PDA

View Full Version : Византия ни окупира ...



tokata_pz_flex
22-01-2010, 15:11
Абе колеги , само на мене ли ми писна тия гърци да ни се качват на главите с техните блокади ? Тия нямат ли си съответните органи , за да се освободят границите , а не да се чувстваме като под иго . . . Много ме е яд ! Както каза Б.Б. - да блокират по когато има какво да правят , а не сега да се правят на отворени . Това не е нормално за мен . Разбирам , че си имат проблеми , но да си ги решават с тяхното си правителство , а не да блокират нашите граници . Това е от мен , много съм ядосан ! Трябва да ги съдим .

ФЕРАРИСТ
22-01-2010, 15:28
На мен ми е по интересно дали нашите могат да направят същото......не като отвента мярка, а просто така ако им се налага да протестират.....може би някакъв пример трябва да се вземе......не точно такъв, но все пак...

tokata_pz_flex
22-01-2010, 15:43
Ами ако не се лъжа преди година-две имаше протести с много трактори в София , и имаше фермери с машини от цялата страна . Но граници не са затваряли . Все едно сме във война .

Mind_Control
22-01-2010, 16:11
Абе колеги , само на мене ли ми писна тия гърци да ни се качват на главите с техните блокади ? Тия нямат ли си съответните органи , за да се освободят границите , а не да се чувстваме като под иго . . . Много ме е яд ! Както каза Б.Б. - да блокират по когато има какво да правят , а не сега да се правят на отворени . Това не е нормално за мен . Разбирам , че си имат проблеми , но да си ги решават с тяхното си правителство , а не да блокират нашите граници . Това е от мен , много съм ядосан ! Трябва да ги съдим .

Имаше много добро предложени. Да им затвориме границите лятото :)

tokata_pz_flex
22-01-2010, 16:19
И целия поток туристи да се метне на нашето море :clap:

marian
22-01-2010, 16:42
Защо лятото не прават тия стачки....византииска работа:jason2:
http://dnes.dir.bg/2010/01/22/news5742839.html

tokata_pz_flex
22-01-2010, 16:44
Защото са гурели ... и ще изгубят много пари от туризъм .

Доко
22-01-2010, 19:01
На мен ми е по интересно дали нашите могат да направят същото......не като отвента мярка, а просто така ако им се налага да протестират.....може би някакъв пример трябва да се вземе......не точно такъв, но все пак...

Те нашите тютюнопроизводители се пробваха декември да затворят гръцката граница до Свиленград, но никой не разбра защото бат ви Бойко прати полицаи, цялата жандармерия и всичко налично и свободно да потуши стачката. Имам приятел жандармерист който беше там, имало е над 1000 протестиращи и работата е била доста сериозна. Естественно има пълно медийно затъмнение по случая ,вероятно както каза Слави във вторник всички шефове на медий са получили лично СМС-си от Бойко :bash:.

п.с. А сега гледам по-новините как потушава гръцката стачка, мутрата си е мутра :boxing::director::wow:

fred
22-01-2010, 19:33
Е така е, нахлупи черна плетена шапка и отприщи границата, а добре че застудя и мързеливите ни погърчени сънародници от Сев.Гърция се разбягаха :pizza::director::drinking:

tokata_pz_flex
23-01-2010, 20:13
Мутра или не , отпуши границата . А ония маслино-подобни хорица , само се мотат .

търтей
23-01-2010, 20:14
Мутра или не , отпуши границата . А ония маслино-подобни хорица , само се мотат .

Е, не. В момента пак е затворена. Не се ловете на евтини пиар акции.

Доко
23-01-2010, 21:39
Мутра или не , отпуши границата . А ония маслино-подобни хорица , само се мотат .

Опитва да си отпуши рейтинга, ама . . . :sick:

RPWWD
24-01-2010, 16:39
Тия гръцки хомосексуалисти що не вземат да затворят границата си с Македония, та да спрат сръбския износ към Солунското пристанище, а? Гъркът козината си мени, но нрава не. Ето затова от всичките ни съседи най-много мразя гърците, след това сърбите и чак след това румънци и турци.

Kuku
24-01-2010, 22:17
Сърбите и Румънците какво са ти направили?
А Гърците?

tanatos
24-01-2010, 22:37
Абе те са си в право хорицата ама какво сме им направили пък ние? Какво ме топлят мен техните субсидии и пари? Мен ме топли,че 4 тира имам със стока на границата която се скапва.Ей тва ме касае мен точно в момента.
Иначе да си стачкуват, да си правят мизерии отразщващи се на ТЯХНАТА си държава.
А капитан Планета, да си смени ПР-а, че аман от ефтини глупости

RPWWD
25-01-2010, 11:45
Сърбите и Румънците какво са ти направили?
А Гърците?

Отвори историята на България и прочети главите "Борбите за национално освобождение в Македония и Одринско 1878-1913" , "Балканска и Междусъюзническа война", "Първа световна война", "Втора световна война" и ще ти се изясни ;-)

п.п. Единият ми прадядо е родом от Солун и през 1913 година е имал 24 часа да си събере каквото има и да се изсели в България, иначе - куршум...

Kuku
25-01-2010, 11:56
Ахаааа....


А немците мразиш ли ги?! -Тия хитлеристи мръсни..... :roll:

RPWWD
25-01-2010, 11:59
Ахаааа....


А немците мразиш ли ги?! -Тия хитлеристи мръсни..... :roll:

Винаги когато играя на "Blitzkrieg" си избирам немската мисия, направо сърце не ми дава да играя от страната на болшевиките или шибаните англо-американци ;-)

nhg
26-01-2010, 09:35
Е така е, нахлупи черна плетена шапка и отприщи границата, а добре че застудя и мързеливите ни погърчени сънародници от Сев.Гърция се разбягаха :pizza::director::drinking:


Е, не. В момента пак е затворена. Не се ловете на евтини пиар акции.


Опитва да си отпуши рейтинга, ама . . . :sick:


........
А капитан Планета, да си смени ПР-а, че аман от ефтини глупости


Колеги, не сте разбрали, Той е рекламно лице на Адидас...