша подробно на италиански

ACEHOB
14-01-2010, 20:03
За тези, които не искат да си махат навигацията - е възможно настройването и часовника ще е точен до секундата но половината от годината а другата половина с един час разлика. Това е. При изключване на навигацията от която часовника се настройва автоматично - може да се свери ръчно.

Flame
16-01-2010, 19:11
Един въпрос,за да не отварям нова тема-осветлението на ICS-а може ли да пулсира и в началото,когато колата не е работила много време,като я запалиш да свети по слабо,поради изтощен акумулатор?

EMo0o
16-01-2010, 21:16
Един въпрос,за да не отварям нова тема-осветлението на ICS-а може ли да пулсира и в началото,когато колата не е работила много време,като я запалиш да свети по слабо,поради изтощен акумулатор?

Пулсирането може , но другото е от самата П-образна крушка на ICS-a ;)

andro88
17-01-2010, 20:36
Пичови,ето нещо,което може да се случи с монитора след малко играчка.Предварително се извинявам ако е поствано подобно преди и е обсъждано http://www.youtube.com/watch?v=7z8fbQJUtuU

gioventi_insolenza
17-01-2010, 20:48
Ей сега преи малко намерих малко време да опитам. Отворих багажника, махнах кората острани, която покрива акумулатора и единствените 3 кабела които видях ги разкачих... оказа се че съм разкачил CD-то. Оглеждах, опипвах където не виждам за да открия друг кабел, но без успех... Трябва ли да разкача цялата система (виждам че се държи на няколко винтчета) за да стигна до този кабел за навигацията или има и по-лесен начин?

SoHm
18-01-2010, 03:27
Пет гайки държат уВстройствата, за 3мин работа е.

ACEHOB
18-01-2010, 09:12
Буксата отзад е малко по специална.. ако знаеш какво правиш може и без да гледаш.. по за 1вият път... по добре 1во погледни.

gioventi_insolenza
18-01-2010, 21:56
Няма по-голям карък от мене... заклевам се! Свалям аз цялата конзола и докато вя въртя и се чудя тая букса как се разкача взех та закачих акумулатора, даде на късо (май така му се вика като прехвърчат искри... :)) и си блокирах ИЦС-а... та сега няма да разбера дали съм махнал правилната букса... пробвах с четири 4-ки, но не става.. Сега това което ме вълнува е няма ли как по-тънко да се мине за разкодиране или трябва да приготвям $$$ (най-гадното е че парите отиват за глупости - заради единия часовник...)