PDA

View Full Version : Снежна заигравка.



Smeshnika
07-02-2010, 23:12
Понеже цяла зима се каня,та чак днес реших да яхна козата и да се повеселя. :meeting:
Нямам почти никакъв опит с ръчната спирачка тази вечер решших да се възползвам в двора на 153СОУ...
Има ли колеги,които се възползват от хубавата снежна покривка и обтягат жилата :whip:

ludkanar
07-02-2010, 23:16
...и не само на сняг:naughty:

MainaCore
07-02-2010, 23:18
и питаш :)

Derry
07-02-2010, 23:56
Нямаш си представа как едно Uno с 1.5 мотор може да носи удоволствие, особено на сняг, лед и кал :).

търтей
08-02-2010, 00:01
в умилище?
просто гениално ....
аман от идиоти ей ...

alfonco147GTA
08-02-2010, 00:04
бастуна ми е пръв приятел :chair:

Smeshnika
08-02-2010, 00:11
Ами да... училище ! ! !
Късно вечер нито коли,нито хора има...
Двора не се ползва за нищо,стои си празен и пуст.
И моля без обиди :rtfm:

Abar7h
08-02-2010, 00:13
в умилище?
просто гениално ....
аман от идиоти ей ...
Тоа па интелигент :D И мене ме бройте!!! :oops:

v1play3r
08-02-2010, 00:17
Ами то в крайна сметка май всички са вътре волно или не .. кой дрифти кой криви джанти ... :rosso_spider:

MUROMAN
08-02-2010, 00:43
Понеже цяла зима се каня,та чак днес реших да яхна козата и да се повеселя. :meeting:
Нямам почти никакъв опит с ръчната спирачка тази вечер решших да се възползвам в двора на 153СОУ...
Има ли колеги,които се възползват от хубавата снежна покривка и обтягат жилата :whip:

Надежденски дрифтаджия значи си ти.:busted_cop:

търтей
08-02-2010, 00:52
Викате да си правя списък за бан, а?
Лошо нема.
До тука трима-четирима сте с последно предупреждение.

pinko
08-02-2010, 01:12
Търся си празен паркинг на магазин за такива раути с Жипа:new_Eyecrazy::new_Eyecrazy:

http://www.youtube.com/watch?v=o0aJMVKHqlk

ivan dimitrov
08-02-2010, 02:04
Викате да си правя списък за бан, а?
Лошо нема.
До тука трима-четирима сте с последно предупреждение.

Да можеше да ги баннеш и от улиците....... .
Абе хора!Бъдете разумни бе.... !!
Днес в празният двор(колко е празен ..... дявол знае), утре на празната улица, после...... .

splendor
08-02-2010, 11:14
Веднъж става белята, както са казали хората: "празна пушка веднъж гърми"
Умната!

S_G_M
08-02-2010, 11:41
Миналата зима бях :busted_cop: на един паркинг (зад автото в Бургас) . Нямаше нито една кола , широко , празно , късно вечерта ,пълен кеф. И така на втората минута някаква кола кара срещу мен ?????? ..... намалям , ама оная не ???? спря на 20 санта от мен ( как не ме блъсна незнам) и слезе чичо полицай , и като ме започнаааа:whip: :chair: :hump: аз акъл съм нямал и все такива... а бургазлий това място си го знаем като " полигон" . След дъъългия морал , ми писа акт за това , че съм без колан .. Сега като се пооправи времето отивам на полигона в Каблешково. Там вече може да ме хвани и да ме поразкара малко ако иска :cussing::censored:

b_angelov
08-02-2010, 13:29
Миналата зима бях :busted_cop: на един паркинг (зад автото в Бургас) . Нямаше нито една кола , широко , празно , късно вечерта ,пълен кеф. И така на втората минута някаква кола кара срещу мен ?????? ..... намалям , ама оная не ???? спря на 20 санта от мен ( как не ме блъсна незнам) и слезе чичо полицай , и като ме започнаааа:whip: :chair: :hump: аз акъл съм нямал и все такива... а бургазлий това място си го знаем като " полигон" . След дъъългия морал , ми писа акт за това , че съм без колан .. Сега като се пооправи времето отивам на полигона в Каблешково. Там вече може да ме хвани и да ме поразкара малко ако иска :cussing::censored:
Там ако закъсаш в преспите и с Пежака немога да ти помогна дори :upsidedwnsmiley:

ReLeFNIQ
08-02-2010, 14:38
Е то не се ли позаиграеш на позаледените улички с ръчната значи не си изпитал удоволствието от зимата.. Обичам рано сутрин като още непочистено или вечер като трафика е почти нулев, тогава си дрифтвам на почти всички по широки завойчета, пък и то хванеш ли веднъж поведението, става нещо нормално.. А пък кефа е голям..Само дупки да няма..тогава си е е**** майчицата :)