PDA

View Full Version : ИЗРОДИ !!!



em4o1
06-02-2010, 11:22
Ето какво ме настигна и мен. Вчера отивайки при колата забелязах че огледалото ми е брутално изкъртено !!!
Най-вероятно е паднала голяма веселба.....
Със сигурност е умишлено счупено, защото колата беше паркирана успоредно до една пътечка в двора на блока, където минава цялата сган в слатина отивайки и прибирайки се от култовата чалгаджийница "малкото син сити".
Та така,
т.1 - Изразете своите най-искрени благопожелания към извършителите.
т.2 Посъветвайте ме ако и някой от вас е претърпял подобна случка, от къде да търся огледало.
т. Ако някой забелязва според снимките нещо което застрахователите могат да се направят на чукнати и да не го отбележат да казват, че да бъда подготвен като отида в понеделник.

MUROMAN
06-02-2010, 11:35
http://www.britanauto.com/index.php?controller=index&action=contact

bokota
06-02-2010, 11:55
Такава е! На мен ми строшиха чистачките,регистрационния номер и антената.
А относно застрахователите опитай да ги накраш да ти изплатят каталожна цена,а ти си вземи 2ра ръка.

Boschman
06-02-2010, 12:16
Съжалявам за случилото се, колега. Българите никога няма да се оправиме. Гадни, злобни, егоистични и какво ли още не. Всеки завижда за нещо. Какво им е пречила колата незнам. Такъв да хванеш в момента и да го биеш ма докато не повърне кръв. Обаче после тъпите куки ще те съсипят, причинил си тежка телесна повреда. А за колата, че някой си там пишлегар се е напил или се е надрусъл и е почнал да я чупи, на него нищо няма да му направят, ако изобщо го намерят.

TS
06-02-2010, 12:21
Майка им дееба простааа наркоманска,флебити умрели. Ей такова копеленце ако го видиш пръстите да му отрежеш!!!

Тежка телесна повреда се води ако ти липсва нещо,братчед(крак,ръка)....така,че отиваме на лека....виж другото е че вечер няма сведетели и е много удобно.

myato
06-02-2010, 16:19
Гаден народ сме си и това е.Най-обичаме да мразим и да ебаваме мамата на всичко хубаво.Направо им е оргазъм на изродите :furious::sniper:

k.penchev
06-02-2010, 18:23
Гаден народ сме си и това е.Най-обичаме да мразим и да ебаваме мамата на всичко хубаво.Направо им е оргазъм на изродите :furious::sniper:
Много точно казано.Преди 5 дни някакви нещасници ми надраха половината кола-заднити врати,калници и капака.ИЗРОДИ!!

balev64
06-02-2010, 19:11
Какво може да се каже за успокение?За жалост думите са прекалено слаби за да бъде успокен човек.Обаче изрода който е изкъртил огледалото, в цялото си жалко,мизерно,паразитно живуркане едва ли също ще намери някога спокойствие и мир за мизерната и низка душица.Колкото и гадости и поразии да направи през цялото си жалко съществувание той винаги ще си остане някъде там между говедата и маймуните с извинение към горките добиченца.За съжаление такива хора има и то много.Това е един от големите проблеми на нашата държава.Простаците са огромно мнозинство и като гледам, те много се гордеят с това,а и не малко хора на различни етапи от живота си стремглаво се присъединяват към тази огромна маса подлъгани на пръв поглед от лесния и безотговорен живот на това стадо.Да,проблема е голям,изход в близко бъдеще не се вижда.В случея положителното е че не е пострадал човек а кола,от което не боли по малко.

plamen76
06-02-2010, 19:33
Майка им дееба простааа наркоманска,флебити умрели. Ей такова копеленце ако го видиш пръстите да му отрежеш!!!

Тежка телесна повреда се води ако ти липсва нещо,братчед(крак,ръка)....така,че отиваме на лека....виж другото е че вечер няма сведетели и е много удобно.
И моя фар бе надран брутално,явно тъй за кеф.Много сме пострадалите-оправия няма:wallbash::wallbash::wallbash:

sanata
06-02-2010, 20:08
колега,нямаш никакви прчини да не ти признаят щетата,зависи къде ти е каското.Най-добре извикай мобилна група,ако твойте застрахователи имат такива и да видят на място каква е щетата,ако не моя съвт отиди до районното управление което е в районна,да ти издадат служебна бележка и с нея отиди и заведи щета.По-сигурно е с такава бележка.
Успех

em4o1
06-02-2010, 20:12
Не няма да викам мобилни и да ходя до районното, защото е голяма разправия. Застраховката ми е в ДЗИ и няма причина да не е признаят. Вече имах подобен случай и всичко си мина.

sanata
06-02-2010, 20:16
те така или иначе май ДЗИ нямат мобилни групи.ако нямаш прекалено моного завеждани щети по полицата,и вси4ко ти е платено-немаш никакви грижи.

Flame
06-02-2010, 21:24
Е направо,няма такива отрепки,аз вчера я видях отдалеч твоята кола-ако е същата де-диагонално на кафето до китайския в слатина,с/у спирката на 9-ката,ако там спираш,по-добре направо на улицата,при кафето,поне е денонощно и не стават мизерии,иначе колата е много хубава8-),същата ли е която спираше при Дон Вито,докато я продаваха?

sen7
06-02-2010, 23:13
мое би другата седмица по същото време на същото място да се засечете случайно.Те животинките си ходят по отъпкани пътеки .Така де.

bodolei
07-02-2010, 01:09
Ако ги хванете тези ИЗРОДИ счупете ми ръцете друг път да не пипът чужда собственост.Травестити скапани,сигурно нямат коли и затова така правят наркоманите им скапани.Мн ме е яд че нямаме закони ако имахме надали щяха да правят такива золуми

em4o1
07-02-2010, 11:24
Е направо,няма такива отрепки,аз вчера я видях отдалеч твоята кола-ако е същата де-диагонално на кафето до китайския в слатина,с/у спирката на 9-ката,ако там спираш,по-добре направо на улицата,при кафето,поне е денонощно и не стават мизерии,иначе колата е много хубава8-),същата ли е която спираше при Дон Вито,докато я продаваха?

Същата е !
Април миналата година е купих от управителя на дон вито.

Flame
07-02-2010, 12:05
Радвам се че е попаднала в ръцете на човек,който ще се грижи за нея-колата наистина е много добра,а иначе Мъромен,дет ти даде телефона в Елин Пелин,там в моргата имат 3-4 166-ци и ще си намериш там огледало,аз търсих за мойта едни неща и съм доволен от момчетата.
П.с.Лошото е че малките слатински отрепки не си знаят "силата" и трябва да правят такива простотии:angry::machinegunner::machinegunner:

leketo84
07-02-2010, 16:15
Колега дано по-бързо я въстановиш колата , а тези гадове рано или късно ще си изедат боя няма как вечно да не ги виждат !!! :busted_cop:

Christweil
07-02-2010, 16:55
Само малко да защитавам българската народа, не си мислете че във по "културни" държави като родната ми Франция е много по добре... там за кеф ги палят, ги трушат или ги обръщат.

Както го каза един колега и то много точно : засъжеление простутията и идиоти има навсякаде !!

После разликата е как се оправите със това - ако просто си казвате "а бе ние българите сме такива" първо е доста убидно за "добрите" и със сигурност нещата няма как да се променят скоро...

Колега, успех със ремоните и по бързо да я оправиш !!

hamel1
07-02-2010, 18:31
Само малко да защитавам българската народа, не си мислете че във по "културни" държави като родната ми Франция е много по добре... там за кеф ги палят, ги трушат или ги обръщат.

Както го каза един колега и то много точно : засъжеление простутията и идиоти има навсякаде !!

После разликата е как се оправите със това - ако просто си казвате "а бе ние българите сме такива" първо е доста убидно за "добрите" и със сигурност нещата няма как да се променят скоро...

Колега, успех със ремоните и по бързо да я оправиш !!

БРАВО :th_up: колега

sen7
07-02-2010, 20:46
бе и аз се чудя защо всички си мислят, че тук е пълно само с идиоти.Франция, Италия.......навсякъде се намират.Понякога имам чувството, че сме в някакви комплекси от другите.Знам че съм далече от темата ама може да я отцепим, ако се получи дискусия.

cyberhill
08-02-2010, 08:58
Абсолютни нещастници!
Това е блъскано с крак, май!
Като са пияни , са много силни... !!!