PDA

View Full Version : Алфа 164-карабинерската



Gligan
18-04-2006, 22:11
Носят се какви ли не легенди за този автомобил,някой може ли да внесе повечко яснота като технически характеристики и т.н.

virusalfa
18-04-2006, 22:44
Няма кой да ти каже,карабинерите са военни подразделения :wink:
Мои авери са виждали 33-ка боксер 6 цилиндрова :shock:

Grigor
18-04-2006, 23:02
Карабинерите не са ли тамошните полицаи ?

Мисля че нямат нищо общо с армията, но може и да бъркам.

Иначе коли правени за тях има и са интересни :-)
Ама има и много "хитреци", които обичат да казват "мойта алфа е карабинерска".... а в колата няма нищо карабинерско :-)

Bobo
19-04-2006, 01:05
Карабинерските 164-ки са 3.0 V6 и са малко сгъстени моторите тва е - иначе аз си имам Алфа 90 карабинерска и се познава лесно по табелата отвътре на багажника :wink: А имахме и регата която също имаше табела като отвориш багажника :wink: Причината е проста старите коли на карабинерите се продават на търгове и така се купуват изгодно :wink:

virusalfa
19-04-2006, 10:30
А Бобо,ти откъде разбра,4е са 3.0 и ,4е са им по-сгъстени моторите? :roll:

MONI
19-04-2006, 10:36
Преди бях чел че полицаите в Италия са три вида в които влизат и карабинерите. И разликата м/у тях е кой с какво се занимава. До колкото си спомням бяха 1. Полиция - 2. Карабинери (тежки престъпления) 3. Не помня името ама е нещо като данъчна или икономическа полиция ...или и двете.

virusalfa
19-04-2006, 10:39
Преди бях чел че полицаите в Италия са три вида в които влизат и карабинерите. И разликата м/у тях е кой с какво се занимава. До колкото си спомням бяха 1. Полиция - 2. Карабинери (тежки престъпления) 3. Не помня името ама е нещо като данъчна или икономическа полиция ...или и двете.Аз те изтрих преди,ако про4етеш по-внимателно,ще видиш,4е темата не е за карабинерите,а за колите им :idea: :!: :!:

Bobo
19-04-2006, 13:54
А Бобо,ти откъде разбра,4е са 3.0 и ,4е са им по-сгъстени моторите? :roll:

Ами направи ми силно впечатление че имаше разлика само в сгъстяването на мотора от спецификациите на търга :wink:

Предполагам и валовете са леко рошави но само предполагам :wink:

MONI
19-04-2006, 17:13
Преди бях чел че полицаите в Италия са три вида в които влизат и карабинерите. И разликата м/у тях е кой с какво се занимава. До колкото си спомням бяха 1. Полиция - 2. Карабинери (тежки престъпления) 3. Не помня името ама е нещо като данъчна или икономическа полиция ...или и двете.Аз те изтрих преди,ако про4етеш по-внимателно,ще видиш,4е темата не е за карабинерите,а за колите им :idea: :!: :!:

Ми поне да ми беше казал..........а и ти спомена за военните подразделения с което не съм съгласен.

П.С. За 1 час ако се заровя във форума ще намеря доста OFF точно твой. :wink:

П.П.С. Кой квото си иска да трие поне може да се драсне едно ЛС....

Gligan
19-04-2006, 20:45
Това,коета аз знам е,че карабинерите са полицаи нещо като нашите жандармеристи /но не съм сигурен/,човек живял в Италия казва,че има 164 V6 3.0 biturbo /два синхронизирани турбокомпресора,каквото и да значи това?/ специална разработка за карабинерите и затова питам ако някой знае нещо по въпроса,че ми стана интересно

toni esprit
19-04-2006, 21:11
за въпроса ти има такава алфа в бг

Gligan
19-04-2006, 21:24
Ами знаеш ли някакви подробности като броя на кончетата и т.н.,това ще да е някой сериозен самолет :devil:

Bobo
20-04-2006, 01:28
за въпроса ти има такава алфа в бг

:shock: :shock: :shock: :?: И къде е тя :?:

toni esprit
20-04-2006, 20:14
до колкото ми е извесно седи в бояна и момчето не знае за клуба за сега а иначе мотора на тази алфа е супер и ад за моньорите

virusalfa
20-04-2006, 20:49
Преди бях чел че полицаите в Италия са три вида в които влизат и карабинерите. И разликата м/у тях е кой с какво се занимава. До колкото си спомням бяха 1. Полиция - 2. Карабинери (тежки престъпления) 3. Не помня името ама е нещо като данъчна или икономическа полиция ...или и двете.Аз те изтрих преди,ако про4етеш по-внимателно,ще видиш,4е темата не е за карабинерите,а за колите им :idea: :!: :!:

Ми поне да ми беше казал..........а и ти спомена за военните подразделения с което не съм съгласен.

П.С. За 1 час ако се заровя във форума ще намеря доста OFF точно твой. :wink:

П.П.С. Кой квото си иска да трие поне може да се драсне едно ЛС....3.Guardia di finanza :idea: -За мой ОФФ нйама да ти трйабват пове4е от 2сек,ама наро4но пиша Офф,щото на нйакои им писва от разни дървени философи,р'ираш ли.... :idea:

toni esprit
20-04-2006, 21:53
за тези алфи се знае много ако ниякой се интерсува да ме пита имам малко повече инфорация за тиях

Gligan
20-04-2006, 22:18
Ами споделия с всички бе колега смятам,че на всеки ще му е интересно,освен легенди друго не съм чувал.

toni esprit
21-04-2006, 20:43
на външен вид изглеждат еднакви но компресията е по висока и и клапаните са по големи като на състезателните за разпределителните са по специялни с по остри гърбици и са тлуин спарк за мотора и карат други бутала не можаж само да видия едно нещо дали е с ремък или верига за окачването е спортно и усилено и с малки разлики питаите каквото искате за тези алфи ще отговариям а за боксера за който са казали по на говорили по горе е внедрен само на лимитна серия за тиях но и за тиях знам по нещо

toni esprit
21-04-2006, 21:12
за бравих да напиша за този мотор са над 350 за3.0v6 мотор а има и по мошни до 420 кония

virusalfa
22-04-2006, 10:48
за бравих да напиша за този мотор са над 350 за3.0v6 мотор а има и по мошни до 420 кония :idea: :idea: Истината е някъде там! :screwy: :clap2:

toni esprit
22-04-2006, 11:10
моита инфомация се истина защото имам роднина в заводите на алфа в милано и сам го питал тези алфи

virusalfa
22-04-2006, 11:12
моита инфомация се истина защото имам роднина в заводите на алфа в милано и сам го питал тези алфиЕ па аз не се бъзикам,155 е е със скара отдолу и има по-голяма кубатура,не съм сигурен- някъде към 2.8 :roll:

75 2.0 turbo
23-04-2006, 20:47
моита инфомация се истина защото имам роднина в заводите на алфа в милано и сам го питал тези алфиЕ па аз не се бъзикам,155 е е със скара отдолу и има по-голяма кубатура,не съм сигурен- някъде към 2.8 :roll:
у тоя раздел не ску4аете оба4е яко надлъгване пада :lol: :lol: :lol:

toni esprit
23-04-2006, 21:22
нияма надльгване

Bobo
24-04-2006, 00:39
нияма надльгване

Абсолютно ти и сам си вярваш сигурно а :shock: Сам незнаеш кви глупости изписа :screwy:

virusalfa
24-04-2006, 13:22
е те затова пък и аз не заключих темата-да видим още кой "капацитет" ше се обади.Бобо,ти шо искаш-в каталозите за части ли да ги има тия по -специалните?-Ами естествено,че няма да ги имялОт търговете може да си купиш само некоа нормална с кожен салон и други щуротии :idea:

Bobo
24-04-2006, 23:40
е те затова пък и аз не заключих темата-да видим още кой "капацитет" ше се обади.Бобо,ти шо искаш-в каталозите за части ли да ги има тия по -специалните?-Ами естествено,че няма да ги имялОт търговете може да си купиш само некоа нормална с кожен салон и други щуротии :idea:

Съгласен ма колегата е писал глупости принципно за автомобилостроенето :wink:

toni esprit
25-04-2006, 20:36
бобо като отвориш такава алфа ще говорим пак ще видиш разликите които аз защото съм ремонтирал такава

FIRE 8V
26-04-2006, 06:13
Eто ви една спец. Алфа :) :)

http://www.poliziastato.it/pds/chisiamo/storia/autostoriche/gallery/big/1970_squadra_volante_ar_2600sprint.jpg

Bobo
26-04-2006, 13:39
... и са тлуин спарк за мотора и карат други бутала ...не можаж само да видия едно нещо дали е с ремък или верига

Аве ти си велик лъжец а :?: И как не видя дали е с верига като си я ремонтирал :idea: Аре доматите с колците не ги ядеме, а я сега ми обесни шестака е "тлуин спарк" викаш а?

virusalfa
27-04-2006, 12:35
аре степайте се!

Gligan
28-04-2006, 21:51
Абе тук наистина само дето до бой не се стига Аз исках да разбера някакви технически характеристики ако някой знае,защото ми е интересно,а тя каква стана..... :big_whoops: Даже като попитах и на друго място един специалист веднага каза,че може да докара такава супер-ка /3.0 V6 biturbo/. Само дето и да е истина се плаша колко ще и е митото

Bobo
28-04-2006, 22:52
Ма ок бе момчета аз ще си трая да ви приказват тука приказки от шехерезада извинете че ви посочих фактите :roll:

Gligan
29-04-2006, 11:16
Това което разбрах е,че никой няма представа и наистина само си чешем езиците.Не съм предполагал,че тази тема ще предизвика такъв бум /да го наречем така/,поне разбрахме,че има хора с богата фантазия и майстори на съчинения.Като има такава Алфа в BG защо никой от маниаците тук не я е виждал и чувал или пък някой от рацерите,а?И като е такава тайна това чудо на автомобилостроенето едва ли ще се продава свободно /аз поне така си мисля/?

virusalfa
29-04-2006, 13:01
Както Бобо каза,има търгове като тук и се продават кошници стандартно изпълнение.И за да запазим добрия дух -заключвам темата!